Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
1540. ti-mici (válaszként erre: 1539. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 4. 11:14

sajna nincs se gumikotel se lepcso...de meg lehet oldani sima "gatyagumival" es par szelesebb nagyobb kemenyebb konyvel ;)

de igyis nehezek a gyakorlatok :P szal minek meg neheziteni :P

1539. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1538. - Ti-mici)
2009. szept. 4. 10:33

Szia!


En is nagyon szeretem. A telen nem ettem mert keves volt, es hagytam a paromnak. Valahogy nem jott ossze, hogy tobbet tegyunk. Meg nem is laktunk egyutt berakas idejen. :)). Lagzira keszultunk meg minden, ugyhogy nem volt mikor.


Most is megallom, hogy ne egyek, mert ugyebar kenyerrel kell......annyit csinalok amennyi neki kell es nem eszek, hogy ne panaszkodjon utanna, hogy megettem elole:)).


Nekem is izomlazam van a tornatol. Erzodik, hogy 3 het alatt csak szerdankent tornaztam. RR 2009 nekem is tettszik. Neked van gumikotel es lepcsod hozza? En nelkuluk csinalom, mert nincs, viszont vettem labsulyt.

1538. ti-mici
2009. szept. 4. 10:29

sziasztok :)


egyre jobb a kedvem :D mivel tornazom minden nap, tegnap es mar ma is tul vagyok rajta :) es egyre jobban birom, letoltotttem a 2009es rekat nagyon jo :) jo izomlazam is van nah de nem baj ez majd elmulik es marad a szep izom ;) laz nelkul :P


nalunk is volt zakuszka fozes ;) en is nagyon szeretem csak a rossz h kenyerel kell enni...nah de reggelinek elmegy, estig le lehet dolgozni azt a kenyeret :P


csajok csak ugyesen es kitartoan ;)

menni fog!!!!!

szep napot!!!

1537. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1536. - Nívea)
2009. szept. 4. 07:27
LE van irva a naplomban.
1536. Nívea (válaszként erre: 1535. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 3. 21:31
Mi az a zakuszka? Még sosem hallottam róla.
1535. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1534. - Nívea)
2009. szept. 3. 08:23
Egy heten egyszer szoktam menni, kozel is laknak es kellettek meg borkanok a zakuszkahoz.:))
1534. Nívea (válaszként erre: 1533. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 3. 08:20

Jó reggelt Mindenkinek!

Acska! Hát ez így szokott lenni sajnos. Kevesebbet kell haza járni :DD :P

1533. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1532. - Nívea)
2009. szept. 3. 07:30
En is ettem tegnap egy csomot. Voltam anyukameknal, es ott mindig kelle enni, fagyit, kajat, almat ettem megis mind mondtak, hogy nem eszek semmit :((. Annyit ettem ott mint maskor egesz nap.
1532. Nívea (válaszként erre: 1531. - Ti-mici)
2009. szept. 2. 19:52

Köszi a dicséretet, de ma már nem lehetek büszke magamra. Ebédeltem, tök jó volt minden, de mire hazaértem nem bírtam ellenálni a vörösboros marhapörköltnek és a nokedlinek :D :((

Holnap egy kollegális buliba megyek, azaz kajálásra. Na az is szép lesz :( De be kell illeszkednem nekem is :)

Ügyes vagy, hogy legallább kicsit tornázol, ha nem is erőlteted meg magad. Én egész műszakban állok és járkálok, így mire hazaérek nemigen van erőm tornára. De ha jobban belerázódok a munkába, akkor talán több időm lesz esténként a párommal egy kiadós sétára, vagy kocogásra. :) Jó lenne.

1531. ti-mici
2009. szept. 2. 12:29

Sziasztok :)


Hat szornyen rosszul vagyok :( de par nap es elmulik

Meg minidg teszek veszek befozes elrakas stb eeees tornaztam is :) nem sokat es nem nehezet mert nem birom de vissza kell szokjak :)

Amugy eddig csak gyumolcsot ettem, delben grill husi lesz salival es estere meg meglatom lehetoleg semmit vagy csak kis gyumolcs...


Nivea, nagyon ugyes vagy hogy letetted a villat!!! Es ha gyerekekkel leszel egesz nap akkor nem hiszem h sok idod lenne enni :P ugyh szaladgalj csak utanuk ;) jo kis fogyi lesz belole ;)


Mindenkinek erot es kitartast!!!! ;)

1530. Nívea
2009. szept. 1. 18:11

Sziasztok! Ma volt az első komoly munkanapom.

A gyerekekkel ettem a menzán, de nem bírtam valami sokat enni(rohangáltam ide-oda). Nem rég értem haza. Ettem egy körtét, mert megkívántam, az idén még nem is fogtam a kezemben. Aztán megláttam a máglyarakást. Elkezdtem enni, de le is tettem 3 villa után. Nem ment. Érdekes, de jó. :D Remélem holnap is hasonló lesz a helyzet. :D

2009. szept. 1. 15:32
Hat ha az a kitartas meglenne, mar reg elertem volna a kituzott celt.
2009. szept. 1. 15:28

sok gyumolcsel el lehet utni a vagyat, en legelabb is miota tomom magamba a rengeteg gyumolcsot, meg se kivanom az edesseget...

es igen, a kitartasra mindennap szukseg lenne,de pont az benne a nehez.


tudom mirol van szo, en is regen elcsabultam,es lehet hoyg meg fogok is elcsabulni...

1527. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1526. - Ti-mici)
2009. szept. 1. 12:41
Nem szabad az erzekeny napokra fogni az edessegevest. Akkor sem szabad. A berakassal is egetsz kalorat, legalabbis remelem, mert en is csak azzal foglalkozok.
1526. ti-mici
2009. szept. 1. 12:17

Sziasztok!!!


Bocsiiiiiiiiii

de hat en is elvoltam, befott, lekvar, befzes elrakas stb...es persze a szerelmemmel :P


a fogyival meg eleg szarul allok, probalom en ravenni magam es bebeszelni magamnak vagy akar parancsolgatni hgy ezt azt ne egyek es menjek tornazni de nehezen veszem ra magam...foleg most, mivel erzekeny napjaimat elem es ilyenkor alladoan ehes vagyok es foleg edesseget kivanok...de tegnap tornaztam fel orat icara tobbet nem birtam mert reg nem tornaztam es nem is akartam ne legyen izomlazam....de nagyon ra kell vegyem magam!!!!


Latom nalatok szepen alakulnak a dolgok, orulok :)


Kitartast!!!!!!


Remelem mostmar tobb idom leszz irni es az majd tobb erot is ad :)

1525. Nívea (válaszként erre: 1524. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 31. 20:33
Szia! Köszönöm, eddig minden szép és jó volt. Bár még a gyerekekkel nem beszéltem, csak a kollegákkal. Majd holnap jön a neheze. Hát izgulok eléggé. De majd meglátjuk mi lesz.
1524. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1523. - Nívea)
2009. aug. 31. 14:44
Milyen az elso nap az uj munkahelyen?
1523. Nívea (válaszként erre: 1522. - Csutkababa)
2009. aug. 31. 13:23

Akkor majd utána olvasok kicsit, ha több időm lesz. Pl.: este :D

Addigis puszi Nektek!

1522. csutkababa (válaszként erre: 1521. - Nívea)
2009. aug. 31. 12:06

hat elegge bonyolult a helyzetem, szerelem az semmi, elvagyok, mint a befott.

de a naplomban irogatom is rendesen az esemenyeket....

1521. Nívea (válaszként erre: 1519. - Csutkababa)
2009. aug. 31. 11:16

Ügyes vagy az elért súlyeredményeddel! De remélem, hogy nem az említett lelki gondok miatt fogytál ilyen sokat?! Az nem lenne jó az egészséged szempontjából :(

A Szerelmeddel jól vagytok még? :) Remélem ezért látunk itt keveset! :)

Az a baj, hogy én nem krémesezek, meg édességezek, hanem ha reggelire nem 1 kiflit, hanem kettőt eszek, már akkor is hízok. Ha ebédhez eszek köretet, akkor is hízok. Ezeket még nehezebb megállni, mint azt, hogy ne vegyek egy tábla csokit havonta. :(( Remélem mostmár helyre jövök én is lelkileg, és nyugodtabb légkörben tudok koncentrálini az evésre is :)

1520. Nívea
2009. aug. 31. 11:10

Sziasztok!

Tegnap végre megérkeztem újra haza! :D

Csak arra az egy mondatra volt energiám, mert valahogy az ujjam nem akart működni rendesen.

Már ma elkezdtem a reggelinél! :( Kifli vajjal és szalonnával :D De már úgy kívántam. Igaz csak 2 szendvicset ettem így, de ebéd után már ma csak gyümölcs fog lecsúszni.

Akkor most kezdem 66 kilóval(kerekítek felfelé). És szeretnék karácsonyig 60 lenni. Remélem sikerrel járok.

1519. csutkababa (válaszként erre: 1518. - 8fe4afaa5f)
2009. aug. 31. 10:23

hat sajnos ez a helyzet.

nekunk, akik azonnal hizunk, szinte tenyleg tilos a szenhidrat.

persze kell, neha, es keves, mert a szervezetnek szuksege van ra...

de nem 3 franciakremesre egyszerre pl- ;:)))

vagy mittudom en 1 tabla milka, vagy hasonlo bunos dolgok.

nem dietazni kell, mar sokszor irtam ide is mashova is, eletmodvalltasra van szukseg,es tuti a siker, es nem kell megvonni semmit se...


hajra:)

1518. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1517. - Csutkababa)
2009. aug. 31. 07:34
Gratulalok a - kiloghoz, csak igy tovabb. Igazad van a kitartassal kapcsolatban. Matol uj erovel indulok neki a fogyasnak. Bunoztem 2 hetig eleget. Ezek szerinte en egesz eletemben dietas koszton kell eljek, no krumpli, no rizs, no lisztesdolog, mert ha igen akkor szepen jonnek vissza a kilok. Ja es persze NO nasi.
2009. aug. 30. 23:00

sziasztok csajok, ehol, aki el van veszve:)))

szabadsagon voltam, meg minden mas egyebb nyavajam is van, lelkileg foleg.

az anno, 78 kilorol, most 70 vagyok.

egesz jol megszoktam,hoyg alig eszem, es olvadnak le a kilok, ugy rendesen....

latom itt van siker is, meg csuggedes is, de nem szabad foladni,

mindig kell legyen annyi ero,hogy ellent tudjatok allni.

ha van cel, akkor konynebb elerni is.

sokan panaszkodnak nekem,hogy nincs kitartasuk...

hat azt a forumon se fognak talalni, ebben biztos vagyok..

bocs, a szokimondasert,de ez az igazsag.

mindenki csak sajat maganak bir parancsolni, vagy nem.

ennyi a titok.


ha nem eszel, es ha odafigyelsz, fogyni fogsz, ha eszel bunozol, nem fogsz fogyni.

ennyi.


sok sikert,es bocs, az oszintesegert meg 1 x

1516. Nívea
2009. aug. 30. 22:25
Ne adjátok fel Lányok!
1515. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1512. - Nívea)
2009. aug. 29. 07:40
Akkor gyerkocokkel fogsz foglalkozni, biztos jo lesz.
2009. aug. 29. 07:39
Nekem is van mar plusz, 62,1 vagyok :((.....elegem van.
1513. ti-mici
2009. aug. 28. 20:33

jaj sziasztok


bocsi de elvoltam foglalva...

nah szal 1 kilo van rajtam pluszban...azaz 73 vagyok...

neki kell allni megint rendesen mert maskul nem lesz piercing...hat igyekszem, a tornanak meg nem kezdtem neki de jarok strandra ahol uszok, a kaja meg haaat nem epp a legjobb de igyekszem...


kitartast!!!

1512. Nívea
2009. aug. 28. 17:21
Hát ez Magyaroszágon, abban a faluban, ahol lakom egy tanítói állás. Még nem tudom milyen. De szerintem nagyon jó lesz.
1511. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1510. - Nívea)
2009. aug. 28. 16:50
Orulok, hogy csatlakozol. Milyen az uj munkahelyed? Hol, mi?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook