Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... fórum

Hogyan használom minden nap a Rubint Réka alakreformját..... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. nov. 21. 15:25
Kicsit én is eltűntem...Október 17-én vágtam bele ebbe az új "lejjebb adok a súlyomból,mert kezdek úgy kinézni,mint egy disznó" projektbe.Akkor voltam 69.5,most vagyok 65.6.Szépen,apránként,de haladok.:-)
123. hcs2 (válaszként erre: 122. - Kirci)
2011. nov. 21. 15:19

én drukkolok!!!

Múlt héten kicsit lazsáltam, vagyis csüt-ön egész estig a konyhában voltam és nem volt idő tornázni, szerdán pedig a vérvétel miatt nem tudtam, mert elég durvára sikerült :s (még most is fáj kicsit).

De ma ismét nekiesek az 1 órának :))

Nagyon várom már az új Réka DVD-t!! :D

122. kirci
2011. nov. 21. 08:53
gyerekek én eltünttem közülettek mert sajna abbahagytam a tornát és a fogyot is ugyhogy most ma teljes gözzel elkezdem elölröl.en a magazinok szerint fogok haladni,tegnap megérkezett az update csomagom ugyhogy mostmár teljes gözzel a fogyásra koncentrálok......ma készitek képet a mostani állapotrol és minden honapban a változásokrol 53-54 a cél drukoljatok
121. hcs2
2011. nov. 3. 11:18
JA Ki hogy áll? ez lemaradt :)
120. hcs2
2011. nov. 3. 11:18

Kicsit megfagyott a fórum :)

Múlt héten nagyon magam alatt voltam, és nem is igazán tornáztam :(( mérges is vagyok magamra emiatt. Kedden viszont újból neki estem :)) tnap már ment az egy óra, 20 perc popsi, 20 perc has, 20 perc kar :))

Már nagyon várom az új Réka DVD-t, megrendeltem a Shap-el, gondolom 15.-e körül fog megérkezni az újság.

119. nilena
2011. okt. 20. 14:03

Az ivással nekem sincsenek gondjaim, könnyedén lecsúszna több is, mint 3 liter, főleg így a hidegben szeretem a meleg teát :)

Nekem is vannak csíkjaim, hála az égnek még "csak" a fenekemen, de utálom őket :( Gyanítom, más is így van ezzel. Én masszázsolajjal kenegettem egy darabig, mert az egyik kozmetikus ismerősöm szerint az hat, de hamar elegem lett belőle, mert leülni sem tudtam jó darabig, ha nem akartam mindent összeolajozni. Na meg változást sem láttam :/

118. hcs2
2011. okt. 18. 13:56

Az ivás nekem is magvan, 2-3 liter víz naponta, plusz zöld, vagy fehér tea, esetleg fekete. Mostmár tényleg kipróbálom a lábsúlyt :))

Én a ross...ban vettem krémet 900Ftért, már használom vagy 1 hónapja, de nem sok semmi... :(

viszont a dm-es cellulit krém az tök jó, csak csíkokra nem használ :(, de feszesebb lett tőle a bőröm. Igaz csak a fenekemen kentem, mert ha nyáron kenem reggel-este a combom tiszta pattis lesz, pedig gél állagú és tök hamar beszívódik.

2011. okt. 18. 13:30

Én egy régi hoxás fórumon olvastam, hogy narancsbőrre a legjobb a lábsúly. És tényleg jó. Na meg nagyon sokat iszok kb 3-4 litert, persze ehhez folyamatosan figyelni kell, mert különben csak kettő lesz. Meg elhagytam a kávét, helyette zöld tea. Remélem nyárra alakul valamit. Már voltam egy wellness központban nyílt napon és ott mezoterápiát ajánlottak a bőrömre (meg is mérték a salakanyag tartalmát). Úgyhogy most mindent bevetek, mert az segítene, de elég húzós 12000Ft egy kezelés. Heti egy kell és legalább 6. De a pozitívuma, hogy mégsem műtét, meg annál olcsóbb is, és ezt a kalkulációt térdtől derékig kaptam, szóval minden kritikus testrészt érint.

Csikik nekem is vannak. A csípőmön a legdurvább, de van a hasamon a combomon (belső) is. Szerintem az is javul. (Néha ha van időm este, összekeverek kévét és mézet és azzal leradírozom zuhany előtt.

116. hcs2
2011. okt. 18. 10:59

ááááááááááááááá, írtam egy csomót ez a szemét meg eltüntette


a lényeg, és is nehezen veszem rá magam, de a végén örülök, hogy elkezdtem!


Az oldalt ismerem, nézek is súlyt :))


nekem van nari bőröm és csíkjaim is, utóbbi elég durva a fenekemen. ezeken még nem vettem észre javulást:(

én most november 18-ra készítem fel magam, mert páromnak szülinapja lesz és jól akarok kinézni :))

115. nilena
2011. okt. 17. 19:25

Sziasztok!


Kicsit eltűntem mostanság, és be kell vallanom, el is lustultam. Én nem tudom, mi van velem, de borzasztó nehezemre esik rávenni magam a tornázásra. Pedig amikor csinálom, akkor nagyon élvezem mindig, de valahogy sosem sikerül belekezdeni. Ma már magamra erőszakoltam egy Rékás comb+popsi+has programot, de ez így nem mehet tovább...


Nálatok hogy nem fogy el soha a lelkesedés? Én mostanában mindentől hulla vagyok :(


A step padot én is karácsonyra tervezem, a lábsúly meg még várat magára, próbáltam már, de gyenge vagyok :DD

114. d-eszter (válaszként erre: 113. - Hcs2)
2011. okt. 17. 17:07

Megmondom őszintén, hogy lábsúllyal ás nélküle is kell szusszanom néha, de aztán folytatom. Így a kilencven dekéval nem megerőltetőbb, mint nélküle, viszont az eredményen nagyon látszik. Erősebb is, vékonyabb is na meg az én legnagyobb gondom, hogy csúnya a bőröm (nagyon vizes voltam terheség alatt és laza kötőszövet maradt utánna) na az is alakul a lábsúlytól.

Egyénként a te..ve.. (nem tudom, hogy szabad-e írni) aukciós oldalon vettem. Újan, valami gyógyászati segédeszközöket áruló kft aukciója volt. 2500Ft+1000Ft postaköltség volt. Ez nem olyan sok, ha olyat akarsz, ami állítható.

Ez biztos jó sokáig elég lesz, mert egyenlőre a 1,5kg-mal lépni is furcsa:)

Karácsonyra step pad a cél....

113. hcs2 (válaszként erre: 112. - D-eszter)
2011. okt. 17. 15:25

Nekem is nagyon gyenge a karom, és vékony, nincs 20 cm:p, párom anyukája varr és Ő mondja mindig, h mint egy gyereknek :))

Gratulálok a lábsúlyhoz, hát én alig bírom a nélkül is :p, meg még sajnos nem sikerült beszereznem :(

Te mennyiért vetted és hol, ha szabad kérdeznem?

112. d-eszter (válaszként erre: 111. - Hcs2)
2011. okt. 17. 15:10

Jaj de jó, hogy írtad ezt a dvd-s dolgot, már én is előfizettem rá.

Nagyon ügyes vagy a súlyzóval. Az én karom nagyon gyenge a kar rész elég lesz súlyzó nélkül is. :D

Mondjuk a lábsúlytól meg nagyon látványos az eredmény. (Egyenlőre 90dkg-mal kezdtem, mert 1,5kg-osat vettem, de 5 rekesz van rajta, ami külön kivehető, ha már nagyon jól megy majd emelek rajta.)

111. hcs2
2011. okt. 17. 12:37

hahóóó, eltűnt mindenki?


Én nyomom a 40 percest és igyekszem min. 20 percet még hasra. Most arra áltam rá:))

Vettem fehérjét. 80%-os tejsavó fehérjét, mivel nagyon kevés fehérjét eszek (szinte semmit). Kíváncsi vagyok lesz-e hatása:)

Ja és 0,5 kg-s súlyról emeltem 0,75re és szeretném az 1 kg-ot is, csak még nem kaptam meg az ígért karsújt :(

JA és most az egy éves shap előfizetés mellé az új Réka dvd-t adják ajándékba, én már elő is fizettem :P

110. hcs2 (válaszként erre: 109. - Nilena)
2011. okt. 12. 10:24

Köszi megkaptam, megnézni még nem volt időm, de remélem hamarosan :))


A héten megvolt a 40 perc egész test+20 perc has+ hétfőn egy 5 perces has :))

A következő célom november 18, a párom szülinapja :)) Addig a hasra próbálok rágyúrni :))

109. nilena (válaszként erre: 107. - Hcs2)
2011. okt. 10. 12:19

Nem tudtam beilleszteni ide a weblap linkjét, de majd megpróbálom priviben elküldeni.


Nekem nagyon tetszik, van hosszabb, rövidebb, lehet válogatni és szórakoztató, mert zenére megy. Csak azon hökkentem meg egy alkalommal, mikor a torna végén a nyújtás közben arról beszéltek, hogy Jézus Krisztus mennyire szeret bennünket és adjunk hálát az égnek! ???? Torna és hittérítés egyben??? Na mindegy, a mozgás a lényeg, a szövegre meg nem figyeltem :D


A szaunán már én is gondolkodtam, lehet, hogy benevezek egyre.


Ma megvolt a 40 perc comb+popsi+has, bár másfél óra volt, mire rávettem magam :D

108. kirci
2011. okt. 8. 16:32
nekem ma szauna napom lesz csajok mindenkinek ajánlom
107. hcs2 (válaszként erre: 106. - Nilena)
2011. okt. 6. 10:41

Leírnád mi a neve ennek a sétálósnak, érdekelne engem is:)


Én tegnap csak 20 perc popsit és egy 5perces hasat csináltam. Hát ahoz képest, hogy csak 5 perc volt a has, megéreztem.


Biztos a front, mostanában én is nehezen bírom. A 40 perces egész testeset szoktam csinálni, de nem is nagyon bírok utána többet. Mondjuk kedden azért még 20 perc hasat hozzácsaptam. :))

106. nilena (válaszként erre: 105. - Kirci)
2011. okt. 4. 18:31

Nem jóga lett végül, hanem letöltöttem valami fura sétálós tornát (az egyik hoxás írt róla a cikkében), nagyjából arról szól, hogy helyben sétálsz, rugdosol, kocogsz, ilyesmi, és ezzel megteszel x mérföldet.


Először jókat mosolyogtam, hogy hát ugyan már, Réka után ez kisujjból megy, de a végére kellemesen elfáradtam és a térdemnek is jó volt, tényleg mintha sétáltam volna egy nagyot. De azért nem erőltetett halálra.


Ma viszont keményen Réka lesz, mert kicsit ellustultam mostanság! Nem tudom, front lehet, de kedvem sincs megmozdulni.

105. kirci (válaszként erre: 104. - Nilena)
2011. okt. 1. 15:54
akkor ma csak jogázz kell egy kis szünet a testednek is....
104. nilena (válaszként erre: 102. - Kirci)
2011. okt. 1. 09:18

A kutyus tökéletes, semmi panasz nincs rá. Csendes, nem rág, nem kunyerál, 3 nap alatt teljesen befogadott a bizalmába és nem húz a sétánál sem. Az egyetlen, amit megfigyeltem és kifejezetten előny a számomra, hogy már-már kocogás iramban szeret sétálni, úgyhogy tényleg sportos leszek tőle :DD


Ma még nem volt nálam torna, de elég erőteljesen gondolkodom, hogy Réka helyett valami Zumba vagy jóga féle lesz, mert eléggé kivannak a térdeim :(

103. kirci (válaszként erre: 98. - C3f39fd03b)
2011. okt. 1. 01:00
hasonlo cipöben járok én is,de fel a fejjel és kitartás
102. kirci (válaszként erre: 100. - Nilena)
2011. okt. 1. 00:59
és milyen a kiskutyus?
101. kirci
2011. okt. 1. 00:58
Csajok bocsi hogy igy eltűntem de nem volt netem és most csinálták meg.Azota is edzem a kilok szépen peregnek lefelé
100. nilena
2011. szept. 30. 16:36

Sziasztok Csajok!


Bocsi, hogy eltűntem, három napra dobbantottam pihenni, persze a torna is elmaradt. De már elkezdtem a pótlást. Tegnap előtt 25 km bringa, tegnap és ma pedig 40-40 perc Réka. De tegnap még olyan szarul ment, mintha egy hónapot kihagytam volna. Ma már jobb volt reggel!

Nem ide tartozik, de azért elújságolom! A pihenés alatt találtunk egy kiskutyát, úgyhogy most a napi aktivitásom kibővült három kutyasétával is :DD

99. hcs2
2011. szept. 23. 08:54
Akkor jó:)) Hát a tegnap este után nagyon remélem, hogy ma vagy holnap sikerül időt szakítanom egy kis tornára. :))
98. c3f39fd03b (válaszként erre: 97. - Nilena)
2011. szept. 23. 08:51
Én meg most az egész hetet kihagytam..Hétfőn futottam,akkor jött ez a kis lehülésféle,széllel,és hát én,az okoska,ujjatlanban futottam.Na,jól meg is fáztam,úgyhogy most örülök,ha egyáltalán oxigénhez jutok az orromon,meg fáj a torkom.:-/
97. nilena
2011. szept. 22. 20:09
Ne izgulj, úgy látszik, ez egy ilyen lazsálós hét! Én is kihagytam két napot a héten, volt is lelkiismeret furdalás :DD
96. nilena (válaszként erre: 94. - C3f39fd03b)
2011. szept. 18. 17:24

Köszönöm a választ, vettem belőle pár ötletet, talán holnap le is megyek próbálkozni :) Nekem az nem lenne gond, hogy fáj valamim, vagy szúr futás közben az oldalam, azt simán ki tudnám zárni. De azt, hogy nem kapok levegőt, valahogy nem tudom elintézni ilyen simán :/

Mikor lementem először, én is kb. 100 métert tudtam egyben megtenni, de 800 métert oda-vissza azért elszenvedtem (azért tudom ilyen pontosan, mert lemértem a térképen, olyan marha büszke voltam magamra, hogy egyáltalán ezt a távot letudtam). Aztán azóta valahogy lelohadt a próbálkozási kedvem, ebben talán az is közre játszott egy kicsit, hogy 50 fok volt odakint, de lehet, hogy majd most, a hűvös reggeleken (amikor még senki sem látja :P) lemegyek "csoszogni" kicsit!

Ma is 25 km bringa volt nálam egyébként, tegnap meg 45 perc Réka, úgyhogy ellustulni azért nem fogok. Na meg végigtakarítottam az egész lakást :) De ettől ma reggelre legalább lement az a +1 kg, amit megint nem értek, mert tegnap egész nap kakaóztam, azt hittem, ezzel is csak ártok majd, de nem :D


Na ennyit a máról, majd írok, mennyire viselt meg a futás :)

95. c3f39fd03b (válaszként erre: 93. - Hcs2)
2011. szept. 16. 10:37
Nem vészes egyáltalán,de szerintem azért,mert két teljesen más típusú mozgásról van szó.Olyan,mintha Réka torna előtt végeznék egy alapos bemelegítést,ami felpörgeti a pulzust,aztán erre rakom rá a Réka tornát,ami meg formál.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook