Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek váltak be Rubint Réka alakreform programjai? És a kívánt hatást érte el vele? fórum

Kinek váltak be Rubint Réka alakreform programjai? És a kívánt hatást érte el vele? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2012. aug. 29. 10:13

:D Nem fogsz vastagodni a Rékás tornáktól,ez tuti!

Én már 8hónapja csak erre tornázok,meg a húgom is.

Vékonyít,formásít.Nekem már nagyon feszes a combom és kemény.Ráadásul narancsbőrom sincs,pedig volt rendesen.

2012. aug. 27. 09:07
Hát remélem jó lesz más nem karira már rendben leszek :DD
167. zsuzsó.diet (válaszként erre: 166. - Vizsgyiné)
2012. aug. 26. 20:06
Azt nem tudom, hogy ha bedurran az izom, akkor ennyire meg tud-e vastagodni a combod. Viszont nekem látványosan vékonyodtak- izmosodtak a lábaim Réka tornáitól.
2012. aug. 26. 10:43
Meg szerintem rajtam már nincs olyan sok hogy annyira meglátszódjon a Callanetics... De van egy kis problémám, amióta abbahagytam a callant ( lehet nem függ össze) megint összeér a combom, 2 napja Rékázom, de csak 20 perceseket, lehet ,hogy bedurrant az izom és azért vastagodott meg a combom ? Vagy a melegtől? Bár vizesedni nem szoktam... pedig már olyan szépen feljött az s-es naci (ez egy célnaci és jobbra -balra rúgásokkal fel tudtam küzdeni ,bár a begombolás már nem volt esélyes) :DDD Valaki pls segítsen ,mert vékonyodni akarok nem vastagodni, a kajára figyelek továbbra is ,nem értem:OOO
165. zsuzsó.diet (válaszként erre: 164. - Vizsgyiné)
2012. aug. 26. 07:54

Szia!

Régen próbálkoztam én is a Callanetics-szel, de nekem sem vált be. Szerintem ez egy olyan torna, amit először személyesen kell, hogy megmutassanak és felügyeljék az első pár alkalmat, hogy jól tudd végezni a gyakorlatokat. Én tutira nem jól csináltam...

Ne szégyeld, hogy "csak" 20 percet bírsz, szerintem mindenki így van ezzel az elején. :) Én annak idején még azon is gondolkodtam, hogy a terhes tornájával kezdem, annyira gyilkosnak éreztem! :D

Csak kitartás, az eredmény nem fog elmaradni!!!!

2012. aug. 25. 21:45
:) A Callanetics az egy ilyen gyógytornaszerű torna, pici mozgásokkal kell végezni és a mély izmokat mozgatja meg és centiket ígér ,nem mínusz kg-okat...:( na nekem ez nem vált be...:((hát szégyen nem szégyen én most ott tartok hogy napi 20 percet Rékázom :) Tegnap has ,ma comb- popsi :) Majd ha megerősödöm akkor az Alakreform is fog menni:))) nekem combból 5 cm-t és csípőből 5 cm-t kell fogyni úgyhogy valamit tennem kell :D Remélem Réka segít:))
2012. aug. 25. 20:55
:)Nem igazán tudom mi az a Callant..de igazából ahogy gondolod.Én mikor keményen diétáztam minden nap Rékáztam.Mostmár csak heti 5x.De pl csinálhatod felváltva is.Egyik nap ez,másik nap az.Vagy minden nap egy kicsit mind2!
2012. aug. 25. 18:32

Sziasztok! :)

Remélem nem bánjátok, hogy benéztem Hozzátok!

Én tavaly február 21én kezdtem el Réka tornáira edzeni. Volt egy kis magánéleti zűröm, annak örömére ledobtam 6 kg-ot (azóta is tartom a 49-50 kgot), és úgy döntöttem, ha már így alakult, akkor megragadom az alkalmat és elkezdek edzeni. Fogyni már nem akartam, csak feszesíteni (de nagyon :P) a combokat, popsit. Eleinte csak a 20 perces blokkokat tudtam megcsinálni (többszöri pihenőre :P), aztán szép fokozatosan "megedződtem", és most már a 40 perces részeket csinálom, időnként kombinálva még egy 20 percessel. :) Annyira megszoktam a mozgást, hogy hiányzik a pihenőnapokon. :)

Nagyon szépen formálódott/formálódik a fenekem- csípőm, és a combom is rengeteget karcsúsodott. Szóval mindenkinek KITARTÁS, MERT MEGÉRI!!!!! :)

2012. aug. 24. 13:36
Csajok ebből 17 percet bírtam :DDD nagyon gáz vagyok de csak megerősödöm valamikor :DDD
2012. aug. 24. 10:57
Az tök jó és hányszor csináljam meg egy héten ,mert a Callant mindennap csinálom,de nekem nem csökkentek a centik pedig már elég rég csinálom... :( ezt egészítsem ki az alakreformmal vagy inkább helyette csináljam,azért nem szívesen "válok" meg tőle mert inkább nyújtásokat tartalmaz és ha csinálom a Rékát legalább nem lesz izomlázam :D Tehát mindennap legyen Réka?
2012. aug. 24. 10:47

Szia.

Persze,h fogysz tőlle,én 6hónap alatt 43kg-t adtam le.És ugye formál is.De ez csak akk látszik majd meg,ha nem akarsz már tovább fogyni.Én is most formálodok épp,már csak 1kg van nekem hátra.

2012. aug. 24. 09:29
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne ,hogy a táplálkozásra már nagyon szépen odafigyelek, mindennap callaneticsezem, de szeretnék még fogyni,az Alakreform dvd-től lehet fogyni vagy csak formál???köszönöm szépen annak aki válaszol:)
2012. júl. 30. 11:36
Szia.Én használok ilyen krémeket.Már nagyon sok fajtát próbăltam.Tudom,h nem tűnik el,csak halványodik.Most,h állsz a diétával?:)
2012. júl. 30. 11:13

Sziasztok!


Ki hogy van?

Régen voltam. Eprecske striára sajnos nem nagyon van olyan ami jó leheet. Az sajnos meg fog maradni. De amit én tudnék javasolni, hogy olyan krémeket használj amiben van olivabogyó, illetve feszesítsd a bőöd. Erre tudok még pár tippet adni.

Pl a zuhanzol a meleg után egy kis hideg vízel is zuhanyoztasd le magad és váltogasd egy két alkalommal. Persze csak annyi ideig amennyi jól esik. Ami még használni szomkott a torna elött tekerd be folpakkal a kényes testrészt és úgy tornázz. Én ajánlom a nagyon passzos nardárgot, mert ez másként elcsúszhat.

2012. júl. 20. 11:55
Sztem 100%-osan van eredménye.Ha kitartóan csinálod,és életmódot váltasz sikert érhetsz el.Én -39kg után mondom ezt.
2012. júl. 19. 22:13

Nekem bevált..:)Pár hónapja csinálom, részben...de...van eredménye..ajánlom Nektek !

Persze mellette életmódváltás volt...

2012. jún. 19. 09:53
Nem tudtok vmit stria ellen?Esetleg halványítnai?Mert használok ugyan mindenféle krémet,de csak kifehéredett..
2012. jún. 9. 11:08

Jó magas vagy akkor tényleg.Sztem is ideális a magasságodhoz.

Nekem is már jó lenne ha olyan 60lennék:(

Szeretném már elérni nagyon...de elfogom!

Viszont már így is egyre többen mondják,h már így is jó,de én elég erős vaok combban..szval nekem még ott kéne.Hasammal nekem nincsen gondom.Dehát ugye mindenki máshol erősebb,vki meg szerencsés és ez nálla nincsen így.

Mikor lesz az esküvő?

2012. jún. 9. 10:56
Már 12-töl. Igaziból már skan mondják, hogy már nem kellene fogynom és nem is akarok már nagyon csak egy picit a hasamon formálni és utána meg nagyon odafigyelve, hogy mit eszek. 172cm magas vagyok ez a súly már ideális nekem.
2012. jún. 9. 10:12

Nagyon örülök neki,h sikerült elérni a célod.És összesen hány kilótól szabadultál meg?

Én még 9-től szeretnék.

2012. jún. 8. 15:02

Köszönöm szépen Eprecske. Igaziból most már csak a hassat akarom formázni mást már nem tervezek. Ha lemennék 60kg-ra annak nagyon örülnék de annál lejebb már semmi képpen sem.

Ja most hogy a héten nem minden nap tudtam úgy tornázni ahogy gondoltam most úgy vagyok vele, hogy 30 perc is több mint a semmi. Tény lehet nem égeteg annyi zsírt mint egy normál edzésemen de sajnos az ember pláne ha családja van nem tud mindig annyi időt szánni mint amennyit szeretne.

Ezzel most senkit sem akartam megbántani.

Igen nagyon boldog vagyok már alig várom júliust. :)

2012. jún. 8. 12:15
Ja,am én is 30percről hallottam,h akkor indul be.
2012. jún. 8. 12:07

Nagyon gratulálok Kolli:)A súlyhoz is,és az esküvőhöz is:)

Gondolom nagyon boldog vagy.:)

Még mennyit szeretnél am fogyni?

146. Kolli1987 (válaszként erre: 143. - Stepdance)
2012. jún. 8. 10:26

Szia!


Én 20 perc és 30 perc között tudtam. A pulzus számot azt tudom, hogy figyelni kell, mert nem mindegy, hogy milyen tartományban van.

2012. jún. 8. 10:23

Sziasztok!


Bocsánat, hogy most írok de nem voltunk itthon vidéken voltunk és sűr programom volt szerveztem az esküvőmet. :)

Jelentem 62.5kg. voltam a hónap végén. :) Nagyon meg vagyok elégedve vele. Igaz lehet múlt héten vissza szökött rám pár kiló mert sokat ettem és nem mozogtam annyit mint szoktam. Hiába mindig nem lehet nemet mondani a Mamámnak, hogy nem eszek a sütijéből. Az meg annyira fini volt, hogy etette nagyon magát. Mozogni fél órákat kerékpároztam és futottam egy kicsit de nem vittem túlzásba.

2012. jún. 4. 12:53
Én minden nap 40percet tornázok,szval nekem bevállt.
143. stepdance (válaszként erre: 135. - Kolli1987)
2012. jún. 3. 17:57
szia! zsírégetés 40 perc körül indul be a megfelelő pulzus-zónában :)
2012. jún. 3. 16:13
Hmmm??:)
2012. jún. 2. 11:34

Sziasztok!

Már 30kg-nál tartok:)És még 9-et szeretnék fogyni,aztán a többi majd elválik.

Kolli te nem mérted magad?Mert már elmúlt hónap vége:)

2012. máj. 28. 09:40
És nagyon szivesen.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook