Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. aug. 24. 07:12
Hello! Nekem sikrutl hizni mult heten 700 grammot. Nem csodalkozok, torna semmi, kaja rengeteg, nem is tudom, hogy mennyit ettem, mivel ejszaka dolgoztam es nagyon ehes voltam allandoan, raadasul minden kaja a gyomromban volt amit a heten ettem....Majd szombaton hatha jobb lesz amit a merleg mutat.
1479. Nívea
2009. aug. 23. 22:47

Köszi csajok! Ma költöztem át a családhoz. Mostantól szeretnék nagyon a fogyásra koncentrálni. De valszín összejön, ennyi evés mellett, amire időm van.

És veletek mi van? Hogy áll a fogyás? Ti-mici ne add fel, húzz bele!

1478. ti-mici
2009. aug. 23. 13:33

sziasztok!!!


Boldog szulinapot igy utolag is Akymonak, Nivea sok sikert a nagy vilagban es gratula az egy kilo miatt :)


HUUUUUUUUUUUU

hat en is vakaciozni voltam ugyh nem volt net se semmi...es a fogyimnak vegleg anyi!!!!

DEEEE nem hagyom magam, mostmar itthon vagyok es megint neki allok mert maskulonben nem lesz piercingem egy honap mulva :P


Kitartast csajok!!!!!

1477. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1476. - Nívea)
2009. aug. 21. 01:00
Ugyes vagy:) csak igy tovabb.
1476. Nívea
2009. aug. 20. 23:37
Fogytam egy kilót! :D
2009. aug. 20. 16:18

Csak 1-2 napot fogunk ott tolteni. Nalunk is alapfok a neme, vagy meg annyi sem. Remelem majd angollal kiszedjuk magunkat, ha szukseg van ra.


Nagyon felek, hogy hizok, mert semmi torna, es az ejszakai dolgozassal teljesen felborult minden. Sokszor azt sem tudom milyen nap van :)). Torna semmi, a terdeim csak ugy sajognak most is, pedig nemreg keltem fel.

1474. Nívea (válaszként erre: 1473. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 20. 11:45

Hát nekem ez már a 3. benyomás, mert már 2szer voltam itt pár hétre. Nagyon jól érzem magam. Most persze nehéz a nyelv miatt, mert csak teljesen alapfokkon a németet, nem minden értek meg rendesen és beszélni még annyit sem tudok, mint érteni. De a helyet imádom, a gyerekek aranyosak, így remélem hamar belejövök a németbe is.

Ti merre mentek majd nyaralni?

Tegnap nem mérekeztem, de majd mí megtudom, hogy a 67 merre mozdult. Olyan nagy lett megint a hasam, hogy alig jönnek fel rám az új ruháim. El kell mennem futni és úszni nagyon sürgősen. Csak a futócipőmet is otthonfelejtettem a nagy rohanásban. Várnom kell, míg veszek egyet, csak hát a pénz.....

1473. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1472. - Nívea)
2009. aug. 19. 04:38
De jo. Mi az elso benyomas?? Mi is megyunk szpetemberben, utunkba esik a nyaralaskor.
1472. Nívea
2009. aug. 18. 20:11

Sziasztok! Megérkeztem Németországba. Ma voltam vásárolni. Felmértem a terepet :D Csupa fogyis dolgokat láttam. Remélem sikerül újra lendületet vennem és leadok 7 kilót karácsonyig.

Veletek mi újság?

2009. aug. 17. 10:30
Latom nem nagyon ir senki. Hogy megy a fogyokura? En ujbol stagnalok, igaz tornazni nem tornazok a terdeim miatt. Nagyon faj :(.
1470. csutkababa (válaszként erre: 1467. - Akymo)
2009. aug. 17. 08:19

szia Akymo, boldog szulinapot, a draga kisocsem is 16-an lett 29 eves.


puszillak,es kivanom,hogy minden allmod valosagga valljon.

1469. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1467. - Akymo)
2009. aug. 16. 16:27
Boldog szuletesnapot! Kivanok neked minden szepet es jot!!! Teljesuljon minden kivansagod!!!
1468. Nívea (válaszként erre: 1467. - Akymo)
2009. aug. 16. 15:45
Nagyon Boldog Születésnapot Akymo! :D:D:D
1467. Akymo
2009. aug. 16. 11:12

Sziasztok lányok! Nekem is megint felborult az életem, megint adok a carnak egy taslit, de azért vagyok ám és nem adom fel. Jaaa. Egyetek velem a virtuális tortámból, ma lettem 42 éves!

Ez legalább nem hizlal:-D

1466. Nívea
2009. aug. 16. 10:27

Jó reggelt Mindenkinek!

Ma ráálltam megint a mérlegre. Rettenetes élmény volt. 67 kilót mutatott :((

Holnaptól teljesen megváltozik az életem. Remélem legalább abban jó lesz, hogy sikerül lefogynom. Azért itt maradok veletek és írok, hogy hogyan alakul a fogyásom. Hajrá egészséges életmód!

2009. aug. 15. 08:32
Annyira ooszszeorult a gyomrom, vagy nem tudom mire veljem, de tegnap este ehesen, nem alig tudtam magamba tomni 1 szelet grillen sult disznohust 2-3 kanal salataval. Kistanyeron eszek mostanaban ha ehes vagyok este, de nagytanyerral hiaba is ennek, ha ennyit sem tudok megenni.
1464. Nívea (válaszként erre: 1463. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 14. 14:04

Sziasztok!

Szerintem nyugodtan egyél úgy, mintha nappal dolgoznál, mivel nem aludni fogsz és tárolni, hanem dledolgozod és felhasználod azt, ammit megeszel. Nappal ugysem eszel, hisz alszol. Csak arra figyelj, hogy 3-4 ór után ne nagyon egyél.

2009. aug. 14. 12:52

Az is jo mozgasnak...


Jovoheten ejszakas leszek. . . . . . . nem voltam mar egy eve. Szerintetek mit lehet hozni enne, hogy jol is lakjak, de ne is hizlaljon? Eddig 6 utan nem ettem. Kicsit felek, hogy baj lesz belole, marmint az ejszaka evesbol.

1462. Akymo
2009. aug. 13. 22:02
Sajnos nem igazán tudok a gyerkőcökkel programot kitalálni , ez kicsi falu, de építkezek, falat glettelek, fesatek, nyári kis házat építek, füvet nyírok stb
2009. aug. 13. 17:11

Latom nem nagyon megy ez a forum.....merre vagytok?

En nagyon faradt vagyok...sok a munka, lelegezni sincs idom. Kene tornazni, de ilyen faradtan nehezen szanom ra magam. Jovoheten ejjel kell dolgozzak 22 tol 8-9ig. A parom emg pont forditva, ugyhogy miotta osszekoltoztunk ez lesz az elso idoszak mikor nem latjuk egymast par napig..... Nehez lesz. Remelem nem eszem tele magam nappal. Legalabb nem kell agyat vetni, mert csereljuk egymast :))

2009. aug. 13. 12:08

sziasztok,

regen jartam erre, de azert neha bekukk ide is, hozzatok.

Akymo, nagyon jol csinalod, mert latvanyos es tartos fogyast csak igy erhetsz el, ahogy most csinalod.

ugyes vagy.

a torna meg telllleg, legjobb egyedul, meert kozben nem arra figyelsz,hoyg ki figyel teged, az zavarba ejto,es mar nem eis akarsz tornazni...

majd ha egyedul leszel, majd gyursz wazze :)))


en is jol allok ak ilokkal ,kezd a merleg a baratom lenni :)))


jol alnak a ruhak rajtam, nem gyurodik a hajjjjam annyira mar, sot, ha behuzom a hasam,egesz jo :)))


nos, leptem,


puszillak benneteket


kitartas,es nem foladas,es nem dieta, ELETMODVALLTAS!!!

1459. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1458. - Akymo)
2009. aug. 13. 09:05
Sokat szamit az is, hogy mit eszel. Probalj meg sok dinamikus programot szervezni a gyerkocokkel. Seta, jatszoteren jatszas. Az is segit.
1458. Akymo
2009. aug. 12. 21:45
Lányok nekem olyan ingatag volt az elmúlt időkben a súlyom, de a cél per pillanat, hogy ne háromjegyű legyen a szám. Június elseje óta viszont tuti 5 kg eltűnt rólam. Mostanában párolt zöldségeket eszem darált pulykával, hallal, végre iszom is valamennyi zöld teát.Nem célom, hogy gyorsan, de célom, hogy tartósan és látványosan fogyjak.Bízom benne, ha elkezdődik a suli végre tornázni is fogok tudni, hisz a gyerekeim jót kuncogtak mikor ugráltam és ez bántotta a lelkem. Majd szeptembertől spékelem a duci tréninggel:-)))Viszont már többen megjegyezték, hogy fogytam, főként olyanok akik nem látnak sűrűn.Szorítsatok, már nem sok van, hogy kétjegyű legyen a kilóim száma.
1457. Mucó3
2009. aug. 12. 20:45
Sziasztok csutkababa ügyes vagy én is nekikezdtem karácsonyra 60kg leszek az tuti.Akkor irány a cél-6kg.Remélem ti is itt lesztek így könnyebb lesz.
1456. ti-mici (válaszként erre: 1453. - Csutkababa)
2009. aug. 12. 09:42

Gratula :)

Nagyon ugyes vagy...bar reg nem jartal erre :P de azert meg emlekszunk ;)


En sajna nem tudtam megmerni magam...szomszedneni elutazott, es csak nala van merleg...de majd hetvegen...bar amenyit mostansag eszem nem hiszem h valtozott volt vmi a 72-73 kg korul lehetek...tornazgatok itthon, de tobbnyire strandra jarok es ott uszok...fel kene tegyek egy uj kepet ugye?!

nah azon leszek :)


Kitartast csajok :)

Szep napot :)

1455. Nívea (válaszként erre: 1453. - Csutkababa)
2009. aug. 10. 13:48
Hogyne emlékeznénk Rád??!! Ügyes vagy nagyon, hogy ilyen szép eredményt értél el :D
1454. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1453. - Csutkababa)
2009. aug. 10. 12:51
Gratulalok!! Csak igy tovabb, nemsokara elered az alomsulyt.
2009. aug. 10. 10:10

sziasztok lanyok, lanyok :)

igaz regen voltam,d e azert remelem emlekeztek meg ram :))


dieta jol megy, nem is kell dietazni, megy ez lefele, nem is kell odafigyelnem, nem is birok enni, tehat most olvadok lefele...

reggel mar csak 71 ..valamennyi voltam ...


ti hogy hatadtok???


de azert ha azt nezem,hogy juni 1-en a,mikor kezdtuk 77.7 voltam, nem is olyan rossz eredmeny,es nem is drasztikus, nincs rancosodas, meg ami ezzel jar,ha az ember-lanya hirtelen fogy...

1452. Nívea
2009. aug. 10. 10:00

Sziasztok!

Úgy örülök nektek! Bárcsak nekem is úgy menne, mint nektek! :(((

Egy hét múlva utazok, remélem ott majd meg tudom emberelni magamat, mert itthon nem megy. És ráadásul most még beteg is lettem.

Akymo! Szerintem a zöldségek és a húsok azok télen is könnyen beszerezhetőek. Lehet főzelékezni is teljes kiörlésű liszttel.

1451. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1449. - Mucó3)
2009. aug. 10. 09:32

Nekem is mondjak, hogy mar gebe vagyok, de mig en nem vagyok megelegedve addig kinozom a fogyit. Mar nincs sok...parom szerint meg nem voltam ilyen sovany soha :))...jol esett de en meg akarok javitani a combomon es a popsimon....


HAJRA mindenkinek....sikerulni fog, csak akarni kell.

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook