Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... fórum

Egyik napról a másikra 16 év után elhagyott a párom úgy, hogy a 3. babát várom, akit ő szeretett volna... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
133. Hozilaci (válaszként erre: 132. - D5bae51d10)
2018. okt. 31. 11:09

Volt kiabálás, főleg az utobbi időben amiota szeretőt tartott főleg ő volt feszült es ideges...

Én meg csak nyeltem és próbáltam nyugalmat teremteni ,de nagyritkán felemeltem a hangom en is.

132. d5bae51d10 (válaszként erre: 131. - Hozilaci)
2018. okt. 31. 10:57
És ti nem kiabáltatok egymással és a gyerekkel, mikor együtt éltetek?
131. Hozilaci (válaszként erre: 130. - 124637ff9b)
2018. okt. 31. 10:24

Hát igen a zsák meg a foltja mert egy nő aki ilyet tesz az nem épp fer, és a férfi aki ebbe belemegy az sem külömb.

A lányom meg végig nézi ezt és egy életre nyomot hagy benne...

És a kis drága mondja ,hogy kiabálnak egymással és vele is.

Szívem szakad meg , és az exem miatt is mert nem volt ilyen soha.

130. 124637ff9b (válaszként erre: 129. - Hozilaci)
2018. okt. 31. 10:13

Fölöslegesen győzködöd, ő a friss pasi adta mámorban él. Majd saját magának kell rájönni, hogy mit is tett és mit vesztett, ha ráun a fickó. Bár az is lehet, hogy életük végéig együtt maradnak, mert ők a zsák meg a foltja.

Hát sajnálom tényleg. Súlyos teher egy párkapcsolati veszteség, két hónap pedig még nagyon kevés a felejtéshez 😥 Kitartás!

129. Hozilaci (válaszként erre: 128. - 124637ff9b)
2018. okt. 31. 10:04

Bennem nincs harag felé,kicsit meg is értem de ő még nem tart ott hogy el gondolkozzon mit is tett, hagyom had tegye. Már egy ideje nem próbálom meggyőzni sem magyarazni neki hogy hülyeséget csinál mert ez nem csak a saját élete hanem 3unké.

Inkább hagyom az egészet igy konnyebb mindenkinek , de nekem be kéne zárni az ajtót végleg, ami nagyon nehéz.

128. 124637ff9b (válaszként erre: 127. - Hozilaci)
2018. okt. 31. 09:51

" mindig közbejött valami ..." - ha igazán akarok valamit, akkor azt csinálom.


Igen, nem könnyű az élet.

Nőnek is lenni, anyának is, meg mindennek ... Hogy a te szavaiddal éljek, csak a másik szemszögből.


Elvileg lehet újraépíteni, de annak záloga a kölcsönös szeretet, az pedig felülírja a szégyenkezést meg a büszkeséget.

127. Hozilaci (válaszként erre: 126. - 124637ff9b)
2018. okt. 31. 09:43

Házasság jó kérdés. Volt róla szó de mindig közbe jött valami...

Az utolsó lehetőséget meg már ő nem fogadta el /nyáron/, mert mint kiderült a románc tartott már...

Ugy ahogy volt semmi képp nem folytatnám, mert váltózni kell ahhoz mind2önknek.

Sokan mondják ,hogy felejtsem el lépjek tovább, de évvel akarhogy is a lányom is elvesztem, mert nem lehetek teljes ertékű szülő.

Vissza fogadás,olyat nem tennék semmiképp csak újraépítésről lehet szó.

Az meg neki nem fog menni , ugy hiszem szégyen érzete és a büszkesége miatt sem.

Ha le is cseng nala ez a mostani dolog , akkor sem várhatok rá, el kell engednem és ez a legnehezebb...


Elveszett ferfi nő kapcsolatrol beszélt, meg hogy szeret de már nem úgy...

Sex volt köztünk és figyeltem rá is ,de már utobb időben inkább rutinná vált.


Nehéz helyzet:


.... férfinak is kell lenni , apának is , meg mindennek is...

126. 124637ff9b (válaszként erre: 125. - Hozilaci)
2018. okt. 31. 08:56

Szerintem itt csak az a kérdés, hogy te mennyire tudsz megbocsátó lenni, és élni majd az életeteket úgy tovább, mintha nem történt volna semmi.

Mert az élettársad (miért nem vetted feleségül amúgy ennyi idő alatt?) hagyja a kiskapukat, O is nagyon jól tudja, hogy a kapcsolata nem lesz túl hosszú a nagydumás nepperrel, viszont most még nagyon élvezi. De vissza fog menni hozzád, ha visszafogadod.

A döntés rajtad áll, hogy akarsz élni.

2018. okt. 31. 08:39

Üdv...


Kezdeném a másik oldalról, élettarsam 13 év együtt élés után keresett egy új szerelmet dobott mindent amit ugymond együtt építettünk fel.

Kertes családi ház két autó csoda szép 6 éves kislany.

Azt mondta élni akar ,mert 34 éves és úgy érzi nem élt eleget,

Nekem jo munkám van jó fizetéssel , ő egy közeli óvodában dolgozik ahová a kislányunk is jár. Tehát minden felépítve várhatjuk a nyugodt életet koncentrálva egymásra erre ő bumm , nagydumas örök szingli auto nepper karjaiban boldogan 2 honapja.

Nehéz túllépnem, nagyon sokan támogatnak , sőt van egy nő akivel nagyon megértjük egymást.

De nem tudok szabadulni a mult emlékeitől. Az exem hagyja a kiskapukat felém , de nem tudom ,hogy azert mert bizonytalan vagy csak biztonság érzet kell neki már tőlem?

Tanácstalan vagyok teljesen...

Mi ilyenkor a helyes ? ő azt állítja neki lányunk a legfontosabb hát ha igy lenne nem tett volna ilyet.

Lehet egy kapcsolat lapos vagy csak nyugodt?

Hibasnak annyiban tartom magam hogy elhanyagoltam a lelki dolgokat vagy inkább nem vettem észre ,mert szinte együtt nöttunk fel lett családunk stb...

Várom a tanácsokat és hozzászolásokat.

124. Kisszoki (válaszként erre: 123. - Erzsike33)
2017. okt. 29. 14:52
Sok mindenre rajon az ember ebbe nem szeretnek bele menni, nehez ez az ugy a barataink sem ertik a sajat anyja mar azt mondja orvosi segitsegre szorul mert olyan mintha ket ember lakna benne es sosem tudni melyik jon elő... Ket oldal is keves lenne hogycelmeseljem mik tortentek az elmult 1 ev alatt, es mar nem is szivesen emlekszem vissza ra mert a jelenlegi helyzeten nem valtoztat, harcolok a gyerektartas ugyeben, kozben a gyerekei rajottek milyen ember mar nem igen keresik, hianyoljak,megromlitt a kapcsolat a keresztszulokkel(az apuka testvére) lassan a barataim sokkal tobbet vannak mellettunk mint a volt csaladunk. A kicsi szepen fejlodik, mar jar kel izeg mozog, igyekszem tervezni elore vissza szeretnek menni dolgozni mivel nehezen elunk meg igy h meg a gyerektartassal is gondok vannak... Nagyjabol ennyi
2017. okt. 25. 16:41

Azta mindenit,több mint 1 év telt el a fórum óta...Mesélj mik történtek?

Ez az ember nem érdemel meg téged nem jöttél még rá 1,5 év alatt??

122. Kisszoki (válaszként erre: 119. - Andrea1993)
2017. okt. 25. 14:03
Szia ha beszelgetni szeretnel szivesen allok rendelkezesedre
121. Kisszoki (válaszként erre: 120. - Bekacomb)
2017. okt. 25. 13:12
Szia, bocsanat igazabol sokat nem jartam azota erre, azota nagyon sok minden történt, sokszor probalt kibekulni parszor rabolintottam mar a gyerekek vegett is de a holgy aki miatt szetmentunk nem ereszti, volt kapcsolatom ahogy megtudta teperni kezdett, aztan sajnos tovabb fajult a dolog... Azota is kulon vagyunk lassan szappanoperas a történet, gyerekek mar annyira keresik, a kicsi 1 eves lett, en rengeteg atalakulason ment keresztül testileg, lelkileg. Sajnos meg most sem megy az elengedes sem az en sem az o részéről... De mar szeretnek boldog lenni kapcsolatban elni viszont a mai ferfiak nem kompatibilisek ez ugyben.
120. Bekacomb (válaszként erre: 116. - Kisszoki)
2016. nov. 18. 08:43
Engem is érdekel, mi történt azóta. Hogy vagytok a gyerekekkel?
2016. nov. 17. 18:29
Engem is elhagyott a vőlegényem. Nehéz túllépnem.
118. júliusi (válaszként erre: 109. - Kisszoki)
2016. nov. 10. 16:26
Nyugi,mindig vannak akik megértik,akik meg nem,azokkal ne törődj.Kitartást!
2016. nov. 10. 15:04
Sziasztok! Hogy vagy? Túlléptél már?
116. Kisszoki (válaszként erre: 115. - Bekacomb)
2016. júl. 30. 09:01
Nekem csak anyukám van az édesapám ugyanigy itthagyott mikor még terhes volt anyukám velem,de rá számithatok a sogornöm és a sogorom is (volt párom növere)biztositott hogy számithatok rájuk akár anyagilag is.már nem dolgozom veszélyeztetett terhes ségem van mindenki azt mondta fogja még a küszöböd vakarni de akkor neked kell esznel lenni hát egyenlöre ez nem.jött be és egyre jobban öli ki belöllem a felé táplált erzelmeim minden nap van cirkusz pont a mai reggelen jutottam el a pontra mikor közöltem vele hogy vége elegem van hogy semmibe vesz és kicsinálja a gyerekeit is idegileg,nem veszi ki semmibe a reszet meg a szuletendö gyerekének sem akarja aláirni az apasági nyilatkozatat persze azota eggyütt van ezzel a növel de ö is zargatott, hivogatott, zaklatott,elakarja venni a gyerekeim hogy majd velük jobb életük lessz stb...ugye elsö héten minden nap jött masodik heten már nem és onnantol kezdve heti ketszer 30 percet volt kétnaponta 3 perc telefon érdeklödes egyenlo a nullával mint a szuletendö baba iránt mint a meglévö gyerekei iránt volt hogy rászántam magam és elengedtem vele öket a játszoterre egy orán keresztül ült a pason amég a gyerekek ki tudja mit csináltak mert ö telefonját nyomkodta,aztan volt olyan hogy jott h elvigye oket fagyizni de töllem kért rá pénzt mert neki nincs,és elérkeztunl ahhoz a ponthoz ammi a lényeg a multhonapra ugye 20000ft adott gyerektartast mert 42000 telefonszámlája lett a tegnapi napon mikor kegyeskedett eljönni a gyerekekhez szintén elkezdte ecsetelni hogy nem tudja majd ideadni a pénzt mert nem dolgozott ebben a honapban csak 13 napot és a telefonszámla ismét magas lett oldjam meg ha most ideadja a pénzt akkor majd szeptemberben nem ad szoval minden honapban van valami ami miatt takarozik miért nem.adja a megbeszélt összeget,ugyhogy ugy döntöttem elég volt és a birosághoz fordulok
115. Bekacomb (válaszként erre: 113. - Kisszoki)
2016. júl. 26. 09:26
A gyerekek nagyszüleire számíthatsz? Te szüleid? Az ő segítségük nagyon fontos lenne. De örülök, ha van kire támaszkodnod. Ez nagyon fontos. Dolgozol most? A munkahelyeden megértőek? Vagy kezd kialakulni az új napirend? Remélem, apuka is kiveszi a részét a teendőkből, mert egyedül neked ez nagyon nehéz. Kívánom, hogy sikerüljön megerősödnöd, és megoldanod ezt a szituációt.
114. 328e1b30ab (válaszként erre: 111. - Kisszoki)
2016. júl. 26. 09:17
Te is pont ugyanazzal a pasival kezdtél. Ő nem változott. Csak a másik nőnek nem lehet?
113. Kisszoki (válaszként erre: 112. - Csikil4ny)
2016. júl. 16. 17:33
Hát köszönöm megvagyok sok minden fájdalmas még hisz csak 3 hete ment el sokszor van hogy hullámzanak az erzelmeim de vannak akik régen a barataim voltak és most mellém álltak támogatnak bár igyis nagyon nehez
112. csikil4ny (válaszként erre: 109. - Kisszoki)
2016. júl. 15. 17:45
Te hogy vagy? Kezdtél egy kicsit megnyugodni? (ne foglalkozz velük, mindenki hozza a saját fájdalmait, amivel így próbál megküzdeni, nyilvános fórumon nem tudod kivédeni, írj titkos naplót, ahová azt engedsz be aki tetszik, s kizárható ha mégsem).
2016. júl. 15. 14:43
Kit érdekel a nö mire vágyik eleve nem olyan pasival kezdene aki mégcsak pár hete hagyta ott a terhes élettársát meg a két gyerekét
110. massalhangzo (válaszként erre: 92. - Kisszoki)
2016. júl. 14. 12:00
hidd el, hogy az a no sem arra vagyna, hogy az uj pasija 2 vagy 3 gyereket pesztralgassa. felesleges azon felhuznod magad, ami meg meg se tortent.
2016. júl. 14. 11:54
Amugy meg már azért sem reagálok dolgokra mert csak lejjebb taszitanak itt pár hozzászolásban és én nem ezt szerettem volna csak csupán kibeszélni magambol a fájdalmat emberekkel akik talán megértik.
108. Kisszoki (válaszként erre: 103. - Lajos39)
2016. júl. 14. 11:52
Nemtudom ki honnan vette hogy hazasok vagyunk csak eljegyzés történt semmi egyebb élettarsak voltunk.
107. Bekacomb (válaszként erre: 106. - 328e1b30ab)
2016. júl. 14. 09:03

Hogy jó vagy rossz tanács, illetve hogy megfogadják-e vagy sem, ezek relatív dolgok. Persze ha döntően egy véleményen vannak a tanácsot adók, az már jelenthet egyfajta "Útmutatást" (bocs, nem jutott hirtelen jobb szó az eszembe). Részemről gyakran inkább a stílus, ami furcsa. Mérhetetlen cinikusság, gúny. Valaki kiteszi az életét, és rögtön lecsapnak rá. Sokszor úgy, hogy látszik, nem segíteni akarnak, vagy csak elmondani a véleményüket. Gyakran inkább a megalázás a cél, felül kerekedni valakin, aki épp nehéz helyzetben van. És ahogy elnéztem, rögtön akadnak társai is az ilyen személyiségeknek.

De mindegy is, mit mondok vagy gondolok, ettől ez még nem fog változni, nem is tudnám és nem is akarnám megváltoztatni. Mondom, csak leírtam, amit gondolok.

106. 328e1b30ab (válaszként erre: 105. - Bekacomb)
2016. júl. 14. 08:50
A jótanács önmagában empatikus. A rossz tanács nem az.
2016. júl. 14. 08:41

Persze, de az őszinteség nem egyenlő a cinikussággal, vagy az öncélú megmondóember szerepével. Márpedig sokan átesnek a ló túloldalára. Attól, hogy számításba vesszük, mit érez a másik, még nem kell vinnyogni, a kettő nem ugyanaz. Szerintem nem feltétlenül minden fekete vagy fehér, és bejátszanak az érzelmek. Amúgy ha egy kis együttérzést tanúsítunk, az sem vinnyogás, csupán együttérzés. (Bár tudom, ez piszok ciki manapság.)

De mindegy, nem vitaindítónak szántam. Ez csak az én véleményem, másnak meg más, hát ez van. Nem célom győzködni bárkit is.

104. 328e1b30ab (válaszként erre: 102. - Bekacomb)
2016. júl. 14. 08:25

Egy tanácsa vagy érzelemmentes és jó, vagy érzelmes, és nyavalygás, de akkor már nem tanács. Annak pont az a lényege, hogy kívülről lát a tanácsot adó, és olyan dolgokat, amiket a tanácsot kérő nem tud átlátni, mert ők elborítják az érzelmek.


Ha tanácsot kérek egy nehéz helyzetben, az nem segítség, hogy az illető elkezd nekem vinnyogni, hogy jajj, szegény te, neked most nehéééééééééééééééééééz, de sajnállaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak. Az minden, csak nem tanács.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook