Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott férjek klubja fórum

Elhagyott férjek klubja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
787. andilaci (válaszként erre: 784. - Sutyek)
2018. nov. 21. 10:04
Érdekes a történet,vagy inkább elgondolkodtató.Most mi a helyzet???
786. survivor3 (válaszként erre: 784. - Sutyek)
2017. okt. 21. 20:51
Minden kiderül hamarosan.
2017. okt. 18. 16:59
Elgyatott nők tilosak itt?
784. sutyek
2017. okt. 18. 16:21
Itt az a kérdés hogy 22 év után miért akart az élettársam egyedül maradni.Ő most 50 éves én pedig 69.Mint derült égből a villámcsapás úgy ért a dolog.Új kapcsolat nincs az biztos.Egyik napról a másikra történt el is jöttem.Ott hagytam Austriában albérlettel együtt.Nagy kor különség???Akkor eddig miért voltam jó .Most is telefonon beszélgetünk.Menopauza????????Azt mondta szeret.Meg keveredet???
2010. júl. 13. 21:32

Velünk töltött több, mint 4 napot a Kisfiam.

A nyári hosszabb láthatás része volt ez.

Megörökölt, tiszta játszós ruhában vittem őt vissza az anyjának.

Megjegyezte, hogy mi ez a toprongy a gyereken?


Ma 1,54 percet tudtam beszélni a gyerekkel.

Az én számlámra ment volna a beszélgetés, de ő ennyit engedett.

Hülye paraszt pitsa.

2010. ápr. 10. 23:57
Nagyon komoly a klub neve :)) !
781. survivor3 (válaszként erre: 780. - Rinike)
2009. dec. 24. 22:43

a gyerek nem hallotta, hogy sírtam

az anyja kérdezte, hogy meg vagyok fázva?

780. rinike (válaszként erre: 779. - Survivor3)
2009. dec. 24. 21:54
Nekem már 17 éves a fiam. 2 és fél éves volt, mikor az első karácsonyt egyedül töltöttem, mert ő az édesapjával volt. Éjjel sétáltam, és az ablakuk alatt sírtam. Később már nem rázott meg ennyire az egyedül töltött karácsony. Gondolom valameliyk napon nálad lesz a kisfiad, készülj és gondolj arra, hogy az milyen szép lesz. Szerintem nem szerencsés a gyermekkel szemben, hogy sírtál a telefonban. Telefonálás előtt és utána is szabad sírni, de közben a gyermek érdekében erősnek kell maradni. Ez persze nem zárja ki azt, hogy elmondjad neki, hogy hiányzik, szereted, és örömmel lennél vele, de természetesen várod majd akkor, amikor jön.
2009. dec. 24. 21:26

Telefonon hívott az exem.

A láthatást beszéltük meg. Átadta a Kisfiamnak a telefont. Azt ajándékokról mesélt hosszasan és boldog Karácsonyt kívánt. Sajnos nem tudtam erős maradni. Sírtam, de beszélgettem vele.


Elfelejtettem cigit venni. El kell menne, m cigiért. Sétálgatok ide-oda. Oda - vissza és haza.

Nem találom a helyem. Ez rosszab Karácsony,mint a tavalyi. Ráadásul semmi jó sincs. Dögunalom.

2009. nov. 19. 21:49

Bezárják az óvodát, ahová a Kisfiam jár.

Már nagyon kevesen vannak, akik nem betegek.

Ő is közöttük van és ennek igazán örülök.


Emlékszem mikor megtudtuk, hogy nekem támadtak, hogy hogyan merjük, vállalni a babát? Miért akarom annyira?

Mert majd ha a gyereknek valami baja vagy beteg lesz, akkor nekem végem... Csak azt nem mondták, -mit akarsz te selejtes? Tűzzel vassal ellenezve volt a gyerek.

Egyáltalán nem félek, igazi vasgyúró kisfiú és tudom, hogy még nagyon sok mindent meg fogok vele élni.


Édesanyámat voltam ma köszönteni.

Keserűen mondta, hogy hiányzott neki legalább egy perces telefon az exemtől, hogy a kicsi köszöntse őt.

Nem tudtam semmit mondani neki. Arra gondoltam, hogy mennyiszer játszotta el itt a jó kis meny jelöltet. Jópofizott, vendégeskedett. Most meg sajnál egy rohadt telefonhívást anyámtól meg a kisgyerekétől. Bezzeg mikor pénz vagy valami kell...

Akkor jön a hívás meg az sms. Ilyenkor úgy útálom.

2009. okt. 24. 00:38

OK

Jó éjt! Szoktam itt lenni.

776. ozon72
2009. okt. 24. 00:36

Megyek lepihenni.Jó volt írogatni Neked egy kicsit.

Habár nagyon érdekelne, mivel tetted túl magadat ezen az időszakon...

Most elköszönök,remélem itt leszel legközelebb is.

775. survivor3 (válaszként erre: 774. - Ozon72)
2009. okt. 24. 00:25
Elhiszem.
774. ozon72
2009. okt. 24. 00:22
A néha jó- néha nem azt a mostani állapotomra írtam.Nekem jó, hogy itt van mindig a lányom- ha nem lenne biztos nagyon elhagynám magamat.De hát ő felelősség is és az egyetlen gyermekem.Nekem is sok erőt ad itt belül. De neki is rossz, hogy így maradtunk.
2009. okt. 24. 00:15

Ezt nem értem.

Néha jó, hogy veled van - néha nem?

A gyerekemmel sokkal ügyesebben túl lettem volna rajta az biztos. Rosszabb volt (és persze most is rossz) hogy nem volt velem.

Segítségem is volt, sok jó tanácsot kaptam.

Hála nekik is.

772. ozon72
2009. okt. 23. 23:57
Azt olvastam, hogy a gyerek a mindened és ő ad erőt neked.Nálam olyan mint a hullámvasút: néha jobb ,aztán mélypont....egyedül sikerült túljutni rajta?
771. survivor3 (válaszként erre: 770. - Ozon72)
2009. okt. 23. 23:45

Engem is nagyon kikészített.

Én itt fórumoztam és innen kaptam segítséget is.

Amikor nagyon magam alatt voltam, akkor elkértem a gyereket, hogy vele lehessek.

Ha nem adta oda, akkor néztem a fényképeket róla és a telefonomban is benne volt.

770. ozon72 (válaszként erre: 768. - Survivor3)
2009. okt. 23. 23:33

A régi társamnak már külön családja van, de írt,hogy ha bármiben tud a lányommal kapcsolatban segít- persze nem fogadom el.

A gyermekem anyja is jelentkezett ,hogy talán jó lenne találkozni a lányával, de a gyerek több mint 7 éve nem is látta- így ez nem jó döntés lenne.


Igen engem nagyon kikészített ez az egész színjáték.Nem tudom neked mennyi időbe telt , de én 2 hónapig szinte alig aludtam.Minden nappal és éjjel pokol volt és még most is fájdalmas.

Olyan váratlanul jött, semmi előjel..terveink voltak...aztán lebukás.Már ott a harmadik.

769. survivor3 (válaszként erre: 768. - Survivor3)
2009. okt. 23. 23:26
-?
2009. okt. 23. 23:25

Amikor megtudtam, akkor semmit nem aludtam.

Érdekes, álmodni nem álmodtam egyszer sem róla.

Jól kikészíthetett téged?

Mi van a régi társaddal?

767. ozon72 (válaszként erre: 766. - Survivor3)
2009. okt. 23. 23:17

Igen ,nagyon ismerős nekem is .De én tudom,hogy már az új szerelmével van így nem várom,hogy hívjon.Nálunk durvább volt ez a rész is.Lebukott, elköltözött és persze letagadta,hogy van harmadik.Te tudod, látod is az igazságot és mégis hazudozik.2 hónapon át írogatott,hogy hiányzom de ez inkább lelki terror volt.A cél az volt, hogy még jobban kikészüljek. Sikerült is neki.

Sajnos itt a gyermekem tud belém kapaszkodni és még azt sem tudtam megtenni, hogy leigyam magam.


Gondolom Te sem aludtál valami jól? Nekem még most is szörnyű álmaim vannak miatta.

766. survivor3 (válaszként erre: 764. - Ozon72)
2009. okt. 23. 23:06

Reménykedtem meg ittam. Mellette pedig a gyerekembe "kapaszkodtam"

Vártam, hogy az ex visszahívjon.

Aztán napról-napra könnyebb lett.

765. ozon72 (válaszként erre: 763. - Survivor3)
2009. okt. 23. 22:59

Igen drogos volt, megjárta a poklot és újra talpra állt. Szókimondó és közönséges - de nagyon igaz és tapasztalt ember.Voltak élettársai úgy tudom.

Minden esetre a könyve telitalálat.

764. ozon72 (válaszként erre: 762. - Survivor3)
2009. okt. 23. 22:57

Pontosan ezt érzem én is. A hibáimért vagy inkább a hibás döntéseimért megkaptam ami jár.De sajnos minden ilyen cselekedetem a gyermekem életét is befolyásolja.Jelenleg nem vagyok igazán optimista.

Nem tudom Te hogyan vészelted át ezt az időszakot, de én sajnos párkapcsolatban éltem folyamatosan 13 éven keresztül.Aztán egyszer csak itt maradok egyedül a lányommal és csak ámulok.Hol is rontottam el?....

2009. okt. 23. 22:47

Dr. Csernusról nekem a kábítószer jut az eszembe.

Nem foglalkozom vele.

Amúgy őt is elhagyta a felesége, vagy az élettársa?

762. survivor3 (válaszként erre: 760. - Ozon72)
2009. okt. 23. 22:45

Megértelek és ne haragudj nem akartalak számonkérni.

A sors, visszaad mindent.

Ami rosszat tesz az ember, azt az élettől (bár én inkább Istent hiszem) példásan visszakapja.

Elfogadnak gyermekeddel olyan nők, akiknek nincsen családjuk. Ez jó dolog, ezt te is tudod.

Látom az adatlapodon, hogy jelenleg egyedülálló vagy. Ez nekem optimizmust sugall.

761. ozon72 (válaszként erre: 758. - Survivor3)
2009. okt. 23. 22:42

Az elején a fiatalabb is szerette a lányom , de igazán csak nekem akart megfelelni..de később vetélytárs és problémaforrás lett számára a gyerek.

Mert nekem a gyerekem az első és őt sohasem fogom úgy szeretni stb..Hiába mondtam a lányomnak csak én vagyok, nincs más és ahogy őt szeretem az egészen más.Elég gyerekes felfogás, de az igazi gondok nálunk is az összeköltözéssel kezdődtek.

760. ozon72 (válaszként erre: 758. - Survivor3)
2009. okt. 23. 22:34

Nem mérlegeltem, hogy mit vesztek és nyerek.Adott egy kapcsolat,6 év ami a végére inkább közös összetartozássá és szeretetté csendesült.Te úgy érzed a betegséged miatt,hogy véged.4 hónapig szinte nem élsz, aztán a gyógyszerektől újra meglátod a világot.Ekkor jön egy lány és beleszeretsz..nem látod a jeleket, mert hinni akarsz benne és újra élsz.Na ez volt a szemfényvesztés....

DR.Csernus - a Nő. Hallgasd meg, nekem hangoskönyvben van meg.Nagyon nem bírtam, de hihetetlen az a rengeteg tapasztalat és igazság ami benne van a párkapcsolatokról.Sok választ megkaptam én is belőle.

759. survivor3 (válaszként erre: 757. - Ozon72)
2009. okt. 23. 22:26
Nem olvastam. Mi az?
2009. okt. 23. 22:25

Ha rengeteget bizonyított, akkor miért nem volt jó neked?

Miért cserélted le?

Elfogadta, szerette és gondozta a gyermekedet.

A fiatalabb megtette ugyanezt?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook