Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Luxoya életmód termékekkel kapcsolatos tapasztalatok fórum

Luxoya életmód termékekkel kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetés)


máj. 20. 14:02

A csokis-kókuszos rostpudingnál sokkal finomabb a banános-kivis. Ebből a kettőből vettem néhányat, hogy mindig legyen nálam, ha épp nincs időm normálisan leülni enni.


Szerintem Nagyon finomak a kollagén italok is, többet próbáltam, ennek az egynek ne éreztem semmilyen mellékízét.

2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Nanda7)
máj. 20. 10:06
Szerintem nagyon drága más márkákhoz képest, de a fehérjéik finomak. Mást nem próbáltam.
máj. 20. 09:48

Aki használja/használta őket, kérem ossza meg a tapasztalatait.

Érdemes-e megpróbálni?

Kinek melyik termék vált be?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook