Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
258. Zimmi (válaszként erre: 257. - Mancinéni)
2009. júl. 27. 20:09

Szia Mancicica!

Én is örülök neked,mert úgy nézem többiek nagyon elfogytak!:)

Ma egg kávé reggel,kopasz barack reggelire,ebéd krumpli főzelék,majd 2 db főtt kukorica.Ennyi volt.Sztem egész jó.Egyél kisebb adagokat!Nekem szabi előtt jól ment a diéta,mert mozogtam,és be is tartottam,az adag is elég volt.Nem tudok egyszerre sokat enni.

A pihiről: én amikor tehetem lefekszem ebéd után sziesztázni!Jól is esik,meg én mindig későn fekvő voltam,vagyok!

A kenyér helyett inkább gyümit,vagy tökmagot,mogyorót ,diót ettél volna!Azt szabad,ha éhes vagy:)

Ha éhes leszek,eszem gyümit:)

2009. júl. 27. 15:54

Zimmi, örülök neked, mármint h itt vagy. na jó, annak is egy kicsit, hogy nem csak én bűnözgetek..

nálunk ma lecsó lesz, ezt mindenki szereti, és soha nem elég, amennyit készítek...

délelőtt kévét ittam, aztán ettem egy banánt, most meg 3 falatnyi kenyeret, mert már éhes vagyok, a lecsó még nincs kész.

rájöttem arra, hogy valamit nagyon elsz.rok (má bocs) ezzel a 90 napossal. nem fogyok, mert nagy adagokat eszem. arra gondoltam Györgyi írásait olvasva, hogy talán az a baj, (sőt biztos) h arra gondolok: jaj, még nem eszem, még várok, most még nem lehet, aztán amikor engedélyezem magamnak akkor meg jókora adagot bekebelezek, mert már annyira kajás vagyok. utána olyan fáradt vagyok a sok kajától, hogy előfordul, h ledőlök kicsit. ezen változtatnom kell.

256. Zimmi
2009. júl. 27. 11:31

Sziasztok!

Itt voltam tegnap is csak naplókat olvastam.

Tegnap úgye csirkét ettem salátával,na de később krémest is egyet.De este jó voltam,mert csak gyümölcsöt ettem a hús után:)

Azt gondolom,hogy annak is örülök,hogy most szabi alatt nem hízok,csak áll a súlyom.Kegyetlenség lenne,ha kínoznám magam a strandon,vagy akár itthon az evés miatt.Hova lenne a nyaralás illuziója?!:) Tudom,mindenre van magyarázat!

Ma krumpli főzelék lesz ,a fiúk szívesen ennének,én meg keményítőzöm.

Szép napot nektek!Majd leszek:) :Ircsi

2009. júl. 26. 23:35

Mi van veletek?? sehol senki??

Fehérje napon vagyok túl. ebédre májgombócos levest ettem, utána 3 kis szelet húst uborkával. délután 1 szelet tortát, este 10-kor 2 db őszibarackot, 5 db sárgabarackot kívántam.. ennyi.. remélem, nektek jó napotok volt.

2009. júl. 26. 14:14

Én tegnap szerencsére annyira nem voltam lusta, porszívóztam, letörölgettem.

a kaja persze nem jött így össze, mert este ettem egy kis húst, meg kürtös kalácsot. de legalább nem zabáltam, csak finoman csipegettem.

ma még csak kávét ittam, de nemrég keltem. ... este majd benézek!

253. Zimmi
2009. júl. 26. 10:24

Sziasztok!

Punnyadásnak vége!Mosás,finom csirke pörkölt főzés.A fiúknak nokedlivel,nekem salátával(paradicsom,uborka,paprika).

Az idő szép,és kellemes.Biztos jön a meleg mert kis-és nagyizületeim kegyetlenül fájnak.Az is lehet,hogy már sokat pihentem!

Szép napot mára nektek,és jó pihenést!Zimmi

2009. júl. 25. 21:06
Na azért én csajok csak nem punnyadtam egész nap.Neki álltam takarítani,mosni,nem rég jöttem fel a kutyával,előtte meg végig csináltam a Kiképzést. :-D Ma kaját rendeltünk (lusti voltam főzni) és göngyölt csirkemellet ettem görögsalival,és csak a felét :-D a másik fele megmarad reggelire :-) Olyan jó meg furi h már lassan közelítek az 50 naphoz és nem vétkeztem eddig esténként!Jó a Norbi,mert amit nagyon akarok azt elintézem reggel :-) ha nagyon bűnözni akarok!
251. Zimmi
2009. júl. 25. 13:43

Én is ezerrel punnyadok,a tervezett a takarítás csak enyhe pakolás volt...lehet később kapok kedvet ,ihletet hozzá:)

Ma eddig kávé, és kopasz barack volt a menű.

Mancicica! Menni fog az,csak most az idő is megkever minket!

Puszi!

2009. júl. 25. 13:06
Sziasztok! Nálunk is türhető idő van de nem érek el vele semmit sem mert olyan szinten vagyok lusta hogy az már fáj...semmihez sincs kedvem se pedig erőm.Csak feküdni akarok,feküdni és feküdni...
2009. júl. 25. 13:06

na végre újra teljes a létszám, csak Ernő tünt el. Remélem, semmi god nincs vele, csak lazít, vagy nyaral...

Nekem ez a mostani diéta valahogy nem akar összejönni! nem bűnöztem tegnap sem, "csak" az adagokkal, mennyiséggel volt gond. valahogy többet eszek, mint lehetne!! ez olyan szomorú..ma gyüminap, már alig vártam.. tegnap hajnalban, félálomban arra gondoltam, hogy jó napom lesz, mert gyümizek egész nap.. erre reggel rájöttem, hogy dehogy is, még csak a ch-nál tartok.. ma ette, sárgabarackot és görögdinnyét.

nálunk is jó idő van, kellemesebb, mint a héten.

248. Zimmi (válaszként erre: 247. - A7b612db17)
2009. júl. 25. 11:39

Sziasztok!

Itt is kellemes az idő,nem süt hétágra a nap!Mára nem is terveztünk pacsálást!

Jó ez amit kitaláltál testreszabottan magadnak Györgyi!Főleg hogy ez jön be.Vigyázz magadra!

Ircsi:)

2009. júl. 25. 08:36

Sziasztok!

Eltünt a kánikula! Tegnap sikerült a medence állítás, az unokáim már uszkáltak benne és ki sem akartak jönni. A medence 4,5x95 cm-es még én is tudok benne úszkálni körbe-körbe, mint egy cápa. Én Teskándon lakom egy Zalaegerszeg melletti faluban. 10 éve költöztünk oda a városból. Nem bántam meg.

Ez a saját diéta kitalálása nekem 6 évembe került a fene vigye el. Nem akartam elfogadni azt, hogy le kell mondanom a finom cupákos husikról a tejszíhabos sütikről, a sültkrumplikról.Úgy gondoltam elég annyi, hogy diétázok aztán abba hagyom a diétát és folytatom ott ahol abbahagytam az evést. Persze, hogy nem sikerült a fogyás és a kilók vissza csősztől. No meg a kiagyalt diéták betartása sem ment. Sokat kellett utána olvasnom, hogy másnak miért sikerült és hogyan tartották meg. Persze erre csak háromra emlékszem. A lényege, mindháromnak, hogy nem divatos fogyókúra szerint fogyiztak, hanem amit a szervezetük megkívánt azt ették, de kicsiket kerülve a zsírosat, az édeset. Amikor lefogytak sem váltottak át másra csak egy kicsit engedtek a szigorból és nem híztak vissza. Nem könnyű ez sem, mert a régi szokásoktól mindenképpen el kell szakadni. Ez akkor is jobb bármely fogyókúránál, mert ez lesz a szokásom, nem kell a fogyókurás kitalált diéta után megint valami mást megszokni, hogy ne hízzak vissza. A jojozásra már nekem nincs időm a korom miatt, egészségem miatt.


Jövőhéten, már újra kánikula, hogy én mit szenvedek tőle a szívem miatt. Legyetek jók és fogyjatok sokat, Kívánok nektek nagy adag önmegtartóztatást. Nekem is elkel.

Györgyi

2009. júl. 24. 22:26
Sziasztok lányok,nekem nem jött össze a mozgás ma mert a barátainknál voltunk pancsolni!nagyon jó volt,végül is az is mondható mozgásnak!:-D
245. Zimmi (válaszként erre: 244. - Mancinéni)
2009. júl. 24. 21:50

Úsztam az izzadságban:párom csirke májat kért sütve vacsira:)

Az egész nap ilyen,lazsálós:)

2009. júl. 24. 17:42
Pacsáltok, lányok???
2009. júl. 24. 17:08

Hol vagytok, csajok??

ch napom van, császármorzsát készítettem, ezt ebédeltem. este szerintem fagyizni is fogok. (vagyis szeretnék..)

242. cb82b220ce (válaszként erre: 241. - Zimmi)
2009. júl. 24. 07:46
Köszi!Hát igen,elég nehezen vetem rá magam de sikerült és még jól is esett.Ma asszem a DT 2008-at fogom megcsinálni "pihenésképpen" :-D
241. Zimmi (válaszként erre: 239. - Cb82b220ce)
2009. júl. 23. 22:51

Szia!Le a kalappal,ebben a hőségben tornázni!Én ma szaunáztam:négy adag palacsintát sütöttem ebben a melegben,mindenem folyt az izzadság.Ez van,nyár,hőség,kánikula.

Ma nem mertem vízpartra menni,mert kicsit piros a hátam:)Hétvégén viyzon megint Velencére szeretnék menni,majd kiderül mit szól a párom!

Na,puszi!

240. Zimmi (válaszként erre: 235. - A7b612db17)
2009. júl. 23. 22:47

Ügyes vagy Györgyi!Csak így tovább!

De jó neked,hogy medencéd lesz!Nekem a panelban/tíz emeletes házban lakom,a másodikon)legfeljebb a kád marad.Ma az is nagyon jó volt:)

Addig míg szépen mennek a kilóid nem is baj hogy nem tartasz gyümölcsnapot.A naplómban leírtam a mai menűmet:)Veled tarunk továbbra is:)

2009. júl. 23. 20:37
Sziasztok lányok!Most végeztem Norbival... :-D nagyon meleg volt :-D tiszta szauna.Holnap majd többet írok,most remeg a kezem :-S
2009. júl. 23. 16:08
reggel (délben, mert akkor keltem , fejfájósan) ittam egy kávét, aztán 3-kor hagymás babot ettem, 1 szelet kenyérrel. de a babból hagytam, nem kértem. jó meleg van. egész évben ezt várom, most meg itt kínylódok... de nem baj.
237. mancinéni (válaszként erre: 235. - A7b612db17)
2009. júl. 23. 16:06
Rettenetesen ügyes vagy! valószínűleg Te csinálod a legjobban, mert megalkottad a saját, személyre szabott diétádat, ami neked megfelel, tudod tartani, és még fogysz is tőle! le a kalappal előtted!
2009. júl. 23. 16:04
Zimmi, azt a szót nem értettem, hogy pacsálni. de már értem, fürödni.
2009. júl. 23. 14:28

Sziasztok!


Meghalok ettől a melegtől. Holnap reggel állítjuk fel a nagymedencét. Én ott fogok pacsálni Zimmi szavaival élve. Az unokáim is most már várják, mert csak a lakásban tudnak lenni ebben a nagy melegben. Ők már voltak egyszer nyaralni Horvátba, most majd újra lemennek. Én már nem vállalkozom ilyen hosszú és meleg utra. Nekem az a kényelmes ha pacsázok egyet a medencébe, ha meleg van akkor elbújok a hűvös lakásba.

Ma méretszkedtem és 117 kg vagyok. Ha minden így megy akkor jövőhét elejére 116 valamennyi leszek. A fogyimat nem változtattam, továbbra is mindent csak keveset. Reggeli gyümölcs, ebéd amit főzök csak a mennyiség az fele a rendes adagnak. Délután már nem uzsonnázok, mert nem kell. Vacsora az ebédem másik fele és ez is elég már. Nem vagyok éhes. Gyümölcs napokat most nem tartok, mert mennek a kilók annélkül is. Peresze figyelem magamat és csak akkor eszem ha igazán éhes vagyok. Fogyikázzatok csak szépen velem együtt


Györgyi!

234. Zimmi
2009. júl. 23. 09:32

Sziasztok!Mancicica,nem értem,mit nem értettél?

Ma keményítő nap,jó kis főzelékre gondoltam,akár kel-zöldbab,vagy krumpli.Sütök a nagyoknak :D palacsintát!

Majd estefelés jövök!

Ügyesek legyetek!Szép napot nektek!

233. cb82b220ce (válaszként erre: 229. - Zimmi)
2009. júl. 23. 09:13
ügyi vagy!!!Csak így tovább!Hajrá!Én is nagyon ügyes voltam tegnap,vacsira csak dinnyét ettem :-D
232. cb82b220ce (válaszként erre: 228. - Mancinéni)
2009. júl. 23. 09:13
Hűha!az a fránya pizza....egyél reggelire inkább! Igen,ügyi voltam,és tegnap is,büszke vagyok magamra!!! :-D Minden részletesen a naplómba :-D
231. Zimmi
2009. júl. 22. 23:39
Velencei-tóban fürődni voltam ma:)
230. mancinéni (válaszként erre: 229. - Zimmi)
2009. júl. 22. 22:59
ez mi: gárdonyban (ezt még értem) pacsálni ???
229. Zimmi
2009. júl. 22. 22:54

Sziasztok!Ma szupi napom volt!96 kg -t mutatott a mérleg,valamit jól csinálok:)

Ma pulykasonka volt ebédre,aztán lángos,és fagyi is becsúszott,mert voltam Gárdonyban pacsálni.

Vacsira 2 bögre tej,és kész.Alaposan megkapott a nap,írtam a naplómba is:)

Jó vagy Mancicica!Ügyes voltál ma!Jó adag az 5 toji:)De nyááár van!!!Ennyit szabad nekünk is,itt a lángosra,és a pizzára gondoltam.Szép estét nektek is!

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook