Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a legmegfelelőbb mozgásforma hízókúra alatt? fórum

Melyik a legmegfelelőbb mozgásforma hízókúra alatt? (tudásbázis kérdés)


18. Chelsey (válaszként erre: 16. - Letty18!)
2014. ápr. 23. 20:30
Lépcsőzés, guggolás, kitörések, hegymenet, sprint stb. Ezek segítenek a láb és a fenék formálásában. Ne félj a súlyzóktól sem, használj olyan nagy súlyt, amekkorát csak elbírsz!
17. Kittina007 (válaszként erre: 16. - Letty18!)
2014. ápr. 23. 16:27
Szia! A futástól nem lesz vastagabb a vádlid. Az cardio edzés, attól max szálkásabb lesz, de nem fog vastagodni. Egyedül a guggolás és a hasonló guggolós gyakorlatok segítenek. De azok aztán látványosan.
16. Letty18! (válaszként erre: 15. - Dócy)
2010. aug. 7. 12:54

Én is irigylem Őket,bár szerintem nincsenek valami sokan :)

Azért szerettem volna futni mert a vádlim iszonyú vékony,az nagyon sokat javít rajta.Ha már oda nem mennek a kilók :D

Nagyon lassan akar visszakúszni az a 4-5 kiló :S

15. Dócy (válaszként erre: 14. - Letty18!)
2010. aug. 3. 09:49
Azért mondom, h a futás az inkább annak való, akinek súlyfeleslege van, mert az sztem fogyaszt mindenhonnan, de a célzott torna az jobb, aki hízókúrán van.Mert ugye, ha jönnek a kilók,akkor lehet, h nem oda rakódnak, ahonnan lementek, ezért jobb a hasra, fenékre erősítés.Irigylem az olyanokat, akik, ha fogynak is, egyenletesen jönnek rájuk a zsírpárnák, pl. mellre is.
14. Letty18! (válaszként erre: 12. - Dócy)
2010. aug. 2. 20:26

Erre nehéz válaszolni.15 éves voltam mikor híztam pár hónap alatt majdnem 10 kilót.De azt segítséggel,szedtem étvágygerjesztőt rá..az lement.Utána jött a magas prolaktin szint ami hízást eredményezett,7 kilót.Most az megyeget lefelé.

Amit lefogytam viszonylag könnyen visszaszedem,de azt sem hipp hopp.De az új kilókat összeszedni nagyon nehéz!

Amúgy anyu is ilyen :S

2010. aug. 2. 06:14
Próbáld meg futásnál befóliázni a hasadat.Tudod póló, fólia, póló.Nekem segített.
12. Dócy (válaszként erre: 11. - Letty18!)
2010. aug. 1. 22:20
Egyébként könnyen hízol?
11. Letty18! (válaszként erre: 10. - Dócy)
2010. aug. 1. 21:50

Mondta már nekem Rubint Réka,hogy még egy kicsit,nagyon jó,ügyes vagy de ugyan úgy nem ment az x.dik felülés :D

Persze tisztában vagyok vele,hogy fokozatosan kell csinálni,nem megy egyből...

Előkeresem azt a dvd-t,muszáj lesz!

10. Dócy (válaszként erre: 9. - Letty18!)
2010. aug. 1. 21:20
Szerintem legjobb valamilyen DVD-re tornázni, mert ha csak úgy magától csinálja az ember, akkor könnyen feladja.De ha beraksz egy lemezt akkor csaknem adod fel olyan könnyen.
9. Letty18! (válaszként erre: 8. - Dócy)
2010. aug. 1. 21:06

Na ez az,hogy Én is feladom hamar.Mondjuk a futást egyszer elkezdtem,de húgommal mentem mindig Ő meg eltörte a kezét így nem tudott jönni.Egyedül meg nem mentem.De komolyan hiányzott,nálam nagy szó :)

Hasazást meg nem bírom,kipurcanok :D

De majd most!Muszáj lesz,ha már ott a háj még nehezebb.Ez fog előttem lebegni :)

Köszi,hogy írtál!

8. Dócy (válaszként erre: 7. - Letty18!)
2010. aug. 1. 20:41
A futás az fogyaszt, de az nem a hasat.Szerintem hasizomgyakorlatokat kellene végezned, necsak a felülés van, de ezeket rennszeresen kell csinálni, és hónapokon keresztül, hogy látszata is legyen.Nekem is azt kellene, csak hamar feladom, az a baj.
7. Letty18! (válaszként erre: 5. - Makrai.lilla)
2010. aug. 1. 18:42

Szerinted a futás mennyire lehet hasznos??

Még most akarok valami módszert találni amíg nem kezd vészesen gömbölyödni a hasam.Nagyon durva tud ám lenni.

Na meg oldalt azok a husikák a nadrág derekánál :S

6. Letty18! (válaszként erre: 5. - Makrai.lilla)
2010. aug. 1. 18:40

Igazából nem tudom.Van egy kis méhgyulladásom az orvos azt mondta ettől is lehet.De Én amúgy is hajlamos vagyok rá.Ha már 2 nap nem eszem úgy ahogy kellene mínusz egy kiló.Magánéleti gondjaim is voltak,az is közre játszhat étvágyam sem volt.Sok minden változott az életemben amit nehéz megszokni.

Most kezdtem el egy vitamint szedni,talán már kezd javulni...de még csak 1 hete szedem.Már szoktam éhes is lenni :)

5. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Letty18!)
2010. aug. 1. 18:29

enis,ma epp taliztam egy csajjal aki meg a masik tipus.nagyon szeles csipo es szinte beesett has,...o sosem hizik hasra.ellenben a csipoje nagyon szeles...



miert fogytal

4. Letty18! (válaszként erre: 3. - Makrai.lilla)
2010. aug. 1. 18:27
Jaj ne keseríts el :S Bajban voltam mert ugye felülést hiába is csináltam volna a felette lévő zsír attól még ott van.De mindenhonnan fogyok a hasamról utoljára.És oda elsőként,nagyon utálom!
3. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - Letty18!)
2010. aug. 1. 18:25

sajna sehogy.detto ez vok csak nalam annyi kulonb

seggel ha akarnam sem tudnam visszaszedni mert a gyomrom miatt fogytam...


aki eleve ilyen alaku mint pl en aki hasra hizik es nem combra stb az nemfog soha oda hizni

2010. aug. 1. 18:22
Az utóbbi 2 hónapban lement rólam 5 kiló.Ezt szeretném visszaszedni,de jó lenne ha a hasam elkerülnék a zsírpárnácskák.Ezt hogy tudnám elérni??
2010. aug. 1. 18:21
Melyik a legmegfelelőbb mozgásforma hízókúra alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook