Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2008. dec. 2. 21:15

Dehogy veszekszünk!

Kijut abból elég máshol! :-)

2008. dec. 2. 11:02

Dehogy halt meg.

Nemsokára írok, csak rosszalkodik a net.

Nehogy veszekedjetek már!

425. évi75
2008. dec. 1. 21:13

szia csajok!

nem akartam senkit sem megbántani! nem azért írtam! és öszintén sajnálom hogy ilyen helyzetbe kerültetek! én azért keveredtem erre a topikra, mert az én kapcsolatom is eég ingatag volt az elmúlt időben, és csak kíváncsi voltam,hogy esetleg mit élhetne át a párom, ha esetleg szétmennénk. mit érezhetnek az elhagyott férfiak.

én nem akartam senkit megbántani, csak egy kicsit túl zaklatott volt a hozzászólásotok, ami azért érthető! csak több szem többet lát...

szóval, adju vissza a szót a férfiaknak, bár szerintem meghalt ez a fórum.

tényleg nem akartam senkit bántani!!!

424. Panka1980 (válaszként erre: 423. - Ee8583e1f3)
2008. dec. 1. 20:49
Osztom a véleményedet! De ide nem írok többet, azt hiszem. Inkább majd priviben. Üdv
423. ee8583e1f3 (válaszként erre: 422. - Évi75)
2008. dec. 1. 18:47

Kedves évi75!


Igazad van ez a pasik fóruma! Igen mi is próbáltunk segíteni survivornak! DE nem értek veled egyet, hogy akkor már mi nem írhatunk ide! Arról már ne haragudj nem tehetünk hogy ő nem jelentkezett be, sőt más sem, pedig hidd el én is kíváncsi vagyok neki, hogy alakúlt a szombatja a kisfiával!

Én nem szidom a párom, ne hasonlítgass össze az ő párjával, és én igen oda adom a gyerekeimet!!!!

Míg nem leszel ilyen helyzetben, nem tudod milyen ez! Ez nem bántás volt!

422. évi75
2008. dec. 1. 17:36

Kedves Szivárvány és Panka1980!

ne haragudjatok meg rám, de ez az elhagyott pasik fóruma. ennek az a célja, hogy ők hogyan érzik magukat, hogyan élik túl a válságot. pedig kicsit visszaolvasva, csak ti ketten írogattok egymásnak, és tényleg nem bántásból, de itt szidjátok a párjaitokat.

ti adtok tanácsot pl: survivornek is, de ahogy olvasgatom az írásotokat, egy kicsit ti is azt csináljátok, amit az ő párja: piros folt a hason: nem viheted el többet. Te nem voltál ott, lehett hogy akkora kacaj volt a házban a játék közben, hogy csak később vették észre a bajt.nem hiszem hogy szándékos lett volna.

Az meg hogy kicsipett popsival adták vissza a gyerekeketekt, azt persze én is szóvá tenném.

szerencsére még nem váltam el gyerekkel, nem igazán ismerhetem az ezzel járó feszültsdégeket, de egy kicsit mindenkinek engedni kell a gyerekek és a béke érdekében. szelidebben is lehet beszélgetmni, és a párokat is erre kell inspirálni.

tényleg nem akartam senkit megbántani!!!

421. évi75 (válaszként erre: 410. - Survivor3)
2008. dec. 1. 17:30

Szia!

milyen volt a szombatotok? hogy sikerült?

420. ee8583e1f3 (válaszként erre: 419. - Panka1980)
2008. dec. 1. 12:36
Huh, hát nem semmi! Én ma beszéltem meg a párommal, hogy indítjuk a válást, és hírdetem a házat meg! Nem gondoltam volna hogy ez lesz!
2008. dec. 1. 11:06

Szia!

Ma felhívott. Épp a főnökömnél voltam, úgyhogy kinyomtam. Később visszahívtam. Elfúló hangon annyit mondott csak, hogy még talált két ruhámat, meg a Samsung töltőmet. De végülis jó helyen vannak ott, elférnek.

Ez a kettősség, a tegnap este, meg a mai telefon. nagyon unom már.

418. ee8583e1f3 (válaszként erre: 417. - Panka1980)
2008. nov. 30. 21:38
Jajj, ne idegeskedj, hmm mondom én! Bár én már tegnap óta lecsillapodtam kicsit! Igen, nem fogják fel, amit mondunk sajnos, és kiforgatják a szavainkat! Az én párom is ezt teszi, hiába mondom a magamét, mintha lepattannának róla, nem érti meg, viszont ha olyat mondok, mint pl tegnap, hogy nem tudnak vigyázni a gyerekekre, akkor bezzeg kiforgatja, hogy ők igen hülyék hozzá! Pedig nem ezt mondtam, és normálisan mondtam neki, de ő egyből támad! Kitartás! Csak sajnos a gyerekeknek ez nem tesz jót! Nem csak az enyémeknek, a tiednek sem!:(
417. Panka1980 (válaszként erre: 416. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 30. 20:53
Éppen most akasztott ki megint. A hülye smseivel. Csütörtökön elég csúnyán összevesztünk, és én első indulatból elmondtam neki, hogy a gyerek is azt mondta, hogy maradjunk a mamánál (ez így igaz, bár engem is megdöbbentett). Ma megkérdeztem tőle, hogy holnap megy-e a kislányért az oviba. Azóta kb. 6 smst kaptam, a lényege nagyjából ennyi: minek menjen érte, azt mondtuk nekünk jobb nélküle; nem zavarja a boldog kis családi életünket; nyugodtan oltogathatom a gyereket ellene; mondjam neki, hogy meghalt, majd az új apukája szereti helyette is. Ezt hívják pszichoterrornak. Komolyan mondom ez az ember beteg. Beteg az agya. Egyszerűen hiába mondok neki bárakármit, egyik fülén be, másikon ki. Én győzködjem, hogy szereti a gyerek, miközben a gyereket is győzködni kell, hogy az apja szereti, mert sajnos ezt ő is látja rajta a maga kis 4 évével, hogy az apja így áll hozzá. És ezt az új apuka témát honnan szedte. Neki volt szeretője, nem nekem. A rohadt életbe. Végezetül közölte velem, természetesen smsben, hogy ugye én is tudom, hogy ez így innentől kezdve csak rosszabb lesz. Hát ha így áll hozzá. Legszívesebben felpofoznám. Nem az én 4 éves gyerekem a gyerek, hanem a hülye apja. Fel tudnék robbanni.
416. ee8583e1f3 (válaszként erre: 415. - Panka1980)
2008. nov. 30. 20:25
Hú hát akkor neked sem könnyű! Nem én sem szeretnék albérletben lakni! Nekünk közös a ház!
415. Panka1980 (válaszként erre: 414. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 30. 18:10
Én már eljöttem kb. 3 hete. Anyukámékhoz. A lakás az övé volt, még azelőtt vették, mielőtt összeházasodtunk. Igaz, mialatt együtt voltunk, teljesen felújítottuk, és én 2x annyit kerestem mint ő. De legyen boldog vele. Most gondolkodhat, miből fizeti ki a csekkjeit. Én most egy darabig (a terveim szerin max. 1 évig) itt maradok, és spórolok. Aztán szeretnék venni egy lakást. Elvileg ennek a háznak a fele az enyém, és az öcsémék itt akarnak maradni. De ha arra várok, hogy kifizessen, akkor... Szóval majd meglátjuk. Most amúgyis elég bizonytalanok ezek a hitel, illetve munkahely dolgok is, úgyhogy mindenképp várok, míg letisztul a kép. Most ki tudnék fizetni simán egy albérletet is rezsivel, meg eltartani magunkat, de akkor nem tudnék félrerakni. És nem az az életcélom, hogy albérletben éljek örökké. Gondolom Neked se. Nálatok mi a helyzet? Közös a lakás? Azt biztosan tudod, hogy nem tehet ki, ha közös a lakás, mert vannak közös gyermekeitek. Azaz Te simán ottmaradhatsz. Már ha bírsz. Én akkor sem bírtam volna. Engem se tehetne ki, hiába az övé a lakás, a közös gyerek miatt.
414. ee8583e1f3 (válaszként erre: 412. - Panka1980)
2008. nov. 30. 10:11
Amúgy te tudod hová fogsz menni a gyerekkel? Közös házban éltetek? Én nagyon félek!
413. ee8583e1f3 (válaszként erre: 412. - Panka1980)
2008. nov. 30. 09:11

Szia Panka!


A nagy 5 éves a két kicsi 2.5 évesek! Mi is válunk, hisz aki ennyire allergiás rám, hogy egyből nekem támad, pedig én szépen mondtam neki! Annyira felidegesített, hogy már azt mondtam neki, hogy mikor adja már befele a válást! Pedig titkon még bíztam benne, hogy visszajön, de így nem kell! Hogy mindenért nekem essen, ha szólok? Én nem vagyok veszekedős, én ezt a hangnemet nem szeretem amit ő megüt! Ráadásúl a gyerekek előtt, és még le is hülyéz!

Tudod az a szomorú, hogy ő is anyósomékhoz viszi a gyerekeket, akik 2 éve egyik gyerekre se néztek rá! De akkor is egy nőnek eszébe lehetne, hogy egy pelenkás gyerekre odafigyel, mégha páromnak nem is jut eszébe, na de persze nem csak a pelenkásra! Ott vannak a három gyerekkel, néha 5-6-an is, ha a párom testvére is megy a barátnőjével, és senki nem figyel rájuk! Nem játék babák ők!!!!

412. Panka1980 (válaszként erre: 411. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 30. 06:53
Érthető, hogy el vagy keseredve. Az egész helyzet is elkeserítő, és még ráadásul a gyerekekkel történtek. Mennyi idősek? Az én kislányom 4 éves. Most már szinte biztos, hogy válni fogunk. Rá sem bírok gondolni, hogy ezzel az emberrel még egyszer együtt. Néha olyan érzésem van, nem is ismerem, pedig jó 8 évet lehúztunk együtt. Nekem ilyen szempontból azért szerencsés, mert ha elviszi, odafigyel rá, illetve 99%-ban az anyósoméknél vannak ilyenkor.
2008. nov. 29. 19:21

Sziasztok!


Nagyon szomorú vagyok, múlt héten úgy hozta párom haza a gyerekeket hogy a nagy fiamnak egy nagy piros folt volt a hasán, és fájt is neki! Mint kiderült azzal szórakozott az én nem normális párom és a tesója, hogy a gyereket ide oda húzták a szőnyegen! Megemlítettem neki, nem tetszett neki!

Ma mikor elvitte őket, mondtam hogy normálisan játszanak a gyerekekkel, mert többet nem adom oda! Erre megint durván ingerülten válaszolt!

Na este hozza őket! A kocsiban vagy 30 fok, a gyerekek lefőve nagykabátba sapkába, ő meg egy szál pulcsiba! Mertem szólni, már felbosszantottam!

Bejöttem az egyi kicsivel, mondja fáj fáj! Kérdem mi fáj, de csak mondja fáj fáj! Képzeljétek el, csupa pisi kaka volt, és a kis feneke már kicsípve! Mondom páromnak normális hangon" ne haragudj már nem tudtok vigyázni a gyerekre?" Erre Ő mert mi van már megint, mondom hogy mi! Erre Ő pedig ők cserélték! Jól összevesztünk, mivel a gyerek előtt le is hülyézett, mire ezt kikértem magamnak, megkaptam hogy de fent hordom a fejem! Mondtam mikor adja már be a válást adja befele mire vár! Ekkor elviharzott! Nézem a másik gyereket ő is csupa pisi, még a harisnyája is az volt már! Azon vagyok jöv héten nem adom oda a két kicsit csak a nagyot! Nagyon fáj, hogy így figyelnek rájuk, pedig vannak bőven rájuk, én meg egyedül! Ráadásúl merek szólni, és én vagyok a rossz a veszekedős, akinek semmi nem jó! Bocsi kicsit hosszú lett, de nem bírtam magamban tartani! Elvagyok keseredve! Nagyon!:(

2008. nov. 27. 08:43
Szombaton láthatás egész napra.
409. survivor3 (válaszként erre: 408. - Évi75)
2008. nov. 26. 10:12

Szia!

Köszönöm, eltelnek a napocskák.

Igen, szoktam mosolyogni mostanában.

:)

408. évi75
2008. nov. 26. 09:36

Hali!

na hogy vagy? hogy telnek a napjaid? mosolyogsz? :)

2008. nov. 25. 14:32

Köszi!


Igen.

Letelt az 5 év.

Gyógyult vagyok.

406. évi75 (válaszként erre: 405. - Survivor3)
2008. nov. 25. 14:25
nem olvsatam róla, hogy mi volt a baj, de remélem jól vagy és már csak egy emlék a betegség!
405. survivor3 (válaszként erre: 404. - Évi75)
2008. nov. 25. 14:22

Szia!


Igen, írtam is, hogy volt egy kis problémám.

Ezért kaptam kemoterápiát 2003-ban.

A fiam 2005. novemberében született.

Elég necces volt a helyzet, mert a szervezetben sokáig megmaradt, megmaradtak a gyógyszerek.

404. évi75 (válaszként erre: 401. - Survivor3)
2008. nov. 25. 13:53

"a kemó keresztkötés töréseket okozhat a DNS-ben"

valamelyikötök súlyos beteg volt, hogy ezt említed?

403. survivor3 (válaszként erre: 402. - Cyntia)
2008. nov. 25. 12:37

Nem tudom.

De az a nap nagyon megmaradt bennem.

402. Cyntia (válaszként erre: 401. - Survivor3)
2008. nov. 25. 12:34

És még mennyi ilyen boldog lesz!

Nekem is volt már nagyon lenn, és most látszólag minden rendben, persze természetesen nem így van.. De tudom: bárhogyan is lesz: egyszer úgyis megint jó lesz: csak rajtam áll..

Csak rajtad áll..

401. survivor3 (válaszként erre: 400. - Cyntia)
2008. nov. 25. 12:18

Hát látom a fotóidat.

Az jut eszembe mikor mi voltunk UH-n.

A doktornő azt mondta nincs semmi rendellenesség (a kemó keresztkötés töréseket okozhat a DNS-ben)

és azt mondta fiú lesz.

Életem legboldogabb pillanata volt.

400. Cyntia (válaszként erre: 381. - Survivor3)
2008. nov. 25. 12:07
Példaértékű, amit Te teszel. És minden bizonnyal meglesz ennek a gyümölcse!! :-)!
399. évi75 (válaszként erre: 398. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 25. 11:43

nem értünk félre, legalábbis én. nagyon nehéz lehet, de ezt nem nagyon értik ám meg azok, akik élik az életüket.

Én is két kisgyerekkel vagyok itthon, bár mi kapcsolatban élünk, de csak hétvégente, mert a párom dolgozik. Nekem is nehéz, pedig csak kettő gyerkőcöm van, de sejtem min mehetsz keresztül.

A topik elején azért is dicsértem Survivort, mert itt a te példád, nagyon kevés az olyan apuka mint ő, hogy törödik a gyerekekkel. vagy legalábbis fontosnak érzi, hogy törödhessen vele.

398. ee8583e1f3 (válaszként erre: 397. - Ee8583e1f3)
2008. nov. 25. 11:03
Valaki félre ne értsen, ettől én még nagyon imádom a gyerekeimet, hisz értük csinálok mindent!!!!!!
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook