Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... fórum

Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. aug. 16. 13:29

én is pont most kezdtem az átalakító programot:)

Most mondjuk eléggé lebetegedtem, így az ágyból sem bírok kikelni, de nekem is az egyik része RR 20 perces tornái lesznek.

3. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Kirci)
2011. aug. 16. 13:27

Én kíváncsi vagyok rád,drukkolok! :-) Tavaly megcsináltam Réka első magazinját (30 nap),és bár a táplálkozásban nem feltétlenül követtem az update-et,így is nagyon látványos volt a változás.Többen megkérdezték,hogy lettem ennyire "gebe" (de a szó pozitív értelmében véve) :-DDD.Nem is emlékszem,használtak-e rám valaha ilyen szót,úgyhogy az nagyon jól esett.:-)

Újság alapján csinálod,vagy csak "simán" ráállsz az update-re és az edzésre?

2011. aug. 16. 13:09

Szia!


Én is szoktam Rékára tornázni, de néha Alexandrára is:) Én szívesen beszélgetek a sikeres alakulásodról és én is beszámolok róla:)

2011. aug. 16. 13:07

Sziasztok

Szeretném veletek megosztani a sikereimet minden nap.Hogyan alakulok át 6 honap alatt bomba kigyurt csajjá az alakreform segitségevel...Ha valaki csatlakozna hozzám és megosztanná a történetét nagyon szivesen fogadnám a körömbe...Szép napot

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook