Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2011. máj. 5. 19:20

Persze,hogy használ kinél sok idő múlva kinél kevés idő múlva mert nem vagyunk egyformák!

Most szombaton is hallottam a NEO FM -en a zselatint mint ízületi kocsonyára ajánlatos szert,de csak a víz szívódik belőle fel!Hát hogy félre vezeti ez az embert és a"gyógyteáival"még senki sem gyógyult meg tőle mert a fájdalom később vissza jön!Gondolkodjunk már el ezen!

2011. ápr. 30. 18:22
igazad van,a túlsúlyomhoz képest tökéletes a vérnyomásom és a vércukor szintem az ágynak köszönhetően!
2011. ápr. 9. 11:56

Úgy fel vagyok háborodva mert múltkor is meg ma is hallottam a rádióba a NEO FM-en a Bükki füves

ember,hogy félre vezeti az embereket PL:a teáival meg a zselatinnal,hogy jó a térd ízületre be kell kenni kívülről és felszívódik,de hogyan szívódik tudomásom szerint csak a folyadék tehát a víz gondolkodjunk már egy picit nem tudom,hogy képzeli,hogy így félre vezeti az embereket mert ha logikusan gondolkodik ilyeneket nem nyilatkozik!

A magas vérnyomásról is egyorvos nyilatkozott csak gyógyszerrel lehet hát próbálja ki mindenki a központokba a készüléket és elfog múlni a magas vérnyomás csak idő kell hozzá!

A múltkor meg a fejfájásokról volt szó,hogy mindenre csak a gyógyszer jó!Hát gondolkodjunk már egy picit kémia a gyógyszer és ez árt a szervezetünknek!

2011. márc. 30. 19:37

Régen volt február 5.-amikor írtam!A"FEHÉR HAJÚ ANGYALKÁRA"hallgattam,hogy többször alkalmazzam a készüléket mint három és igaza volt mert már sokkal jobban érzem Magam és hiányzik a négy-őt kezelés naponta,de még egyenlőre csak mankóval tudok menni,de még is naponta eljárok az ágyra mert tudom,hogy használ.

Hála az égnek egyre több ismerőssel találkozom a központba szerintem látják rajtam a javulást.

Örülök,hogy ide járhatok sokszor hallok új dolgokat az előadóktól!

Ez a készülék valóban jó mindenre használja mindenki otthonába mert a XXI.-dik században mindent meglehet oldani,hogy otthonában használja mindenki!

2011. febr. 5. 11:33
Még mindig van javulási tünetem az okokat nem a tüneteket hozza elő az ágy mert most menni sem tudok úgy fáj a derekam,de szerintem jobb lesz utána mint máskor és ennek örülök!!!Nekem sok-nagyon sok problémám volt és még van,de egyre jobb lesz!Kérdem Én,hogy gyógyszerrel ez elmúlna?Na nem mert a gyógyszer ha belegondolunk "méreg",de ezt nagyon sokan nem értik meg!
2011. jan. 4. 10:18
BUÉK mindenkinek!!!
149. Ferike Székesfehérvárról (válaszként erre: 144. - Wikki)
2010. nov. 21. 22:36
Van rajt egy 40 perces program az ajánlott,de annyit használod e mellett amennyit akarod ezen felül,de úgy hogy csak egyszerre mert utána 5-6 órának elkel telni,hogy a szervezet feltudja dolgozni a kezelést!
2010. nov. 21. 22:29
Hát ilyet ne mondjál mert igen is csak ez használ ha utána nézel a Jáde kő hivatalos árának akkor Te sem csodálkoznál,hogy ennyi az ára!
147. Celéna (válaszként erre: 144. - Wikki)
2010. nov. 21. 18:21
A távirányító egyszerűen kézi irányításra kapcsolható,ott és úgy ,és annyit kezeled,amennyit kívánod.
146. Celéna (válaszként erre: 145. - Ivanhoe)
2010. nov. 21. 18:14

Szia!

Nagyon jó az ötlet. Azokat használd Te!

145. ivanhoe
2010. nov. 21. 04:49

Nem veszitek észre, hogy milyen szemfényvesztés az egész? Az egész jade köves maszlag csak arra jó, hogy arany áron eladjanak egy masszírozóágyat, amit máshol harmad áron megvehettek!

[link]

Talán nézzétek meg ezen az oldalon is, nem csupán a ceragem centrumokban, agymosás után!!!!

A Wellimpex-nél megtaláltok mindent, és nem kell végighallgatni naponta a himnuszt a ceragemről! (kisbetűvel)

144. Wikki
2010. nov. 20. 15:44

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem,remélem valaki tud benne segíteni! Az ágy be van állítva,hogy hogyan menjen,milyen időközönként álljon meg. Az lenne a kérédésem,h ezen lehet esetleg állítani,és ha igen hogyan?

2010. nov. 13. 17:30
Nekem mikor megmondták,hogy egy GÉN betegséget örököltem anyámtól és ez okozza a agyban a mozgás koordinációs zavarokat lesújtott és a legjobb szaktekintélyek az országban sem tudtak segíteni s megtaláltam a gyógymódot rá igaz csak akkor hittem benne mikor kipróbáltam már az első kezelés segített a karomból a zsibbadás elmúlt és egyre jobban lettem ma már gyógyszerek nélkül élek,de még csak mankóval tudok menni tudom,hogy az egészség vissza szerzése nagyon nehéz és még egy-két év.Nekem van itthon kis készülékem amit reggel este tetőtől talpig használok és a javulásom felgyorsult mert érzem,hogy sokkal jobban javulok ha nem lenne bele sem merek gondolni,hogy még mennyi idő lenne.Úgy hogy sokat köszönhetek a "FEHÉR HAJÚ ANGYALKÁNAK"vissza kaptam az életeet!!!
2010. nov. 2. 22:59

Szia!

Minden szavára figyeltem,és minden úgy történt ahogy mondta!Nekem az volt a gondom,hogy képtelen volt a gerincem megtartani a testem.Gerincferdülés,hátizom gyengeség.Hogy mi a kiváltó ok,azt nem az orvosoktól tudom.Az MBT szaküzletben,a számítógépes teszt szerint,a testsúlyom 70,6%-át a jobb sarkamon hordom,születésem óta.Sokáig bírta ez a gerinc.Olyan fájdalommal léptem be a központ ajtaján,hogy ma sem tudom,hogy voltam képes odavonszolni magam.Megszűnt a fájdalmam,elvette az orvos a magas vérnyomásra,cukorra szedett gyógyszereimet.A fodrászom megkérdezte,tudom e hogy sok apró hajszálam nő?Ezek szerint zajlik a méregtelenítés.Ma már nem hallom a kezelés alatt 4-5 csigolyám a helyére pattanni.Sok éves,szinte állandó arcüreg gyulladásom miatt sokat jártam a fogorvost,mert már a fél fejem is gyulladásban volt tőle.A fül-orr-gégén megműtöttek,nyitottak egy ablakot az arc csontomon,hogy ki tudjon az arcüreg tisztulni.Hasztalan.Már nem is tudtam hová forduljak segítségért.Ez is megoldódni látszik,folyamatosan nyomja ki az ínyemen keresztül a felgyülemlett szennyet.Már nem feszül,és nem érzem,hogy bármikor újra belobbanhat.Jó néhány éve kerestem a "sok az egyben-t"ami okot kezel,és nem tünetet,mint az orvosok.MEGTALÁLTAM!!!!!!!!

2010. okt. 31. 13:31

Az életem kaptam vissza a CERAGEM ágytól,de még menni nem tudok,de ami késik nem múlik mert nem egyformák az embereknek a bajai az Enyém az öröklött sajnos GÉN hibát örököltem és ez nagyon sokára tudom helyre hozni,de igyekszem!!!

Hála a FEHÉR HAJÚ ANGYALKÁNAK"és ez úton is nem értek egyet azokkal akik le szólják a"FEHÉR HAJÚ ANGYALKÁT"MERT ő csak jót akar,hogy mondja az embereknek,hogy többször kell használniuk naponta a CERAGEMET így a javulás erő teljesebb lesz...

2010. okt. 31. 13:11
Szia!Ugye nem beszél hülyeséget a"FEHÉR HAJÚ ANGYALKA"!
139. kyozai (válaszként erre: 138. - Celéna)
2010. okt. 30. 12:44

Bocsi ha harsány voltam:)) A mondataim senkit és semmit nem minősítenek!!! Valaki mondott valamit (sokszor mond de sosem felelt még a kimondott szavaiért)....leirtam....elolvasták....mérgesek lettek....páran:))


Ennyi

138. Celéna (válaszként erre: 137. - Kyozai)
2010. okt. 27. 15:23

Szia!

Igazad van!Nem ugyanazok a tapasztalataink,véleményünk sem lehet ugyanaz.Azért az nagyon jó,hogy nem az ágyat,nem a Tányát és nem engem minősítettél.(Hanem kit?)

137. kyozai (válaszként erre: 135. - Celéna)
2010. okt. 25. 00:52
Jézusom! Te olvasol vagy csak ideböfögsz néha?:))...Elöször is nem az ágyat minősítettem és használtam eleget...mivel otthon is van belőle. Egy számomra idegesítő, rosszindulatu embernek tettem alá ezzel amit ide írtam. Tánya kigyógyult a rákból....jézusom!!!
136. mgv88261 (válaszként erre: 124. - Ebelin24)
2010. okt. 24. 14:49

Szia Ebelin24!

Nekem hideg göbök voltak a jobboldali pajzsmirigyemen, ezáltal alul működött. Nem mondta ki a doktornő, de éreztem, hogy műtétet akar, de nyertem egy kis időt. Megkértem egy barátnőmet, aki elvégezte a természetgyógyász főiskolát, hogy ha tud segítsen. Azt mondta, hogy segítenek a barátjával, aki pszí-sebész (elnézést, ha rosszul írtam). A legközelebbi vizsgálaton nem látszódtak a göbök és annyit mondott a doktornő, hogy a műtét elhalasztva. Azóta is (4 éve) szedem az euthyrox tablettát, legutóbb 125 mg-ra lettem beállítva.

Egy éve van ceragem ágyam, amit minden nap használok. 3 hónappal ezelőtt sikerült fogynom és kértem a házi orvost, hogy nézzük meg a tsh-t. Nagy örömömre csökkentette a gyógyszeremet 100 mg-ra. Most megint bejelentkeztem vizsgálatra, mert újra fogytam és megint csökkentette a gyógyszeremet 75 mg-re.

Ezt csak is az ágynak köszönhetem, aminek a kis tappancsát (hélium lámpás kellék) mindig a nyakamra helyezem.

Ez saját tapasztalat, természetesen mindenki saját maga dönt a sorsa felett, de leírtam Neked, hogy hátha segítek a döntésedben.

Minden jót és jó egészséget!

135. Celéna (válaszként erre: 130. - Kyozai)
2010. okt. 23. 21:10
Az első mondatodból kiderül,hogy nem használtad,véleményed viszont van.Szerencsés a Tánya,és nem csak azért mert kigyógyult a rákból!!!!!!!!
134. Celéna (válaszként erre: 128. - Ebelin24)
2010. okt. 23. 21:04

Szia!

[link] keresd a hozzád legközelebb eső központot.Sok sikert,az életed minden területén.

133. 9ee282a420 (válaszként erre: 132. - 9ee282a420)
2010. okt. 22. 06:56
Elnézést a rengeteg helyesírási hibáért!
132. 9ee282a420 (válaszként erre: 130. - Kyozai)
2010. okt. 22. 06:54

Én pedig kétlem, hogy itt jelenlévő, és ennek az ágynak hatásaitól gyógyuló embereknek ellendrukkerre lenne szükségük.



Nem ismerem az ágyat. Viszont 1-2 hozzászólás elolvasásából arra következtetek hogy úgy hat, hogy a masszírozás által beindítja az ember öngyógyító folyamatait.

Aki a használata mellett lett rákos, nagyon meglehet hogy olyan anyagok kerültek a szervezetébe, amelyekkel már öngyótító rendszer sem tudott mit kezdeni. Ettől függetlenül mások életműködéseit még normalizálhatja.

Ahelyett hogy próbálod a gyógyulni vágyók megrendíteni, inkább segítsd a gyógyulásukat bátorító, pozitív gondolatokat.


Igenis van a krónikus betegségekből is teljes gyógyulás. Legyen már kivül állónak mindegy, hogy az egyén minek segítségével kívánja ezt elérni.

131. mamuci55 (válaszként erre: 129. - Ebelin24)
2010. okt. 22. 05:12
Jó reggelt!Nekem a bal oldali lebenyt vették ki.Budapesten az I.sz.Sebészeti klinikán műtött Dr.Horányi János.Nagyon jó sebész,csak egy nagyon vékony halvány vonal látszik a nyakamon.Pont ott ahol egyébként is van egy kis vonal.Szép napot!
130. kyozai
2010. okt. 21. 22:51

A ceragem ágy biztos jó minden egészséges embernek akinek semmi baja nincsen. Jól megmassziroz és jóleső érzéssel tölt el. Olvastam, hogy a rák kezelésében is segítségére siet az embernek. Annyi azonban bizonyos, hogy Park Dong Yeol (magyarországi főigazgató - Ceragem) felesége is sajnálatos módon megbetegedett eme rettegett kórtól. Az biztos, hogy nem a ceragem ágytól gyógyult meg mert JU DEN SZUN (becenevén: TÁNYA, A 13. budapest, béke u. 21-29 ceragem központban dolgozik) mondta, hogy titokban hazament Koreába és ott kezeltette ki magát kemoterápiával mert nyilvánvaló, hogy egy ceragem ágy nem gyógyíthatta meg. Amúgy amit elmondtam hét pecsétes titokként kezelik és de most éppen nem vagyok jó viszonyban TÁNYÁVAl ezért közzéteszem....!!!


Szép Napot!

129. ebelin24 (válaszként erre: 125. - Mamuci55)
2010. okt. 21. 22:49

Annyit kérdezhetnék még hogy mit távolítottak el NEked?Csak a göböt vagy valamelyik lebenyt is?Mekkora a vágásod?És ki műtött?

Köszönöm :)

128. ebelin24 (válaszként erre: 126. - Celéna)
2010. okt. 21. 22:48

Szia!

Mindenképp tennék egy próbát,ha már ennyi jót hallani róla!

Somogy megyében hol van ilyen központ,nem tudod esetleg?

Köszönöm hogy drukkolsz,rámfér nagyon is :)

127. ebelin24 (válaszként erre: 125. - Mamuci55)
2010. okt. 21. 22:46

Szia!

Semmiképp sem állnék meg egy dokinál,főleg hogy egy igazán antipatikus nőről beszélünk...Kaposvár,endokrinológia-csak ennyit mondok!

Szóval örülök hogy megtehetem hogy magándokit keresek,mert egy orvos=nem orvos!

Azt mondta a Dokinő,hogy a műtét uán valószínű lesz alulműködésem,amit gyógyszeresen kell kezelni...

Köszönöm a jókívánságod,aranyos vagy :)

126. Celéna
2010. okt. 21. 20:51

Szia!

Kérlek,ne feküdj kés alá,és ne szedj gyógyszert,amíg a hozzád legközelebb lévő Ceragem központban nem beszéltél

olyan emberrel akinek hasonló gondja van.Én tudom hogy ott a megoldás!!!Adj magadnak egy esélyt.Olyan fiatal vagy!Drukkolok érted!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook