Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

2009. máj. 23. 19:44

Szia,

Szerintem ne akarj egy hónap alatt 15 kilüt fogyni mert az baromira nem egészséges. Fokozatosan, inkább 2-3 honap alatt fogyj ennyit. Majd megnyulik a bőröd és egyébb elváltozások lesznek hiszen a bőröd nem fogja tudni tartani a tempót. Baromi sok egy honap alatt leadni 15 kilot és ugy gondolom lehetetlen is, hiszen akkor szinte éhezned kell. Én 3 honap alatt fogytam 15 kilot, nézd meg bátran az adatlapomat, képem is van.

Ha nem akarsz beteg lenni és legyengülni na és persze visszahizni, NE PROBÁLJ FOGYNI ENNYIT 1 HONAP ALATT!

Hidd el sokat tudok a fogyirol és táplálkozásrol... kezem alatt sokan fogytak már.

Ha akarod meghallgatod a véleményem, ha nem akarod... hát csináld ahogy jonak látod.

Sok sikert!

17. zena01
2009. máj. 23. 19:42
Sok sikert és még több kitartást. Szorítok neked, mert tudom min mész át.
16. Nesseun Dorma (válaszként erre: 11. - E87e4cce43)
2009. máj. 23. 18:28
Köszike :)
15. Nina74
2009. máj. 23. 18:17

Szia!


Teljes szívemből kívánom, hogy elérd a célod. Szorítok nagyon!!

2009. máj. 23. 18:14

Szia! Szurkolok neked nagyon!

Két tanács: ha nem jön össze első hónapban a 15 kg, ne keseredj el. Akik ennyit tudnak fogyni az elején, azok kb 120-140-ről indulnak. Ha "csak" 6-8 kg megy le rólad, akkor is nagyon ügyes leszel, és jól csinálod.

A másik, hogy egy-két hét után, ha már hozzászoktál a diétához, érdemes lenne zsírégető edzést végezni (1 óra kocogás, bringázás, lépcsőzés, stb)

Sok erőt és kitartást.

13. dogiz
2009. máj. 23. 17:47
Szia! Igazad van, ha nagyon akarod sikerülni fog, csak optimistán.:)
2009. máj. 23. 17:20

Szia Ducika!

Nos én anno 63kg-al tökéletesen éreztem magam, ekkor voltam 18éves...bombasztikus csajnak mondhattam el magam.

Most 25éves leszek nemsokára 6hónapos és jelenleg 101kg...nem a terhesség alatt hiztam ennyit, hanem ez a világ a stressz és sok egyéb hatására!

78kg lehettem nagyjából mikor a párommal megismerkedtünk és mindketten felszedtünk jócskán...finomakat főzők és egészségeseket, a disznó nem is létezik a konyhámba mégis meghiztunk...

Az elején mindkettőnknek nehéz volt a másikat igy elfogadni...de szeretjük egymást aminek gyümölcse itt rugdos most is a pocakomba:D

Tudod voltam jó alakú és vagyok most kövér is...ne másokért akarj lefogyni, mert az aki egy életen át melletted lesz az szeretni fog igy is!

Rengeteg diétán vagyok túl, talán nincs is olyan amit nem probáltam volna, egy idő után a duplája jött vissza...

Amiota megtudtam, hogy kisbabát várok sokkal kiengyesulyozotabb, boldogabb vagyok, hiszen erre vártam egész életembe! nem is hiztam:D csak a baba sulya jött fel eddig.

Ezzel azt igyekszem mondani, hogy ha te sem lennél túlterhelt, lenne minden amire vágysz akkor lehet nem is lenne akkora gond a külsőd...

Én is vezetek mérlegelőt:D majd nyilvános is lesz egyszer:D de nem most:D

Sok sikert, és ne feledd addig amig nem fogadod el magad addig sajnos nem fog menni a diéta sem...

tapasztalat

11. e87e4cce43 (válaszként erre: 10. - Nesseun Dorma)
2009. máj. 23. 17:09
imádom a nick-nevedet:)
2009. máj. 23. 16:56

Egyszer láttam egy műsort, amiben három féle képpen készítették el a zöldségeket, h összehasonlítsák melyik féléből jut a legtöbb vitaminhoz az emberi szervezet.Főzve, nyersen, vagy turmixolva (reszelve, pl sárgarépa). A nyertes a turmixolt lett.

Sok sikert a diétához! Én is nyötröm magam!

2009. máj. 23. 16:45
Szia!!! Nagyon drukkolok neked! Kitartást!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 23. 16:34

Szia Ducika!

Ugyanazt a diétát kezdtem el 3 hete amit te is,de én nem tudtam,hogy ez a neve.Bár soha sem voltam sovány én már megbarátkoztam a súlyommal,nekem a cukrom miatt kell diétáznom.

Most 98 kg. vagyok,illetve három hete ennyi voltam. Legközelebb június 18.-án fogom mérni magam és addigra szeretném ha a a mérlegen lévő szám nyolcassal kezdődne.

Azt tanácsolnám neked,hogy ne akarj heti egy kilónál többet fogyni,mert a dupláját fogod visszaszedni. Tapasztalatból mondom. Fél év alatt leadtam 40kg.-ot és utána 4 hónap alatt visszajött 48. Ne is kezdj bele csak akkor ha elfogadod azt a tényt,hogy életmódot kell váltanod. Szomorú,de nekünk már életünk végéig csak úgy kell étkeznünk mint a nyusziknak:-)

Persze néha -néha belefér egy kis kilengés de akkor azt másnap MEG KELL KOPLALNI!

Ha akarod priviben ajánlok egy teát is ami nem drága ugyan de annál hatásosabb,viszont nehéz megszerezni.

Szorítok neked és figyellek!:DDDD

Ha nekem megy neked is menni fog:-)

2009. máj. 23. 16:29
Gratulálok az elhatározásodhoz és kívánom hogy legyen elég kitartásod is hozzá. De a tempóját gondold végig még egyszer, mert 15 kg 1 hónap alatt irreális. Ha le is adsz ennyit, nem fogod tudni megtartani. És gondolj arra is, hogy a bőr nem húzódik vissza olyan gyorsan, mint ahogy fogysz és üresen fog lógni rajtad, ami legalább olyan csúnya, mint a kövérség. Nem csak a hasadon fog lógni, amit eldughatsz a rövidnadrágban hanem más, látható helyeken is, melleden, felkarodon, combodon, stb.. Én is fogyózok, bizony van mit leadnom. De a szakemberek szerint havi 4-5 kg-nál nem szabad többet fogyni. Adj magadnak több időt, hisz a kilók sem 1-2 hónap alatt jöttek rád.
6. e87e4cce43 (válaszként erre: 5. - E87e4cce43)
2009. máj. 23. 16:21

Hol is laksz???!!

Remélem nem ott, ahol az adatlapodon írtad:)

2009. máj. 23. 16:19

Drága szívem:)

Te komolyan gondolod!!!

Tapasztalt:P fogyókúrás vagyok.

Mindenben segíteni szeretnék Neked. Ha gondolod írjál:)

2009. máj. 23. 16:12

Szia! Sok sikert! Remélem sikerül elérned azt a súlyt amiben testileg és lelkileg is jól érzed magad! Várom a folytatást!

Én sem vagyok egy "egy szál bél" típus. Sokáig zavart is, de én így leltem rá életem párjára, aki így szeret, és mivel teljesen egészséges vagyok, és csak a gátlások zavartak, megtanított elfogadni magam. Most már jól érzem magam a bőrömben. Ilyen vagyok, és aki ismer, az tudja, én így vagyok én. :)

Neked sok sikert még egyszer, de ne feledd, diéta, vagy súly ide vagy oda, te te vagy ezzel a mérettel is és máshogy is. Amúgy a cikk nagyon jó, és tetszik a diéta terved!

sziabia

2009. máj. 23. 16:11
Szia!Nagyon tetszik a cikk.Esetleg leírnád,hogy te mit gondolsz,a szüleid mennyiben tereltek a túlsúly irányába?Ha neked gyereked lesz,mit fogsz teljesen másként tenni?
2009. máj. 23. 16:08

szia!

nagyon jo hogy elhatároztad.de egy honap alatt 15 kilo az rettentoen sok!

sok sikert!

2009. máj. 23. 16:03
Nem akartam egy átlagos cikket írni, ahol csak ömlengek. Cikkemben leírom, hogyan tervezem el a fogyásomat, és egy hónap múlva újra írok, hogy mi is lett mindebből. Cikket bátorításnak szánom. A kép engem ábrázol 2009. május 9-én. 107 kg tiszta zsírt. Remélem tudok sok mindenkinek segíteni és jó elrettentő példa vagyok a szülőknek, hogy ne hagyják elhízni gyermekeiket!

Ugrás a teljes írásra: Most már elég

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook