Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. aug. 1. 09:01
Sziasztok! Kiváncsi lennék ki hogy áll a fogyással aki szintén junius 1-én kezdte mint én? Én ez alatt a 2 hónap alatt 12 kg-t adtam le, remélem megy ez még igy tovább is majd...Most vagyok 73.
2009. júl. 31. 16:05

Ma eleg jol betartottam a dietat, eddig.

Fel dinnyet ettem, vagyis inkabb ittam, mer belevagtam a turmixba. Meg mindig felek harapni. Igy a pizzabol sem tudok enni :)). Meg ettem egy kis adag gorogsalatat es par falas krumplit.

Eddig ennyi. Lehet meg eszek kesobb egy kis gorog salatat, mert este megyunk koncertre. A varos napja van a hetveegn es ma este tudunk cask menni, pedig a legjobb resz mindig szombaton szokott lenni....na de lagziba is jo lesz.

1418. 96d1867028 (válaszként erre: 1417. - Nívea)
2009. júl. 31. 11:59

Köszi szépen!:)

Tudom, hogy majd nagyon oda kell figyelnem, ha egyszer elérem a kívánt súlyt.

Úgy tervezem, ha majd rendesen eszek, akkor is minden reggel megmérem magam, és ha 1-2 kg visszajött, aznap megint keveset eszek.

1-2 kg-t sokkal könnyebb ám leadni, mint 20-at!


Voltam én 70 kg körül is, és hogy most 57 vagyok, csakis a kevesebb evésnek köszönhetem.

Vagy nevezhetjük koplalásnak is. Ez van.

Nagyon nehéz, kell hozzá akaraterő, de nekem máshogy nem megy.

1417. Nívea (válaszként erre: 1413. - 96d1867028)
2009. júl. 31. 09:41

Szép eredmény! Nehéz lesz leadni azt a maradék 5 kg-ot. De ne add fel!

ÉS ne feledd, a kevesebb evéssel annyit érsz el, hogy ha vége a fogyinak és rendesen eszel megint, akkor visszajönnek a kilók!

1416. Nívea (válaszként erre: 1412. - Mucó3)
2009. júl. 31. 09:39
Örülök, hogy jó volt a nyaralás. Most már keményen belevetheted magad a fogyiba, hisz kipihenve jobban megy :D :P
1415. Nívea
2009. júl. 31. 09:38

Jó reggelt Mindenkinek!

Tegnap annyi hülyeséget összeettem, hogy teljesen fel voltam fújódva. Akkora volt a hasam, mint egy ház. Lassan nem fognak feljönni rám az újan vásárolt ruhák. Ma már jóval óvatosabb leszek. Kiiktatom a kenyeret. Dinnyét reggeliztem, hogy az emésztésem jobb legyen. Ebédre kacsahús lesz, ahhoz csak párolt lilakáposztát eszek majd. Délután magokat fogok enni, mert szerintem az nem hizlal. hiába magas a kalóriatartalma. Vacsira megint valami gyümölcsöt esze, mondjuk sárgadinnyét.

Be kellett vennem egy Espumisant, mert még reggel is fájt a hasam a tegnapi evéstől. :(((

A mérlegre meg rá sem merek már állni. Ma beiktatok egy biciklitúrát, ha jön velem valaki. Kár, hogy nem lakik valaki közületek errefelé :D Akkor mehetnénk együtt.

Veletek mi újság?

2009. júl. 30. 16:50
A legvege a legnehezebb......sajnos.
2009. júl. 30. 12:34

Sziasztok,


ma reggeli eredményem: 57,1 kg.

Annyira örülök neki, ez eddig a legjobb.

Még kb. 5 kg-t szeretnék fogyni, de már tényleg nagyon nehezen megy:(


Ha a megszokott mennyiségnek a felét eszem, az csak súlytartásra jó, szóval annál is kevesebbett kell ennem.

1412. Mucó3
2009. júl. 30. 12:15
Sziasztok már rég voltam elmentem a Balatonra pihenni a családommal.Nagyon jó sikerült,föl is jött egy kiló,na most keményen le kell dolgoznom,de nem is érdekel mert olyan jókat ettem.Látom ti jól haladtok,csak így tovább,jövő héten én is nekiállok a következő 5kg.nak.
2009. júl. 30. 08:38
Na jo megint vetkeztem. Meg sem irom mivel...vagy megis.....pizza, delutan is es reggel is. De ma torna, 3 ora seta, aztan pedig csak gorog sali vagy dinnye. Tobbet nem vetkezek a lagziig. Remelem nem eszek tul sok sutit, imadom oket. Nappal lesz a lagzi, kint, ha nagy meleg lesz meg tancolni sem lesz kedvem, mert hamar izzadok es azt utalom.
1410. Nívea (válaszként erre: 1407. - Csutkababa)
2009. júl. 29. 15:30

És a szerelmes sorstársunk, Csutkababa is benézett közénk :D

Na örülök, hogy tudod tartani a súlyodat! De vigyázz, gyakran nézegesd a mérleget! Nehogy észrevétlenül felkússzanak a kilók! :D

1409. Nívea (válaszként erre: 1405. - Ti-mici)
2009. júl. 29. 15:29
hát gyógyulj meg hamar! Nem jó nyáron betegeskedni. Nem tudsz rendesen pihenni így. Tudsz azért tornázni vagy úszni? És az evéssel hogy állsz?
1408. Nívea (válaszként erre: 1404. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 29. 15:25

Próbáltam már, de nem diéta céljából, hanem megfázásra. Arra is jó(Ti-mici!).

Hát nekem nem a víztől ment fel a súlyom az is tuti :((( Egyfolytában eszek.Folyton éhes vagyok. Ez idegi alapon van nálam. Az a baj. Ezért híztam meg évekkel ezelőtt is. Na de most nem fogom hagyni. Remélem a következő hetekben megtartom a súlyomat, azután meg majd tudok sportolni és helyesen táplálkozni az új munka mellett.

1407. csutkababa (válaszként erre: 1405. - Ti-mici)
2009. júl. 29. 15:00

timici, mi a mano van veled???

szedd ossze magad, hat szabad ilyet??

ilyen luxust, mint betegseg.....

gyorsan tessek helyre allni,es vidaman dietazni :DDD


en mar regen jartam itt, mert orokke van valami amai kozbe jon, de a sulyom az eleg jonak mondhato, 73.5 ezt tartom,es raadasul piros napokvannak, szoval, turheto...

ccsak ha folfele nem ment...


majd lesz ez 70 is, csak varjatok egy kicsit...


es tessek gyorsan megygyogyulni,halllllooooddd???????????????


puxx

1406. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1405. - Ti-mici)
2009. júl. 29. 13:24

Sajalom, hogy meg nem jottel helyre!

Jobbulast.

1405. ti-mici
2009. júl. 29. 13:13

sziasztok


:( en mar megint vagyis meg mindig beteg vagyok :(

ugyh nincs kedvem semmihez...


kitartast!!!

1404. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1403. - Nívea)
2009. júl. 29. 12:35

Lehet csak sok a szervezetedben a viz.

En is allandoan a kajara gondolok, csak mar enni sincs kedvem. Most nagyon megeheztem, eszek 2 szelet dinnyet. Vacsira csainalok gorog salatat.

Vettem 3 citromot es a levet beleteszem 2,5 liter vizbe, elviszi az etvagyam es tele erzem magam tole. Probaltad mar?

1403. Nívea
2009. júl. 29. 11:38
Na kész vagyok a takarítással. Azért még vannak apróságok, amiket meg kell csinálnom. A teknősöket is kitakarítom délután. És elkezdek főzni. Egyfolytában csak az evésen jár az eszem. Olyan rossz:((( Megmértem magam az előbb. Már megint 65 kiló vagyok. ez tiszta szégyen. Valamit nagyon gyorsan kell magammal kezdeni. Mindent vissza fogok szedni. :(((
2009. júl. 29. 11:05

:)) Jol van az, lenyeg, hogy meglegyen.

En ma kene fozocskezzek. Vacsorara azt hiszem sutok pizzat, mar meg is vettem a hozzavalokat, de csak a kicsi tepsibe, mert akkor nem eszek belole, hogy maradjon a paromnak. A nagybol viszont ketten sem tudnank megenni.

Akartam menni napozni, csak nincs kivel, ugyhogy ulok itthon es olvasok. Remelem nem zabalok sokat. Ha eszek is csak dinnyet. Viszont ha en nem eszek, akkor megromlik a kaja. :-s

1401. Nívea (válaszként erre: 1400. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 28. 22:05

Na nekem az ma elmaradt mégis. Átjött egy barátom, és így most fogom befejezni a portörlés utolsó polcát. Meg a fürdőt is most fogom rendbe rakni. Port holnap reggel szívok, és padlófényezni is csak azután lehet :((( Jujj, da haragszok magamra. Anyumtól mit kapok Istenem!

Amúgy ma ettem:

R: Győri zabfalatok

E: húsleves és máj krumplival

Délután: 2 alma, 1 melegszendvics(sajnos)és egy joghurt

Jó éjt Mindenkinek!

1400. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1399. - Nívea)
2009. júl. 28. 18:30

:)) En mult heten takaritottam, de inkabb a neten logtam, ezert szornyen lassan ment.

A porszivozast torna elott vagy utan szoktam beiktatni, jol kimelegit az is, es utanna kell tussoljak.

1399. Nívea (válaszként erre: 1398. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 28. 16:50
Na együtt érzek veled. Én is éppen a nagytakarítás kellős közepén vagyok. Most tömítődök el sok portól, mert ugye porallergiámmal nekem kell törölgetnem. Ezután jöhet a porszívózás, amit szintén utálok, mert meleg van az emeleten és meggyulladok ettől a mozgástól. Aztán meg a laminált ápolása jön és végre kész. Fürdőbe a csempe lemosása és a vízkőoldás már könnyű lesz, marad estére. :D Hajrá! Jobban haladnék, ha nem a netet nézegetném negyedóránként :D
1398. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1397. - Nívea)
2009. júl. 28. 16:06

Mondjuk en is ket feltanyerral ettem, de akkor is!!!

Az a baj, hogy itthon sokkal nagyobb a kisertes. Ott a huto meg lehet tamadni es nincs rajta lakat. A munkaba legalabb el kell menni az uzletig.

Tonaztam, de csak fel orat. Olyan faradtnak erzem magam. Ujra fel kell toroljem a szobat, mert nagyon gyul a por, tegnap toroltem fel.

1397. Nívea (válaszként erre: 1396. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 28. 15:30
:S Az igen! Mekkora volt a tányér? :O 2ővel? Mondjuk én is 2 tányérral ettem a tésztából, de mind a 2szer csak félig, és nem volt olyan nagy a mélytányérunk sem. A jégkrémmel meg ott tartok, mint a töltött paprikával Te :D :(( Siralmas. És szánalmas, hogy igyekszünk és annál inkább bűnbe esünk.
2009. júl. 28. 15:01
En tegnap bunoztem. Vacsira: toltott paprika es elotte egy kicsivel 2 tanyer rakottkrumpli. Mindamellett, hogy gyumolcsnap volt.
1395. Nívea
2009. júl. 28. 13:55

Sziasztok!

Tegnap megint rossz voltam. Csináltam vacsira kínai kaját. Pirított tészta zöldségekkel. :(( meg egy magnumot is megettem.

Ma eddig csak ebédre ettem májat főtt krumplival. Nem tudom mi lesz a nap végéig velem.

1394. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1390. - Ti-mici)
2009. júl. 27. 14:34

Orulok, hogy ilyen jol megy. Gratulalok!!

En is mennek uszni, mert csodakat muvel a borrel es nagyon jo torna is, viszont nem tudok.

1393. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1391. - Nívea)
2009. júl. 27. 14:33
:)) szerintem sem.
1392. Nívea (válaszként erre: 1390. - Ti-mici)
2009. júl. 27. 14:28
Nagyon örülök a sikerednek! Így tovább!
1391. Nívea (válaszként erre: 1389. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 27. 14:27
Hát én úgy tudom,h puffaszt és savat csinál. De csak bizonyos gyümölcsök. Engem nem zavar, nem hinném, h a kenyértől jobban hizlalna.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook