Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


2009. jún. 1. 12:52

szerintem csinaljunk egy tabort, ahova azok jonnek akik fogyni akarnak, aztan van etkezesszakerto meg edzo meg egyeb, es akkor mindent szorol szora elmondanak, most ezt csinalod most azt, es eled teszik az eletelt, ja es el lennek szigetelve a vialgtol, hogy ne rohanjunk az elso boltba csokiert, es csak azt egyuk amit az orrunk ala tesznek...

ez lenne a legegyszerubb, mert igy nem mi kene beprogramozzuk a dolgokat...

2009. jún. 1. 12:50
Nekem első körben az az ötletem, hogy kevesebbet ülök a gép előtt, mert ez nem mozgás, max. az ujjaimnak.Jön a nyár ez kedvez, hisz könnyebb lesz több folyadékot a szervezetembe juttatni, és sokkal több zöldséget enni.Bizonyos dolgokat száműzök az életemből.Lassan fokozatosan terhelem majd magam a sporttal növelve az intervallumot.
8. ti-mici (válaszként erre: 6. - Nívea)
2009. jún. 1. 12:50

csak is dieta es mozgas :P

nah jo nah...a tokeletes fogyas az lenne ha semmit sem csinalnak, es reggelre minden tokeletes lenne...de sajna nem ilyen egyszeru...en most bongeszek vmi fogyis termekeket...hatha hatha...

7. e8f2c9dfce (válaszként erre: 6. - Nívea)
2009. jún. 1. 12:49

Nálam a mozgás a mumus, persze diéta helyett is jobb lenne mindenféle finomságot enni, de hát valamit csak muszáj tenni a célért! :)

Én a kajálásra figyelek elsősorban. A napi menümet mindig rögzítem a naplómban. Ez általában ad egy kis kontrollt.

2009. jún. 1. 12:42

Én is szeretnék csatlakozni. Nekem már csak 4-6 kilótól kell megszabadulnom. De diétához nincs kedvem, mozogni nincs erőm :D Hátha így könnyebb lesz valamire rávenni magam. :D

Kinek milyen ötlete van??

2009. jún. 1. 12:40

En is csatlakoznek!

bar eleg stresszes vagyok, meg idom is keves, de hatha alakul valami...

es mi a terv?

2009. jún. 1. 12:37
Én is csatlakoznék, ha nem baj, hogy csak kb. 4 kilótól szeretnék megszabadulni. Ettől viszont már úgy 3-4 hónapja próbálok, de nem megy. :(
3. Akymo (válaszként erre: 1. - 96d1867028)
2009. jún. 1. 12:36

Szia!

Én veled tartok, ma reggel mérlegre álltam és közel voltam a sokk hatáshoz. Mától a magam érdekében változtatnom kell.

2009. jún. 1. 12:35
es hogyan szeretnel fogyni?
2009. jún. 1. 12:29
Egyedül nehezebb, ezért keresek fogyis társakat, hogy biztassuk egymást a kúra alatt, hátha így jobban olvadnak le a kilók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook