Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Most már elég fórum

Most már elég (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Most már elég

❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
228. mancinéni (válaszként erre: 226. - Cb82b220ce)
2009. júl. 22. 22:34
megtaláltam. elolvastam. Nagyon Ügyes VOltál, máskor is ilyen legyél!!!!!!!!!!
2009. júl. 22. 22:27
én tegnap nem bűnöztem!! Ma délben rántotthúst ettem paradicsommmal, paprikával, este 5 (!)tojásból rántottát. előbb 3-ból, aztán mivel még mindíg éhes voltam, készítettem még 2-ből. aztán ettem még 2 vékony szelet pizzát. ez aztán gáz, de ez van.
2009. júl. 22. 09:09
Ja és a naplómba mindent leírtam a katasztrófális tegnapi napomról...
2009. júl. 22. 08:12
Sziasztok lányok!Raktam fel 2 új képet.frissek!Tegnapiak.... nem a legjobbak de a lényeget mutatják.
224. Zimmi (válaszként erre: 223. - Mancinéni)
2009. júl. 22. 07:03
Azért mert a műszak miatt alapból rendszertelen,későn érek ha délutános vagyok,akkor már nincs kedvem semmihez.Örülök,hogy élek. gyüminap végére nagyon elkutyálkodtam a dolgot,mert ettem töltött parika nevű,és almás pite nevű gyümölcsöt is:)Jó lesz dafigyelni magamra,mert a szabi miatt elég linkóci vagyok pár napja.
223. mancinéni (válaszként erre: 222. - Zimmi)
2009. júl. 21. 23:50
miért nem engedi a munkád az életmódváltást?? hogy bírtad a gyüminapot? én egész jól!! most azért ennék valami husit.
222. Zimmi
2009. júl. 21. 13:38

Na,olyan nem szeretnék lenni,csak olyan "jó ránézni" leszek:) sztem!

Már a munkám sem engedi,hogy életmódot váltsak,csak beszélhetek róla:)

2009. júl. 21. 13:06
igen, már másoktól is hallottam, hogy 40 fölött már nehezen megy a fogyás... mondjuk szerintem ronda is a kb50 éves nő, aki nagyon vékony, szinte rásűl a bőr, persze kinek mi van. nem kellene annyira vékonynak lenni, csak olyan normál súlyúnak. tényleg életmódot kell váltanunk.
2009. júl. 21. 13:02

Sziasztok!


Jó nyaralást akik mennek nyaralni. Tanácsot én nem tudok adni sajnos mivel nem 90 napozom, hanem keveset eszem, de mindent.

Pontosan azért, hogy a kg ne jöjenek vissza, meg nekem iszonyú sokat kell leadnom. Úgy hogy sokáig itt leszek. Arra fel vagyok készülve, hogy lassan fog menni, és meg is fog állni, de nem fogok visszaállni akkor sem a régi zebe-zabára.

Próbálkoztam 90 napos, vegetáriánus, Sout Beac, szénhidrát mentes, testkontroll, mindegyik megbukott, mert nem szeretem a tiltásokat, aztán ha lement hogyan álljak vissza a régi szokásaimhoz? Visszaállni nagyon könnyű volt, na meg a kg is jöttek csősztől. Tornázni sem tudok, mert a csípőm ki van kopva. Komolyabban még az otthoni munkát sem tudom elvégezni, segítség kell.

Hát mindenesetre kunszt lesz lefogyni, de le kell!! Eddig szépen lassan, de megyeget. Persze nekem is vannak hetek, amikor nem megy le semmi, sőt inkább visszafelé billeg a mérleg. Türelem aztán csak megindul és lenn van 1,5 kg.

Olvassatok, pihenjetek nagyokat én is azt teszem, hiszen időmilliomos vagyok.


Györgyi!

2009. júl. 21. 13:01

azt elfelejtettem, hogy szerintem a kínaiak azt hitték eleinte, h itt nálunk mindenki olyan apró termetű, mint ők, meg a lábunk is 34-es. aztán rájöttek, hogy mi nagyobb darabok vagyunk. valahol én ezt sajnálom, menjenek haza, ott csinálják a sz.rjaikat, ne nekünk árulják. vagyunk itt páran idősebbek, szerintem emlékeztek ti is a magyar ruhaiparra. gyerekkoromban is voltak szép ruhák, cipők, meg tudták venni a szüleim, és tartósak voltak, nem 2 hónapig tartott egy cipő, hanem évekig, és nem büdösödött bele a lábunk... nagyon dühös vagyok emiatt..

lassan már ott tartok, h csak ugy merek elmenni itthonról, hogy viszek magammal pótruhát. már 2x előfordult, hogy a fenekemen szétszakadt a nadrág... még jó, hogy autóval járok..

218. Zimmi
2009. júl. 21. 12:59

Akkor amikor előszőr 90 naposoztam 15 kg ment le, de nem voltam a változó korban.Most arra vagyok kiváncsi,bölcs türelemre intve magam, hogy hormonjaim mennyit engednek a 90 nap alatt!Mit gondoltok?

Tényleg nem tudja az ember hogy hogy reagál a szervezete a dolgokra!

2009. júl. 21. 12:55

Nálam is úgy volt, hogy az első 90nap után, (kb 12 kg fogyás után) nem álltam meg, hanem mivel már annyira benne voltam, pár nap kilengés után folytattam, de igazából nem történt változás a súlyomban. aztán jööek az ünnepek, és elszállt vele együtt a diétám is..

épp, amikor vége lett az első 90 naposomnak, ill.volt még kb egy hét, akkor derült ki, hogy a férjemnek van(volt) egy qvája. (bocs, de én nemes egyszerüséggel csak így becézem..) teljesen kikészültem, 3 napig nem hogy enni, még inni sem tudtam, de képzeljétek, nem fogytam akkor egy dekát sem. pedig legalább az lehetett volna, ha már így megviselt a dolog.

216. Zimmi (válaszként erre: 213. - Mancinéni)
2009. júl. 21. 12:41

Szia Mancicica! Az enyém is tenyérbe férő,de a férjem tenyere elég nagy:D olyan 90 C-s .Félre a tréfát,tényleg más a számozás,volt olyan 42-es méret hogy jó volt nekem,és volt olyan 48-as ami kicsi.Attól függ hol gyártják. Megfigyeltétek már hogy a kínaiak egyre nagyobb méretet gyártanak? Eleinte mindenük olyan apró volt.

Én is nagyon szeretek olvasni, főleg szabadság alatt falom a könyveket! Coelho,Fable, Szabó Magda, Müller Péter,és aki leköti a figyelmemet jöhet:)Szép napot Lányok!

215. Zimmi (válaszként erre: 210. - Cb82b220ce)
2009. júl. 21. 12:36

Szia!Ne keseredj el,nekem az elején lement gyorsan 6-7 kg,azóta meg áll a súlyom.Az is eredmény ha nem hízunk!Nagy erdemény:)

Lehet az is hogy az egész 90 nap alatt csak ennyit fogok fogyni,volt már ilyenre is példa,akkor majd folytatom tovább!Türelem,és kitartás!

Ircsi:)

214. cb82b220ce (válaszként erre: 213. - Mancinéni)
2009. júl. 21. 12:27
Én se vettem hanem kaptam,az előzőeket pedig nem olvastam még.Lehet h a szokásos dumáját írja,nem tudom de kegyetelenül őszinte.Viszont az jó h már alig van olyan ami vonatkozik rám :-D
2009. júl. 21. 12:03

Tegnap vettem egy nacit, 44-es méretűt. Találtam egy jó felsőt is hozzá, az meg 46-os volt. (vékony nyári pamutszövetből) szerintem a méretek igen érdekesek, függ a készítőktől is. vannak olyan gyártók, akiknél a legnagyobb méret a 40-es, és az is pici, másnál meg a 42-es is elég. nekem nem nagy a mellem, olyan "tenyérbe férő" én inkább vállás, hátas vagyok. egy ismerősöm röhög-írígykedik így nyáron, hogy én simán mehetek melltartó nélkül, mert anélkül is jól állnak, neki meg tartóval is a hasán vannak, nagyok is, szerinte sajnos. na de kinek mi van, azzal elégedetlen, nem? én is szerettem volna szép nagyokat, de ha belegondolok, h esetleg azok már így 40 évesen esetleg lógnának, akkor jobban jártam így.. (savanyú a szőlő, gondolhatjátok... persze írígy vagyok :)))

Mit ír Norbink a 3 .titkában??? megírhatta volna egyben is, hogy ne kellene annyit könyvekre költeni.. nagyon szeretek olvasni..

2009. júl. 21. 11:54
Én is belekezdtem a naplóírásba,akinek van kedve az nyugodtam olvassa el :-)
211. mancinéni (válaszként erre: 209. - Ducimuci)
2009. júl. 21. 11:52

Kedves ducimuci! 3 éve görögben voltam nyaralni, nagy társasággal. 92 kg-al. minden este mentünk vacsizni, kb 9 körül, de inkább később. minden este ettem valami jót, hol halat+sült zöldséget+görögsalit, hol meg rántott kagylót. ezek annyira bejöttek, h mindíg ezek közül választottam. egyszerűen imádtam. gondoltam, mire hazajövök, leszek egy 100-as. és aztán meg nem, mert semmit sem híztam, pedig nem tornáztam semmit, nem úsztam, csak a napon feküdtem. (és persze szétválasztó diétát sem tartottam...)

következő nyáron horvátország volt a soros, épp a 90 napos diétám közepén. paráztam én is, de nem kellett volna . fehérje napon halakat vagy kagylót, rákot ettem, keményítőn rizst vagy sült krumplit zöldségekkel, ch-on meg pizzát. gyümölcsnapon meg olyan finom, óriási barackokat... nem volt gond!!!

2009. júl. 21. 07:54
Sziazstok lányok!Kicsit elvagyok keseredve,egyik nap így másik nap amúgy,egyszer jól érzem magam,máskor meg kövérnek érzem magam.Jó lenne ha gyorsabban menne,nem adom fel de fárasztó...valamennyire észre veszem magamon de ez túl kevés...pedig késő délután eszem utoljára,akkor is salit vagy ilyesmi,kenyeret csak reggel eszem,heti 3-4szer tornázom,mit tegyek még?Nem tom...olyan rossz h nem megy gyorsabban.Ennyi lenne?Nem fogyok de nem is hízok?
2009. júl. 20. 19:43

Hali!

Köszönöm Mancinéni, nagyon kedves vagy! :)

Remélem tudom tartani tovább a diétát, most ezen a nyaraláson megy, de Horvátországban nehezebb lesz.

Mi az, ami diétás, nem túl drága, és könnyen elkészíthető külföldön apartman)

Arra gondoltam, hogy valami kész kaját kellene ennem, vagy müzli (nestle fitness) vagy ha muszáj akkor rozskenyér...

Valamit tudtok ajánlani?

2009. júl. 20. 14:08
Most olvasom Norbi könyvét,az utolsó titkot...hát nem semmi.
2009. júl. 20. 13:39

Sziasztok!


Hát nem tudom mi a fene zavarhatja a szívemet, de este megint berezonáltam! Most arra gondolok, hogy a tejfölös ubi. Megint ez a puffatag érzés, ami felnyomta a szívemet és az meg megint elkezdett kattogni. Egész éjjel eltartott. A fotelben ültem egész éjszaka, és hallgattam ahogy ver, meg ahogy nem ver.


Dél körül ettem egy aktivíát kiflivel. Most ettem egy féladag rakott karfiolt. Remélem hamar rendbe jön a gyomrom.

Vacsorára is meg úgy általában mindenkor nagyon keveset eszem. Süteményt egyáltalán semmit. Persze nekem is könnyebb, ha ez az átkozott szívritmus zavar nem keserítgetné az életemet, no meg akkor a gyomrom is.


Györgyi

2009. júl. 20. 12:36
Hát csajok,nem semmi ebédem volt... zöldségleves amivel nincs is baj,meg hentes tokány,az is elmegy,na de az egyik munkatársamnal szülinapja volt és hozott sütit.Hát csak 1 db de jó nagy volt.na akkor este asszem jöhet 2 tojás jó sok zöldséggel... :-S
205. Zimmi
2009. júl. 20. 12:12
Megyek vásárolni,majd jövök!
204. Zimmi
2009. júl. 20. 12:11

Nekem 90 es C :D

Általában a kínai boltban találtam magamnak szép nacikat, és felsőket,mert ott volt akkora nagy,mint nekem kellett. Ráadásul a házunk alatt van egy nagy kínai bolt:) Ha jön egy-egy jobb darab már a lányok szólnak:)

2009. júl. 20. 12:07
dehogyi is,hazudtam 90 E
2009. júl. 20. 12:07

Én is ezt mondom csajok,hogy vmiért sokkal jobb úgy lefeküdni h nincs tele a gyomrod,nem forgolódsz hanem mélyen alszol,persze korgó gyomorral se szabad.De emlékszem olyan korszakomra amikor 21-22 óra körül bevágtam egy egész pizzát,egész éjszaka nem aludtam semmit sem...és folyton szomjas voltam.Katasztrófa,nem tudom h tudtam ennyit enni,most meg esténként alig eszem vmit és már tele vagyok,ennek úgy örülök :-)


Zimmi,nálam is a ruhák változnak egy kicsit,az XXL-es már nagy rám :-D és eddig 46 nadrágokat hordtam,most meg elég a 44 -es :-) hát tök jó.Azt várom már amikor a tavalyi nadrágom rámjön.azon is gondolkodtam már h összement,mivel fehér nadrág,az a nyári fajta,kínai...dehát mitöl ment volna össze a szekrénybe? :-D


Ja és pénteken végre találtam melltartót,ráadásúl nagyon jó áron,Triumph és 4500 volt.Sajnos nekem más nem jön be mivel nagyok...inkább drágábbat veszek és tovább bírja.Jó lenne ha kicsit csökkenne a mellbőségem mert nem sok választási lehetőségem volt,90 D kell :-)

201. Zimmi
2009. júl. 20. 11:57

Sziasztok!

Én is osztom a vélemeényeteket,már az is jó ha tartjuk a súlyunkat ennyi csábítás mellett. A súlyom nem változott mára,de az egy számmal kisebb ruháim majdnem lötyögnek egy-két helyen.Változik a testem:) És ez jó.

Képzeljétek! Vettem 46-os fürdőruhát a 48-as helyett.Tényleg jó úgy elaludni,hogy nemduzzad a gyomrom az össze-vissza kajától:)

Ma még csak a kávém, és a banán volt.Később kis pogit,vagy édes péksütit tervezek,majd este csoki tortát kívánom:)

Szép napot nektek!Ircsi:)

200. mancinéni (válaszként erre: 199. - Cb82b220ce)
2009. júl. 20. 10:35
jó reggelt mindenkinek! szerintem már az is nagy dolog, ha nem hízunk, hanem tartani tudjuk a súlyunkat! ha nem vigyázok, akkor 2-3-4 nap alatt visszaszedem azokat a kilókat, amit előtte heteken át tartó önmegtartóztatással leadtam. ez szörnyű! egyébként én is olyan esti zabálós voltam. néha olyan jól esik egy-egy gyüminap után félálomban, hogy már majdnem alszom, és nem fáj vagy nem nehéz a gyomrom a sok össze-vissza kajától...
2009. júl. 20. 08:08
Sziasztok csajok!Én is itt vagyok,megvagyok,alakulgatok,lassabban mint gondoltam de ez van.Szerintem először hozzászokik a testem h nem hízik és majd aztán jobban fogy.Így is elszoktam csodálkozni azon h mennyivel kevesebbet eszem mint 1 hónappal ezelőtt és mégis elég.Mostmár el se tudnám képzelni h esténként halálra zabáljam magam,és ez olyan jó :-D főleg azok után h olyanokat csináltam h pizza este,melegszendvics,kenyérfélék :-D Múlthéten megvolt a 4 Norbi,erre a hétre is ezt tervezem mert utána meglesz,aztán meg Olaszba megyünk,ott meg mindent fogok csinálni cska tornázni nem.
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook