Luxoya életmód termékekkel kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetés)
3. michelle.r
máj. 20. 14:02
A csokis-kókuszos rostpudingnál sokkal finomabb a banános-kivis. Ebből a kettőből vettem néhányat, hogy mindig legyen nálam, ha épp nincs időm normálisan leülni enni.
Szerintem Nagyon finomak a kollagén italok is, többet próbáltam, ennek az egynek ne éreztem semmilyen mellékízét.
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Nanda7)
máj. 20. 10:06
Szerintem nagyon drága más márkákhoz képest, de a fehérjéik finomak. Mást nem próbáltam.
1. Nanda7
máj. 20. 09:48
Aki használja/használta őket, kérem ossza meg a tapasztalatait.
Érdemes-e megpróbálni?
Kinek melyik termék vált be?
További ajánlott fórumok:
- Mik a tapasztalatok az NPCRIZ termékekkel kapcsolatban?
- Mik a tapasztalataitok a csodaszerekként árult termékekkel kapcsolatban?
- Az alábbi termékekkel kapcsolatosan kinek milyen tapasztalata van: Vision Detox, Pax, Nutri?
- Mik a tapasztalatotok a Baba márkájú termékekkel kapcsolatban?
- Van valakinek tapasztalata(fodrász)a Subrina termékekkel kapcsolatba?
- Nu skin termékekkel kapcsolatban van tapasztalatotok?