Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ex-candidások tapasztalatai fórum

Ex-candidások tapasztalatai (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
24453. kelandi
2021. febr. 19. 12:12
Én az első szakaszt csinálom folyamagosan, mar nem merek semmit enni. Fitotree kapszulat szedtem nem az alkoholosat.
24452. Yxc2
2021. febr. 19. 12:05
Nem szoktam bunozni, meg csak edesitot sem hasznalok. Nagyon szigoruan betartom a dietat, mert mar nagyon meg szeretnek gyogyulni. Akkor folytassam a gombaolest es a tisztitast az altalad felsorolt termekekkel is , vagy kezdhetem a masodik szakaszt, mit gondolsz? Mar rendeltem fitotree-t , de alkoholos es nem mertem hasznalni, mert itt mindenki azt irja, hogy barmi, amiben alkohol van, az tilos. A wc-re nem is merek raulni, amiota van ez a problema.
24451. kelandi (válaszként erre: 24450. - Kelandi)
2021. febr. 18. 18:26
Fontos hogy sehol ne ülj rá a wc-re.otthonit is fújni fertőtlenítővel+a kádat. Sanytol mosáshoz.
24450. kelandi
2021. febr. 18. 18:17
Nekem 6 hónap volt a gyógyulas. Nodida 3x1,mellette gyömbér, tea(kakukkfű, diófalevél, szurokfű összekeverve) semmi cukor, csak szafi reform termékek, barna rizs, köles. 2 doboz Nodida utan fitotree, oregano kapszula.+nagyon jo a progastro aktiv. Javulas csak akkor van ha nem bűnözöl, mert akkor táplálod őket. Én magamnak rendeltem kúpot(canesten, gynoxin) ovoshoz nem mentem mar mert tudtam hogy kezeljem. 3 éve kirapasztaltam, mihelyt bűnöztem visszajött.
24449. Yxc2
2021. febr. 18. 17:56
Most olvasom, hogy 2 het zoldsegkurat kell csinalni. En azt nem csinaltam, de zoldseget minden nap ettem natur rizzsel vagy kuszkusszal, zoldseglevest, lencset, meg ami engedett az elso idoszakban. Viszont en nem talaltam a szekletemben eltavozo gombatelepeket. Ez egy kicsit elbizonytalanito.
24448. Yxc2
2021. febr. 18. 16:39

Sziasztok!


Bocsi, hosszu leszek.En uj vagyok itt, regota olvasom a forumot, en is belekezdtem a dietaba 3 hete, mert biztos vagyok benne, hogy nekem is candidam van. 4 eve szenvedek nogyogyaszati problemaktol, orvosrol orvosra jartam, de semmi eredmenye nem volt. Mindig csak annyit mondanak, hogy gomba es, hogy valaki hajlamos ra, ez ilyen, stb stb. Ha kiejtem a szamon a candida dietat, meg hulyenek is neznek. Eddig csak nogyogyaszati problemaim voltak meg gyulladt pottyok az arcomon es a felsotestemen, de 3 honapja a nyelvem is feher, nem szunik meg semmitol, hullik a hajam, ekcemam lett( eletemben nem volt) es meg sorolhatnam. Nyomonkovettem sok ember gyogyulasat itt es szeretnek egy kis tanacsot kerni. Orvoshoz nem tudok elmenni, mint itt sokan akik kivizsgaltattak magukat es kaptak az eredmenyeket, sajnos nincs munkam mar egy ideje(nincs betegbiztositasom) es a nogyogyasz mindig csak 1 hetre elegendo gombaolot ir fel. Mindent betartok, csak azt eszem, amit szabad az elso idoszakban. Eszem az utifumaghejat, teafa olajat es oregano olajat, 4 gerezd fokhagymat hosszabavagva minden nap, gyomber es gyogyteak minden nap. Nem tudom, hogy elkezdhetem-e a masodik idoszakot, nem tudom, hogy kioltem-e a gombat a beleimbol, nem tudom, hogy ennyi eleg volt-e neki. Eddig semmi javulastnem eszleltem, tegnap be is lazasodtam, a nogyogyis gondom felerosodott. Rendeltem didat is hatha az rasegit a gyogyulasra, elvileg a heten mar hozzak. Latom, regota nem jart mar ide senki, remelem kapok egy kis segitseget valakitol.

24447. kelandi (válaszként erre: 24446. - Vanvelsen)
2021. febr. 11. 10:59
Mire vagy kíváncsi pontosan? Regényt írhatnék az elmúlt 3 évemről.
24446. vanvelsen (válaszként erre: 24445. - Kelandi)
2021. febr. 11. 08:54
Uhh nekem irhatnál erről bővebben
24445. kelandi
2021. febr. 10. 20:18
Szia.Nekem saját magam kellett hogy kitapasztaljam mitől nem táplálom a candidát. Magam sütöttem a teljes kiőrlésű kenyeret es nem javultam tőle,(hamisítják ezeket a liszteket, piritjak a sima lisztet) azóta csak szafi reform liszteket eszem. Nekem 6 hónapomba telt megszabadulni tőle. Segítek szívesen ha valaki szeretné
24444. hzoli
2021. jan. 20. 19:33

Sziasztok!


Olvasva a temérdek oldalt és tapasztalatot, érdekelne, hogy a 23640 hozzászólásban, de sok más helyen is pl. a fehér húst, tojást, miért csak a második időszakban engedélyezik a diétában?

Ezekben nincsen szénhidrát, ellenben az említett diétában rögtön az elején olyanokat enged, mint a bulgur, hadina, amik viszont tele vannak szénhidráttal.

Nekem ez nem logikus.

Illetve mi a baj a teljes kiőrlésű kenyérrel ha élesztővel készült? Hiszen azok a gombák a sütés alatt elpusztulnak.

24443. pipec3 (válaszként erre: 24442. - Szili007)
2020. júl. 19. 11:11

Szia


Az almaecetet étkezés után iszod töményen? mert mindehol azt olvasni hogy étkezés elött kell vizben

24442. szili007
2020. jún. 19. 00:48

Kézcsók a Hölgyeknek tisztelet az Uraknak!

nem is ragoznám

Az én Szupergyors Gombagyilkos receptem:

(183cm 72kg férfi)


1-1.5 L tea/nap : Kivétel nélkül mindig ásványvízből és szódabikarbónával

(lapos teáskanál/főzet) az első napokban igaz ez jóval több volt


tea félék: kisvirágú füzike

rozmaring

kakukkfű (bizonyított legjobb gombaölők!!!)


BEVINNI:

citrom facsarva 2db/nap

***KÓKUSZOLAJ*** 3x evőkanál/nap

fokhagyma kapsz. 2-3db/nap

Halolaj kapsz. 1db/nap

Kurkuma ásv.vízben 2x 2 teakanál/nap

olivaolaj 1x evőkanál/nap


Napi 2x szájöblögetés min 15 percre (ugye oral thrush-ra)

Extra erős só oldat (nekem hymalaya) +kókuszolajjal


ÉTREND:

Az alap hogy no cukor süti kenyér sör stb...


Kizárólag Barnarizs Bármilyen hússal/hallal

párolt brokkolival. Szója szósszal locsolva

Rengeteg salátával (nekem majdnem 1 fej/nap)


Minden főbb étkezés után (max3szor):


4cl ***ALMABORECET***


A lényeg: Kálium!!!

0.5-0.75L centrifugált alábbi/nap:

zellerszár, gyömbér, brokkoli, retek, karalábé, káposzta, kigyóuborka, cukkini, padlizsán, karfiol, retek grapefruit, kiwi, lime, citrom

(ezekben szinte alig van cukor vagy szinte nincs is)

Mivel juice formában viszed be azonnal véráramba kerül már a nyelved alól is!!!


Figyelem akár Egy hétig is garantált a rosszul lét!!

A gomba haldoklása rengeteg toxint szabadít a véráramba

Számítsatok gyengeségre/erőtlenségre Puffadásra levertségre


De megérí!!! Az eredmény katartikus:) kb újra 17 így 30-on túl prosztata ügyben (nekem az volt a kereszt)

és A nyelvem sem fehér hanem mitom én milyen

Normális színű !! :D

24441. zsanna54 (válaszként erre: 24437. - Mivea)
2020. máj. 23. 16:07
Mindenképpen azt a hat tömést sürgősen cseréltesd ki. Szép fokozatosan. üdv.!!!
2020. ápr. 5. 00:09

Sziasztok! Nagyon örülök, hogy rátaláltam a fórumra. Elkezdtem a legelejétől olvasni, jó régről, viszont nagyon hasznos infókat találtam.

Van valaki, aki jár még errefelé, és candidás/ex candidás?

Én épp diétázom keményen, viszont lennének kérdéseim, illetve az is, hogy az arcbőröm rettenet csúnya, és szeretem sajnos nyomkodni is, amiről próbálok leszokni...

Mit használtatok az arcbőrötökre/bőrötökre pl hátatokon, mert nekem ott is csúnya sajnos? Vagy szimplán az alkalmazott kúra által kevésbé volt csúnya, és elmúlt, javult? Ja meg a szám sarka is bereped régóta, és szeptemberben, mikor átmenetileg csináltam a diétát, talán az volt az első jel, hogy valami működik, mert a szám sarka már nem repedt be.

Ha valaki benéz esetleg ide, légyszi segítsen, nagyon hálás lennék! Decemberben mentem bőrgyógyászhoz, de feleslegesnek érzem, sőt azt mondta, nem nagyon látott még ilyet, hogy sok helyen ennyire száraz, másik részen pedig zsíros legyen...pedig sok kevert van, tudom...

Nagyon remélem, hogy jár erre valaki!

Köszönöm előre is a választ!!

24439. nyuszó07
2019. máj. 29. 12:00
Sziasztok! Én új vagyok, hátha tud valaki segíteni. Candidat állapított meg a nőgyógyászom, illetve HPV gyanút! De egy árva szót sem szólt, felírta a Floconert illetve nekem a Canesten Combi Unot. A páromnak a fluconert szintén be kell szednie. Kettő-kettő, neki és nekem és neki sima canestennel való kenegetést javasolt, illetve két hétig nincs semmilyen szexuális érintkezés. Soha előtte nem volt ilyen, egészséges voltam évek óta, HPV gyanú 7 éve volt, de azóta nem tért vissza. Intim lemosót használok (hiba volt már látom, de én szeretek tiszta érzést odalenn is), nem tapasztaltam ez által a híg folyást sem és az illatom sem volt soha büdös. Mivel bepipultam nagyon ezekre a dög gombákra, eldöntöttem megállítom a szaporodásukat, mert oké mindenkiben van, csak túlszaporodhat. Bevallom irtózom az orvosoktól. Elég régóta fennálló problémám viszont a hasmenés és a puffadás ezért az orvost kihagytam volna, mert Magyarországon első a kínzás és a gyomortükrözés stb, na azt meg most nem akarnám.... A hasmenés már napi szintű volt, az orvos annyit mondott valószínűleg ettől.3 hónap múlva kell visszamenjek és slussz, amúgy nagyon jó orvos. De akkor lehetséges hogy nem vagyok annyira beteg, hogy nem javasolt diétát sem semmit csak vegyem be a gyógyszert és kenegessem magam? Azt mondta a páromtól is elkaphattam, így nem kis cirkusz volt/van otthon! :( Már másnap elkezdtem a szigorú diétát viszont. Nem eszem élesztős kenyeret, csak teljes kiőrlésű, tönkölyliszteset, abból is napi két szelet. Sok zöldséget, párolva, salátának, natúr joghurtot, barna rizses puffasztott "hungarocellt", húsként csirke vagy pulykamellet sütve, grillezve, párolva. Mivel magas vérnyomásos is vagyok- 10 éve de a gyógyszer által normális a vérnyomásom, ettől köszvényem lett pár éve így erre is van egy diétám, aminél szoktam bűnözni, már lazábban veszem) így a húsból is keveset ehetek. Megvan, hogy zöldségből is mit, mert a purin tartalmat is figyelnem kellene. Viszont így már halmozottan hátrányos helyzetben vagyok. És anyagilag sem tudom tartani a majd 500 Ft-os 25 dkg-os kenyér és stb. beszerzést. Most jövő szerdáig tartom ezt a szigorút, akkor jár le a két hét. Utána lehet már lazítani és gyümölcsöt bevinni- tiltólistás a banán akkor is és a szőlő stb a magas cukortartalmuk miatt- tehát eléggé utána olvastam a témának. Igaz, sok ellen véleményt találtam a mit lehet és mit nem témakörben. Illetve, nagyon becsapósak a mintaétrendek, mert azok már a könnyített részre vonatoznak és ez keveri meg a gyanútlan beteget. Érdekes pl. hogy pl. kacsazsírt, sertészsírt lehet használni, ergo akkor egy sovány csirkemellből főzhetek pörköltet is, mert nálunk a pörköltbe paprika, só, bors, víz és csirke kerül, nem tejfölözünk stb. Ami viszont nekem nem tiszta, hogy sok helyen írták az élesztő nélküliséget, máshol pedig azt hogy elég a teljes kiölésű mert az élesztő 55 C felett sütés közben eltávozik... Ebből mi igaz akkor? a második hét után ehetek teljes kiőrlésű kenyeret? Ebben mi a megkötés (ne legyen benne búza és csak egyéb lehet?) Kezd zöldség undorom lenni, eddig sem voltam fanatikus de most már kezdek rosszul lenni tőle. Ráadásul sokszor vagyok éhes. Hiába eszem napi 5-ször keveset. A kávémba nyírfacukrot használok, de eternitet is és steviát is lehet megpróbálom. Nem vagyok budapesti és a lehetőségeim végesek ez által is. (KV nélkül meg amúgy kidőlök, mint a rohadt nád) Tehát, van candida ami nem okozott fentebb sorolt problémákat (folyás kellemetlen illat), csak jó lenne ha helyre billenne,mert babát szeretnék nem sokára, de az éhség - amitől undok leszek, utálatos, kiállhatatlan és ideges- folyamatos és néha szédülök is.... :( Mit javasoltok? Köszönöm a válaszokat előre is ha valaki olvassa! :)
24438. Babóca01 (válaszként erre: 24436. - Nyamitörp)
2019. febr. 20. 08:28
Ez így van ahogy írod, nem kiirtani kell a candidát,mert arra szüksége van a szervezetnek, hanem megkeresni az okát miért szeret túl szaporodni. Azon túl hogy vannak emberek akik erre fogékonyabbak, sajnos rengeteg dolog van amire figyelni kell hogy ha már kezeltük a problémát ne jöjjön vissza. Candidanak az a funkciója hogy a mértéket, nehéz fémeket meg kösse a szervezetben, szóval ha ezekből sok van akkor túl szaporodik, tehát méregtelenítés, nehéz fém kivezetest mindenképpen ajánlott csinálni. Aztán itt van meg a stressz és a krónikus fáradság, a hormonok, ill. az allergiák, ételintoleranciák, ezekre sem árt fényt deríteni és ha szükséges eliminácios diétát tartani. Az immunrendszerert és a belflorat is érdemes erősíteni. Nem egyszerű a törtenet. Nálam mellékvese fáradság a gyökérok(krónikus fáradság) amit az éjszakai nem alvás okoz, ha a 1.5 éves kislányom végre hajlandó lesz aludni akkor talán megoldódik ez a problémám. Bár akkor meg majd jön a munkahelyi stressz..😫Lelki síkon is rendbe kell tenni a dolgokat, a gomba hátterében altalaban neheztelés áll, ezt is érdemes megvizsgálni pl. egy kineziológushoz vagy theta healing segítségével.
24437. mivea
2019. febr. 18. 20:50
Én sok éve az amalgánnal kapcsolatban futottam bele a candida témába, az amalgánnal kapcsolatban... Mai napig is van aki szerint nincs hatása van aki szerint van. Nos nekem gyerekkorom óta az összes fogammal azzal lett betömve... Még mindig van 6 db. Az állapotom meg évről évre rosszabb... Full allergiás+érzékeny vagyok szinte mindenre. A hócipőm meg már tele... Mindenre van állítás és cáfolat csak megoldás nem igazán...
24436. Nyamitörp (válaszként erre: 24435. - Babóca01)
2019. febr. 18. 14:29

Én ilyenkor szoktam elgondolkozni, hogy vajon tényleg létező probléma-e ez a candida.

Valószínűleg igen, csak lehet, hogy nem ez a probléma gyökere. Ezekre a gombákra szüksége van bizonyos mennyiségben a szervezetnek, ha túlszaporodnak, akkor az én logikám szerint, a valódi probléma az lehet, amit ellensúlyozni próbálnak. De ezek csak gondolatok, nem ástam bele magam a témába, meg nem is tudnám, mert annyi mindent lehet olvasni.

Csak sok helyen úgy állítják be a dolgot, mintha a candida lenne a felelős és ha azt kiírtod, akkor minden bajod elmúlik, de annyian nem tudnak megszabadulni tőle, hogy nekem ezért tűnik logikusnak, hogy talán nem itt kezdődik a probléma.

24435. Babóca01 (válaszként erre: 24428. - Kelandi)
2019. febr. 18. 14:08
Sajnálom, akkor nálad ez sem vált be. Én elkezdtem szedni. Kb 4 hónapja diétazom, bár ez nem igaz mert valójában mar évek óta, csak mindig vannak kisebb szünetek mikor besokalok, és rájövök hogy szart se segít ez a diéta, így is úgy is vannak problémáim és akkor nem figyelek egy ideig, aztán újra kezdem. Nekem a diéta eddig nem segített, csakis akkor voltam tünetmentes amikor napi 2 L gyogyeat ittam, lelki síkon is tisztítottam magam, nehézfém ki vezetést végeztem, nagyon sok étrend-kiegészítőt szedtem, ez volt 2 hónapig (kúraszerűen kellett) de amint abba hagytam visszatértek a tünetek. A kúrát meg folyamatosan nem lehet tolni, ill. anyagilag se bírnám. Legutóbbi vizsgálathalmaz, étrend-kiegészítőkkel, théta heling terapeutával, funkcionális termeszetgyogyasszal 300 ezer Ftomba került.😞De eredmény még mindig semmi... arra lennék kiváncsi hogy volt olyan aki ebből tényleg ki gyógyult vagy csak pár hónapra lehet tőle megszabadulni, mert előbb utóbb visszajön?😫
24434. Nyamitörp (válaszként erre: 24433. - Mivea)
2019. febr. 16. 10:10

Allergia nekem is van. Calciumból egy por formájút oldok fel vízben, magnéziumból naturla.d-os van, mert ezek citrátok. Mármint ca citrtát és mg citrát. Úgy olvastam, hogy ezeknek jó a felszívódása, ráadásul a ca ebben a formában nem okoz vesekövet. Mg-ból az orotát lenne a legjobb, de az sokkal drágább.

Nekem nagyon alaposan kiírta a vizsgálatokat a doki, igaz magánrendelés. Nőgyógyászati kivizsgálásokra is el fogok menni, csak így egyszerre időben meg pénzben kicsit sok lenne.

24433. mivea (válaszként erre: 24432. - Nyamitörp)
2019. febr. 15. 21:59
Nem mindegy mit szedsz. Én sciteces Cal-Magot szedek. Egyébként el sem jutottam ilyen vizsgálatokig. Meg volt a laktóz meg., aztán mondtam következőnek a fruktózt a dokinál, mert gyanús volt, aztán az annyira durván kijött, hogy tovább nem is kerestek semmit. Mivel nem vagyok jól így volt tükrözés de az negatív. Nekem napgomba helyett allergia van. Viszont a nyelvem mindig csúnya és nőgyógyilag is van gond rendesen..
24432. Nyamitörp (válaszként erre: 24430. - Mivea)
2019. febr. 15. 20:58

Szia! Calciumot szedek, magnéziumot nem. Próbáltam mg-t is, de mindig olyan fura fémes íz lett utána a számban. A kontaminált vékonybél szindrómát kilégzéses teszttel állapítják meg. Laktulózterhelés. Ha az legközelebb negatív lesz, utána szintén kilégzéssel megnézik a laktózt illetve a fruktózt. Aztán jön a vastagbél és gyomortükrözés szövetmintavétellel. Én mondjuk olyan 48-52 kg között mozgolódom, de elég vékony vagyok így is, meg nagyon gyenge fizikailag. Ráadásul nem bírom a fizikai megerőltetést, az felerősíti a tüneteim. Sokszor érzem, mintha gyulladás lenne a beleimben, ilyenkor a hőmérsékletem is megemelkedik érzetre. Hőmérő nem mutat hőemelkedést vagy lázat. Bőrömön meg ez a napgomba jött ki nyáron és hiába mondták a Nizor.l samponnal való fürdést, hajmosást, nem múlt el. Meg napozás hatására sem. Szoláriumba nem merek járni, mert egyszer elájultam szolizás után, azóta félek tőle.

Ja, meg cukor- és keményítőterheléses vizsgálatot írtak ki. Ez vérvételes volt. Ebből azt tudják megállapítani, hogy van-e valamilyen enzimhiány. Nagyon enyhe eltérés jött ki, kaptam arra is gyógyszert, de annak se érzem hatását. Sok türelem kell, mire kiderítik, hogy mi a baj vagy az ember rájön magától.

Ezzel a candidával az a problémám, hogy gyakorlatilag bármi bajod van, azt mind okozhatja akár a candida is. Nincsenek nagyon tipikus tünetei. Legalábbis emésztőrendszeri, mert mondjuk szájnyálkahártyán jól felismerhető, a hüvelyi meg teszttel kimutatható, de nekem pl. se szájban se hüvelyben nem jelentkezett soha.

24431. mivea (válaszként erre: 24428. - Kelandi)
2019. febr. 15. 20:18
Cukrot fogyasztasz?
24430. mivea (válaszként erre: 24427. - Nyamitörp)
2019. febr. 15. 20:16

Szia Nyamitörpi!


Szedsz Cal-Magot? Valamennyit segít a fájdalmakon, rögtön észrevesznek ha nem szedem. Sok hiányosság lehet a szervezetünkben...Fejfájásra sajna Panadolt tolok.😑 Én is várok még vékonybél MRI-re, amúgy oda-vissza megtükröztek azt kivéve. Nekem is van hogy jobb Normix után van hogy nem... Most próbálom melőzni a fruktóz miatt mindent ami nem lehet, plusz most az élesztőt is. Valamennyit javult a helyzet emésztésileg, de iszonyat kimerült vagyok állandóan. Ja Prolaborban nézettem a Candidát, hogy valamerre majd megindulok vele..

24429. mivea (válaszként erre: 24426. - Lagertha)
2019. febr. 15. 20:06
Annyi helyen jártam már, rengeteg pénzt költve, de azonkívül hogy szinte mindenre allergiás vagyok nem jutottam előrébb... Már majdnem elszállok (41kg)... Pest megyei vagyok, a neuropressnek majd utána olvasgatok.🙂
24428. kelandi
2019. febr. 15. 19:44
Babóca 01 sajnos nekem nem segített hogy szedem. Ugyan úgy visszajön.😭
24427. Nyamitörp (válaszként erre: 24425. - Mivea)
2019. febr. 15. 09:53

Szia Mivea!


Én pont úgy érzem magam, mint te. Állandó kimerültség, izületi- és izomfájdalmak. Majd mindennapos fejfájás, rossz közérzet. Nem olyan mértékű fájdalmak, amik elviselhetetlenek lennének, de kikészít, hogy mindennap van valami. Az emésztésem meg tök rottyon van. Én még candida vizsgálaton nem jártam, nekem most nem rég kontaminált vékonybélszindrómát állapítottak meg. Nekem is Normixot kellett szednem. Egy kúrát csináltam végig eddig, de nem érzem magam jobban.

Teljes tanácstalanság van nálam, hogy egyáltalán hova menjek. Milyen orvosi területen van problémám.

24426. Lagertha (válaszként erre: 24425. - Mivea)
2019. febr. 15. 07:09
Jó az 50 mg.kezdetben.Aztán lehet emelni 75mg-ra.Ne ijedj meg ha kicsit zsírosabb lesz a hajad,pár hónap és alább hagy.Én 75 mg-ot szedek és nagyon jól elvagyok vele.Jó közérzetet is csinál.Ajánlanám még egy jó biorezonanciai vizsgálatot,bár nem mindegy,hogy milyen szakembert vagy nem szakembert fog ki az ember.Ott is sok mindenre rávilágítanak és sok tanácsot adnak.Meg tudják mondani,hogy milyen vitaminok,ásványi anyagok hiányoznak a szervezetedből,mire vagy allergiás,van-e valamire intoleranciád,stb...tényleg jó,saját tapasztalatomból mondom.Ki lehet ebből jönni csak a gyökerét kell megtalálni!! Merre laksz? Csak azért,mert ha van a közeledbe neuropress kezelésre lehetőség azt is nagyon ajánlom.Sok sikertörténete van,nézz utána a neten.Én most jelenleg is oda járok Győrbe,ott van lehetőség biorezonancia vizsgálatra is.Nekem több okból is kell,rengeteg mindenen segít.Holisztikus kezelés....érdemes utána nézni!Ne add fel!!
24425. mivea (válaszként erre: 24424. - Lagertha)
2019. febr. 14. 19:32

Szia Lagertha!


Köszönöm válaszod! A DHEA-t most kezdtem el szedni 50mg-os. Az általános vérképem mintaszerű, annak ellenére, hogy "ép" testben ép hogy élek... Iszonyatosan szenvedek az állandó kimerültségtől és sok egyéb mástól, szinte az összes candidás tünet meg van nálam. Persze vannak a fruktóz érzékenységnek is tünetei. Nagyban hozzájárul a bélflóra felboruláshoz, amire kéthavonta Normix kúrát kell csinálnom.. Illetve a diétája sem éppen az egészséges táplálkozás elemeit tartalmazza... Úgy szeretnék jobban lenni, mert így küzdelem minden napom, de nem tudom mit kellene kezdjek magammal..

24424. Lagertha (válaszként erre: 24423. - Mivea)
2019. febr. 14. 06:58
Szia! A DHEA-d alacsony 1,22 arra kellene szedned.Az az első Candida eredményed is ugye látjuk,hogy picit magas.Vasat néztek? Mert ha alacsony az is elősegíti a candida szaporodását...A ciklus második felében az is közrejátszik ha nagyon alacsony az ösztrogén,mert akkor az hüvelyszárazságot okoz,sérül a PH is és máris táptalaja a különböző fertőzéseknek.A DHEA szedése ezen is segít.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook