Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen az inszemináció? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
72780. Veronika27 (válaszként erre: 72775. - Lucika34)
tegnap 19:22

8. naptól jártam uh-ra.

Tüszőrepi ilyenkor nem volt, nem volt rá szükség 😑

4. júliusban volt, sikertelen.

Megyünk a Kaáliba januárban.

72779. Veronika27 (válaszként erre: 72775. - Lucika34)
tegnap 19:20
A 2.-nál 11., 3.-nál már a 9. napon 😣
72778. Betta3 (válaszként erre: 72777. - Lucika34)
tegnap 15:04

Hála az égnek, most már jó kezekben vagyunk :)

Nagyon szorítok én is nektek!!

Akkor most mély levegő és hajráááá, csak előre ;)

72777. Lucika34 (válaszként erre: 72776. - Betta3)
tegnap 09:53

Te jó ég! Mit kellett átélnetek! :'( Nagyon szorítok a lombikhoz! (Nagyon gáz, hogy rád sem néztek... :S)

Nekem most megjött kb. fél órája szerencsére. :)

72776. Betta3 (válaszként erre: 72774. - Lucika34)
tegnap 09:37
Fogalmam sincs, h mi történt a szervezetemmel.. ugyanis nem vizsgáltak meg. Felhívtam 2x az intézményt, és közölték velem, h míg "friss" piros vérzés nincs, addig "nem állnak velem szóba".. Azt sem tudom, h az inszem előtti stimu. után-közben hogy álltam.. 12. napon volt egy UH, utána mondták, h még egy Bemfolát kell szúrnom és Ovitrellet, mindkettőt az nap.. aztán 2 nap múlva inszem. Úgy is lett, de senki nem vizsgált meg.. Aztán jeleztem, h nem tudom mi van, mert se baba, se mensim nincs.. mondták, h várjak míg lesz és úgy kérjek időpontot.. Annyira ki voltam borulva, h ez idő alatt kértünk időpontot egy másik intézménybe.. Nem bántuk meg!! :) Ugyanis se a hormon értékeim nem voltak jók ( kétféle gyógyszert szedek rá és azóta a közérzetem is jobb), és az endo. miatt amit műtéttel igazoltak, nem ajánlanak több inszeminációt.. Szóval most a lombikra készülünk elő, ami remélhetőleg januárban lesz :)
72775. Lucika34 (válaszként erre: 72773. - Veronika27)
tegnap 08:36

Banyek! :( Hányadik napon repedt meg spontán? Előtte hányadik napon vizsgáltak?

Ezek szerint tüszőrepesztőt nem is kaptál?

Akkor most várod a 4. inszem eredményét? Hányadik napnál jársz? Szorítok. :)

72774. Lucika34 (válaszként erre: 72772. - Betta3)
tegnap 07:17

Jézusom! :O És peteérésed sem volt ebben a 2 hónapban? Mit mondtak, miért van ez?

Én tegnap délután épp barnáztam egy kicsit (sosem szoktam) és azóta semmi. :(

72773. Veronika27
tegnapelőtt 21:37

Én csak Bemfolát szúrtak,

1. inszemináció: 6db

2.: 4db - spontán repedt, nem volt inszem

3. 3db - spontán repedt, nem volt inszem

4. 5db

Tehát 2 inszem volt, a másik kettőnél hamarabb behatott a hormon. Én is azt mondom, hogy nincs 2 egyforma hónap.

72772. Betta3 (válaszként erre: 72768. - Lucika34)
tegnapelőtt 12:20

Szia!

Nekem pl. 3x2 Utro mellett nem jött meg, csak barnázás volt és mikor abbahagytam az Utrot negatív teszt után, akkor sem jött meg (az inszem után kimaradt 2 hónap nekem). Szóval igen, mindenkire más hatással van és ahogy látom, hallom mindenki tapasztal mindenfélét :D

72771. Maba (válaszként erre: 72768. - Lucika34)
tegnapelőtt 11:03

Szia! Nekem 3x1 utró mellett is megjött.

Tapasztalat csak annyi, hogy minden hónap más adott szervezetnek is, így ezen ne aggódj előre, nem lehet tudni most épp hogy reagál a szervezeted. Sok sikert!

72770. Gizuskaa (válaszként erre: 72768. - Lucika34)
tegnapelőtt 10:58

Szia,

nekem utrogesztán elhagyása után 3.nap jött meg.

72769. Orgona87 (válaszként erre: 72768. - Lucika34)
tegnapelőtt 10:13
Szia! Ez attól is függ h a gyógyszer adagod ugyanaz v emel rajta a doki. Mert gondolom levont következtetéseket a doki az előzőből, szóval lehet h változtat az adagon és akkor lehet h több fog megérni. Nekem az utro elhagyása után egyből megjött.
72768. Lucika34
tegnapelőtt 10:07

Sziasztok! Hamarosan kezdjük a második inszeminációt. Akinek több volt már, mi volt a tapasztalat? Több tüsző érik meg, vagy nagyobbak lesznek? Vagy változott valami az elsőhöz képest?

De minden más tanácsot/tippet szívesen fogadok, mert mindig van olyan tényező, amire nem is gondolnék. :)

Ja és utrogesztan elhagyása után hanyadik napon jött meg nektek? (Tudom, hogy minden szervezet más, de szívesen belőnék egy -tól-ig határt.) :)

Köszönöm. :)

72767. shine04 (válaszként erre: 72764. - Betta3)
nov. 13. 16:35
Sok sikert! Remélem minden rendben lesz, Te se add fel!
72766. shine04 (válaszként erre: 72763. - Horváthné Cseh Ilona Anna)
nov. 13. 16:34
A férjemnek is csináltattunk még annak idején az első alkalomra itthon és kevés lett neki. A Kaáliban is megcsinálták ahol meg tökéletes lett utólag értettük meg miért húzták a szájukat az itteni eredményre.
nov. 13. 07:42
Sziasztok Dr Szmatona Gábor mik a vélemények róla esteleg valaki már járt nála ???
72764. Betta3
nov. 12. 18:40

Sziasztok!

Köszönöm, én már rendben vagyok, hogy végre sikerült egy újabb ciklusba lépnem.. és így a férjem is jól van 😁😁

Most felkészülés van a lombikra.. Nem engednek több inszem-et, mert nálunk nincs értelme. Endo+TSH+progeszteron probléma.. Vizsgálatok folynak, gyógyszer beállítások és nagyon-nagyon remélem, hogy mihamarabb kezdhetjük a lombikot. Minket elküldtek az AM gén vizsgálatra, vagyis engem.. Erre iszonyú kíváncsi vagyok!! Remélem még van lehetőségünk, ami a jövőnket illeti!!!!

Ne adjátok fel!! Ez egy hosszabb, bukkanókkal teli út nekünk valamiért.. Közben rengeteget tanulunk magunkról, a testünkről és talán türelmesebbek is leszünk majd a végére.. Tudom-tudom, minden ciklus elején én is pozitìvabb vagyok 😀 Talán egyszer a végén is azok maradunk 😉

Uhh, bocsi, picit szentimentális lettem 😊🤗

72763. Horváthné Cseh Ilona Anna (válaszként erre: 72762. - Shine04)
nov. 12. 18:33
De elötte voltunk egerbe otis vettek sperma vizsgálatot és ott azt monták hogy kevés az élethübe de elég egyis a teherbe eséshez most itt a kalái pestibe csüt vesznek megint megnézik .remélem jolesz minden
72762. shine04 (válaszként erre: 72760. - Horváthné Cseh Ilona Anna)
nov. 12. 18:15
Ha a sperma vizsgálat rendben van, vele nem foglalkoznak sokat, csak a akkor ha a beavatkozás előtt a mintát le kell adnia.
72761. shine04
nov. 12. 18:13

Lucika, Saxoo nagyon sajnálom, hogy nem sikerültek az inszemek. De ne adjátok fel! Csak pozitívan s meglátjátok meglesz az eredménye! Sok sikert és kitartást kívánok nektek!

Kisvé szoritok érted is! Sok sikert a következő inszemhez!

Betta mi újság van veled?

Sajnos nekünk sem sikerült az októberi, de a héten lesz a következő inszemünk mivel 3 nagy tüszőm lett. Bízom benne, hogy most sikerülni fog.

nov. 12. 18:07
Sziasztok a páromnak most néznek spermium vizsgálatot utána hogyan lesz továb ? Valaki esetleg segiteni mert nagyon az elején vagyunk ???
72759. shine04 (válaszként erre: 72751. - Horváthné Cseh Ilona Anna)
nov. 12. 17:56

Szia! Én is Pestre járok a Kaáliba. A vérképekből az orvosod megállapítja majd milyen kezelésre lesz szükséged és mi lehet a baj,hogy nem esel teherbe. A férjednél is megnéznek mindent, hogy nem-e vele van a baj.

Ne aggódj, jó kezekben vagy! Sok sikert kívánok!

72758. Lucika34 (válaszként erre: 72757. - Orgona87)
nov. 12. 14:42
Nagyon szépen köszönöm az infókat! :) Akkor talán majd januárban elmegyek, megnézetem ezeket, mert végül úgy döntöttem, hogy egyből belevágunk az újabb inszembe, tehát hormonkezelt leszek decemberben. :)
72757. Orgona87
nov. 12. 09:25
Azért ne az inszemes hormonkezelés közben menjetek el ezekre hanem ha épp nem álltok hormonkezelés alatt. Azt hiszem h egyik sem ciklus függő , de ha bejelentkeztek kérdezzetek rá! Az Nk vervetelre viszont csak akkor lehet menni ha előtte 1 hónapig nem voltál beteg és lehetőleg peteérés utáni időszakban.
72756. Orgona87
nov. 12. 09:14
Azt elfelejtettem mondani , hogy ezt csak a nőknek nézik a férfiaknak nem. Beagyazodas függ ezektől a dolgoktól , tehát a férfiaknak ehhez semmi köze .
72755. Orgona87 (válaszként erre: 72750. - Saxoo92)
nov. 12. 09:09
Csajok a profilomba a képek közé feltöltöttem a pontos nevét a vérvételeknek!!! Bármelyik Synlabba az országba elmentek és leveszik térítés ellenében !!! Mindenkinek fizetős , ezek nem TB támogatott vervetelek ! A lelet ha kész akkor abba leírják h gond van. Nk funkció vervetelt csak Pesten csinálnak a Podmaniczky utcai Synlabba a többit viszont bármelyikbe. Megéri megcsinaltatni !!!! Én bánom h nem mentem hamarabb , sok csalodastól megkíméltem volna magam. Sok sikert mindenkinek !!!
72754. kisvé (válaszként erre: 72729. - Betta3)
nov. 12. 08:56

Sajnálom Betta, h neked is összezavarodott a ciklusod, remélem most h Megjött már rendben leszel. Egyébként tényleg nagyon ajánlom az avivát mert nagyon sokat segít az ilyen problémákon és kifejezetten van meghozó gyakorlata is. Én se hittem benne de 1-2x nekem is szükségem volt rá és mindig másnapra Megjött. Nekem most pontosan 28napra Megjött és biztos vagyok benne h sokat segített a torna.

Sajnálom Lucika és Saxo h nem sikerült, de ne adjátok fel, sok sok erőt kívánok Nektek. Tudom h nagyon nehéz, de megéri a küzdelem, engem is nagyon kiborított mikor a 2.inszemünk nem sikerült,de muszáj tovább küzdeni. Úgyhogy nekünk jön a 3. ma hívom is a dokit h mikor menjek uhra.

nov. 12. 07:49
Szia Lucika én a nőgyogyászomnak szoltam hogy ezeket a vizsgálatokra még szükség van nekwm már csak akkor kell mennem ha a ciklusom lesz amugy mikor.pesten voltunk mind ketönktöl vettek vért .
72752. Lucika34 (válaszként erre: 72749. - Orgona87)
nov. 12. 07:35
Szia! Engem is nagyon érdekelnének ezek a vizsgálatok? Ezeket mindkét félnél végzik? Számít, hogy a ciklus melyik napján csinálják? Hormonkezelés befolyásolja őket? Beutalót szerinted háziorvos is tud adni? Vagy hogy működik ez? Előre is köszi a választ! :)
nov. 12. 07:22
Sziasztok én ujvagyok itt szertnék sok tanácsot kérni tőletek nem nagyon tudok semmit se inszemináciorol pestre járok a káliba most volt az első konzultácio vért vettek tölünk a férjem csütörtökön megy sperma vizsgálatra nemtudom még nekemis kell egypár vizsgálaat 3 ciklusom kell vérvenni meg vércukor bézek meg utána mik a folyamtok valaki aki estleg már ezzekeb keresztül ment segitene nekem hogy utána mik lesznek még kösszönöm 😊
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook