Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

168. Szilvóca (válaszként erre: 165. - Ducimuci)
2009. júl. 14. 23:19
Jól eltűntél!Már hiányoltunk!Na szép,kiírsz egy fórumot és elfelejted?!
2009. júl. 14. 22:56
Helló Zimmi, és Újak! Ma ahogy fogadtam, fehérje napot tartottam. Ebédre pici pörit ettem (darálthúsból volt, mert a többieknek stefániát sütöttem.) + ettem 1 főtt tojást, meg görög salit feta és olajbogyó nélkül. vacsira stefániát ettem, 2-3 szeletet ubival. a többiek ettek jégkrémet is, nagyon gondolkoztam rajta, hogy én is elmajszolok egyet, de győztem, és nem ettem. (elég ronda lett volna már rögtön az első napon vétkezni..) holnap nem tudom, még mit eszek. Zimmi, te mit készítesz majd?
166. Zimmi
2009. júl. 14. 21:43

Sziasztok!

Györgyi!Nem haragszunk rád,az a lényeg hogy jól érezd magad, és a kg is menjenek le.Ha kicsit mást eszem mint ami arra a napra kell, nem változtatok a rendszeren,akkor is folytatom a diétát,mintha nem is bűnöztem volna.Igy 06. 08-án kezdtem 103 kg-ról, és ma 07. 14- én vagyok 96 kg.:) Már másodszor csinálom a 90 napost, akkor 15 kg fogytam,de akkor nem volt hormonos beszólás:) (változó kor)

Szia Ducimuci!Merre jártál,hogy elfelejtkeztél rólunk?

Szia Javasoft!Ügyes vagy,hogy tornázol.Én nem :) Bár eljutottam odáig,hogy beszereztem Béres CD-t apa letöltötte nekem,a gondolat már kezd csirázni, de tett még nem követi:)

2009. júl. 14. 21:05

Húúú. nagyon lemaradtam. Őszintén el is feledkeztem erről a fórumról. Szóval bocsánat!

De majd idővel visszaolvasok és reagálok! :)

2009. júl. 14. 13:26
Sziasztok!Új lennénk köztetek vagy mi.. :-D. Június 15-én kezdtem el update szerint étkezni,sok-sok mozgás meg minden.Úgy néz ki azóta leadtam 3 kg-ot,centibe látványosabb mint kilóba.csak reggel eszem kenyeret,ebédre főtt kaját,vacsira salikat szoktam enni vagy ilyesmit.Hetente 3-4-szer tornázom Norbi Dvd-re.Hát van aki már mondta h fogytam,én szeretnék több eredményt látni de szép lassan megy az.Próbálok majd visszaolvasgatni h miröl volt szó eddig :-)
2009. júl. 14. 11:08

Na még annyit, hogy este 20.30-kor is eszem pl: 2 szelet pirítost megkenve mustárral vagy valami zöldségkrémmel, parika paradicsom.


Üdv Györgyi!

2009. júl. 14. 10:59

Sziasztok!


Itt vagyok, csak tegnap nem voltam jól egy kis ritmuszavar keserítgeti az életemet. tegnapelőtti gyümi nem sikeredett valami fényesre, mert nagyon éhes voltam és olyant ettem amit nem kellett volna. Ezért tegnap is az volt gyüminap, piros dinnyével meg zöldbabfőzelékkel. Így ma 1,20 dekával voltam kevesbb. Ez már jó!!

Jó lenne ennek a hónapnak a végére még egy kilótól megszabadulni.

Mancicica, Zimmi mennyit fogytatok? én összességében 5 kg-ot ápr.1-től.

Ma zöldség levesezem, meg milánoi makarónizok, persze keveset a makaróniból.

A 90 napost a szigorával nem fogom tartani, mert nem megy.Úgye ezért nem haragusztok meg rám?

Egyébként április elején kezdtem el fogyizni, 123kg-ról, ma reggel 118 kg vagyok ez 3 hónap alatt ment le. Nem a 90 napossal csak a 90 naposból annyit tartottam meg, hogy reggel sok gyümölcs, ebéd amit a többiek esznek csak keveset

délután valami kis szendvics, sok paprika, sok paradicsom, vacsora ami van csak szintén keveset. 4 naponként gyüminap, amit mindig valami híg főzelékkel vagy levessel kiegészítek, mivel egésznap gyümölcsöt enni nekem nem megy. Így is működik. Ja még annyit, hogy kenyeret délután már pufirizzsel helyettesítem


Üdv Mindenkinek Györgyi!

161. Zimmi
2009. júl. 14. 05:18

Szia Mancicica!

Örülök,hogy te is olyan napot tartasz amit én:)

Tegnap nehéz volt a gyümölcs nap,nagyon hisztis voltam.Remélem a mai napom jobb lesz!Délelőttös vagyok,majd leszek délután!

Györgyi!Hol vagy?

2009. júl. 13. 23:17

Szia Zimmi! Bocsi, hogy nem írtam, de nem voltam gépközelben a napokban! semmi nyaralás, csak nem voltam itthon napközben, vagy vendég volt nálunk, vagy aludtam...

Látom, ma gyümiztél, akkor holnap fehérje napod lesz. belevágok én is újra. így legalább egyszerre eszünk ugyan azt.

Györgyi, örülök, hogy te is nekifogtál a diétának! együtt könnyebb!!

159. Zimmi
2009. júl. 13. 07:45

Sziasztok!

Remélem mindenki jól érzi magát!Tegnap Ch napon nem fogtam magam vissza , ettem a pizzát rendesen:) Ma gyümi,meg munka ezerrel.Tegnap lusta voltam, mára maradt minden!

Szép napot mindenkinek!

158. Zimmi
2009. júl. 12. 11:29

Helló Mindenki!

Györgyikém!Arra gondoltam,mint a 90 naposnál -egyféle ételcsoportból egyél egy nap:)

Pl nekem ma Ch napom van: tészta, fagyi, csoki,süti:) Nem egyszerre,nem sokat!

Lehet nyári hétvégéznek a többiek!

Szép napot!

2009. júl. 12. 09:16

Sziasztok!


Látszik a nyár, talán nyaralnak a többiek,hogy nem jönnek.

Zimmi hogyan érted, hogy ne egyek össze-vissza mindent? Testkontroll szerint étkezzek?


Üdv. Györgyi!

156. Zimmi
2009. júl. 11. 12:30

Szia!

Kezdetnek ez sem rossz Györgyi!De igzán nem csak a mennyiség a fontos szerintem, Hanem az is hogy ne össze-vissza egyél mindent!De majd alakulsz!:)

Ernő,Mancicica!Nyári szünet?Pihenés?mizujs nálatok? Nekem ma keményítő napom van, reggelire kávé, ananász,barack, ebéd később lesz krumpli kovi ubival, mert a családnak rakott krumpli lesz:)

Szép napot nektek,időnként benézek!

2009. júl. 11. 11:23

Sziasztok!


Köszi Zimmi. Próbálkoztam ám a 90 napossal rendesen is.....csak aztán ....hogy egyik nap csak ezt a másik nap csak azt, a gyümin seemmit. No ezt sem nekem találták ki. Viszont egyre többen írtak, írnak arról, hogy diétával ugyan és lassabban de tartósan lefogytak. A diétát azóta sem hagyták abba.

Én is valami ilyesmit próbálok most már, de bele kell vinnem a gyüminapot, mert rólam nem megy le koplalás nélkül. Persze önmegtartóztatás is kell, hogy ne egyem túl magam a fogamra való dolgokból. Mindenből egy picit. Ma reggel nagyon kívántam a bundás zsemlét. Ettem egy db-ot. Reggelente sokszor, majdnem mindig gyümölcsöt eszem. Ma valahogy nem jött be. Holnap gyüminapot kell tartanom, de már felkészültem zöldbabbal is a gyümölcs mellé. Hétfőn méretszkedem reménykedem, hogy 118 alá tudok menni.

Máma zöldbab főzeléket eszem, persze kiméregetem, hogy 3 dcl-nél több ne legyen kb 5-6 dkg sülthússal, karfiol levesem is van abból 1,5 dcl. Annyira nem kell méregetnem, mert már tudom az adagokat.

Eddig mindig az volt a baj, hogy idő előtt abbahagytam a diétákat. Most nem fogom! Hozzászoktatom magamat a kevés sokszor evéshez. Majd csak lesz eredmény!


Üdv. Györgyi!

154. Zimmi
2009. júl. 10. 19:51

Szia Györgyi!


Naná,hogy elfogadunk!Jó helyen vagy!:D Majd ha már jól viszonyul a mértékhez,akkor megpróbálhtod a 90 napost rendesen,vagy úgy ahogy mi csináljuk.A lényeg hogy ne érezd kényszernek ezt az egészet,mert nem erről szól:)

Üdvözöllek a sorainkban!

2009. júl. 10. 15:54

Sziasztok!


mancinéni és többiek kérlek Benneteket, hogy fogadjatok el. Egyedül nehéz a fogyizást csinálni.

118,7 kg vagyok, erről le kell fogynom kb 100kg-ra. Eredetileg 123 kg voltam. Május elején kezdtem el a fogyit, olyan 90 napos félével. Azért félével, mert csak a 4.napos gyümi napot tartom meg. Egyébként eszem mindent csak keveset mindenből. A gyüminapom is nem csak gyümölcsből áll, hanem eszem zöldség levest, vagy puffasztott rizst szalámival,sok-sok paprika paradicsommal. Ezt mindig este eszem, mert addigra annyira éhes vagyok, hogy még. Eddigi észrevételem az, hogy működik. Tornázni nem tornázom, mert csípőkikopásom van és fáj. Egyenlőre ennyit, ha engeditek később folytatom.


Üdv. Györgyi

2009. júl. 10. 10:41

Úgy örülök, hogy mindenki megvan! (kivéve ducimucit.) Nálam a diéta teljesen elszállt. Kb. 1 hónapja gondok vannak a fülemmel, valami gyulladás. Nagyon fáj, . türelmetlen vagyok, morgok, hisztizek állandóan. + még van egy fóbiám, amire gyógyszert szedtem (szedek) kb. 7-8 éve, de már csak negyed szemet szedek, de érzem kicsit a fejemben az elvonási tüneteket. ez a kettő így most sok, nem tudok a 90 napos szabályaira figyelni. próbálom, de nem megy! de azért veletek vagyok, és ígérem, hogy minden nap próbálom betartani az aznapi kaját.

Ernő! nem szabad türelmetlenkedned, nagyon jó az a 6 kiló mínusz! szerintem az már látszik is!!

Zimmi, mit dolgozol??

151. Balogh Ernő (válaszként erre: 150. - Zimmi)
2009. júl. 9. 21:52

Szia Zimmi! Örülök hogy meg kerültél, már megvoltunk ijedve hogy feladtad!

Én jól vagyok, csak sokat dolgozom. Tartom a diétát, de olykor vétkezem.

Nem akarnak a kilók fogyni, még csak 6-kiónál tartok!!!

150. Zimmi
2009. júl. 9. 18:40

Helló! Irtam neketek egy csomót, és elszállt!:(


Vagyok csak dolgozom! Ma gyüminap, banán, sárga-és őszibarack:)Egész jól bírom:)

Mancica!Néha velem is elszáll a paci, de nem aggódom,lényegében tartom a diétát( egy hónapja)

Ernő! merre jársz?


Tina! Értelek. Ügyes vagy,és nagyon fiatal,a hormonok se szólnak be!Kitartás!Amikor nem megy itt vagyunk!

2009. júl. 9. 14:44
hol vagytok???????????????????
148. Tina82
2009. júl. 6. 14:30

Sziasztok!

Zimmi, akkor most már érted, hogy miért annyi szeretnék lenni :)

Én is sok sikert kívánok nektek!


Ma rizses lecsót főztem, mellé kovi ubi volt, vacsira ugyanez lesz.

147. mancinéni (válaszként erre: 144. - Zimmi)
2009. júl. 5. 23:43
kedves Zimmi, ne írígykedj, mert holnap te is ehetsz finomakat, laktatókat.! Nálam ma is elszaladt a ló, ettem rendesen, nem vigyáztam! tiszta hülye vagyok!
146. Zimmi (válaszként erre: 145. - Tina82)
2009. júl. 5. 23:30

Szia Tina!


Csak azért voltam a magasságoda kiváncsi,hogy ahhoz képest hány kg vagy,és hogy mennyit akarsz lefogyni.Kaptam választ,és azért nem írtam külön!


Ügyes legyél te is!Sok sikert a fogyáshoz!Szép álmokat mindenkinek!

145. Tina82
2009. júl. 5. 11:24

Sziasztok!

Nekem is fehérje nav ma, csirkét sütök, mellé lesz sali és kovi ubi, páromnak pedig sült krumpli is, valamint húsleves.

Én már a 2. kört nyomom, az első alatt 17 ment le, remélem a 2. alatt is lent lesz ugyanennyi.


Zimmi, kérdezted anno hogy hány centi vagyok, hogy miért 78 kg szeretnék lenni, de nem válaszoltál, most mit gondolsz??

144. Zimmi
2009. júl. 5. 10:41

Sziasztok!

Nálam ma gyüminap,Mancicica! Nagyon irigykedem!De holnap egész nap dolgozom,legalább ehetek húsit,és nem leszek rosszul:)

Az első két hét gyors fogyása után jártam úgy mint te hogy egy kicsit becsúszott más is mint amit lehetett volna aznap,de azóta csak kinézem más szájából a kaját,de nem eszem mást:)

Ernő!Remélem továbbra is ügyes vagy!

Szép vasárnapot neketek!

143. mancinéni (válaszként erre: 142. - Zimmi)
2009. júl. 5. 00:12

Remélem, Ducimuci tényleg lefogyott, és valahol jókat röhög rajtunk, akik még mindíg gyötörjük magunkat! Bár így lenne, de tartok tőle, egész más miatt nem ír. (sajnos).

A patiszont én is panírral szeretem, de most olyan lusta voltam, semmi kedvem nem volt a panírozáshoz! így maradt a panír nélküli. Jó sz.r volt. (bocsi)

Előző diétámban eleinte minden 5. napon tartottam víznapot, de valahogy nem ment nagyon a fogyás. aztán kb. 20nap után már nem csináltam, csak havonta egyet, és sokkal jobban fogytam, mint amikor mindíg víznapoztam. mostani 90 naposomban legnagyobb gondom az adagok betartása. valahogy nem megy úgy, ahogy kellene. ma is gyümölcsnapom lett volna, de olyan helyen voltam, h muszáj volt ennem, aztán már minden mindegy volt.... basszus!!! holnap legalább biztos a fehérjenap, mert grillezünk itthon, vendégek jönnek. így aztán husiz eszek salátával.. remélem, nálatok minden rendben, nem bűnöztök, nem vagytok kicsapongók, mint én!!!

142. Zimmi
2009. júl. 4. 10:45

Sziasztok!

Ducimuci lehet máshol fórumozik?:D

Ma szénhidrát napom van,és valami pogi lesz az ebédem mert úton leszek.

Mancica!:) Tényleg jó ez a vörösbabos,ki fogom próbálni.Patizont csakis panírban fogyasztok!Annyira azért nem gyötröm a kis testem!Ti tartotok víznapot?Mert én nem,az első alkalommal sem tartottam,és mégis lement az a sok kg.

Szép napot mára nektek!Majd jövök!

141. Balogh Ernő (válaszként erre: 140. - Mancinéni)
2009. júl. 3. 17:41

Sziasztok csajok!

Lehet hogy ducimuci elérte már az álom súlyt, és bennünket már régen elfelejtett!

De komolyan már tényleg régen hallottunk róla...!

(Ducimuci hiányzol mindenkinek!)

2009. júl. 3. 12:31

Én is hiányolom ducimucit! Talán nyaral??...

adatlapunkon mik azok a törzspontok?

139. mancinéni (válaszként erre: 137. - Zimmi)
2009. júl. 3. 12:29

keményítőnapos kedvenc kajám a vörösbab. Olajon kicsit megpírítom a durvára vágott hagymát (nem baj, ha sok, direkt nagy fejet választok!) ha már sűl, ráöntök egy doboz vörösbab konzervet. összekeverem, teszek hozzá ételízesítőt, kb. 2 percig kevergetem a tűzhelyen, és már kész is! nagyon szeretem! !! Nekem keményítőnapon az édes íz hiányzik, de NAGYON!!

Tegnap sütöttem panír nélkül patiszont is, de valahogy most nem jött be!! jó munkát neked!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook