Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a különbség a profilok között? fórum

Mi a különbség a profilok között? (tudásbázis)


máj. 21. 19:01
Kinek hol tart a frissítése, melyik országban él. Van aki tudja zárolni, van ahol...mint itthon nem lehet. Nyilvános vagy rejtett illetve van aki professzionálissá teszi
7. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Globus)
máj. 21. 18:58
🤣🤣
6. fenevigye (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 21. 17:50
Nem. Te tudod megnézni hogy ki az. Azt hogy mit mond magáról, vannak-e fényképei, és milyenek. Valósak sajátmagáról, vagy pedig mindenféle kép a nagyvilágról. Pl. virágokról.
máj. 21. 16:35

Te szoktad látni, ha megnézi a profilodat valaki és hogy KI nézte meg? Szerintem nem.


(Van ilyen, h. a saját bejegyzésednél megnézheted az elemzési adatokat, ahol szintén csak a számadatokat közli: mennyi követő és mennyi nem követő látta.)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Fenevigye)
máj. 21. 15:58
Köszönöm szépen! Akinek az van írva hogy "profil megtekintése" az látja ki nézte meg?
máj. 21. 15:45
Unokatestvéremmel egy személyes tali után pár szót váltottunk messengeren. Küldtünk egymásnak csoportképeket a találkozóról. Gondoltam, ismerősnek jelölöm (azelőtt nem találtam meg), megnyomtam a Profilt, jelöltem. Eltelt fél év, rákérdeztem. Azt mondta, nincs fent fb-on.
2. fenevigye (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 21. 15:30

Az egyiknek van profilja, ami mindenknek van, a megtekintés pedig hogy megnézheted.

Az anonimékat nem tudod megnézni.

máj. 21. 15:20

Sziasztok! Mi a különbség közösségi oldalon, hogy valakinek a neve mellett az van írva, hogy "profil" másiknak meg, hogy "profil megtekintése" e között mi a különbség?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook