Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért fórum

6 hónapos terhesen elhagyott a barátom a legjobb barátnőmért (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1138. cikicakk
2012. ápr. 27. 23:43

Sziasztok!

Eddig ez volt az egyetlen tudásbázis,vagy fórumtéma amit végigolvasta.2007 augusztusában regisztráltam be.Imádtam és a mai napig is imádom a Hoxát,csak sajnos magánéleti és egészségügyi okok miatt mostanában már ritkán jövök,főleg ritkán szólok hozzá.Olvasgatni,okosodni,tippeket,ötleteket találni járok ide.Ezt a fórumot csak azért olvastam el,mert annyira feltűnő volt a témája.Láttam, hogy még tavaly indult,kíváncsi voltam a végeredményre.Sajnálom azokat akik hazudozva,együttérzést kiváltani járnak ide.Pont azt szerettem és szeretem a Hoxában,hogy itt névtelenül,úgy,hogy nem kell szégyellned magad,olyat is leírhatsz,amit egyébbként nem mersz ismerősökkel megbeszélni.Sajnálom és megvetem azokat akik a Hoxa tagjainak a jóindulatát,együttérzését,empátiáját arra használják, hogy kitalált történetekkel embereket ugrsszanak össze.Egész biztos vagyok benne, hogy a fórumot olvasók 80% elég gyorsan rá jött, hogy a holgy, hogy úgy mondja" ferdít" amíg őt sajnálták,istápolták,addig maga volt a kis szerencsétlen, de erős nő.Aztán ha még sem az ő szája íze szerint válaszoltak átment támadóba.Délután 3.kor kezdtem olvasni,most értem a végére(.Persze azért nem egyfolytában) Egy dolgot irígylek ettől a hölgytől!!! Azt az Országot ahol él.Én Magyar vagyok,már 57 éves.Imádtam a hazámat és büszke voltam rá,hogy Magyar vagyok.Sajnos pár éve ez már nem így van,de ez politika és ez a fórum nem ezért van.Ha nem próbálta volna belezsúfolni pár hónapba ezt a rengeteg történést( Úgy mint a" barátok közt"-ben is, hogy minden nap történik valami egetrengető,akkor talán később fogunk gyanút.Elnézést a helyesírási hibákért, de valamiért itt nem működik a helyesírási ellenőrzőm és ezért sok a hibám.Na meg már rég jártam Iskolába is.Minden Kedves Hoxa tagnak Kellemes és nyugodt éjszakát kívánok.

1137. Balanza (válaszként erre: 1131. - 4c1a787e8f)
2012. ápr. 19. 22:04

Valóban, de úgy gondolom, hogy a fórum olvasói több hónap után - a már időközben felmerült, mint kiderült, jogos kritikát követően - szembesültek azzal, hogy kamu történetet olvastak. Ezzel még nincs is gond, mindenkinek van ennél nagyobb gondja.

A kétségüket kifejezőket (nem nagyon voltam köztük, így nem tartom magam elfogultnak) viszont ennyi idő és 1300 hozzászólás után ne ossza ki és minősítse az, aki egy hete ide tévedt. Kioktatta őket eleget a fórum indítója, mint kiderült, nem sok okkal-joggal.

1136. 328aadd89f (válaszként erre: 1135. - Kicsi1218)
2012. ápr. 19. 09:38

Ha annyira durva, hogy ezen "rágódik" valaki, akkor Te mniért is olvasgatod?:DD

Tetszenek ezek a fensőbbrendű, kioktató stílusú hsz.-ek, amik arról árulkodnak, hogy az írójuk olyanért kritizál valakit, amit ő maga tesz.:DD

1135. kicsi1218
2012. ápr. 19. 09:30
ti sem vagytok tiszták ha ezen az elmebeteg nőn rágotok még!beleolvaok néha de nem irkáltam hozzá semmit mert nincs mit de ez durva már:)))
1134. 328aadd89f (válaszként erre: 1133. - 4c1a787e8f)
2012. ápr. 19. 09:15
Én az elejétől olvasom/olvastam és szerintem nem igazán durvult el a hangnem.:)
1133. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1132. - 328aadd89f)
2012. ápr. 19. 08:54

Hát ezt azért nem jelenteném ki, de tény, hogy mindennek megvolt az oka..


Igen, ehhez igazából csak az tud érdemben hozzászólni, aki az elejétől olvassa, és értőn olvassa..

2012. ápr. 18. 20:15
Szerintem meg nincs is miről beszélni, mert a fórumindítón kívül senki nem ütött meg itt olyan hangnemet, ami akár közelítene is a kocsmatöltelék stílushoz.:)
1131. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1130. - Balanza)
2012. ápr. 18. 20:04
Nézd, azt gondolom, Te se a nyugodt eszmecsere hangján szólsz...
1130. Balanza (válaszként erre: 1128. - Vájpör.)
2012. ápr. 18. 20:02

Elsőként igyekezz elgondolkozni azon, hogy a hozzászólók miért kritizálták a fórum indítóját.


Utána tanulj meg helyesen írni.


Ha ez a két dolog már megy, azaz a gondolkodás és a kifejezés összállt, na, utána adj tanácsot a hozzászólóknak.

1129. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1128. - Vájpör.)
2012. ápr. 18. 19:34

Máraki..


Ami engem kicsit zavar, az inkább az, hogy vitatkozni nem tudunk.


Egyrészt az tényleg megy a rondaság, de ami még ennél is nagyobb baj, hogy nem a mondanivalót cáfolja valaki, hanem rögtön azt mondja, hogy Te egy ... akármi vagy. Ami akár igaz is lehet, de ez nem ok arra, hogy ne legyen hasznos a mondandója...


Lehetne azt mondani, hogy figyelj, én ezzel nagyon nem értek egyet, mert az én véleményem szerint ebből a tényből nem ez a viselkedésforma következik, merthiszen... stb...


Az, hogy Te (értsd: akárki) egy unatkozó nő vagy, vagy k.csög vagy, vagy akármi, az nem érv..

1128. vájpör.
2012. ápr. 18. 15:57
Sziasztok ismét , nem az igazatokat vagy az ellen igazságot vitattam, Én csak azt jegyeztem meg hogy, Nő létetekre olyan randán beszéltek mit egy kocsmatöltelék.
1127. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1088. - Mézgapaula)
2012. ápr. 18. 10:53

Nézd, azt gondolom, hogy se két falusi asszonynak, se két szociológusnak nem lesz ugyanaz a véleménye ezekről...


Lehet, hogy még mindig rosszul fogalmaztam, úgyhogy sokadszorra tisztázom, hogy számomra is egyértelmű, hogy "az" a fajta pozitív "ember" akiről beszélünk, sokkal kevésbé fog ilyet csinálni.. Én ezzel sok beszéddel (aminek talán tényleg sok volt az alja) egyfajta általános értékvesztettségre céloztam. És ezt okoltam, hogy fiatalemberek (sajnsos sokan) ide süllyednek, ahova a történetbeli fiú is.. Mert ez a jelenség sajnos akkor is igaz, ha maga ez a sztori csak hézagosan az...


És ez itt a baj.


(Persze a lányokra is, szóval ez nem a fiúk szapulása...)

1126. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1096. - Mézgapaula)
2012. ápr. 18. 10:46

Hmm.

Jól megfogalmaztad..

Talán asszem azért pöccentem be én is, mert az elején halálosan komolyan vettem (márhogy tényleg sajnáltam), és nem csak lájkolni próbáltam, hanem belegondolva, ténylegesen segíteni neki..


Erre én (és még többen) lettünk a hülyék, és csak azok a jófejek, akik meg csak annyit írtak, hogy withlove, te egy szuper erős nő vagy, és mindent jól csinálsz.. Ő csak ezt akarta hallani.


Ez még nem is baj, csak asszem a mai napig bánt az a stílus, amit alkalmazott.. És talán pont azért (mert általában nem szokott bántani, mert tényleg tartom a távolságot a fórumok világával, ahogy az előbb írtam), MERT ŐSZINTÉN SAJNÁLTAM, ÉS TARTOTTAM ANNYIRA ÉRTELMESNEK, HOGY A JAVASLATOKAT (AMIKET Ő KRITIKÁNAK VETT, TELJESEN ALAPTALANUL) A MAGA JAVÁRA FORDÍTJA. Ehelyett meg méltatlanul kiosztott minket..


Ezért inogott meg a valódi inteligenciába vetett bizalmam. Ugyanis ma már tudjuk, inteligencia többféle van, például érzelmi inteligencia is létezik, és egy vele rokon téma, a mentalizáció.. Azaz hogy más ember helyzetébe, gondolatába mennyire tudod magad belehelyezni... Itt a fórumon inkább ez a mérvadó..


A tanulási képesség, meg a gyors felfogás, itt kevésbé mérvadó, bár nyilván átjön az írásokon.. Ez utóbbival nyilván kevesebb baja van a fórumindítónak, míg az előbbivel esetleg több..


Szóval a "rosszindulatnak" talán ez az alapja, ha egyáltalán ezt annak lehet nevezni.


Aki meg nem akarja, hogy róla, meg a magánéletéről csámcsogjanak, az meg ne írjon ki róla nyilvános fórumot..


Egyszerű ez, mint a mákostészta.

1125. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1097. - 4d5610bcc4)
2012. ápr. 18. 10:38
:-)
1124. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1120. - Vájpör.)
2012. ápr. 18. 10:37

Tudod ez attól függ, kinek mit jelent a fórum..


Normális embernek ez egy szórakozás,(és itt a hangsúly az egyen van) és megvan a nagy távolság az itteni írások, meg a valós élete között..


Éppen ezért tudja ezt játéknak venni, miért is ne.. Én ezek közé tartozom..


Itt nem értem, miért lehet valakit egyáltalán "átvertnek" nevezni, amikor senkinek sincs igazi kontrollja a másik felett, mindenki azt ír, amit akar.. Vagy igaz, vagy nem.


Tehát szerintem mindenki a maga viszonyát vizsgálgassa úgy általában a fórumos jelenléthez.. Ha ezek a dolgok extramód kihozzák a sodrából, akkor több off-gombot ajánlok. Mert bizony mindenki leírhatja, amit gondol.


Az emberi természet meg ilyen, ilyen is volt, és ilyen a nyomornegyedben, meg fent a hegyen is, ilyen a börtönökben, és apácazárdákban is.. Ezen kár meglepődni.

1123. Iodine (válaszként erre: 1120. - Vájpör.)
2012. ápr. 18. 06:39
Es amugy igen:szia!Csak,hogy ne legyen mar az hogy ize bigyo,te koszontel en meg nem:D Hat szia megeccer!:)
1122. Iodine (válaszként erre: 1120. - Vájpör.)
2012. ápr. 18. 06:36

Jaj ugyan mar! Mert te amugy epp mit csinlaltal?Venasszonyosan jol leosztottad az itt commenteloket. De egyetlen igazsag volt abban amit irtal:"Nagyon elszomoritó hogy eggyes emberek unalmukban mire nem képesek!" aham,hat ja,na ez itt a lenyeg. Ezen haborodtak fel tobben is...ki igy,ki ugy.Koztuk te is...Szoval az ingedet vedd le nyugodtan,es nem kell megjatszani az alszentet!

Ja,jo tom ez most bovebb kifejtest igenyel...szoval masok is csak epp ugy elmondtak velemenyuket valamirol,mint ahogy azt te tetted. Neked ez nem nyerte el a tetszesedet,masnak meg az nem ,hogy epp hulyenek neztek vagy akarmi...es?

Ez csak egy forum...

1121. golfáramlat (válaszként erre: 1120. - Vájpör.)
2012. ápr. 18. 00:20
Kösz, hogy megfogalmaztad helyettem is! Teljesen egyetértünk!
1120. vájpör.
2012. ápr. 17. 19:41
Sziasztok! Én is végig olvastam az egéssz topikot. Számomra a tanúság: Szégyenletes hogy Ti "NŐ" társak milyen randán beszéltek, és milyen vénasszonyos lendülettel kezditek ki egymást! Meg értem a Férfiakat , mért minősitik le a Nő-k nagy részét! Csak olvassa mindenki vissza a saját irását. Akinek nem inge ne öltözködjön!! Nagyon elszomoritó hogy eggyes emberek unalmukban mire nem képesek!
1119. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 1118. - CsillagTM)
2012. ápr. 17. 17:20
Még csodálkoztam is rajta. Én biztos lelki beteg lettem volna a nő helyében.
1118. CsillagTM (válaszként erre: 1113. - Mézgapaula)
2012. ápr. 17. 14:39
anno mondtam is a férjemnek, h olyan nyugodt a kenus felesége, tuti csak hírverés, h eltűnt:)
2012. ápr. 17. 12:16

Engem szórakoztat.

De mindenkit megnyugtatok, nem a fórumindító miatt él még a fórum, hanem magunk kedvéért tartjuk életben. Poénos.

Arra a molesztálós fórumra én is emlékszem...- az annyira gáz volt, ott elég súnyán beszóltam az "anyukának"..., aztán nem is olvastam.

Ami a kenust illeti, én helytelennek tartom, h megkérdőjelezik.. aheyett, hogy örülnének a teljesítmményének és éljeneznék. Nézd meg Amerikát. Minden gyereket hülyére dicsérnek- én ennek vagyok híve.

1116. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1114. - Tejespite)
2012. ápr. 17. 10:43
Hát hogy átszelte-e vagy nem:)
1115. mézgapaula (válaszként erre: 1114. - Tejespite)
2012. ápr. 17. 10:43

Ja, hát állítólag nem is veszett el, csak reklámfogás volt. Tehát nem a teljesítmény kamu, hanem az, hogy nem tudott hírt adni magáról.

De azt ne kérdezd, hogy mi az igazság... Ez ügyben is egymásnak ugrottak jó páran.

1114. Tejespite (válaszként erre: 1113. - Mézgapaula)
2012. ápr. 17. 10:39

Megértelek!!

Bocs az off-ért, de lemaradtam vmiről? A most kenuval átszelő illetőnél nem stimmelt vmi?

1113. mézgapaula (válaszként erre: 1111. - Ee1dc9ba06)
2012. ápr. 17. 10:37

Én nem tudom, mit csinált a gyerekével, onnantól, hogy megszületett (hehe) már nem olvastam, csak most a végét.

Mellesleg azt hiszem, te nem láttál engem még vehemensen vitatkozni:-)

Most inkább csak el vagyok szomorodva, hogy ha már a politikusoknak, az olimpiai bajnokoknak, az óceánt kenuval átszelő rekordereknek és a hoxa fórumozóknak sem hihetünk, akkor mégis kinek higgyünk?:-)


Fura, mert én, aki alapban bizalmatlan vagyok, a trükkös tolvajoknak esélye sincs nálam, mert egyszerűen nem állok szóba senkivel aki leszólít, és mégis totál bedőltem ennek a topiknak. Nem emlékszem, hogy anno hozzászóltam-e vagy csak akartam, de teljes szívből hittem neki:-)

Na ezért vagyok most felháborodva, talán így érthető:-)

1112. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1101. - 328aadd89f)
2012. ápr. 17. 10:23

"Nekem az "büdös" most, hogy megint az a személy van megdorgálva, akinek mindössze annyi volt a bűne, hogy nem szereti, ha átcseszik a fejét."


Na látod! Elejétől fogva azok az emberek vannak "megdorgálva", akik nem szeretik, ha átcseszik a fejüket.

1111. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1110. - Mézgapaula)
2012. ápr. 17. 10:19

Igazad van, igazad van, igazad van!! :DD

Annyit próbáltam csak mondani, hogy nem éri meg ennyire vehemensen vitatkozni ezen a témán.

Kezdettől fogva teljesen nyilvánvaló, hogy kamu a fórum, mégis igen sokan kórusban nyalták a withlove sheggét (elnézést!!), és ha valaki csak egy szóval is meg merte kérdőjelezni a történet valódiságát, a fejét leharapták a monitoron keresztül.

Hogy idáig fajulhatott a dolog, abban nagyon is közrejátszik a naívság-faktor, és withlove jó közönséget talált a személyetekben.

Én nem érzem magam átverve, mert eleve nem hittem el, amiket írt. Ha valami bosszantott, akkor az a mocskos stílusa volt, amikor szapulta a kétkedőket, illetve az, hogy a gyermekét (már amennyiben van neki, de teoretikus is lehet a kérdés) - gondozza. Aztán többen lehurrogtak, hogy mindenki azt csinál a gyerekével, amit akar. Oké, ám legyen:) Részemről a fáklyás menet.

Ami itt zajlik, az egy játszma, és mi (ti) vagyunk/vagytok a bábfigurák. Az, hogy ezeket a bábokat egy, vagy több ember mozgatja, gyakorlatilag teljesen mindegy.

2012. ápr. 17. 10:02

Elnézést, ha többeknek itt elrontottam a szórakozását.

Különben nem terveztem beárulni a lányt, csak figyelmeztettem, ennyi. Azt is csak azután, miután először gratuláltam neki a tehetségéhez, ő pedig kikérte magának a meggyanúsítást.


Eddig egyszer írtam a moderátornak, amikor egy csaj egy létező professzor nevével regelt be, és azon írogatott szerinte "tudományos" módon. Ezt azért a prof jó híre érdekében nem hagyhattam, talán megértitek. Akkor nemcsak azt és a hozzátartozó nickeket, hanem az egész fórumot és cikket is cakompakk mindenestül törölték.

Ezért a jövőben nyilván meggondolom, hogy mikor árulok be bárkit:-)


Nem tudom, jogilag mi a helyzet, de az én értékrendem szerint nem csak az anyagi átverés az átverés. Olyanokról beszélgetni meg, hogy "ha 6 hónapos terhes lennék és elhagyna a barátom a legjobb barátnőmért, mi lenne a véleményed", nekem nem túlságosan érdekes, márpedig ezek szerint többen a tények teljes tudatában, gyakorlatilag ezt tették.

1109. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1102. - F1e23b97ee)
2012. ápr. 17. 09:41
Én csak az életben, itt a fórumon nem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook