Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1600. csutkababa (válaszként erre: 1597. - Nívea)
2009. szept. 21. 15:50
lehet hoyg igy van...
1599. csutkababa (válaszként erre: 1598. - Ti-mici)
2009. szept. 21. 15:50

Boldog szulinapot :)


puszillak,

ne is gorcsolj amr a kilokon annyira, egyaltalan is nem is ertem, mi bajod magaddal :)))

csinosak vagyunk mi :)))

1598. ti-mici
2009. szept. 21. 12:32

sziasztok


Nivea, lehet igazad van...es tenyleg nagyon ellustultam es lazsalok rendesen, nah de meg a heten mert utana mar megyek dolgozni es suli is lesz meg minden...


kitartast csajok!!!!

szep napot!!!


jaa amugy meg ma van szulinapom, es asszem egesz heten ezt fogjuk unnepelni...ugyh sooook kaja es semmi mozgas :-s

1597. Nívea (válaszként erre: 1596. - Csutkababa)
2009. szept. 21. 09:28
De nem is tudja megmagyarázni miért nem??? Akkor nem is akarja igazán.
1596. csutkababa (válaszként erre: 1594. - Nívea)
2009. szept. 21. 08:14

nemtudom, ez o mondja, hogy nem menne..szerintem o nem akarja.vagyis azt mondja, nem arakja ujrakezdeni...

ferfiak....

bonyolult rendszer tudod...

eg ykedves ismerosom hoxas, o mondta,es nagyon igaza volt,a ferfiak forditva vannak bekotve :DDD

1595. Nívea (válaszként erre: 1593. - Ti-mici)
2009. szept. 20. 09:12

Szia!

Na! Hát embereld meg magad! Mi ez a lazsálás?? Nehogy már itt elrontsd a kemény munkádat!

Én is éreztem bővebbnek a ruháimat. De aztán megnéztem és azt vettem észre, hogy csak kinyúlt:D Annyit huzgáltam magamond-mert szorított-,hogy kinyúlt teljesen. :DDD

1594. Nívea (válaszként erre: 1592. - Csutkababa)
2009. szept. 20. 09:11

De miért kell titokban? Hát felnőtt emberek vagytok. És már voltatok együtt. Akkor nem mindegy?

Ha íg jó most, akkor úgy is jó lesz. Ami volt, az elmúlt, tanultatok az esetből, legközelebb másképp mennének a dolgok. Szerintem hülyeség az, hogy felmelegített leves már nem olyan jó(pl.: a halászlé az jobb is felmelegítve). Miért ne működne, ha újra együtt lennétek??

1593. ti-mici
2009. szept. 18. 13:06

sziasztok


latom itt nagyban megy a fogyi es a beszelgetes :)

sajna nekem nem sok idom van se ide felnezni se a fogyira...ellustultam se torna se semmi...estenkent ha kimegyek a varosba akkor is fagyit eszem :P

de megis eszrevettem a ruhaimon h egyre bovebbek ram...en ezt nem ertem nem csinalok semmit sot sokat is eszem es fogyok?! vagy csak bekebzelem?!

nah mind1 de hat lassan beallok dolgozni vagy elmegyek sulizni...meglatom mi lesz hamarabb es akkor majd hatha anyira el leszek foglalva h nem fogok sokat enni...es a tornat is be iktatom majd megint...


kitartast!!! es sok sok erot!!!

1592. csutkababa (válaszként erre: 1591. - Nívea)
2009. szept. 18. 10:43

en nem birok hullahoppozni, a gerincservem miatt, pedig vettem is, es jo is lenne, de nem szabad, nem is merek kiserletezni, barmikor elojohet ha nem vigyazok.


Carlossal valo helyzetbe kezdek lassan, beletorodni.

tudom nem tehetek semmit, ha menni akar, elmegy ugyis, es ha massal akar lenni, ugyis massal lesz.

csak nem mindegy,es azeert szenvedek.

sokat vagyunk egyutt, de ez mar olyan kulon-egyutt.

erted???titokban folyik az egesz, de igy is jobb mint ha sose latnam,es nem bujnank sose ossze...

ez maradt...

1591. Nívea
2009. szept. 18. 10:09

Vettem hullahoppkarikát :D Látnotok kellene, ahogy szánalmasan próbálom magamon tartani 10 mp-ig legalább :D Régen megdöntöttük a 10 perces rekordunkat is, majd ketté tört a derekunk. Most meg a 10 mp is gondot okoz. Az úszógumi mindig ledobja rólam :D És fáj is a derekam tőle most is.

Na ma, ha haza jövök a munkából, akkor fél óráig kínzom magam ezzel, és csinálok 100 db ugrást az ugrókötéllel. :(( Remélem lesz erőm hozzá.

1590. Nívea (válaszként erre: 1589. - Csutkababa)
2009. szept. 17. 10:37

A gyerekeidre gondolotam :) Értük érdemes élni! Legalább ők vannak Neked!

Ha Carlossal egymásnak vagytok teremtve, akkor úgyis összehoz vele újra a sors. Engedni kell, hadd menjen. A sors kifürkészhetetlen. Én is elutaztam új életet kezdeni. És mégis közbejött egy itthoni lehetőség. Jöttem is vissza a páromhoz. Ne félj!

1589. csutkababa (válaszként erre: 1588. - Nívea)
2009. szept. 16. 21:09

hát igen, nem tudom olvasol e,de az keves ami van, ha arra gondolsz amire en..

nem tudom mire erted ezt.

Carlosra?

mert ez igy nem állapot, jo hogy igy "külön"egyutt vagyunk, de ez semmi, ez nem jo, csak szenvedes, meg kínlódás, azt szeretnem ami volt,

de az már nem lesz sose...és bánt de nagyon...


nemtudom erre gondoltál e...


ne aggodja, jo haladsz te ,a fogyival, nem lehet 1 nap alatt megvalltani a vilagot se:)

en is plusz minusz 2 kilo ide oda.

valamikor 69,5 vagyok, valamikor 71,5 pf...

en se ertem..

de ez nem is baj, csak tobb ne legyek megint.


ig yis sokan mondjak, hoyg mennyit lefogytam, meg mennyire latszik is..

nekem az is jolesik.

es ket gyerek utan, en mar sose leszek 65 kilo se, nem hoyg kevesebb, nem is akarok, ez a 69-70 ez jo nekem, mert kulonben nem lenne se ..ggem,se mellem,se semmi :)))

es ez a legkevesebb, csak mas minden legyen (lenne) rendben...

1588. Nívea (válaszként erre: 1587. - Csutkababa)
2009. szept. 15. 22:14

Szia!

Hát mindenki el van tűnve. Mióta Acska nyaral, azóta nem írt ide senki.

Nálam a kilók megálltak. Az étkezésre igyekszek odafigyelni. Így tartom a súlyomat. Most jött meg, így fel vagyok puffadva, mint egy gombóc, de remélem jövő héten már laposabb lesz a hasam.

Ne szenvedj! Fel a fejjel! Gondolj csak a jóra, ami van neked!

Pusza!

2009. szept. 15. 20:34

sziasztok lanyok, hoyg vagytok???

én elvagyok..szokás szerint, semmi jo nem tortenik,es mar unom, a sok kinlodast, meg szenvedest..

lassan vege a jo sok zoldseg aradatnak,es mi lesz velem:(((

1586. Nívea (válaszként erre: 1583. - Ti-mici)
2009. szept. 13. 14:58
Szia! Te se keseredj el! Csak tartsd az eddig leadott kilókat. Ügyelj, hogy ne jöjjenek vissza. Aztán most itt a tél, el tudod takarni a maradék felesleget. Aztán tavaszra meglepetés fog érni, mert belehuzol. :D
1585. Nívea (válaszként erre: 1582. - Csutkababa)
2009. szept. 13. 14:57
Szia! Minden rendbe fog jönni, ne aggódj! Ez biztos!
1584. Nívea (válaszként erre: 1581. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 13. 14:56
Hát jó nyaralást! :) Várunk vissza!
1583. ti-mici
2009. szept. 12. 19:39

sziasztok


bocsi csak roviden nezek be es irok...legkozeleb majd elolvasom ki h all...


nalam semmi :( sot egyre rosszabb!!! nem lenne szabad ennem...de nem lehet, mostansag mind vendegek vagy jonnek vagy mi megyunk vagy buli, lagzi ez az :(( nagy csalodas a sulival is, majd leirom...es hiaba tornazok en de a merleg nem mozdul :(


nah rem kialakul vhogy


kitartast!!!!!!!!!!

1582. csutkababa (válaszként erre: 1580. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 11. 12:55

:) sziasztok, en nem leszek soha kocka hasu, 2 csaszar utan, ez kivan zarva...

nem is baj, nem kell nekem kocka has, csak mas minden legyen rendben..

a melo, meg a magan elet,mert most eppen egyik se nincs rendben.

69, 5 kilo vagyok, mit mondjak meg???

ebbe minden benne van, szerintem...

2009. szept. 11. 10:35
Sziasztok csajok! En mentem, majd jelenkezem szeptember 28kan. :)
1580. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1579. - Nívea)
2009. szept. 11. 09:12
Dicsekedik parszor a kocka hasaval:)), de legalabb motival, hogy en is olyan akarom, hogy legyen az enyem.
1579. Nívea (válaszként erre: 1578. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 11. 09:09

Nem stresszes így élni? :D

Az én párom is rendesen eszik, de viszont ő is dagadt. Így nem érzem magam rosszul mellette. Majd érezze Ő, amikor jó vékony leszek :DD

1578. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1577. - Nívea)
2009. szept. 11. 09:06
Na ha en rendesen ennek mint a parom, akkor 100 kilo korul lennek, rajta meg nincs egy csepp felesleg sem.:(
1577. Nívea (válaszként erre: 1576. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 11. 09:05
Az így tényleg sok. Amikor én felszedtem a kilókat most nyáron, akkor egy hétig reggeliztem, ebédeltem és vacsoráztam, amit a többiek ettek. De nem tornáztam.
1576. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1575. - Nívea)
2009. szept. 11. 08:48
Ja, en 1 hete alatt 2 kg-ot szedtem fel, ugy hogy 1szer tornaztam, 1 szer ettem makaronit es egyszer krumplit. Ezen kivul minden ugyanugy ment.
1575. Nívea (válaszként erre: 1574. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 11. 08:46

Oké. Bár eleht, hogy egy darabig most nem készítek. Azért szerintem ez is hízlal. Bár a búzától azért jobbnak tartom. Ki tudja?!

Én is így vagyok vala, hogy rögtön jön vissza. Egy hét alatt akár 4-5 kiló is fel tud jönni rám. Bezzeg lemenni :((( azt nem.

1574. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1573. - Nívea)
2009. szept. 11. 08:35

En is 58-60 korul szeretnek lenni. Mar csak 1 max 2 kilo van addig. Sajna en sem tudom abbahagyni, mert akkor rogton szoknek felfele a kilok. Nekem eletmodot kellett valtani es egy eleten at igy enni es tornazni.


Orulok, hogy izlett a kaja. Maskor probald ki vizzel, szerintem ugy finomabb.

1573. Nívea (válaszként erre: 1572. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 11. 08:32

Na itt is vagyok :) Hát érdekes íze lett, de jobb, mint tegnap volt melegen. :)

Hát az még jobbik eset, hogy az illemhelyen voltál egész nap, mert lehettél volna a detoxikálóban is gyógyszermérgezés miatt. Szerintem ez az egyik legveszélyesebb allergia, mert azt mindig megnézed, hogy mit eszel, de ezt annyira nem tudod ellenőrizni, ha az orvos valamit elnéz, vagy rossz pl. ha baleseted van és rosszat adnak be, mert te nem tudod mondani, mert mondjuk eszméletlen vagy :(( Veszélyes.

Nekem szerencsére csak porallergiám van, legalábbis csak arról tudok, meg néhány fűféle,tusfürdő, de az nem bizonyított, csak észrevettem, h viszket a karom.

De ha visszajössz a nyaralásból, akkor be is fejezed a diétát? Még mennyi hiányzik a célodhoz?

Nekem már csak pont 6-7 kiló kell és elérem. Csak az bosszant, hogy azután sem engedhetem el magam úgy, mint mások. Mert ögtön visszajön. Még sosem voltam olyan kövér, mint amikor elkezdtem. 80 kg. Az nagyon sok volt. Ehhez képest a 66 nem is olyan rossz. De jobb lenne 58-60 lenni.

Lehet, hogy az őszi szünetben belevágok és méregtelenítek ezzel a zöld diétával egyet. Nem a fogyás lesz a cél, hanem a méregtelenítés.

1572. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1571. - Nívea)
2009. szept. 11. 08:06

Mire vagy allergias? Szerencsere en csak egy gyogyszerre, de arra is egy szulinapom alkalmaval jottem ra, ugyhogy egesz nam az illemhelyen voltam :)).

En is lattam azt a cimet, de bele sem mentem, mert ugysincs 7 napom a nyaralasig, es igy nem lenne ertelme.


Jo etvagyat.

1571. Nívea (válaszként erre: 1570. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 11. 08:02

hihi :DD Akkor hatott a fogyiban :P :D

Most találtam egy jónak tűnő méregtelenítő diétát. Egy csaj toboroz magához 7 napos diétára társakat. Láttad? Zöld diéta a neve. Érdekes. Állítólag 7 nap alatt 7 kiló. Hát én nem tudom, de méregtelenítésre jó lenne.

El van dugulva az orrom, de nagyon. És egyfolytában prüszkölök. Nem tudom elfönteni, hogy ez allergia, vagy megfázás lehet. :S Jól indul a nap, alig aludtam éjjel is és már 6-tól fent vagyok.

Megyek megkóstolom a kását. Már korog a gyomrom. Majd beszámolok milyen lett :DD

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook