Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
288. Zimmi
2009. aug. 4. 13:13

Helló Mindenki!

Kicsit kellemesebb az idő.

Jó sokáig vártalak itt benneteket,de mindenki aludt!?

Ma keményítő napom ,és jó kis zöldséglevesem van:)

Szép napot,jó diétázást mára!

287. giorcub (válaszként erre: 286. - Ducimuci)
2009. aug. 3. 20:36

erre egy idezet innen:

[link]


"NINCS OLYAN, HOGY HELYI ZSÍRÉGETÉS! A szervezet sajnos maga dönti el, hogy honan fogyasztja a zsírréteget. És jól dönti el - akkor is, ha ez nekünk nem tetszik. Egyenletesen fogyasztja a zsírt az egész testről. Számtalan kutatás bizonyította már, hogy a bőrredő vastagság alapján történő kaliperes zsírmérés még mindig az egyik legpontosabb - éppen azért, mert a szervezetünk egyenletesen raktároz és fogyaszt."

2009. aug. 3. 13:35

Köszönöm Zimmi, kinyaraltam magam! De még várható egy-két kiruccanás, strandolás, fesztiválok...

Nem bánnám, ha én is elfogynék! :D Nem lenne rossz!

Rá kellene vennem magamat a tornára, de annyira fáj a hátam, hogy nem megy!De muszáj lesz ma egy kicsit, mert a karomból nem megy le semmi. Valakinek nincs valami jó kis edzésmódja karra (meg hasra)!

Az egyetlen hely ahonnan nem akarok nagyobb mennyiségűt fogyni az a combom. A nyaraláson láttam egy lányt, olyan 80-85kg lehetett,és nagy volt a combja, de a karja meg a hasa ilyen kis csinos volt (aránylag)! És rájöttem, hogy nekem ilyen testalkat kell, nem az a csontsovány. Szóval nagyon bejött, és a nővéreim is csodálkoztak, hogy ez a csaj a 80kgval jobban néz ki, mint ők 50kg-al! :D Van ilyen is...

285. Zimmi
2009. aug. 3. 11:51

Mancicica!

Elnehezedtél a CH napom?:D Mizujs?Jól vagy?Vagy pacsálni voltál talán a hétvégén?:)

Én itthon izzadtam:)

Ernő elfogyott,vagy nyaral a családdal!

Szép napot neked is!

284. Zimmi (válaszként erre: 282. - A7b612db17)
2009. aug. 3. 11:50

Szia Györgyi!


Ha kitartó vagy eléred hamarosan a súlyom,tudod nekem is sokáig állt.

Lehet,időnként felül kell vizsgálni a régi gyógyszereket,hogy még mindig kell-e szedni!? Sokáig szettem én s ritmusszabályzót,sztán mióta elhagytam,jópár éve jól vagyok. Igaz,csak felet szedtem,nem kellett sokat.

A lázad elmúlt?

Csak óvatosan itt ebben a kánikulában!

Szép napot mára!

283. Zimmi (válaszként erre: 281. - Ducimuci)
2009. aug. 3. 11:46

Szia Ducimuci!

Remélem kiphented,kinyaraltad magad!Vagy még lesz az idén utazás?Olvastam,hogy nem híztál,ügyes vagy!

Ide kellett volna rögtön jönnöd a nyaralás után,mert nagyon hiányoltunk!!!:)

2009. aug. 3. 09:25

Sziasztok!


Zimmi a súlyod után vágyakozom! Mikor lesz ez még nekem?

A fogyim most stagnál. Pihenőt tart. Enni továbbra is úgy eszem, mint szoktam.

Voltak sokan nálunk, a medencébe pacsáltak és el is cseszték rendesen a tisztaságát, most ment a férjem a Praktikerbe, hogy hozzon valami tisztítót a víznek. Szépen bezöldült. A víz tisztántartásával van azért sok gond és nagyon pénzigényes is. Remélem sikerül megtísztítani, mert ha nem akkor lehet elereszteni az egészet és újra tölteni vizzel.

A napokban panaszkodtam, hogy a szívem zörög. Képzeljétek az egyik szívritmusszabályozómat elhagytam a másikat lefeleztem és azóta szuperül vagyok. Nincs ritmuszavarom. Ki érti ezt? Persze a mellékhatásokban le van írva, hogy a ritmusszabályzó, ritmuszavarokat okozhat. Én most már 6. éve szedem őket, elég nagy idő ahhoz, hogy előjöjjenek a gyógyszer mellékhatásai.

Most meg belázasodtam egy-két napja. Semmi bajom sincs , nem tudom, hogy miért? Az orvos meg honnan tudná?


Szép és éhezés nélküli napot Mindenkinek!

Györgyi!

2009. aug. 2. 22:15

Hali mindenkinek!

Megérkeztem, gondoltam benézek már ide is! :)

Holnaptól újra fogyi..Most hanyagoltam kissé nyaralás alatt, de azért nem szálltam el!

2009. aug. 1. 23:59

Látom, ma csak Zimmi volt aktív. ! Ma ch nap. reggel vajas kenyeret ettem, délután meg grízes tésztát.

Holnap jövök, szép napot addig is mindenkinek! mancicica

279. Zimmi (válaszként erre: 278. - Mancinéni)
2009. aug. 1. 08:30

Szia Mancicica!:D Köszönöm,jobb a gyomrom,de most figyelek,hogy mitől lehet,mert nem biztos,hogy az evéstől:) Majd kifigyelem.

Javasoft!Jó olaszozást,aztán ránk is gondolj!:D

Ducimucit olvastam,remélem azért ide is ír!Bár pihizni volt.

Nekem is jó hogy vagytok,vagyunk,vagy mi??!!!:)Szép napot,leszek én is!

Zimmi

2009. aug. 1. 00:27

Zimmi, hogy van a gyomrod, fáj még? nekem elmúlt a depim. nálam kevert nap volt,. délben sült sárgarépás-hagymás-babot ettem, ízlett nagyon. este meg pizzát, vagy 4 szeletet, én sütöttem.

ma is strand volt.

Javasoft, érezd magad nagyon jól olaszban! merre leszel, tengerparton??

Láttátok, hogy ducimuci írt egy új .....nem tom mit, a címe ugyan az, mint ennek, csak II. (most már elég II.) még nem olvastam, de majd belenézek. szép holnapi napot mindenkinek! OLyan jó, hogy vagytok, Zimmi, Javasoft, Györgyi!

277. cb82b220ce (válaszként erre: 272. - Zimmi)
2009. júl. 31. 17:50
Szia!Köszi! :-D Olaszországba megyek,ott leszek egy hétig :-D
276. Zimmi
2009. júl. 31. 16:02

Sziasztok!

Remélem mindenki jól van,én már rendeződtem:)

Már nagytakarítottam (félig),és nagymostam egészen:)Gyomorfájásra bevált nálam a keményített munka:)

Mégcsak barack,és folydék volt ma.

Legyen szép napotok,aki tud jelentkezzen néha!Zimmi:)

275. Zimmi (válaszként erre: 273. - Mancinéni)
2009. júl. 31. 07:22

Szia Mancicica!Remélem már nem vagy depis!

Ma azt hiszem nem eszem semmit,mert tegnap sokat ettem,és most nem jó a gyomrom:( Minek zabál aki nem bírja!

Ma lehet lébőjt lesz,még nem volt úgyse!

Majd jelentkezem!

Zimmi

2009. júl. 30. 23:14
pedis= depis . na, úgy látszik, diszlexiás is vagyok,. még jó, hogy idejében kiderült...
2009. júl. 30. 22:55

Reggel elfelejtettem megmérni magam. ez szép! mérges is vagyok magamra!

Fehérjenapom volt, töltött paprikát főztem. az ebédem 1 kis gombóc volt belőle, utána strandoltunk a kertben, este meg ruszlit ettem, de nem esett túl jól. még ettem 1 szelet kenyeret meggylekvárral, mert azt ettem volna. pedis vagyok.

272. Zimmi (válaszként erre: 271. - Cb82b220ce)
2009. júl. 30. 15:59

Szia!Örülünk neked!Merre mész vasárnaptól?


Képzeljétek!Nekem még nem kell mennem jövőhéten dolgoznom!Úgy örülök!Nem is emlékszem mikor voltam 3 hetet egyszerre szabadságon!

Szép napot!Zimmi

2009. júl. 30. 13:49
Sziasztok csajok!Itt vagyok már végre,nem tüntem el!Tegnap értem haza és vasárnapig leszek csak itthon,utána megyek megint :-S. Mozogni nem mozogtam az elmúlt napokban,csak rengeteget gyalogoltam.Nem mozogtam mert megvolt meg mert vendégségben voltam viszont a kajálásom okés volt,hívtak esténként is enni de én tartottam magam :-D Büszke vagyok magamra.Nagynénim megint megjegyezte h fogytam de h haladjak vele...mondom merre?hisz még csak másfél hónapja csinálom,örülök,hogy már észreveszik rajtam.Szépen lassan de biztosan :-D
270. Zimmi
2009. júl. 30. 11:17
Ernő!Györgyi!Javasoft!Mizujs veletek ebben a nagymelegben?
269. Zimmi (válaszként erre: 268. - Mancinéni)
2009. júl. 30. 11:13

Szia Mancicica!Úgy sikerült a gyüminapom a strandon,hogy lángos-és fagyi nevű gyümölcsök voltak a főmenük:)Ma fehérje nap,de fejtősbablevest is főzők,a túrógomboc mellé,és én azt mk. nagyon szeretem,és enni is fogok belőle:)

Ma reggel mértem magam: 96,6 kg-40 dkg fogytam még ilyen elhajlások mellett is.Ha visszamegyek dolgozni jövőhéten,akkor ez jobban megy majd,sztem.Nem publikus hogy mért nincs munkád? Csak irigykedem bizonyos szempontból,hogy milyen jó neked,hogy mindig otthon lehetsz!

Ha strandra mentek,akkor jó pacsálást neked!

Puszi:Zimmi:)

2009. júl. 30. 00:06

Örülök, hogy jól telt a napod. én nem dolgozom egyáltalán, csak itthon, nincs munkahelyem.

Elb.sztam a gyüminapot, este ettem virslit paprikával. éhes voltam. Te hogy bírtad, Zimmi? Lehet, hogy holnap mi is strandra megyünk, nem tudom, még hova.

267. Zimmi (válaszként erre: 266. - Mancinéni)
2009. júl. 29. 17:22

Megjöttem,nagyon finom volt az egész nap!Kényeztettem a kis testem:)

Mancicica!Szabi volt már?Vagy most vagy szabin,vagy dolgozol?

Zimmi:)

2009. júl. 29. 13:11

Zimmi, jó pacsálást! Nekem is gyümölcsnapom van, eddig egy kávét ittam, de ehhez tudni kell, h 11-kor keltem, nem reggel.tegnap igazából kacsazsíros kenyeret ebédeltem , és a vacsi is az volt, aztán még 3 db jégkrém. így esett jól.

kitartást mindenkinek!

265. Zimmi
2009. júl. 29. 08:05

Szép reggelt Mindenkinek!

Ügyesek legyetek ma is mint eddig mindennap!Ma újra megyek Gárdonyba pacsálni:)Jön velünk az anyukám,és az anyósom,mert múltkor is nagyon jól érezték magukat!Ne mindig csak a négy fal között legyenek!Ma csak úgy széljegyzetben gyümölcsnap!

Este ha nem leszek kipurcanva jövök!

Ircsi:)

264. Zimmi (válaszként erre: 261. - Cb82b220ce)
2009. júl. 28. 15:23

Szia Javasoft!

Jó pihenést,várunk vissza!

Ircsi:)

263. Zimmi (válaszként erre: 262. - A7b612db17)
2009. júl. 28. 15:23

Szia Györgyi!

Nagy gratulációóóó!Nagyon ügyes vagy!Remélem jól is érzed magad!

Én most ettem kis kakaós csigát,saját sütés:)))

Most nem mértem a súlyom,mert még nem jutott eszembe,de talán holnap!

Majd jövök még!

Jó pihenést!Ircsi:)

262. a7b612db17 (válaszként erre: 248. - Zimmi)
2009. júl. 28. 12:50

Szia Ircsi!


Az unokák már locsolják a vizet hétágra. 26C fok a víz a medencébe, én még nem mentem bele. Nekem ez még hűs.

Képzeld ma reggelre 116 kg lettem. Szuper!!! Eddig valóban ez a legjobb fogyasztó módszer. Eggyel sem tudtam még ennyit fogyni. És ami fontos, hogy nem vagyok éhes!!! Ha éhes vagyok akkor eszem keveset, nem akkor, ha kívános vagyok. Ez szerintem nagyon fontos. Nincs tiltott kajám, mindent eszem. Hangsúlyozom MÓDJÁVAL!!!!!

Györgyi

2009. júl. 28. 11:55
Sziasztok lanyok!En is itt vagyok csak Aradon vagyok es nem nagyon jutok gepkozelbe,majd tobbet ha hazamegyek!
260. Zimmi (válaszként erre: 259. - Mancinéni)
2009. júl. 28. 10:53
Szia!Nálam kakaós csiga lesz,mert azt sütök:)De majd csak akkor ha elkészül.Este sütit(tortát) és keserű csokit eszem majd.Most édességre vágyom.A tésztából elég volt,a pizzát is meguntam,a pogira,és sósra sem vágyom-marad a kemény süti,és csoki:)
2009. júl. 28. 10:49

este még ettem pici lecsót, (kenyér nélkül) aztán 3 cső főtt kukoricát.

ma ch naap, még nem tudom, mi lesz a menű.

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook