Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ex-candidások tapasztalatai fórum

Ex-candidások tapasztalatai (beszélgetős fórum)


2007. aug. 14. 20:29
én 1 évig diétáztam, méregtelenítettem, oxytarmot, grapefruitmagkivonatot használtam, májvédő, tisztitó teákat, homopátiát, bár nekem nem nőgyógyászati volt a probléma, hanem poci, és miután ennyire méregetelenítettem sok módszerrel 3 hónap alatt rohamosan javultam, egymás után gyógyultak meg a betegségeim, onnan tudtam, hogy meggyógyultam, hogy mikor ettem cukrot, nem jött ki annyira a számon (mert nálam ez volt az egyik tünet a sok közül, ez volt a leglátványosabb), majd egy idő után már egyáltalán nem jött ki a számon, akkor megpróbálkoztam az élesztővel is, és fokozatosan szoktattam vissza magam, de most is állandóan iszom méregtelenítő teákat, szerintem ez a kulcs, állandóan ki kell vinni a mérgeket, hogy ne szennyeződjön,nem telítődjön újra a szervezet
2007. aug. 14. 13:40

Én már 2 éve csinálom a candida diétát, de még mindig nem merek úgymond normálisan enni.

Ha néha bűnözök, pl süti, azt azonnal megérzem, mert begyullad a szájnyálkahártyám és a fogínyem.

Nálam különféle módszerekkel mutatták ki a candidát: vérvizsgálat, nőgyógyász.

Még mindig nem tudom, hogy gyógyult vagyok-e, nőgyógyászatilag teljesen sikerült rendbe jönni, de a többi területet nem tudom.

Én mikor megtudtam, hogy candidás vagyok, annyira megíjedtem, hogy azonnal 100%-ig betartottam a diétát és még mindig csinálom.

Nem merek kockáztatni, mert mégegyszer nem akarom átélni azokat a tüneteket.!!!!

2007. aug. 9. 16:14

Sziasztok!


Azoknak a hozzászólását várom, akik végigcsinálták a candida kúrát (akár rövidebb, akár hosszabb ideig) és teljesen gyógyultak ma. Az érdekelne, hogy milyen módszerrel állapították meg náluk a candidát, milyen gyógykészítményt kaptak (gombaölő, vastagbél tisztító kúra, stb.) és honnét tudták, hogy meggyógyultak.


Én 3,5 hónapja csinálom a kúrát, de fogalmam sincs, hogy hol tartok a gyógyulásban. A nőgyógyászati tüneteim szinte teljesen elmúltak, ha megfelelően étkezem, akkor nincs puffadás, de nem tudom, hogy mikor térhetek vissza a "normális" evésre...


Szóval várom mindenkin gyógyult ex-candidásnak a hozzászólását!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook