Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

2009. júl. 3. 10:53
ducimuci!Eltűntél!Mi van veled,hol tartassz?
137. Zimmi
2009. júl. 3. 10:40

Sziasztok!


Ernő ügyes vagy!Csak arra gondolj milyen jó lesz ha könnyebben megy a mozgás,ez nem fáj,az nem fáj!:)

Mancinéni!Sajnos mi is így vagyunk,későn fekszünk,amikor nem kell menni akkor későn is kelünk!De a műszakos munka miatt ezt az összevisszaságot szoktuk meg!

Nekem ma keményítőnapom van,gözöm nincs mit eszem ebédre,mert megyek dolgozni délutánra,vacsira ennék paprikás krumplit ubival:)

Szép napot nektek!Ügyesek legyetek!

2009. júl. 3. 00:11

Tudod, az a jó ilyenkor (nyáron) hogy sok a gyümölcs, lehet válogatni, nem csak alma-banán-narancs-mandarin van. ehetsz epret, cseresznyét, meggyet, sárga és őszibarackot, dinnyét, sárgadinyét, stb. így nem olyan unalmas a kajálás.

mi a családommal sajnos elég baglyok vagyunk, rendszeresen későn fekszünk, és későn is kelünk. nem túl jó szokás, de ez van..

a csinibaba c. filmben Manci egy csaj, ő még nem néni, azt csak én tettem hozzá a névhez. jól hangzik.

Kitartás mindenkinek!

135. Balogh Ernő (válaszként erre: 134. - Mancinéni)
2009. júl. 2. 15:43

Szia Manci!!!

Én is láttam a filmet, de nem ugrott be Mancinéni...

Természetesen fojtatom a diétát!

Nem túl olcsó ez a gyümölcsnap, de télen még drágább.

Köszönöm a buzdítást, tényleg jó lenne már 100-kilósnak lenni, de még távol a cél!

Mindig ilyen sokáig fent vagy? Általában este szoktál írni már megfigyeltem. Na szia néném!

2009. júl. 1. 00:33

Egyik kedvenc magyar filmem a "csinibaba". ebben Nagy Natália játsza MANCIt. A film elején VONUL manci, asszem napszemcsiben, kis rádió a füle mellett, ... ez haláli jó!! Innen az én manciságom. Na jól van, Ernő, elhagyhatod a nénit, hívj csak mancinak!

Örülök, hogy nem hagytad abba a diétát, tarts ki, ha így haladsz, nyár végére akár 100 kg is lehetsz! Ma (vagyis tegnap, mert már elmúlt éjfél) gyümölcsnapot tartottam. Egész nap görögdinnyét ettem nagykanállal, (minek szeletelni??) fél kg meggyet, 4 db őszibarackot. mondjuk ennék valami tartalmasat is, de kibírom, holnap , vagyis ma délben már husizhatok! Na, jó éjt mindenkinek!

133. Balogh Ernő (válaszként erre: 132. - Mancinéni)
2009. jún. 29. 09:48

Sziasztok lányok, Szia Mancinéni!

Először is köszönöm a buzdítást. Mancinéni a kérdésedre válaszolok: a feleségem 42-éves, és az 5kg fogyást kb: három hét alatt sikerült leadni. Végül úgy döntöttem hogy folytatom 90-napost.

Mancinéni te mindig lelket öntesz belém! /köszönöm/

Csak ez a Mancinéni megszólítás olyan fúra, hisz tudom hogy hány éves vagy. De nem ez a lényeg!

Igen én is olvastam jojó szindrómáról, és már át is éltem néhányszor. Nagyon rossz érzés annyi szenvedés után kétszer annyit visszaszedni. Én zenész vagyok, és az éjszakai zabálás megtette a hatást. Talán annak is köszönhetem az 5kg fogyást hogy már este 6-után nemeszek!

/Egyébként nem Kábítasz, örülök hogy segíteni próbálsz,... próbáltok!!!/

132. mancinéni (válaszként erre: 128. - Balogh Ernő)
2009. jún. 29. 00:12

Mennyi idő alatt ment le az az 5kg?? Nekem 1 hónap alatt sem sikerült elérnem, csak a 4,8-at. Látod, te ügyesebb vagy!! (aztán most még erre ráettem a héten, úgy h annyi sincs..)

Arról, hogy az Atkins megterheli a veséket, húgysav, köszvény, stb, én is olvastam már, sőt, tv-ben is volt. nézz utána a neten valamelyik keresőben, ott biztos találsz válaszokat. De azt azért leírom neked, hogy bármilyen diétát is választasz, fontos a kitartás, és mindíg vannak nehezebb időszakok. én pl. nem nagyon bírnám, ha időnként nem ehetnék csokit, meg sütiket.. (egy szelet finom gyümölcstorta...hmmmm). és ugye azt tudod, ha most befejezed a diétát, és folytatod a mérték nélküli kajálást,akkor újra hízni fogsz, duplán. (ez a büntetés amiatt, hogy nem vagyuk kitartóak..) na, nem kábítalak tovább..

131. mancinéni (válaszként erre: 128. - Balogh Ernő)
2009. jún. 29. 00:01
Ernő! és ezt az ÖT kg-ot csak így, mellékesen említed?? NAGYON-NAGYON ÜGYES VAGY!!!!!!Tudod, minden diétában vannak olyan napok, hetek, amikor sehogy se sikerül betartani a "szabályokat". de ez minden módszerben benne van, bármi is a neve.. Én egy pocsék héten vagyok túl, csak zabáltam össze-vissza.. de ez így volt az előző alkalommal is? mégis végigcsináltam, és fogytam is kb.12 kg-ot. Képzeld el, hogy a szervezeted, agyad hozzá van szokva a kajáláshoz, ahhoz, hogy nasizol, eszel-iszol, ahogy és amikor kívánod. Persze, hogy most, amikor valami rendszert próbálsz vinni az étkezésedbe, adagban, minőségben, mennyiségbena szervezeted lázadozik, Te meg úgy érzed, minden szar, nem megy tovább... ilyenkor kell a kitartás, hogy ne add fel. nekem az előző diétánál kb.2 hónapig tartott, míg megszoktam a dolgokat. Utána már jó volt, könnyebben ment, bár akkor is voltak hullámvölgyek. de tudod, erősnek kell lennünk. Te is fiatal vagy, nem tudom, a párod mennyi idős, de gondolom, neki is jó lenne újra azt a karcsúbb pasit szeretni, aki régebben voltál. meg aztán nem ciki strandolni, járni az utcán 130kg-osan??Tudom, "ha a pasi egy fokkal jobban néz ki az ördögnél", meg "a pasi akkor pasi, ha 100kg fölött van" , de az egészséged mást mond.
130. Zimmi
2009. jún. 28. 10:59

Szia Ernő!


Mielőtt az Atkinst kezdenéd csináltass labor vizsgálatot, és benne húgysavat és HgA1C-t !A sok húsevéstől köszvényt is kaphat az ember, főleg ha már cukorbeteg,és a HgA1C az az elmúlt 3 hónap cukor átlagát mutatja meg. Nem akarlak megijeszteni,de ezt a diéta előtt meg kell csinálni!Szerintem könnyebben betartható az Atkins diéta, de a cukor-és más beteg ember szervezetét jobban megterheli.De!!! Ez csak az én véleményem, mert neked kell kipapasztalni melyiket bírod jobban!

129. Tündi66 (válaszként erre: 128. - Balogh Ernő)
2009. jún. 27. 21:59

Mindent eszel mint eddig csak harmad mennyiséget akkor is fogysz.Elég a szokásos rossz dolgok elhagyása pl:cukor,csoki ,cóla,és a zsiros kaják.És kell mozgás.

Nekem nem jött be egy kimondott diéta sem.

A Norbi módszere áll legközelebb ahoz ami a jó módszer.Ezt egy testépitő irta egy forumon.Olvasgass más fórumokat is hátha találkozol jó ötlettel.

128. Balogh Ernő (válaszként erre: 127. - Mancinéni)
2009. jún. 27. 21:50

Szia Mancinéni! Nekem Beválhat a atkins módszer, én imádom a húst!!!

Szeretnék fogyni, de nagyon sza...érzem magam! Restellem hogy ezt kell írnom... Abba hagyjam!?

Nem akarok vesztes lenni, de tényleg nem bírom...!

Szégyenlem magam előttetek, de sajnos ez van!

Még nem álltam le a 90 napossal, de tervezem.

Már fogytam 5-kilót...

127. mancinéni (válaszként erre: 124. - Balogh Ernő)
2009. jún. 26. 21:39
Az atkins-ban nem csak fehérjét lehet enni ?? Pár éve próbálkoztam vele, de kb. 2 hét után már majd megőrültem az állandó húsevéstől. nekem nem vált be...
126. P64 (válaszként erre: 124. - Balogh Ernő)
2009. jún. 23. 16:02
Szerintem a cukorbetegséghez jobban illik. Húst ehetsz, főleg, ha nem zsíros. és jobban jollakni vele, mint a tésztával pl.
125. Tina82
2009. jún. 23. 13:00
Olvastam azt a diétát is, abban pl csak fehérjét lehet enni, semmi mást!!!! Nézd át alaposan mielőtt döntesz.
2009. jún. 23. 12:45

Sziasztok Lányok! Olvastátok már az ATKINS diétát?

Nem tudom hogy milyen eredményt lehet vele elérni.

Néztem a kajákat, azok nem rosszak!

Nekem lehet hogy váltanom kell, mert azóta feszt rosszul érzem magam. De még nem adom fel, hátha megszokom!

123. Tina82
2009. jún. 23. 08:37
184 cm magas vagyok, 75.6 lenne az ideális, de én megelékszem a 78 kilóval is. A 129-hez képest így is nagy lenne a változás!
122. Zimmi (válaszként erre: 120. - Tina82)
2009. jún. 23. 05:34
Szia Tina!Milyen magas vagy,hogy 78 kg szeretnél lenni?Nem sok az egy kicsit?
121. mancinéni (válaszként erre: 117. - Balogh Ernő)
2009. jún. 22. 16:39

El kell hogy keserítselek... töltött káposztát nem eszünk a 90 naposban! esetleg keményítő napon csak a káposztat, rizzsel. (hús nélkül!!) töltött paprikát sem ehetsz. szerintem jobb a szénsavmentes víz, mert a bubik felfujják az ember gyomrát, stb, szóval így még több kaja fér bele. én is útáltam a vizet, de valahogy rászoktam, azóta nem bírom a szénsavas vizet!

Látod, sokan vannak, akik leadtak már több tíz kilót. te is próbálkozz!!

120. Tina82
2009. jún. 22. 10:54

Ernő! Nos, én nem szégyellem, most kereken 102 kg vagyok, és a magasságom miatt én "csak" 78 kg szeretnék lenni, nem baj ha irigyelsz, én is sokszor voltam irígy, ez normális.

Én is szénsavas vizet iszok, néha csalánteát, mert az vízhajtó!

119. Zimmi (válaszként erre: 113. - Balogh Ernő)
2009. jún. 22. 10:19

Szia Ernő!Én szénsavas vizet iszom,meg 100%-os gyümileveket,meg zöld teát!

Ma kellett mérnem magam: 96,2 kg!Megint lement 2 kg.

Két hete kezdtem,és lement 7 kg! Érdemes csinálni,de ha valakinek van valami betegsége az kérdezze meg az orvost,Ernő neked is kellett volna!

118. Balogh Ernő (válaszként erre: 116. - Tina82)
2009. jún. 22. 09:49

Szia Tina! Gratulálok a sikeredhez, most már csak próbáld ne vissza szedi a kilókat.

(Egyébként egy ici-picit irigyellek. Bocs...!)

Most hány kiló vagy? /illik ilyent kérdezni egy lánytól? Ha nem, Bocsánat!/

117. Balogh Ernő (válaszként erre: 115. - Mancinéni)
2009. jún. 22. 09:41

Szervusz Mancinéni! A töltött káposztát melyik naphoz lehet besorolni...? Nekem is van hasolló szisztémám...én a dagi malac helyett, megnézek egy korábban készült videó felvételt mikor még nem voltam /DAGI MALAC /

Egyébként 30-éves koromig 70kg voltam, most 47-vagyok... Tudom hogy már annyi úgysem leszek, de jó lenne vagy 30kg leadni! /ÁLOM!!!/

116. Tina82
2009. jún. 22. 09:32

Ernő, én nekem most fog elsején letelni az első 90 napom, és én 17 kg-ot dtam le vele, de mással előtte már 10-et is, így én összegezve már -27 kg-nál járok!

Remélem ösztönöztelek!

2009. jún. 21. 22:56

25. nap, ma csak gyümölcsökkel, mert gyüminapom van. holnap reggel mérlegelek, mert én csak a gyümölcsnap utáni reggelen mérem a súlyomat. minden nap nem érdemes, mert akkor nem tudnánk követni, mert egyik nap kicsit több, másnap kevesebb... kb. 4,5 kg ment le ennyi idő alatt. ez van.

egyébként az az én véleményem, hogy ha az ember elkezd egy diétát, érdemes kitartani egy darabig, nem csak 1-2 hétig, mert hall egy másik diétáról, amiről aztán úgy gondolja, jobb lessz. és mivel azzal se kitartó, ki sem derülhet, melyik lenne jó. Ernő, én is nagyon jókat főzök, néha olyan nehéz megállni, hogy ne egyek belőle!! Ilyenkor arra kell gondolnom, hogy ha egyszer beleeszek, nem bírom abbahagyni, és akkor maradok egy dagi malac, aki voltam...!!! el is képzelem magam annak, így még hatásosabb!!

114. P64
2009. jún. 21. 18:25
Igen, én is akkor vagyok rosszul, ha leesik a vércukrom. Menj el orvoshoz Ernő! Te nem diétázhatsz úgy, mint akárki más. A gyümölcs is tartalmaz cukrot. Be kell számítani. Szerintem neked a fehérje-diéta még mindig jobb, de a vegyes étkezés az egészséges. Csak neked a kaloriát és a szénhidrátot is számolni kell. Kitartás! És orvos! Puszi: Piros
113. Balogh Ernő (válaszként erre: 112. - Zimmi)
2009. jún. 21. 16:36

Szia! Köszi a jó tanácsot. Természetesen Nem kértem Orvosi véleményt, lehet hogy rosszul tettem?

Szénsavas Ásványvizet Lehet inni? A buborék mentest nemszeretem.

(Lányok! Ha van sikerélményetek a fogyókúrával kapcsolatban, Írjátok már le, mert az nekem erőt ad!!!)

112. Zimmi (válaszként erre: 109. - Balogh Ernő)
2009. jún. 21. 07:26

Szia Ernő !Olyankor ha gyümi napon remegsz,lemegy a cukrod,akkor dobj be egy banánt,és sok folyadékot:teát,gyümölcslevet,vízet igyál!

Persze nem voltál,ill nem kérdezted meg az orvos véleményét a diétáról a cukrod miatt,igaz!!!??

111. Tündi66 (válaszként erre: 109. - Balogh Ernő)
2009. jún. 20. 14:39

Szia!

Azt irtad cukorbeteg vagy.A remegés,szédülés nálam akkor fordul elő ha lemegy a cukrom.Nem vagyok cukros,felfele nem megy csak lefele,de erre is figyelni kell.

Munkatársam mikor megtudta,hogy magas a cukra betartotta és be is tartja a diétát miatta és simán leadott 20 kilót.

110. Tina82
2009. jún. 20. 13:12

Ernő! Ha sok a savad akkor egyél magvakat, tökmag, dió, mogyoró, mandula, persze ebből ne túl sokat, hidd el leköti a savat, eleinte nekem is sok volt, de mára már nincs rá szükségem, próbáld ki!!!!

És ne add fel! Hajrá!

109. Balogh Ernő (válaszként erre: 108. - Zimmi)
2009. jún. 20. 12:55
Sziasztok lányok! Tegnap a gyümölcsnapon rám jött egy párszor a szédülés, a remegés, de remélem ez csak átmeneti probléma! Ma már jobban vagyok!...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook