Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
457. Karina82 (válaszként erre: 454. - Survivor3)
2008. dec. 12. 13:43

csak azt tudják átverni,aki hagyja is.hidd el egy nőnek nem mindig jó a jó..ha túl naív és jó vagy "hozzánk",ugrunk rád mint a hiéna.mert akkor vagy sebezhető.és sokan ezt használják ki.hidd el nem csak nektek vagyunk rejtély.ti is nekünk:)nahát pont én oktatlak ki...aztán lehet tapasztaltabb vagy tőlem.:)

olyat meg ne mondj h alkalmatlan vagy a párkapcsolatra.ilyen nincs.senki se az.előbb utóbb mindenki megtalálja a zsák a foltját.és addig míg nyalogatod a sebeiden,és nem tudsz tovább lépni,hát akkor te nehezzíted meg a saját életedet,és nem az élet téged

456. Mandula71 (válaszként erre: 453. - Survivor3)
2008. dec. 12. 13:40

A férfiak sem lépnek könnyen túl rajta. Legfeljebb nem mutatják annyira, hogy mennyire megbántották őket.És bezárkóznak.

Aztán jön egy nő, aki megpróbál áthatolni ezen a páncélon. Ha elég ereje és ideje van hozzá, akkor nem lesz gond.

455. Mandula71 (válaszként erre: 454. - Survivor3)
2008. dec. 12. 13:38
Dehogy vagy alkalmatlan! Csak rosszkor rossz helyen rossz (értsd: nem a megfelelő) nőbe szerettél bele. Ennyi.
2008. dec. 12. 13:31
Alkalmatlan vagyok párkapcsolatra.
453. survivor3 (válaszként erre: 452. - Karina82)
2008. dec. 12. 13:30

Igen persze.

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ

A férfiak könnyen túllépnek rajta.


Engem meg azért hagytak el, mert mindig olyat találok magamnak, aki átver. Vonzom az ilyen nőket.

Meg egy 21 éves férfi miatt, meg ki tudja mennyi férfi miatt.

2008. dec. 12. 13:18
nem mondod...:o akkor lehet a többieknek helyre jött az életük.és ha nem vagyok indiszkrét,téged miért hagytak el?
2008. dec. 12. 13:18

15-ből

10-et én írtam

2008. dec. 12. 13:17

Milyen mind?????????????????????????????????


Én vagyok már csak szinte itt.

2008. dec. 12. 13:13
és általába mi enne az oka...?kihülés,megcsalás,ráunás...?
2008. dec. 12. 13:12
elhagyottak.bocsi
2008. dec. 12. 13:12

kevesen...?hmmm.én csupán 15 oldalt látok...az kevés...:D

szóval ti mind elhagyatottak vagytok..?

446. survivor3 (válaszként erre: 445. - Karina82)
2008. dec. 12. 13:08

Isten hozott az elhagyottak között!


Dehogy nem állnak szóba veled.

Csak a mai világban annyira kevesen vagyunk...

2008. dec. 12. 13:06
na...itt már a csajokkal se álltok szóba?szívesen beszélgetek bármiről
2008. dec. 12. 13:01

sziasztok

itt mindenki a szenvedő alany?

443. ee8583e1f3 (válaszként erre: 442. - Survivor3)
2008. dec. 12. 12:54

Akkor holnap jó napod lesz, élvezzétek ki!:)

A nagyot nem kérdezted meg, hogy odaadná-e? Amúgy lehet azért tünteti el, hogy ne legyen neki rossz, hogy Ő marad!

2008. dec. 12. 08:06

Sziasztok!


Megkaptam tegnapelőtt a bírósági határozatot.

Egyenlőre nincs funkciója, hála Istennek.

Szombaton velem lesz a gyerek.

A nagyobbikat általában eltűnteti, mikor megyek a kicsiért.

2008. dec. 10. 07:09

Ne sírj, hogy vége lett, inkább örülj, hogy megtörtént.....


Nekem erről a mondatról jutott az eszembe.

440. ee8583e1f3 (válaszként erre: 434. - Survivor3)
2008. dec. 9. 18:48
Most megnéztem az adatlapom! :) Érdekes hogy ez jutott róla eszedbe!
439. ee8583e1f3 (válaszként erre: 437. - Survivor3)
2008. dec. 9. 18:46

Survivor!


Egyet értek Mandulával! Ne foglalkozz másokkal, más ki mit mond, mit tesz, akár ki nevet akár nem, a gyerekkel törődj, vagyis gyerekekkel! A nagyfiúnak is bizti jól esne, ha ugyanúgy foglalkoznál vele továbbra is, mint a gondok előtt! Én is azt érzem az eddig leírtakból, hogy Őt is nagyon szereted! Szerintem Őt is hozd el magadhoz ne csak a kicsit!

438. Mandula71 (válaszként erre: 437. - Survivor3)
2008. dec. 9. 14:38

:) Örülök, hogy egyetértünk:) Szereted mindkét gyereket, ők is téged, velük foglalkozz! Abba gondolj bele, hogy a nevelt fiadnak milyen nehéz lehet most. Ő apaként tekint rád, és bár az eszével nyilván tudja, hogy nem te vagy az édesapja, a szívével nem képes felfogni, hogy ő miért nem mehet hozzád? Ha igazán szereted (márpedig az eddig leírtakból ez tűnik ki), akkor próbálj meg az ő érdekében is beszélni az exeddel. Talán a gyerekei érzelmei számára is fontosak, nem akarhatja, hogy a ti (ő) hülyeségei miatt a gyerekek szenvedjenek...

És tudom, hogy nem könnyű! De a gyerekekért próbáld meg! Gondolj bele, hogy volt ez már rosszabb is és lesz még jobb is:)

437. survivor3 (válaszként erre: 436. - Mandula71)
2008. dec. 9. 14:26

Igen.

Igazad van.

Hát nagyon nehéz ügy ez.

436. Mandula71 (válaszként erre: 434. - Survivor3)
2008. dec. 9. 13:43
Elnézést, hogy beleszólok, de nem hinném, hogy nevetnének rajtad, ha a nevelt fiadat is elhoznád. És hogy elhidd el, nem a levegőbe beszélek: a párom22 éves volt, amikor megismerte az exélettársát, akinek akkor már volt egy 3 éves kislánya. Három évvel később megszületett a közös gyerek is, majd a kicsi 10 éves korában szétváltak útjaik. Mindkét lány a párommal maradt. A nevelt lány is. Soha senki nem szólt meg érte minket, nem nevettek rajtunk. Nyáron ment férjhez, a templomba természetesen a párom kísérte be. Az, ha te továbbra is foglalkozol a nevelt fiaddal (is), szerintem inkább tiszteletet vált ki az emberekből...Egyrészt. Másrészt viszont k*rvára nem más emberekkel kellene törődnöd, hanem a gyerekek érzéseivel. Szerintem.
435. lojoka (válaszként erre: 428. - Rohiani)
2008. dec. 9. 13:32
Érdekes!! Hát én mindent megpróbáltam. Ő lépett, s mégis Ő van megsértve. Leülni nem lehet vele, mert ha néha összefutunk akkor sem néz a szemembe. Telefonon néha beszélünk, amikor a gyerkőccel probléma van, akkor egyet ért s mindent úgy reagál le, mintha.. aztán nem történik semmi, vagyis ugyanúgy ahogy eddig, ellentétesen kezeli a gyereket. Megszoktam már, csak néha bosszant, de a gyereknek csak árt ezzel!!
434. survivor3 (válaszként erre: 433. - Ee8583e1f3)
2008. dec. 9. 11:22

A nagyot csak a szülinapkor hoztam el, de pénteken vele is foglalkoztam és szoktam vele is telefonálni. Még most is Apának hív.

Én egy nem túl nagy városban lakok, ahol mindenki tud mindent (csak én nem).

Tudod ha elhoznám együtt őket, úgy gondolom sokan jót nevetnének rajtam, hogy mekkora balek vagyok.


Olvasva az adatlapodat eszembe jutott valami:


A ház leégett - de látom a szép kék eget.

433. ee8583e1f3 (válaszként erre: 432. - Survivor3)
2008. dec. 9. 11:17

Na ennek örülök!:) Akkor kellemes hétvégéd volt, és ahogy észreveszem kezdesz már nem annyira magadalatt lenni! Alakúl az csak lassan!


Igen, nyílik a kis értelmük, tudom miről beszélsz az én kicsinyeim majdnem egyidősek a tieddel! Ahogy meg telik az idő, mégjobb lesz hidd el! Okosak ők!


A nagyot nem szoktad elhozni?


Szép napot!

2008. dec. 9. 11:07

Majd nyitok egy elhagyott emberek klubját.

Oda tud majd írni mindenki, nő is meg férfi is.

Hát, amúgy regenerálódgatok.

Hétvégén egy alkalommal iszogatok és már csak egy doboz cigit szívok el egy nap.


Voltam a kicsinél Mikulás alkalmából.

Több órát töltöttem a srácokkal, játszottam velük.

Vasárnap meg elhoztam és tartalmasan töltöttük el a napot.

Már óvodába jár. A munkatársam kisfia is oda jár, úgyhogy minden nap hallok róla valamit.


Szépen fejlődik, a mozgása, a beszéde is jelentősen változik.

ÉS!

Egyre erősebben kötődik hozzám. Hiányol és ha velem van őszintén kimutatja a szeretetét. Ölel és csókol, trombitálja a nyakamon a bőrt. Szóval imádjuk egymást.

Az exet egyre jobban lesz@rom, bepróbálkozott egy párszor öleléssel meg puszival. Menjen ő oda és ahhoz, ahol eddig volt.


Szép napot mindenkinek!

431. ee8583e1f3 (válaszként erre: 430. - Survivor3)
2008. dec. 8. 18:20
ÁÁÁÁ, dehogy! De nem írhatunk, ez itt az elhagyott férjek klubja! De te mesélj, veled mi van? Volt a kicsi, jól vagytok?
2008. dec. 8. 15:00

Hahó!


Semmi veszekedés?


Mindenhol minden OK?


Megjavultak a férjek?

429. évi75
2008. dec. 3. 11:55

Teljesen igazad van rohiani!

Anyit még hozzá tennék, hogy egy kicsit megpróbálhatjuk beleképzelni a másik helyzetébe magunkat, hogy ő mit érezhet, esteleg mit miért tesz.

428. rohiani
2008. dec. 3. 11:35

Én azt tanácsolnám mindenkinek, hogy üljön le a volt férjével/feleségével és egy normál beszédhangon csak annyit mondjon neki, hogy valaha nagyon szerettük egymást, bármi is történt ennek oka volt, hogy volt egy szerelem és lett gyerek is, nem kellene egymást ölni, mert ez csak a gyereknek árt. Ezt az egész cirkuszt a saját egonk csinálja velünk, csak azért mert az egyik fél már nem úgy szeret bennünket nem szabadna gyűlölködni és direkt alá tenni a másiknak, főleg ha ott a gyerek is. Azt hiszem mindkét félnék legfontosabb a gyerek egy ilyen helyzetbe és egyik fél sem használhatja fel őt fegyverként.

Meg kell próbálni a lehető legjobbat kihozni a helyzetből, hisz ez mindenkinek az érdeke, főleg a gyereknek.

Ha nincs gyerek akkor meg jobb nem is találkozni amíg a sértett fél fájdalma alább nem hagy.

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook