Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? fórum

Melyik a leggyorsabb eredményt hozó mozgás forma? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
632. Totesz (válaszként erre: 626. - 84882672dc)
2010. aug. 17. 19:06
Na megnéztem,szóval RR-től nekem olyan van,hogy napi 20 perc ez 2008-as,Add önmagad ez nem tudom mikori kiadás,de ebben 30 perces gyakorlatok vannak popsira,felsőre,hasra, és a 2009-es dvd-je ebben vannak 20 percesek és egy 40 perces,erre tornáztam egyszer-kétszer.Erre tornázol te is nem?
631. 84882672dc (válaszként erre: 629. - Hemos)
2010. aug. 17. 18:34

még 10kg-t szeretnék, és hogy miből jött össze?? abból hogy elhagytam magam és nem vettem észre hogy akkorára híztam mint egy bálna. 90kg-nál kaptam észbe... most 70kg körül mocorgok, bár a nyaralás megtette "jótékony" hatását :(


DE(!) mai tornámon is túl vagyok és a vacsin is már csak ki kell bírnom hogy lefekvés nem eszek... ez nekem kritikus időszak... főleg mert a párom sokszor későn ér haza és olyan jóízűen tud enni és annyira szeretek vele enni... ja igen, ez is hozzásegített a hízáshoz.

630. Totesz (válaszként erre: 627. - Hemos)
2010. aug. 17. 17:42

Hát kedves az RR az Rubint Réka.

Na áruld csak el milyen receptet kerestél?

629. hemos (válaszként erre: 624. - 84882672dc)
2010. aug. 17. 17:06
Ja még egy kérdés! Te mennyit szeretnél fogyni és miből jött össze a túlsúly? Csak ha nem titok!
628. hemos
2010. aug. 17. 17:04

Csajok, én ma nem csináltam semmit, mert az egész napom kész rohanás. Most is kávézás közben ültem csak ide és a gép is azért van benyomva, mert receptet kerestem az ebédhez. (Meg se merem mondani, mihez, mert kiröhögtök! :)

Na mindegy! Reggel oltásra vittük a kiscsajomat, aztán visszavittünk egy cipőt cserélni, amiből kicsit vettem, meg egy másikat, ami a férjem lábán ment szét egy hét alatt! Köcsög Deichman csak javíttatni veszi be, de nem cserél! Ti ezt tudtátok?

Amíg aludt a lányom egy fél órát, addig főztem, most meg megint készülődünk, mert nagybevásárlás lesz és még babalátogatóba is kell menni! Annyira rövid egy nap...

627. hemos (válaszként erre: 626. - 84882672dc)
2010. aug. 17. 17:00

Szia!

Nagyon örölük Neked! Főleg, hogy olvasottak alapján Te is torna párti vagy!

Viszont én nem vagyok olyan tájékozott, mint ti, szóval elárulnátok, hogy mi az az RR?

626. 84882672dc (válaszként erre: 625. - Totesz)
2010. aug. 17. 14:04

szió :)

Én az összes kilómat RR tornákkal fogytam le... sokszor kipróbáltam ezt-azt de végül mindig visszatértem ezekhez. nekem mindegyik megvan, de csak a két utolsót szeretem, amelyikben a 20 percesek vannak. formálni nagyon gyorsan és látványosan formál, de fogyaszt is... hozzáteszem, hogy van egy 40perces tornája amit Én nagyon gyakran végigcsináltam és az tutira fogyaszt, meg igencsak felviszi a pulzust... szóval, használd őket nyugodni, meg lesz az eredménye minden téren... :))


amúgy Én is most próbálok visszarázódni, és rájöttem torna nélkül nem tudom betartani az étkezésre vonatkozó szabályaimat sem.... szóval nap 20p bele kell férjen :))

625. Totesz (válaszként erre: 624. - 84882672dc)
2010. aug. 17. 08:15

Szia!

Persze,hogy lehet csatlakozni,üdv köztünk!

Nehezen megy a fogyókúra,de tartjuk egymásban a lelket,noszogatjuk egymást.

Nekem is vissza kellene zökkenem a régi kerékvágásba,és tornáznom kellene,mint ahogy te is tetted,azt hiszem ma RR-ni fogok,két dvd-je megvan,bár nem tudom melyikek azok.

Azt szeretném kérdezni tőled,mivel tudom,hogy RR-re is tornázol (mivel lelkes olvasója vagyok a naplóidnak),hogy ezek a tornák neked a fogyást is segítik,vagy inkább formálnak?Azért kérdezem mert itt már többször olvastam,hogy az RR tornák inkább formálnak és nem segítenek a fogyásban.Bár én azon a véleményen vagyok,hogy mindenfajta torna segít a fogyásban,ha nomrálisan csinálja az ember.Vagy tévedek?

2010. aug. 16. 20:52
sziasztok! csatlakozom a fogyni vágyók lelkes táborához, ha lehet :)
2010. aug. 16. 20:50

Én még mindig lazítok ami a tornát illeti. 68,5 a mérleg, ami yes yes yes.

De utálom, hogy ilyen lusta disznó vagyok. Ma torna helyett próbáltam lomokat takarítani. A büdös lelences dög pozdorjává aprította a fél házat. 2 órára be kellett zárnom, miután láttam, hogy délelőtt a kis mocsok felmászik a sziklakert tetejére, és áthopizik a kerítésen. A kis Houdini. Meg undorító ügyeket intézek, telefonálgatok egész nap. De holnap, ha a fene fenét, akkor is....

622. hemos
2010. aug. 16. 13:44

Na én amúgy megvagyok, csak apám kapott 4 nap szabit és kihasználta a család! Voltunk Balcsin, Velencei tónál és Cegléden a strandon. Vékonyabb nem vagyok, de szép szinünk lett a lányommal!

De ma már taposóztam ám!

621. Totesz
2010. aug. 15. 18:00

Na mizujs csajok?Mindenki lefogyott,és elfogyott?

Én sajna nem,nehezen megy...vagyis most sehogy.

620. hemos
2010. aug. 6. 15:25

Na hogy még jókedvem is legyen és hülye, elkezdtem nézegetni a bon prix ruháit és van ott egy mérettáblázat mely a mell, csípő és derék méretei szerint sorol be és e szerint mindhárom méretemmel más táblázatba tartozom!

jó nem?

619. hemos
2010. aug. 6. 14:57

Csajok! Ismét eltellt két hét és lemértem magam! Csípő és mell -1, -1 cm a többi maradt!

Szegény cicikéim fogyatkoznak, pedig ebben az egészben ez volt az egyetlen jó dolog, hogy nagyok voltam a melleim!

Ez van...

618. hemos (válaszként erre: 617. - Scara.bosco)
2010. aug. 4. 14:34

Egy jó kis kutyasétáltatásnál nincs is jobb! A terhességem alatt engem az tartott formában. Félidőnél költöztünk lakásba és hogy a kutya is szokja az új rendszert, legalább ötször vittem le egy nap. Nem is híztam többet a normálisnál és jól is éreztem magam, míg akkora nem lett a pocakom, hogy már állni is nehéz volt!

Azok a régi szép idők...

617. scara.bosco (válaszként erre: 615. - Totesz)
2010. aug. 3. 22:56

Ismerem. Talán 2 heti 1-2 ha összejön. Pedig ma is akartam :-(. De, elindult a mérlegem végre lefelé. Rám is fért, mert a 3 napos medencés punnyadás alatt majd 3 kiló jött vissza. Persze, az csak feltöltődés volt, meg víz, és no perc alatt le is ment.

De ma nem akartam hinni a szememnek. 69,4. Pedig 1-másfél hete felugrott 72,7-re :O.

Most annyi a sport, hogy az új lelences szőrkutyánkkal sétálok esténként nagyokat. De ma az eső miatt az is elmaradt :-(

616. hemos (válaszként erre: 615. - Totesz)
2010. aug. 3. 19:49

Én is csini akarok lenni augusztusban, de hiába... :)

Én amúgy direkt örülök a melegnek, mert melegben jobban izzadok és az olyan mintha duplaannyit tornáznék :)

615. Totesz (válaszként erre: 614. - Hemos)
2010. aug. 3. 18:42
Te csak négy napot lógtál a tornából?Nekem négy napja még csak a gondolat érlelődik,hogy tornáznom kellene.Nem is tudom mikor tornáztam utoljára...szégyellem magam.Ugye most a melegekben hanyagolom a konditermet,és ezzel a futást,és kb egy hete tornáztam itthon egy keveset,de ma már neki kellene állnom...igaz nem híztam,de nem is fogytam és bele kell húznom,mert augusztus végén megyek lagziba szeretnék csinos lenni...
614. hemos
2010. aug. 2. 19:05

Négy nap láblógatás után ismét munkába álltam! Ma csak a taposógépemet használtam, holnapra valami ütősebbet tervezek :)

Fú, csináltunk képeket ezalatt a pár nap alatt és tök gáz ahogy kinézek! De csak deréktól felfelé és ettől még szarabb az öszkép!

613. hemos
2010. júl. 31. 10:57
Szijjasztok lányok. A férjemnek van 4 nap szabija és minden nap császkálunk valamerre, így bevallom, nem edzek semmit! De minden este hulla fáradtak vagyunk! Ez is számít valamit? :)
612. hemos (válaszként erre: 611. - Scara.bosco)
2010. júl. 30. 12:30

Megtalálom a letöltős oldalon?

Olyan lassú a gépem, hogy napokig tölt néha egy videót, szóval jövőhéten már akár nyomhatom is :)

611. scara.bosco (válaszként erre: 610. - Hemos)
2010. júl. 28. 22:28
Akkor Shaun T hip hop abs. Az bazi jó
610. hemos
2010. júl. 28. 16:49
Ma kipróbáltam a Zumbát! Nem rossz, de nekem nem az igazi. Ráadásul ez, amit letöltöttem tök jól indult, de egy 20 perc múlva úgy ellaposodott...
609. Totesz (válaszként erre: 607. - Hemos)
2010. júl. 25. 18:45

Mindig itt leszünk egymásnak!

Én most szarul érzem magam,mert megettem vagy négy darab gofrit,és tele van a gyomrom,és most csak pihegek,de holnaptól megint fogyi ezerrel!!!

Most nem járok konditerembe,így nem futok,úgyhogy marad az itthoni torna.

608. scara.bosco (válaszként erre: 607. - Hemos)
2010. júl. 25. 18:15
Ezért vagyunk, Aranyom :-). Könnyebb, ha nem egyedül kell szenvedni. Töltsed csak, elég lesz egy életre :-)
607. hemos
2010. júl. 25. 16:32

Hát csajok, hihetetlenül sokat számít ám nekem, hogy együtt csináljuk! És nem csak a sok jó edzéstipp miatt, hanem mert már lehet, hogy feladtam volna nélkületek!

Amúgy scara.bosco töltögetem ám lefele a sok fitnes videót!

606. scara.bosco (válaszként erre: 603. - Hemos)
2010. júl. 24. 15:21

Jajaj, nehogy azt gondold, hogy veszett ügynek gondollak :-). Teljesen jó, ahogy csinálod. Mindig kicsi változtatás. Nekem is az volt az egyik szempont, hogy hosszú távú legyen, és ne kelljen külön kotyvasztani. CSak sajna így sokkal lassabb, ami néha kedvünket szegi. De még mindig nem annyira, mint egy bebukott eszelős diéta :-).

Nem sietünk sehová, nem igaz? Csak legyél biztos benne, hogy megcsinálod. Az idő meg mindegy.

Egyébként pedig egy szigorú diéta alatt is meg-megáll, ezzel nem lehet mit kezdeni.

605. Totesz (válaszként erre: 604. - Hemos)
2010. júl. 23. 21:53

Nem baj,ha néha nem változik a centi.Látod a súlyod kevesebb,tehát fogysz,jól csinálod amit csinálsz,csak így tovább ne add fel,nagyon ügyes vagy,és szerintem jól haladsz.

Én is kíváncsiságból centiztem,nekem se változott,de kilóban én is kevesebb vagyok,eddig összesen fogytam 7kg-ot,már nem fogom feladni,és te sem!!!

Ma tornáztam egy kicsit,hát elfáradtam...látszik,hogy már két hete nem mozogtam,de olyan meleg van...

604. hemos
2010. júl. 23. 13:25
Na csajpk. Eltellt megint két hét és ma méreckedtem. Hát a centik nem változtak. Most először semmi se lett kevesebb. Sajnos mérlegem nincs, pedig arra is kíváncsi lennék. Kedden voltam nőgyógyásznál és ráálltam a mérlegére és az jóval kevesebbet mutatott, mint amit utoljára mértem. Úgy látszik most a kilók indultak meg. -6kg ami lement, mióta elkezdtem edzeni.
603. hemos (válaszként erre: 602. - Scara.bosco)
2010. júl. 22. 14:00

Tudom, hogy igazad van, de azt gondolom, nem vagyok veszett ügy! Mármint ügye a cukrot brutálisan visszavettem. Eddig havonta volt, hogy 2kg cukor fogyott nálunk, most már két hónapja tele a tartó! Az egyéb étkezések terén a gyerekemhez alkalmazkodom és nem tudok meg nem is akarok változtatni. mert ha megtenném, úgyse tudnám hosszútávon tartani.

Az a fura, hogy mielött elkezdtem ezt az egészet, már jóideje állt a súlyom és most hiába a mindennapos edzés és no cukor, mégis megint megállt minden! Nekem ez a bajom!

Mert ha eddig híztam volna és most állna, az oké, akkor nem elég amit teszek! de így? Minden nap ronggyá ázik a cuccom úgy leizzadok!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook