Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1570. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1569. - Nívea)
2009. szept. 11. 07:39

En vizzel szokatm fozni es mikor eszem kiteszem tanyetrba es toltok ra tejet.

Sajnalom a repasalit.... En is keszitettem valami salatat a multkor, mar nem emlekszem milyen volt, biztos csak en dobigaltam bele minden felet ami otthon volt. Rettenetesen keseru lett, leturmixoltam es megittam, jol elvette az etvagyamat:)).

1569. Nívea
2009. szept. 10. 19:13

Na! Ma végre jó volt minden a munkahelyen. Csoda. De legaláb jó napom volt :) De fáradt is vagyok.

Megcsináltam a kukoricakását. Tejjel főztem meg, így nem lett szép sárga színe, csak olyan halvány. Meg ízre is furcsa lett. Na de majd reggel hátha finomabb az íze.

A répasalit is megcsináltam. Az meg keserű lett. De azért ettem belőle. Lehet, hogy megy a kukába a maradék.

1568. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1567. - Nívea)
2009. szept. 10. 10:55
Akkor van mit futkosnod, jo sok energia kell hozzajuk.
1567. Nívea (válaszként erre: 1566. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 10. 10:54

Hát én is remélem :)

Még nem főztem meg, mert még van teljes kiőrlésű kenyerem. Előbb azt akartam megenni, nehogy megszáradjon. Ma este fogom megfőzni és holnap reggel fogom enni. Ez már biztos. :)

A gyerekek 1-5 osztályig vannak, vegyes korosztály és 32-en vagyunk egy csoportban.

1566. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1565. - Nívea)
2009. szept. 10. 09:59

Tegnap reggel puliszkat foztem tejjel. Fincsi volt. Te csinaltal mar?


Remelem osszejon a hazveves, drukkolok nagyon. :)

Hany evesek a gyerekek? Hanyan vannak?

1565. Nívea (válaszként erre: 1563. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 9. 21:37

Húha! Rettenetes napom volt ma odabent. Jön a front? Vagy mi a fene? Tisztára meg voltak ma bolondulva. El vagyok keseredve nagyon. Már nem tudom mivel lehetne fegyelmezni őket. :(

Ma voltunk a párommal házat nézni. Találtunk is egyet, ami kintről jól néz ki, és fel is hívtuk az eladókat. Sajonos szombatig nem tudjuk megnézni belülről, de eddig tetszik, amiket elmondtak róla. És árban sem vészes. Remélem fog tetszeni és sikerül elintézni a kölcsönt is. Annyira aggódok, hogy nem jön össze.

A stressz miatt ma ettem össze-vissza. Remélem ez reggel nem fog meglátszani a mérlegen.

A salátát végülis holnap fogom elkészíteni, remélem ízleni fog.

1564. Nívea (válaszként erre: 1562. - Ti-mici)
2009. szept. 9. 21:33

Szia! Ne legyél elkeseredve. Szerintem a fogyinak nem az a célja, hogy minél kevesebb kiló legyél, hanem az, hogy minél vékonyabb. Ha te úgy látod,hogy soványabb vagy, és jól érzed magad a bőrödben(jobban), akkor az a LÉNYEG! Eléred a CÉLodat. Tehát fel a fejjel! És ne kilóra menj, hanem kinézetre! Az a fő, hisz ha bomba alakod van, akkor senki sem fogja megkérdezni, hogy hány kiló vagy. Egyszerűen csak annyit fogsz hallani: De JÓL nézel ki!!! :) És ez a mérlegeredménytől függetlenül jol fog esni neked.

Csak ügyesen továbbra is! Meg tudod csinálni! Erős csajszi vagy Te! Pusza!

1563. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1561. - Nívea)
2009. szept. 9. 10:34

Szerintem jo lehet. Sokszor reszelek repat a salataimba. Van, hogy csak kaposztat es repat reszelek ossze. Szerintem jo az edesito cukor helyett, de nelkule is megkostolhatod.

ok, jo munkat. Szia

1562. ti-mici
2009. szept. 9. 10:33

sziasztok


:(

hat en sovanyabbnak erzem magam de nem vagyok az, vagyis a merleg szerint nem...73 vagyok meg mindig es odafigyelek meg tornazok is...nah majd csak lejjebb megy...


kitartast!!!!

1561. Nívea (válaszként erre: 1560. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 9. 10:32

Én fazékból eszek :DDD Na nem. Nem eszek sokat, de rajtam még egy pohár víz is meglátszódik.

Csináltál már répasalátát? Németeknél ettem a menzán egy nagyon finomat, de nem tudom mi lehet a recept. Csak találomra. Lereszelem a répát, kevés hagymát is reszelek bele és ízesítem cukorral, sóval, borssal és almaecettel. Szerinted ez jó lehet, ha a cukor helyett édesítőt vagy mézet használok?

Na mennem kell fürödni és öltözni, mert elkések.

Szép napot, este jövök!

1560. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1559. - Nívea)
2009. szept. 9. 10:03

Apukam csinalt ilyet regebben, mikor anyukammal elkezdtunk 6 utan nem enni. Mindenfele finomdsagot sutott, aminek jol erzik az illata az egesz hazban es allandoan jott be hozzank a szobaba, hogy de biztos nem kerunk. :)) Csak dugta be a fejet es vigyorgott. Sosem szerette ha dietazunk. :))


Ne aggodj a szulok miatt. Neha megengedheted maganak, hogy mast is egyel, csak egyel kevesebbet. En is ugy csinalok. Iszok jo sok vizet, sok salatat eszek a kajahoz. Neha szabad, foleg ha nem teszel sokat a tanyerba.

1559. Nívea (válaszként erre: 1558. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 9. 09:59

Köszi :) Aranyos vagy, hogy így biztatsz. Végülis ott sem ülök le egy percre sem, így nem henyélek. :)

Igazából már nem diétával akarok fogyni, hanem életmódot szeretnék váltani. Ez persze nagyon nehéz, mert ha vendégségbe megyek vagy a nagyszülőkhöz, akkor enni kell, nincs mese. ÉS itthon a család is elég nehezen áll át erre az étkezésre, pedig nekik sem ártana. Tudják is, de akkor sem tudnak lemondani pl.: a fehér kenyérről. Este is bundáskenyeret csináltak, én meg bezárkóztam egy füstölővel a szobámba. De ez nem igazság. Amig ettem mindent, addig ilyet sosem készítettek, pedig gyerekkori kedvencem. :((

1558. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1557. - Nívea)
2009. szept. 9. 09:33

En is vettem ugrokotelet, ugy 2 honapja, de meg ki sem probaltam, nincs hol. Nem voltunk az erdoben azotta, ha a tombhaz elott kezdenek ugralni, biztos megnenznenk paran.


Foglalkozol egy csomot a gyerekekkel, mig ebelejosz es megszokod az is jo. Majd utanna tornazol, csak a dietara figyelj nagyon.

1557. Nívea (válaszként erre: 1556. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 9. 09:24

De legalább csináltál valamit, nem úgy, mint én :S

Most is gondolkozok, hogy kimegyek ugrókötelezni az udvarra munka előtt, de lusta vagyok felöltözni :(((

1556. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1555. - Nívea)
2009. szept. 9. 07:05
Tornaztam, RR2 labsulyokkal. Jol kifaradtam. kartam meg hasazni utanna, de nagyon megizzadtam es hideg volt bent. Nem akartam meghulni utazas elott.
1555. Nívea
2009. szept. 8. 18:22

Tornáztál ma? :) Én szerintem megint elsunnyogom. :D Olyan fáradt vagyok, nincs kedvem mozdulni sem ki a takaró alól :((

És ma is elrontottam az evést is :((

1554. Nívea (válaszként erre: 1553. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 8. 18:20
Ja :D Hát mivel kicsik is vannak, az asztal alacsony. És 1 óra tanulási idő van. Akkor le kell hozzájuk hajolnom, ezért vagyok derékszögben meghajolva.
1553. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1552. - Nívea)
2009. szept. 8. 18:17
Miert kell derekszogben alljal? Ezt nem ertem...
1552. Nívea (válaszként erre: 1551. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 8. 18:10

Szia!

Hát, hát.... a gyerekek nagyon elevenek, zajosak. Amúgy nagyon aranyosak és szeretem őket. A munka az nagyon tetszene, ha persze a gyerekek fegyelmezettebbek lennének. Egy dolog nem tetszik a munkában, mégpedig, hogy végig állni kell és egy órát derékszögben hajolok előre. Emiatt rettenetesen fáj a derekam. Hétvégén volt olyan, hogy nem bírtam az ágyban felülni, a felállás meg még rosszabbul ment. Így ennyi röviden :)

1551. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1549. - Nívea)
2009. szept. 8. 08:35
Hogy tettszik az uj munkahely? Milyenek a gyerkocok?
2009. szept. 8. 08:34
Tegnap sem tornazta, de remelem ma lesz idom ra. RR2 + 20 perc taposas.
1549. Nívea (válaszként erre: 1547. - Ti-mici)
2009. szept. 7. 18:35

Szia! Na voltál mérlegelni? A múltkor sem emlékszem, hogy leírtad volna az eredményt :)

Mennyit fogytál már június 1. óta?

Örülök a sikerednek :) és a szerelmes jókedvednek is.

1548. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1547. - Ti-mici)
2009. szept. 7. 12:46
Orulok, hogy jobban vagy. Gratu a tornazhoz es dietahoz. Kitartas!
1547. ti-mici
2009. szept. 7. 11:27

sziasztok :)


egyre jobb a kedvem :) a fogyi is megyeget, odafigyelek a kajara es tornazom is :) nah meg a szerelem is besegit :P


kitartast csajok!!!

en most megyek tornazni alexandrara ;)

jaj es ra kene alljak a merlegre is, nah kesobb atmegyek a szomszedba ;)

1546. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1545. - Nívea)
2009. szept. 7. 08:58
Nincs mit, jo etvagyat hozza. Azt hiszem en is csainalok szerda reggelre, ha megjon holnap este a tej. Nyami...ugy szeretem tejjel is, meg turoval is fincsi, na meg tejfolo gombas szosszal.
1545. Nívea (válaszként erre: 1544. - 8fe4afaa5f)
2009. szept. 7. 08:17
Még nem csináltam meg, majd talán estére, és holnap reggelire eszem.vKöszi a segítséget! :) Szép napot!
1544. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1543. - Nívea)
2009. szept. 7. 07:37

Szoktam, de az aranyokat nem tudom pontosan. Felteszel vizet foni, teszel bele sot es mikor fo, akkor adaod hozza a kukoricakasat es kavarod, mig meg nem puhul. Ha nagyon dagad es nem eleg a viz, meg tehetsz hozza.


Lehet kicsit elkestem vele. :)

1543. Nívea
2009. szept. 6. 17:00
Ti szoktatok kukorica kását csinálni? Vettem kukorica darát, de nem emlékszem, hogy a nagyim hogyan csinálta. Azt tudom, hogy tejbe volt benne darabosan. Nem találok olyan jó receptet, vagyis nem merem megcsinálni, amit találok, mert félek, hogy nem lesz jó. Akinek van jó receptje, megosztaná velem??
1542. Nívea
2009. szept. 6. 16:58

Na! Ma kezdem el újra komolyan venni a diétát. Tegnap jól bekajáltam. Itthon bableves volt brassóival. Este pedig lángost ettem apósomnál. 2-őt is. Annyira jólesett, hogy a nyelvem ki is pattogott. Egy darabig biztosan nem fogok enni.

Mától csinálok itt a hoxán fogyinaplót. Ott fogom vezetni, hogy mit eszek meg. És a mozgást is(bár az nem lesz sok).

1541. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1540. - Ti-mici)
2009. szept. 4. 12:09
En konyvvel felek, hogy elcsuszik es leesek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook