Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)

A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
565417. tiszike2
ma 01:16
Schiffer
565416. tiszike2 (válaszként erre: 565415. - bebetoo)
ma 01:13
Jó éjt Claudia Scihffer...
565415. bebetoo (válaszként erre: 565414. - tiszike2)
ma 01:00
Rendben mùmia nèni! Joejt! 😘
565414. tiszike2 (válaszként erre: 565413. - bebetoo)
ma 00:56

Ahahah rám is ramirtak ugyanezt rólad. 😁😁😁

És ha olvasnád figyelmesen amit írok akkor láthatnád hogy nem csak kovácsot ajnározom. Kedvenc cicik nem tőle vannak stb. Úgy hogy olvasgasd az írásaim. Hát ha megvillan valami az agyadban.. Mondjuk elég nehéz lesz...😚

565413. bebetoo (válaszként erre: 565412. - tiszike2)
ma 00:39

Te tenyleg keptelem vagy megerteni,hogy nem az a lenyeg,hogy hany naplo van Kovacstol, hany lany ajuldozik Kovacstol vagy akarki

mastol... Hanem,hogy sokan vagyunk olyanok akik nem hoxan valasztunk/valasztottumk dokit mèg konzultaciora sem, nem naplok alapjan, nem a kepek alapjan, nem a millio dicseretes komment alapjan! Tartsd mar tiszteletben,hogy Kovacson kivul is van elet szamunkra, a forum nelkul is tudtunk valasztani, es nem szeretnenk naplot nem azert mert bujkalunk hanem azert mert szimplan nem akarunk vag akarmi mas. Komolyan olyan vagy mar mint egy fanatikus elmebeteg aki csak eroszakoskodik es kotekszik mindenkivel aki nem Àgfalvàrol jott! Itt koveteled tolunk,hogy bizonyitsuk naploval,hogy a mi orvosunk is jo, mert kulonben hazudunk stb... Mar 5 ember ram irt privatban,hogy mennyire idegesito ember vagy! Hagyd mar az embereket itt beken, es tartsd tiszteletben,hogy van aki csinal naplot van aki nem, van aki innen szelektal orvost van aki nem. Nem veszed eszre,hogy rajtad kivul senkinek nincs problemaja a masikkal azert mert nem

ugy gondolkodik mint Ô. Most mar tenyleg lezartam, felesleges vitatkotni veled, mert nem erted meg ugysem a lenyeget.😴

565412. tiszike2 (válaszként erre: 565387. - bebetoo)
ma 00:12

Na látod ezért kötnek ki második körben kovácsnál. Mert elmennek egy dokihoz aki megmutatja a legszebb munkáit, halál kedves. Jó dumája van elmagyaráz egy két dolgot amiből sokszor nem értenek semmit..

Itt viszont valós lányok vagyunk akiknek nem csak a doki szép munkái vannak egy doktortól. Nem profi fotóink vannak csak úgy lefotózzuk. Persze hogy lényeges egy konzultáció mindenki megy. Csak pl tök jó hogy itt már tudsz szelektálni kihez érdemes elmenni. Ha nem lennének naplók hogy lenne??????

Sajnos sokan már csak akkor találják meg a hoxat mikor keresik a műtét utáni problémáikra a megoldást.

565411. tiszike2 (válaszként erre: 565388. - bebetoo)
ma 00:03
És akkor mi van. Attól még a saját fotóink vannak ez a lényeg nem a név.
565410. enikotancsics (válaszként erre: 565408. - tiszike2)
tegnap 23:58
Ja vlis gondolom. Nàlam màr majdnem minden doki neve felmerült. Vlis csak jò ha tájékozott az ember mikor választ. De mivel annyian mondtàtok Kovácsot, gondotlam utàna nèzek. Örülnék ha össze jönne , mert nekem ő pont “közel” lenne ha hazamegyek nyaralni. Igy is 1500 km utazom ès Pestre felmászkalni elèg macerás.
565409. tiszike2 (válaszként erre: 565400. - Rózsásböbe)
tegnap 23:52
Jaj és nem győzköddted az embereket mennyire jó dokid van..se napló nélkül se naplóval..😁😁😁
565408. tiszike2 (válaszként erre: 565405. - enikotancsics)
tegnap 23:47
Sima nagyobbításban sok jó doki van..
565407. tiszike2 (válaszként erre: 565400. - Rózsásböbe)
tegnap 23:46

De aztán mégis lett

🤗🤗🤗

565406. Brigi0430 (válaszként erre: 565399. - Retro079)
tegnap 23:44
Dupla sportmelltartó! 😉
tegnap 23:13
Egyébént Kovács doktor csak felvarradban vagyon jò vagy sima nagyobbítasra is ajánljátok?
565404. enikotancsics (válaszként erre: 565385. - Pipanni)
tegnap 23:10

Szia

Amikor èn érdeklődtem Revész doki utàn akkor 1,2m mondott egy csaj itt a fórumon.

565403. fittandhappy92 (válaszként erre: 565400. - Rózsásböbe)
tegnap 22:45
En azert vezetek naplot mert jo erzes, ha csak egy ket tapasztalatommal,erzesemmel segitek valakinek, aki epp x hetesen az x hetes bejegyzesemet olvassa .En is viszontorulnek ha pl a mostani problemamhoz hasonlot olvasnek-nem azert mert orulnek hogy mas is , hanem mert megnyugodnek, hogy ez is a gyogyulas resze es "normalis" :)
565402. bebetoo (válaszként erre: 565400. - Rózsásböbe)
tegnap 22:39
Vegre valaki ezt leirta!🙏🏽
565401. fittandhappy92 (válaszként erre: 565399. - Retro079)
tegnap 22:38

Tobb dokinal is olvastam hogy ilyen 4het utan mar lehet futni, esku ez szerintem direkt van h pici razkodastol lazuljanak a cicik vagy nem tudom,nem?:D

az enyem alig akar vmit engedni nagyon szigoru tud lenni 🙈😄

De futni meg most sem esne jol sztem 6hetesen🙄

565400. Rózsásböbe (válaszként erre: 565395. - zsuzsa 69)
tegnap 22:27

Zsuzsa nagyon jól fogalmaztál.

A naplók hasznosak de nem kötelezőek. Hónapokig nekem sem volt mert egyszerűen nem volt időm megcsinálni mert szinte folyamatosan dolgoztam. Egy viszont biztos ez egy nyilvános fórum. Mindenki azt írogat, olvasgat és nézeget amit csak akar.

565399. Retro079 (válaszként erre: 565397. - fittandhappy92)
tegnap 22:22
Bognár doki nekem azt mondta 6hét után óvatosan kisebb súlyokkal el lehet kezdeni. 3hét után engedte a kardiot es a kocogast de kocogni most se tudok pedig 6hetesek lesznek az ikrek szerdán
565398. Rózsásböbe (válaszként erre: 565397. - fittandhappy92)
tegnap 22:18
Nekem 6 hét múlva lehetett volna menni.
tegnap 22:16
Kinek a dokija mennyi ido utan engedte a (konditermi) edzest? Persze gondolom, hogy eloszor alsotestet aztan felsotest de a hetekre vagyok kivancsi :)
565396. Rózsásböbe (válaszként erre: 565378. - Koves.lizi)
tegnap 22:13
Én most múltam 6 hónapos és már egyáltalán nem vigyázok a cicikre. Nekem az első pár edzés nagyon nehezen ment mert semmi erőm nem volt. Most kb 1 hónapja járok rendszeresen úgy mint rég nehéz súlyokkal edzek és kb 80 % on vagyok ahhoz képest ami a műtét előtt volt. A legnehezebb nekem a saját súlyos, a felülés és a fejem felett a sulyokkal volt. Én úgy érzem sokszor edzés alatt hogy van a mell izom és vannak a cicik.. Semmi bajuk meg kell csak szokni
565395. zsuzsa 69 (válaszként erre: 565383. - Manka67)
tegnap 21:49

Szia én budapesti vagyok de az édesanyám és rokonaink mind egy pici falucskában laknak nagyon mély vallásos nézetekkel

. A környéken egy katolikus pap van ő az én keresztfiam gondolhatod .Családom nőtagjai még kozmetikában sem voltak igy innen segítségem nem volt. Barátnőimtől ismerőseimtől távol áll a plasztika .Lányom próbált meg segíteni de ő meg pont államvizsgázott munka mellett nem sok ideje maradt.Én a fórumokat közösségi oldalakat nem ismertem .Az első orvosnál dr.Csuha Lajosnál voltam nem is mentem tovább. A Forumot műtétem után találtam meg .Sok mindenre itt kaptam választ a kérdéseimre, a naplókkal itt szembesültem azt se tudtam mi az.Sajnos itt szembesültem azzal is, hogy a dokim a pici implatok miatt nem túl népszerű.A sok negatív hozzászólás nem mindig esik jól de ez is a fórum része.A naplókról :meg mindenkinek saját szíve joga ,hogy ir e v.sem szerintem ezzel hitelesebb.Bár ha annyira nem jól sikerül a műtét akkor is fel kell vállalni ez van .Bocsi hosszú😆 lett.

565394. Manka67 (válaszként erre: 565387. - bebetoo)
tegnap 21:36
Egyetértek a konzultáció szükségességében, de azt hogy kikhez megyek el konzira a világ végéről úgy, hogy arra is szabadságot kell kivennem, ki kell választani valahogy...
565393. zsebi84 (válaszként erre: 565379. - Csillag99)
tegnap 21:23
Nekem 5 évesek, mar pár hónap után sajatnak éreztem őket. Annyi csak a fura, h hidegebb a cicim ott, ahol impli van, a mai napig :)
565392. zsebi84 (válaszként erre: 565389. - rozsa002)
tegnap 21:21
En is belazasodtam műtét után, mar otthon. felhívtam Falust, lazcsillapitot vettem be. Mondta h.ha köv napon is lázas leszek, menjek be hozza. Aztán este hívott kerdezte hogy vagyok, de addigra mar lement a lazam. En minden műtét után lázas voltam eddig (térd, császár), vki igy reagál. Ha nem múlik, 1 nap után, hívd fel a dokit. Jobbulást!
565391. Retro079 (válaszként erre: 565389. - rozsa002)
tegnap 21:14
Hívd fel reggel a dokit!! Cataflan tuti mehet, de nem vagyok nagyon képben a gyógyszerekkel csak azt tudom hogy nem mindent szabad.
565390. Retro079 (válaszként erre: 565385. - Pipanni)
tegnap 21:13
Én itt 1-2napja azt olvastam hogy a Révésznél a sima impli meg a gyógyszerek 1,2m 3x vissza is olvastam mert egy ismerősömnek pár éve 650e ft volt nála a cickó🙄
565389. rozsa002
tegnap 21:03

Sziasztok!

Mi van akkor ha belázasodtam? Apranaxot szedek, abban van lazcsillapito is úgy olvastam. De ez bajt jelent ? Elég rosszul is vagyok.. mit kellene csinálnom? Erről nem beszélt a doki..

565388. bebetoo
tegnap 20:23
Ja es ez a “mindenki bizonyitsa be azt amit irogat itt forumon” ez meg eleve nevetseges, es irto ovodas!!!!! hiszen egy forumrol beszelunk ahol emberek 98%-a meg csak nem is a sajat nevét hasznalja. Ne legyunk mar ovodasok konyorgom...😃
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook