Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
547. survivor3 (válaszként erre: 545. - Dcb3e07d99)
2008. dec. 23. 08:19

Szia kész (2)-mi eeeezzzz a 2?!


Rég írtál már. Már kezdtem azt hinni, hogy megnősültél :)

Megbeszéltem anyukával, hogy mit veszek neki. Egyeztettem.

Hát persze, hogy te is rossz ember vagy! Majdnem annyira, mint én.

Kérjük a fórum nevének megváltoztatását-

ÖRDÖGÖK névre.


Amúgy, minden OK kész?

546. dcb3e07d99 (válaszként erre: 540. - Dina2)
2008. dec. 23. 08:15
Kemény a helyzet, ha valaki, hát én megtudom érteni a Barátodat.
545. dcb3e07d99 (válaszként erre: 543. - Survivor3)
2008. dec. 23. 08:12

Szia!!


Tudod, legalább veled beszél... Apróság, de lehet, hogy Anyukához is ugyanazt hozza pl. a Jézuska a kommunikáció hiánya miatt...


Nekem ezt mondta a gyermekem valamelyik nap:"Apa, Te rossz ember vagy, ezért nem jársz templomba"

544. Dina2 (válaszként erre: 541. - Survivor3)
2008. dec. 23. 07:54

köszönöm drága!

ezen az úton próbálok én is haladni: hogy felfogja, lehetne sokkal rosszabb is a helyzet és örüljön annak, amije van!

2008. dec. 23. 07:52

Tegnap váratlan telefonom volt. A gyermek anyja hívott és kért, hogy vigyázzak a kisfiamra egy kicsit, amíg ő vásárol Karácsonyra. Hazasiettem munkából időben de ez a beteg csak este 6-ra hozta. 2 órát töltöttünk együtt. Postára mentünk, vásároltunk. Egy kirakatban betlehemi szobrok voltak. Ott persze megálltunk és legot kértünk a Jézuskától. Érdekes, hogy a gyerek azt mondta, hogy; Apa agyalágyult vagy. Kérdeztem, hogy ezt ki mondta kisfiam? Anya.


Miután vacsorázott megérkezett az anyja, aki olyan szinten volt kirittyentve, mint aki divatmagazinba készül. Nem akartam említeni, amit a gyerek mondott. Majd az ünnep után elmondom neki, hogy tudom, hogy baj van a fejemben és a fiam is meg fogja tudni ha felnő, hogy miért.

De az is lehet, hogy csak elmondom neki, hogy mit mondott a fiam. Aztán köpök magam elé egy jó nagyot, mert kb. enyit érdemel ez a nő Karácsonyra.

542. survivor3 (válaszként erre: 538. - Évi75)
2008. dec. 23. 07:33
Az asszony férje tegnap reggel meghalt a kórházban...
541. survivor3 (válaszként erre: 540. - Dina2)
2008. dec. 23. 07:32

Szia Dina2!


Én nem nagyon tudok tanácsot adni, mert ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a barátod.

Valaki írta, hogy próbáljam a gyermekem után érzett hiányt különválasztani a család és a volt párom iránt érzett hiánytól. Ez eleinte nehéz volt de a gyermekkel eltöltött idő átformálja ezt az érzést.

Úgy gondolom, hogy ha csak a tér szól bele a gyermekkel való kapcsolattartásba, akkor az leküzdhető és szerencsés helyzet, mert láthatja a gyermekét mikor itthon van.

Mondd el neki, hogy mennyi férfi van, akinek nem adják oda a gyermekét, aki ellen eszközként használják a gyerekeket. Gondoljon bele, hogy hány 30 éves magányos fiatalember van aki gyermekre vágyik, akinek még csak kapcsolata sincs és a szülőkkel lakik.

Erősítsd meg őt. Én nagyjából ennyit tudok írni ezzel kapcsolatosan.

540. Dina2
2008. dec. 22. 09:02

Sziasztok! én a segitségeteket, tanácsokat szeretnék kérni ahhoz, hogyan "vigasztaljam" meg a barátomat.

ő idén áprilisban költözött el a családjától, mivel a felesége már harmadik éve csalta. előzőleg kétszer eljött már, de a kislány miatt kétszer megpróbálták újra, ám 1-2 hónap alatt újrakezdte a hölgyemény a pasizást, mialatt a férje kamionozott külföldön, igy véglegesitette a költözést. mivel a ház az asszonyé, igy egyetlen lehetősége volt, hogy visszaköltözött a szüleihez a szomszédos városba.

iszonyatmód hiányzik neki a kislánya, aki nagyon apás. szerintem példaértékű, ahogyan foglalkozik a kislánnyal...csak mivel nincs kocsija sem, elég nehezen tudják összehozni, hogy találkozzanak.


és az utóbbi hetekben azt vettem észer, hogy valahogy belesüllyedt az önsajnálatba. el van keseredve, hogy ide jutott az élete: 30 évesen a szüleinél lakik, nincs semmije, és még a családját is elvesztette. teljesen kilátástalannak látja az életét, üresnek érzi magát.

szerintem-bár nem mondja ki-nagy baj lehet az önbizalmával és nem tudom, hogyan sgeithetnék neki, hogy feldolgozza a vele történteket.

százféle módon próbáltam már vigasztalni, biztatni, de egyre jobban le van törve.

szerintetek mit kéne tenni?

539. survivor3 (válaszként erre: 538. - Évi75)
2008. dec. 22. 07:25

Szia!


Beteg vagyok, megfáztam.

Lelkileg viszonylag rendben vagyok. Jó lenne ha már Karácsonyon túl lennék.

538. évi75 (válaszként erre: 534. - Survivor3)
2008. dec. 21. 13:56

Az utolsó mondatod nagyon szép. Én sem hiszem hogy az átkozás segít rajtam egy ilyen helyzetben. Attól még senkinek sem lesz jobb ha valakit elátkoznak. nem értek ebben egyet azzal a hölgyel.Te viszon nagyon szépen megfogalmaztad és jól teszed, ha imádkozol értük.

Amugy hogy vagy?

537. survivor3 (válaszként erre: 535. - Szanka)
2008. dec. 21. 11:44

Szia!

Nehéz ügyed lehet ha elveszítetted a bizalmad.

536. Szanka (válaszként erre: 535. - Szanka)
2008. dec. 20. 22:44
Kimaradt: Talán majd egyszer....
535. Szanka (válaszként erre: 534. - Survivor3)
2008. dec. 20. 22:44

Lassan egy éve hagyott itt minket a férjem, de én még képtelen vagyok elmenni a templomba...

Talán egyszer...

2008. dec. 20. 16:15

Tegnap szórakozni voltam abban a városrészben, ahol több, mint 20 éve laktam még. Egy presszóban rumosteáztam, ahol találkoztam egy nővel. Egy öreg cigányasszonyal, aki nagy tiszteletnek örvend a családjában és környezetében. Mi már gyerekként is boszorkánynak hittük. Megismert.

Legalább 10 éve nem láttuk egymást. Beszélgettünk a pultnál vagy 2 órán keresztül és ittunk. Elmondta, hogy kórházba jár a férjéhez minden nap, aki halálos beteg. Napról-napra egyre gyengébb, bármikor meghalhat.

Kérdezte van-e már családom. Közöltem, hogy volt.

Azt javasolta, hogy menjek el a templomba és egy gyertyát gyújtsak. Amíg el nem ég a gyertya addig átkozzam el a nőt. Azt mondja hatásos.

Te jó ég!

Mutattam a kisfiam fényképét neki. Sokat vígasztaltuk egymást, aztán úgy búcsúztunk, hogy OK lesz templom de csak imátkozásra. A férjéért és a kisfiamért.

533. survivor3 (válaszként erre: 528. - Évi75)
2008. dec. 19. 07:36

WOW!


Esettanulmány lettem!


Legalább nem hiába írtam.

Örülök ha rendbejött a kapcsolat.

Ápoljátok!

532. évi75 (válaszként erre: 531. - A29681fe8d)
2008. dec. 18. 20:35

nagyon nagyon köszi!!!

és ma hogy vagy? mi a baj köztetek? tényleg ennyi volt?

531. a29681fe8d (válaszként erre: 530. - Évi75)
2008. dec. 18. 20:19
6. piramis, csak a szövege van meg, 9. p-mobil, ha újra kezdeném.
530. évi75 (válaszként erre: 529. - A29681fe8d)
2008. dec. 18. 20:03

bocsika, de kíváncsi voltam és bekukkantottam az adatlapodra. láttam ott egy naplót, és elovastam, ha nem baj. nagyon igazak az idézeteid, és nagyon tetszenek a bejegyzéseid. a zenékből itélve rettenetesen magad alatt lehetsz. sajnálom.

itt sok barátot találhatsz, ha tudunk, segítünk. legalábbis én,és az eddigi beírók is szerintem.

sajna nagyon keveset írtál magadról.

/megadnád, hogy a napló bejegyzésed 6 és 9-es bejegyzéseknek mi a címük?/

szerintem itt nyugodtan kinyilhatsz egy kicsit jobban.mesélj kicsit többet magadról, magatokról.

529. a29681fe8d (válaszként erre: 528. - Évi75)
2008. dec. 18. 19:52
Én csak itt nyalogatom sebeimet, várva egy megértő hang simogatására. Ha a gondok túl nőlnek már rajtunk, és a remény az egyetlen barátod, minden kéz segítség, ami érted nyúl.
528. évi75
2008. dec. 18. 19:32

sziasztok mindenki!

rég jártam erre, nem volt netünk, de nem is ezt akartam leírni.

két csajszi rólam írt, és régebben is írtam, senkit nem szerettem volna megbántani. csak akkor hirtelen nagyon sok indulat volt bennük, nagyon sok keserűség,legalábbis igy éreztem.senkit nem akartam kiosztani vagy egyéb, legfőképp megbántni nem akartam senkit, főleg hogy egyikőjükkel priviben is leveleztünk már.szóval bocsi csajok, ha nyers voltam vagy bántó, stb...nem ugy szántam!


én azon a szinten voltam a párommal, hogy szétvállnak utjaink, akkor tévedtem erre a topikba. a férfi oldalról is meg tudtam látni a helyzetet, hogy milyen lenne a páromnak, ha szétmennénk. ő is nagyon nagyon szenvedne, a gyerekek is, és bizony nekem is nagyon fájna, ha egyszer egy nővel állítana be a láthatáskor.nem szeretnék neki fájdalmat okozni.szeretjük egymást, csak laposodtunk.

megbeszéltünk nagyon sok mindent, mérlegeltünk mind a ketten.jól vagyunk.


survivor3, igazából ezekre te ébrsztettél rá, egy kicsit te is hozzá járultál, köszi. Annak örülök, hogy jobban vagy!!!!!és tök jó hogy a kisfiaddal ilyen jó a kapcsolatod!

én is elkérném a másik nevelt fiút is.mint ahogy elöttem írták már.


ex-el, rólad nem sokat tudok, de egy alapos beszélgetés sokat segíthet!

527. a29681fe8d (válaszként erre: 526. - Survivor3)
2008. dec. 18. 18:28
Ő is ezt mondja, de qrva nehéz lesz.
526. survivor3 (válaszként erre: 525. - A29681fe8d)
2008. dec. 18. 15:40

Ne írd még le!!!!!!!!!!!!


Hagyj egy kis időt!

2008. dec. 18. 15:31
Nagy remények, nagy csalódások. Ennyi volt a randi.
524. survivor3 (válaszként erre: 523. - Ee8583e1f3)
2008. dec. 17. 17:52

Semmi gond.

Aki indította az ritkán ír. Remélem megoldódtak a problémái.

Keresőszóval jutottam a topikjába.

Ha nincs, akkor nem is regisztrálok.

De jó oldal ez.

523. ee8583e1f3 (válaszként erre: 522. - Survivor3)
2008. dec. 17. 17:49
Akkor elnézést!
522. survivor3 (válaszként erre: 520. - Ee8583e1f3)
2008. dec. 17. 17:27
Nem én indítottam.
521. ee8583e1f3 (válaszként erre: 513. - A29681fe8d)
2008. dec. 17. 17:25
Megkaptam a prividet, köszönöm!
520. ee8583e1f3 (válaszként erre: 511. - Rohiani)
2008. dec. 17. 17:24
Igen, Én irogattam, egy másik elhagyott nővel egymásnak, csak ketten voltunk mivel akkor ide senki nem írt! Le írtam mik történnek a férjem és én közöttem, de én úgy érzem nem szidtam a páromat! Viszont ő azt írta, ez az Elhagyott pasik fóruma, ami igaz, szóval mi nők ide ne jöjjünk panaszkodni, csak támogatni! Nekem ez nagyon rosszúl esett, nem esett volna, ha Survivor írta volna, azokat a sorokat, végül is ő nyitotta a topikot! Na mindegy, amúgy tőlem nyugodtan írhatsz ide!
2008. dec. 17. 13:28
Nagyon sok ember él ilyen és hasonló gondokkal, a gyerek az első, ez vitathatatlan. Mi úgy megyünk szét, hogy 15 év alatt, egyikünk sem csalta meg a másikat. Nekem a picur új remény hozott, neki elmúlást.
2008. dec. 17. 13:12

Soha nem egyszerű, ha vkit elhagynak, vagy csalódnia kell! De gondoljatok a gyerekeitekre, ők a legfontosabbak! Ha a nő már nem is lényeges, a gyerekeknek mindig ti lesztek az apjuk és továbbra is felelősséggel tartoztok értük.

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok, ez sem a nőknek , sem a férfiaknak nem könnyű!

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook