Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? fórum

Ki kezdi velem a fogyókúrát június 1-től? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1390. ti-mici
2009. júl. 27. 14:22

sziasztok!


ma alltam merlegre es 72 alatt mutatja a kilokat :D

de lenyeg az h beleferek a gyonyoru feher nadragomba amit mar evekkel ezelott kihiztam!!!!

es h mindenki megjegyzi h de jol nezek ki es h fogytam es h aruljam el a titkot :D

nagyon orulok :)

de meg szeretnek azert fogyni egy kicsit, de tornazom tornazom tornazom!!! es uszom mert h ugy vettem eszre h a tornatol elojon a cellulitisz de az uszastol gyonyoru sima lesz a borom, ugyh nektek is ajanlom ;)


kitartast!!!! meg egy picit ;)

2009. júl. 27. 14:19
Olvastam par helyen, hogy nem jo gyumolcsot vacsorazni. Majon hizlal? Vagy csak a gyomornak nem jo?
1388. Nívea (válaszként erre: 1387. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 27. 14:08
Hát az nekem is furcsa. Bár én most a görögdinnyével vagyok úgy és a körtével. Valahogy nem csúszik lefelé. De azért beleeszek, ha van :D
1387. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1386. - Nívea)
2009. júl. 27. 14:03

Az is finom nagyon. Tegnap ettem par szemet, csak az a baj, hogy meg nem volt egeszen megerve.

Nekem joforman mindenfele gyumolcs johet, eltuntetem rogton. :)) Mindig is imadtam a gyumolcsoket. Furcsa nekem mikor azt olvasom, hogy valaki alig tud egyet megenni egy nap.

1386. Nívea (válaszként erre: 1385. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 27. 13:48

Hát én annak ellenére, hogy már nem dolgozok, mégis korán kelek. Sok itthon a munka. De hát már nem kell sokat bírnom, nemsokára vége a munkának.

Én is szeretem a barackot, de nincs nekünk sem. Majd valahonnan azért szerzek pár szemet :D Szilva viszont van, azt ehetem.

1385. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1383. - Nívea)
2009. júl. 27. 13:40

Lehet megeroltetted magad, vagy valami hirtelen mozdulat.

En tudnak egy hetig csak barackot enni annyira szeretem. Viszont eleg draga es kertunk barackfaval nincs, de az biztos, hogy majd lesz, ha lesz hazunk :)).

Engem nem zavar a sokat megyek pisilni, most,h ogy nem kell koran kelljek es munkaba menjek.

1384. Nívea (válaszként erre: 1382. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 27. 13:28
Na előbb jött a válasz, mint a kérdés. Anyukám közben elhívott a gép elől és addigra írtál. Ügyes vagy nagyon! Ne add fel! A mai napból már nincs sok hátra. Meg tudod csinálni!
1383. Nívea (válaszként erre: 1380. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 27. 13:27

Szió! Na, hogy állsz a lénappal? Vétkeztél már? Vagy jól bírod?

Én este ettem egy szelet dinnyét, de éjfélig 15 percenként pisilni jártam tőle. Tanultam az esetből, így semmiféleképpen nem hagyom vacsira a mai adagot. Majd 5 körül bevágok egy nagy karéjt :D

Mai ételem:

R: kevés tej corn flakes-sal(édesítővel)

T: 1 banán

E: húsleves, töltött cukkini tölteléke(hús és rizs)

Tervezem, hogy ma még dinnyét eszek, és valamilyen gyümölcsöt még vacsira. Már érik a szilva, a barack. Majd válogatok.

Mozgás ma elmarad, mert nagytakarítások mennek még mindig. Valami miatt nem birok rálépni rendesen a bal lábamra, mert egyből szúr és nyom és ... a derekam. Mintha be lenne csípődve.

2009. júl. 27. 13:13

Eddig nem bunoztem ,habar nehez megallni. Igyekszem lefoglalni magam, hogy ne gondoljak a kajara. Egyfolytaban iszom a citromos vizet.

Ti merre vagytok? Hogy alltok?

1381. Nívea (válaszként erre: 1379. - Marcipán88)
2009. júl. 27. 13:12
Jajajj! Hát kár, hogy feladtad, de tudom milyen a családdal együtt élni és fogyizni. Lehetetlen. Remélem hamar talpra állsz, és újúlt erővel jobban belelendülsz majd a "munkába" :D Addig vigyázz arra az egy kilóra!
2009. júl. 27. 08:25

Nekem hamar eltelt a hetevge. Mara beiktatok egy lenapot. Nem tudom, hogy a reggeli tej belefer-e vagy sem, de mar nem szamit, megittam. Tornazok egyet: Capoeira aerobic, aztan megyek veszek egy nagy dinnyet es ma azt fogom enni. Hatha akkor kiurulok, ugy erzem mintha egy nagy csomo lenne a gyomromba es a hasamba.....olyan kellemetlen.

Voltunk tegnap delutan napozni, kicsit fogott is a nap, de meg latszik a hatamon a majo helye:(. Hatha lesz meg idom menni egyszer a heten valakivel, habar a parom nem nagyon orul neki, nem mondja, hogy ne menjek, de kerdi, hogy miert kell nekem meg napozni :)). Ferfiak, nem ertik.....valoszinu ezert vitt tegnap es volt olyan turelmes:)).....

2009. júl. 26. 22:54

Sziasztok!


Bár nem írtam már rég óta, folyamatosan olvastalak titeket. Gratulálok az eredményeitekhez.

Én sajnos a fogyókúrát abba hagytam. Folyamatos nyaralások, mamánál, apánál, mindenhol csak tömik belém a kaját, és nehéz megállni:D:(

Nálam nem lehet fogyókúrát kezdeni. Viszont augusztus végén visszaköltözöm Győrbe, Párommal lesz az összeköltözés:D:D, albérlet is meg van, így akkor folytatom, újrakezdem. Munkám is lesz, nem lesz ennyi szabadidőm, nem lesz időm enni.

Nagyjából figyelek azért mit eszem, és sok folyadékot iszom, de nincs az a drasztikus megvonás, mint eddig, és az az 1kiló ami lement, azt legalább tartom.

Szóval olvaslak titeket, nektek kitartás, és lehet majd nyitok egy topikot, mikor elkezdem.

Szép nyarat erre a kis időre:)

1378. Nívea
2009. júl. 26. 22:24

Hello lányok! Hogy telt a napotok?

Én ma ettem: húsleves, töltött cukkini, tejjel korn flakes, sárgadinnye, görögdinnye, 2 alma. És voltam ma kutyát sétáltatni a párommal.

1377. Nívea (válaszként erre: 1376. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 25. 21:08

Sziasztok!

Ne csodálkozz, hogy hízol, ha ennyit tornázol. Elvileg az izom az nagyobb tömegű, mint a zsír. És te a zsírt izommá alakítod a sok mozgással. Ezért mutat többet a mérleg. Szerintem, vagy legalábbis én így hallottam.

Nekem katasztrófa a fogyi. Egyfolytában eszek, mióta itthon vagyok. Torna, mozgás az semmi. Már valamit kell kezdeni magammal, mert tegnap vásároltam be 10e ft értékben egy csomó ruhát, ami jól is állt rajtam. Nem akarom kihízni. Képzeljétek! Vettem egy térdgatyát, farmert. Először M-eset próbáltam, de olyan nagynak nézett ki. Végül S-eset próbáltam, ami már tökéletes volt. Hogy lehet ez? Máskor az L-es alig jön fel rám, most is minimum M-es, de S-es soha.

1376. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1375. - Ti-mici)
2009. júl. 25. 20:29
Orulok, hogy ilyen jol megy neked. En ma alltam merlegre, hiztam 400 grammot. :( Rosszul esett latnom, foleg, hogy ebben a 2 hetben biztam. nnyit tornaztam, megsem....
1375. ti-mici
2009. júl. 25. 18:50

sziasztok :)

itt vagyok...olvasgatok de irni mar nem sok idom jut...

minden ok, nagyon komolyan csinalom a fogyit, minden reggel uszas, meg egy kis torna nagyon odafigyelek a kajara es vasarnap majd raallok a merlegre :)

de mar sokan megjegyeztek h jaj h fogytam es jaj de jol nezek ki stb es ez n jol esik es meg tobb erot ad :)


kitartast csajok!!!! meg egy kicsi es superek leszunk ;)

2009. júl. 24. 16:50

Merre van mindenki???

Mai torna: Tatarek 60 perc + 20 perc popsi RR 2009 rol.

Kaja sajonos tobb mint kellene. Eleg rosszul kezdodott a napom es kajaval nyugtattam magam....sajna, pedig ma nem akartam sokat enni, mivel holnap merem magam.

2009. júl. 23. 17:21

Mai torna:

20 perc sztepper: 204 kaloria

42 perc Norbi duci trening 4 (labsullyal)

20 perc comb labsullyal

es 20 prec har Reka uj dvd-jerol.


Jol kifaradtam. Irany a zuhany...de jo volt.

2009. júl. 23. 11:54

En is megalltam a fottkukoricat, valahogy nem tettszett a szemely aki arulta, de mikor mamam adott 9 csovel, hogy fozzek en, mar nem tudtam ellenallni. Tudja, hogy nagyon szeretem, es rosszul is esne neki ha nem fogadnam el....mindent megadna nekunk, meg a csillagokat is lehozna....aztan meg en vagyok az egyetlen lanyunokaja. Imadom oket.....sokat voltam ott kiskoromba, meg oviba is jartam....hogy lehet egy ilyen jo mamanak nemet mondani valamire..???? Sehogy. Sajna a parom csak egy csovel evett. De hagyok neki meg egyet.:))


Vettem labsulyt. 1,5kg egy, valyon eleg nagy? Vehettem volna 2-ost is, de akkor kezre mar nem mertem volna feltenni....nem mintha nem lenne kezbe sulyom, csak azt nem lehet felcsatolni.

1371. Nívea (válaszként erre: 1367. - Ti-mici)
2009. júl. 23. 10:04

Első strandolás volt idén, aztán még lesz egy alkalom és kész. Többet már nem megyek. Majd külföldön uszodába fogok járni, de ott nem lesz lángos :D

Az a baj, hogy itt nincs a közelbe strand, legalább fél óra kocsival az első, de az sem jó. Tehát ritkán jutok el oda, ekkor pedig eszegetek is rendesen. De a kürtőskalácsot megálltam :) és a főttkukoricát is.

1370. Nívea (válaszként erre: 1366. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 23. 10:02

A stagnálástól ne féljetek! Majd elindul az lefelé megint. Próbáljatok az étkezésetekben valamit megváltoztatni. Pl. vacsira saláta vagy éppen semmi.

Szerintem nem is undorító Norbi. Én szívesebben nézem az ő testét, mint Rékáét :D :P Na de ízlések és pofonok. Engem Réka stresszel, hogy sosem leszek olyan vékony, mint ő, de Norbihoz nem állítok fel mércét. Nekem a duci 4 nem jött be, nem is tetszett, de a 2008-as tréningje szerintem nagyon jó zenében is és mozgásban is. Amiben a Nagy fogyásból megismert emberkékkel tornázik.

1369. Nívea (válaszként erre: 1363. - Akymo)
2009. júl. 23. 09:57
Akkor égeted a kalóriákat rendesen! :D Nem baj! Jó az! Csak hajrá! Tarts ki! Bízzunk benne, hogy nem fog visszajönni.
1368. Nívea
2009. júl. 23. 09:56

Sziasztok Lányok!

Mégcsak most keltem fel nem rég. Mehetek én is ablakot pucolni, elrakni kovászos ubit, aztán meg valamit reggelizni kellene. Csak még nem tudom mit:(

1367. ti-mici
2009. júl. 23. 08:39

sziasztok :)


latom mindenki igyekszik, en is en is!!!! tornazok minden nap! es este meg strand kis uszassal, es a kajara nagyon odafigyelek! mindig mindenkit visszautasitok es mar kezdik azt hinni beteg vagyok, de nem! es jol is erzem magam!!!


acska, leegett borre tenyleg ne napozz!!! hat a ducin norbi tenyleg kicsit undi, ezert jobbak a csajok hisz osztonoznek, mert hat nem akarunk ugy kinezni mint a norbi :P vagy?! :D

a stagnalas miatt ne aggodjatok!!! majd megindul megint lefele ;) kicsi pihi a testnek is kell :)

Akymo! orulok h irogatsz es h jol vagy :) hat amit elmeseltel nem semmi munka es biztosan segit a fogyasban is!!!

Nivea! elso strandolas...nah jo legyen elnezzuk de aztan a tobbinel inkabb usz mint kanalazz vmi nyalansagot :P


kitartast csajok!!!! ne hadjatok magatokat!!!

szep napot!

1366. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1362. - Nívea)
2009. júl. 23. 08:26
En is ettem a hetvegen tiltott dolgokat. 2 napig voltunk strandon es mind a ket nap egyi kaja hus volt krumplival, ami nagyon hizlalo egyutt, de nem hiztam egy grammot sem. Igaz nem is fogytam. Anyi fiunomsag van itthon, meg jo, hogy nincs idom enni. Mai menu: takaritas a szobaba, konyhaba, fozes, vasarlas(megyek vegyek lapsulyt), torna: 30 perc taposas, 30 perc hasizom, RR uj dvdv-je 20 perc comb es jo lenne kiprobalni Norbi duci trening 4-et, olyan undoritoan nez ki rajta, nagy ero kell, hogy megcsinaljam. A gyakorlatok joknak tunnek, de az az egy szal boxer....... Rekan is keves a ruha az uj dvdv-n, de az nem zavar egyaltalan, legalabb latom milyen folrmas alakja van es osztonoz, igaz a karjat tul izmosnak talalom, de en igysem megyek sulyzozni, ugyhogy cask a dvd-ktol nem lesz olyan.
2009. júl. 23. 08:13
jo reggelt, en is stagnalok, sebaj tobias, majd csak lefele is halad, de az is jo,hogy nem jon folfele.ez van,ezzel kell beerni...
2009. júl. 23. 08:09
Ujbol stagnalas!!!! :(( Mar olyan keveset kell leadjak de egy gramm sem akar itthagyni, ugy ragaszkodik hozzam.
1363. Akymo (válaszként erre: 1360. - Nívea)
2009. júl. 22. 22:50

Mozgok én eleget, fűnyírás 1900 négyzetméteren :-), lakásfelújítás, fal csiszolás, most jön a glettelés kívül és a festés.Eddig lightos volt , pl. 35 méteres kerítés festés.:-)

Remélem nem jön vissza a galád ami lemegy.

1362. Nívea
2009. júl. 22. 18:42

És sziasztok! :D

Ma voltam strandon. Nagyon sokat úsztam, de ettem is sokfélét. Kezdtem egy jégkásával, aztán hekk és hasábkrumpli, lángos és egy sör :D Rossz vagyok nagyon! Tudom! De egyszer voltam idén strandon, és az milyen lenne hekk és lángos nélkül??!!

1361. Nívea (válaszként erre: 1358. - 8fe4afaa5f)
2009. júl. 22. 18:37
Hello! Nehogy ránapozz a megégett hátadra!!! Bőrrákot is kaphatsz, tudod! Inkább legyél foltoska egy kicsit. Amúgy meg ha bekened neogranormonnal (hámosító kenőcs), akkor lehámlik előbb, de ha égés után rögtön panthenollal, akkor még lehet, hogy nem is fog hámlani, hanem bebarnul.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook