Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... fórum

Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
64. c3f39fd03b (válaszként erre: 61. - Hcs2)
2011. szept. 6. 14:55

Szerintem nem olyan vészes...

Én tavaly rendeltem meg egy netes webáruháztól a dupla lemezes Alakreformját (az idő alapján szerintem ez is dupla dvd lesz),5 % kedvezménnyel került 2800 Ft-omba,úgy,hogy egy szerencsés időszakot fogtam ki,mivel karácsony közeledte lévén nem számítottak föl érte postaköltséget,csak simán a dvd-árát.Megrendeltem,másnap hozta a futár.Nyilván mindenki máshogy áll anyagilag,de azért szerintem nem megfizethetetlen kategória még.

63. hcs2 (válaszként erre: 62. - Nilena)
2011. szept. 6. 14:13

gondoltam én is, hogy 2szert csinálom, de akkor már majdnem 1,5 óra torna, ami tök jó lenne, csak ahoz legalább 226 órás napokra lenne szükségem :))

Barátom huga lomosnál látott, csak nem vette meg, mert túl erősnek gondolta :p, pár száz Ft-ért, de mondtam neki, hogy nézegesse

És az egyik munkatársam mondta, hogy pesten a madaras tescoban vett kéz/lábsújt, igencsak olcsón, ígérte, hogy hvégén megnézi nekem mennyibe kerül, és lehet hoatok vele 1kg-at, mert a 0,5l es víz néhány gyakorltlál kevés

62. nilena
2011. szept. 6. 13:58

Az tényleg jó lenne, bár igaza lesz HCS-nek, nem kerül ez egyhamar a birtokunkba :/


Ha találtál gumiszalagot, akkor megírod, mennyiért és hol vetted? Mert én eddig egyszer találkoztam csak vele, de nagyon drágán.

Ha túl könnyen megy a hasas rész, csináld meg kétszer egymás után. Szerintem biztos lefáraszt annyira, hogy egy-két hétig elégedett legyél vele! :)

61. hcs2 (válaszként erre: 60. - C3f39fd03b)
2011. szept. 6. 13:29
Húúúúúúúúúúú, az nagyon jó lehet. De gondolom azt csak megvenni lehet, ki tudja mikor kerül fel netre. És gondolom nem 1-2 ezer ft egy ilyen dvd. :(
60. c3f39fd03b (válaszként erre: 59. - Hcs2)
2011. szept. 6. 11:14
Én ma láttam az oldalán,hogy leforgatta az új dvd-t,minden izomcsoportból kétszer 20 perc,A és B verzió,hogy lehessen választani.El fogok pusztulni. :-)
59. hcs2
2011. szept. 6. 09:58
Tegnap egész jól ment az egy óra, meg is lepődtem kicsit. Közben azon agyaltam, hogy hasra még valahogy gyúrni kéne, mert az megy a legkönnyebben és ott látszik a legkevésbé. Próbálok gumiszalagot beszerezni, és a másik Rékás videóval felváltva csinálom ezt a 20perceset is, házha úgy jobb lesz:)
58. nilena
2011. szept. 6. 08:37

Nálunk tegnap névnapozás miatti nagy zabálás volt, úgyhogy ma extra átéléssel kell végeznem a tornát :) Talán még egy délutáni bicajozást is bezsúfolok, most legalább nem fő meg a fejem a melegben :D


Én karra még nem dolgozom, mert nekem a felsőtestem mindig csontra fogy, az alsó meg csak nehezen, úgyhogy a felsőtest megdolgoztatását annyira nem erőltetem (a hason kívül persze).

57. hcs2
2011. szept. 5. 09:39

Pénteken futottam :))) vagyis rohatam a vonathoz :)))

Szombaton pálinkafesztiválon voltunk, egész nap sétáltunk, de mást nem csináltam h végén :(

Kíváncsi vagyok, hogy ma hogy fog menni.

Hát nekem furcs, a karomon már látszik a változás, pedig azt nemrég óta csinálom. És elég vékony karom van, de örülök neki :))

Ha befeszítem a hasamon és a fenekemen is látszik, de ott azért még van min dolgozni :)))

56. nilena
2011. szept. 5. 08:22

Érdekes, hogy én a torna elkezdése utáni első két hétben felszedtem 3 kilót. Azt ugye tudjuk, hogy az izom jóval nehezebb, mint a zsír, ezért is kell az embernek centiznie magát, mert kg-ban nem látszik rögtön a változás.

De nem kicsit voltam megrökönyödve ettől a +3 kg-tól. Viszont centiben sehol sem látszott és azóta szépen le is ment.

Milyen érdekes az emberi test, nem?

A tornától leszünk dagik :DD

55. kirci
2011. szept. 2. 23:04
nekem 2 honap alatt nagyon látszot a változás most is törekszem
54. nilena (válaszként erre: 53. - Hcs2)
2011. szept. 2. 21:12

Ez érdekes, eddig azt hittem, kirívó eset lehet nálam, hogy mostanában nehezebben megy a torna, mint az elején, de akkor nem csodálkozom, ha Neked is! Vannak napok, mikor alig bírom szusszal, máskor pedig meg se kottyan. Fura!


Nem tudom, mennyi idő alatt kéne látszania, én minden nap tornázom (igaz, legtöbbször csak 40 percet, ha sok az időm, csak akkor megy az egy óra) és nekem már lehet látni a kockák vonalait a hasamon. A combom viszont fogásra olyan mint a beton, de látványra nem látszik még semmi.

De szerintem egyéne válogatja, remélem, Nálad gyorsabb lesz a siker :)


Jó tornát holnapra, ha tornázol :))

53. hcs2
2011. szept. 2. 10:32

Megvolt tegnap is az egy óra :)) Kicsit talán jobban ment, kíváncsi vagyok, hogy hétfőn hogy megy, de remélem hvégén is lesz lehetőségem tornázni.

Szerintetek mennyi idő alatt kéne látszania, ha heti 4szer tornázok? Kicsit türelmetlen vagyok :))

52. hcs2 (válaszként erre: 51. - Nilena)
2011. aug. 31. 13:38

ez a fehérje nem mesterségesen előállított fehérje hanem természetes, de tényleg hagyjuk ezt:))

kitartást a sétához:))

51. nilena
2011. aug. 31. 13:07

A húgom sem valami bivaly fehérjét ivott és nem is a benne lévő anyagoktól volt a gond szerintem, mert Apukám is ezt issza és nála gyönyörűen rajzolódnak az izmok (bár ő mindig nagyon izmos volt).

Inkább a hirtelen megnövekedett fehérjebevitel állította át úgy a szervezetét, hogy rosszul reagált rá és bezavart a működésbe :) Ez kicsit zagyva lett :D

Na, én nem akarok megtéríteni senkit, mindenki a maga testének ura, én nem hiszem, hogy mesterséges fehérjét kéne enni, mikor pl. a túró egy fantasztikus fehérjeforrás.


Sok sikert mindenkinek a mai tornához, én már túl vagyok rajta, most megyek sétálni pár km-t az ötven fokba levezetésnek :D

50. kirci (válaszként erre: 49. - Hcs2)
2011. aug. 31. 11:46
elsö szabály nem iszuk tejjel a proteint soha csak vizzel és akkor jo a protein minösége ha nem habzik fel,emellé mag még kell 2 m,ás dolog is leirom priviben este addigra megkérdezem pontosan,mert nem akarok hülyeséget mondani
49. hcs2
2011. aug. 31. 07:54

nekem a barátom ivott fehértjét, ő tejben kevert el, por állagú volt, és úgy emlékszem az valami tejsavóból, vagy hasonlóból készült. 80%os fehérje volt. Én ilyenre gondoltam, és sejtettem, hogy ettől nem lehet gond, csak ha már van benne valami más is, tömegnövelő meg ilyesmi.

Megírhatnád a nevét, aztán majd meglátom :)


Szeretném, ha minnél hamarabb látszanának az izmaim :)) és gondolom ehhez nem elég a joghurt :))

48. kirci
2011. aug. 30. 23:27
valamit tisztázzunk csajok,többfajta fehérje van és ha szálkásito fehérjét iszol vagy szedsz attol nem lesznek hormon problémáid és nem is fogsz töle hizni ha érdekel ilyen fehérje megadhatom a legjobbnak a nevét.....én ma is kikészitettem magam az edzöterembe...
47. hcs2
2011. aug. 30. 21:35

na akkor tuti nem szedek fehérjét, kösz az infót :)))

hát én most végeztem, de csak a popsit csináltam, mert most estem be a konyhából, egész délután sütöttem-főztem :s

pedig meg sem izzadtam rendesen, de 55kor kelek és muszáj fürdenem, csak anya bevágott elém :s

46. nilena
2011. aug. 30. 20:04
Ma és végigcsináltam a popsit, a hasat és a combot, a napokban tervezem, hogy megcsinálom a 2009-es dvd-t egyben, mind a 140 percet. Kíváncsi leszek, mi lesz belőle :)
45. nilena
2011. aug. 30. 20:03
Fehérjét ne szedjetek (se port, se tablettát), mert a húgom is ezt csinálta és egyrészt hormonális problémái lettek tőle, másrészt utána triplán jött vissza a jojó effektus... nem érdemes :/
44. hcs2
2011. aug. 30. 10:29

én is örülök, hogy gyarapodunk :))

tegnap a popsit alig bírtam végigcsinálni, haragudtam is magamra :(( de a kar és has jól ment, nagyon kifárasztott:))

Én csak izmosodni szeretnék, ezért próbálok több fehérjét enni, tegnap a torna után megettem egy natúrjoghurtot. Remélem ez elég, nem igazán szeretnék fehérjét szedni (mármint táplálékkiegészítőben)

43. kirci (válaszként erre: 42. - Nilena)
2011. aug. 29. 21:44
örülök hogy csatlakoztál hozzánk én most szeretnék lefogyni 56kg ra vagy még kevesebbre 6 honap alatt és izmosodni is szeretnék várlak vissza minden nap hogy megoszd a tapasztalataid és kitartást
42. nilena
2011. aug. 29. 15:55
Egyébként hamar elmúlik az izomláz, nekem két hét volt, mire mindent csalás nélkül végig tudtam csinálni úgy, mint Réka, de sikerült és nagyon boldog voltam tőle :)
41. nilena
2011. aug. 29. 15:55

Sziasztok!

Csak most találtam a fórumot, úgyhogy csatlakoznék! Én hat héttel ezelőtt kezdtem a tornát, előtte már volt egy nagy 17 kilós fogyásom diétával, de a jojó miatt visszajött 6 kiló, úgyhogy azóta edzek, megyeget is lefelé szép lassan. Réka + Alexandra vegyesen, de nagyon jól esik, pedig gyűlöltem mozogni! Én is most győzködöm magam, hogy futni kéne :)

40. hcs2
2011. aug. 29. 15:39

hát szombaton délelőtt megcsináltam a kart és a hasat, hát folyt rólam a víz, tnap nem tornáztam :( ma ismét meg akarom csinálni a kar, popsi, has - hármast :) remélem nem lesz olyan meleg.

Ja és hvégén ettem túrót :)) szombaton a torna után :) próbálok figyelni, hogy minden torna után egyek valami fehérjét :)

39. kirci
2011. aug. 28. 19:31
a mai edzésem is megvolt 50perc biciklizés apafej meg lovagolt és kar hát és hasizom gyakorlatok
38. kirci
2011. aug. 28. 00:17
sok kitartást
37. hcs2
2011. aug. 27. 10:47

én most végeztem a kar és hasizommal, Rékával :))

Nagyon durva ilyen melegben, de du még melegebb van, de a popsit nem is csináltam most

36. kirci
2011. aug. 26. 19:38

Szia

ma voltunk gyurni nagyon jol eset és utánna meg is ettem a salátámat a grilezett sajtommal

35. hcs2
2011. aug. 26. 08:25
Majd el felejtettem, van néhány patikában olyan "mérleg" amivel súlyt, magasságot, vérnyomást... lehet mérni. Lehet testzsírt is %ban és kg-ban is kiírja. NA én már 3szor voltam, először áprilisban akkor a testzsír 18,9%volt, május végén 18,3% (pedig ekkor még nem is tornáztam) és szerdán pedig 17% volt :))))) Július közepétől tornázok, szóval úgy látszik van eredmény :))) Ez azért plusz erőt ad:))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook