Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. okt. 21. 17:50
Szia!Igaz sok jót hallottam a Ceragem ágy jótékony hatásáról.Ha elég kitartó lettem volna talán tapasztalhattam is volna.De szerintem a göbön nem tud segíteni.Nekem is jó volt a működésem,jó volt a citológia mégis ki kellett venni.Szerintem kérdezz meg más orvost is.Néha nagyon eltérő az orvosok véleménye.Azért drukkolok,hogy ilyen fiatalon ne kerülj kés alá.De a műtét nem olyan rossz,csak a gyógyszer szedés ,ha kell.Azt nekem is életem végéig kell szedni.De itt van egy fórum a pajzsmirigy betegekkel,kérdezd Őket is.Ők különböző korosztályból vannak.Minden jót Neked.
2010. okt. 21. 16:38

Sziasztok!

A jobb oldali pajzsmirigyemben van egy kisalmányi göb...Mégcsak 26 éves vagyok és baromira szeretném elkerülni a műtétet ami a Doktornőm szerint elkerülhetetlen.A citológiám negatív lett,de mégis akkora a göb,hogy muszáj lenne kivenni!

Szerintetek próbálkozzak a masszázsággyal?Vajon segíthet nekem?

2010. okt. 18. 20:52

Szia Ferike!

Hasonlóan tudok nyilatkozni.Ennyi idő alatt,nagyon sok problémától szabadultam meg.Az az "Őszhajú Angyal" azt mondta nekem,ha kitartó leszek,várhatom a csodát! ........és jöttek!

2010. okt. 5. 09:35

Szia Kedves Celéna!

Tudom,hogy hihetetlenül hangzik,hogy van megoldás,DE VAN evvel az ággyal...Nekem az életemet adta vissza igaz még mindig bottal tudok csak közlekedni pedig háromszor használom naponta,de érzem,hogy sokkal jobb!Nem is fogom abba hagyni.....

121. Celéna
2010. aug. 15. 18:55

Szia harmatcsepp!

Engedd meg kérlek,hogy tegezzelek,és kifejezem tiszteletem,az összegyűjtött tudásért,és a segítő szándékért.50 éves vagyok végig rohantam az életemet a családomért,MINDEN NAP tettem értük, a kertemért a virágaimért,mindenért,mindenkiért,Magamról,a testemről megfeledkezve.Mára küzdenem kell több betegséggel.Egy hónapja feltettem magamnak a kérdést,van e értelme élni tovább ezekkel a kínokkal.Megoldást kerestem,a mai magyar eü. nem ad megoldást.A netten találtam meg a Ceragem ágyat,és a hozzám legközelebb eső központot,Két hete gyötröm a testem,mert a központ vezetője azt mondta,ami fájdalommal megtettem az utat idáig,azon most vissza kell mennem.Fenntartásokkal fogadtam azokat a "csodákat"amikről az ágy használói beszámoltak.30 éves korom után eldöntöttem,nem mondok véleményt olyasmiről,amit még nem tapasztaltam meg.Minden csontom sajog!Tudom az élet semmit nem ad ingyen,hát visszamegyek ezen az úton,még akkor is ha olyan mintha "bottal vernék a hátam".Idézve az egyik kedves hozzászólót!MINDEN NAP!

2010. jún. 26. 10:02
A CERAGEM ágytól minden baj elmúlik ezt sokan nem értik meg pedig ez így igaz Én már több mint más fél éve járok a központba és itthon is van kis készülékem amit reggel este használok napközbe pedig elmegyek a CERAGEM központba és lassan,de javulok januárban egész hónapban zúgott a fülem már elmúlt az éjszakai WC-zés is,de még van mit javítani a készüléknek ezért is használom mert jó!!!
2010. ápr. 27. 17:51

Régen írtam ide a tüneteimről!Hát én csak azt szeretném ha mindenkinek az otthonába ott lenne a CERAGEM ágy vagy is a CERAGEM készülék mert az egészséget csak a CERAGEM készülék adja vissza

csak kinek rövidebb kinek hosszabb ideig tart mert nem vagyunk egy formák!Az orvosok nem tudnak segíteni senkinek sem ezt én 100% biztosan állíthatom egy egyszerű vállficam amit meg műtettem és elszúrták egy és fél évig jártam gyógytornára,de nem lett jobb és protézist ültetek be és ha akkor már lett volna CERAGEM készülék akkor nem kellett volna meg műttetni mert most jobb mint a műtét elött.

Az allergiára is jó mert allergiás voltam!

Csak még menni nem tudok,de sokkal jobb mint azóta hogy használom ezt az eszközt!

Úgy hogy mindenkinek ajánlom!!!

2010. ápr. 6. 09:54

Szia Sohatöbbet!

Én elhiszem Neked a fájdalmaidat és tudom azt is, hogy mindenki a saját maga érzi és tudja legjobban a problémáit.

Az jó, ha nincs baj a gerinceddel, ne is legyen. Nekem van és tudom, hogy az egy állandó kezelést, karbantartást igényel, erre (is) nagyon jó nekem a Ceragem masszázságy.

Arra gondoltam, hogy talán lappangott benned valami féle betegség, hogy ennyire érzékeny voltál a masszázsra. Velem ugyan is már előfordult 2-3 alkalommal, hogy le kellett szállnom, mert jött egy apróbb rosszullétt. Én viszont hiszek az ágyban és úgy gondolom, hogy ezek a kis rosszullétek tényleg figyelmeztetnek valamire. Ez a hiedelmem később be is bizonyosodott, mert egyik esetben meghűléses betegség, a másikban epe probléma derült ki. Ezekre is nagyon jó szolgálatot tett az ágy, mert a tappancsokkal tudtam kezelni a fejem, arcom, fülem, ill. a hasam azt epegörcsnél. Aztán felhívtam a ceragem központ vezetőjét, ahol az ágyat vettük és azt mondta, hogy az epe simán lehet a méregtelenítési folyamat része. Most épp ott tartunk a méregtelenítésben és a rendszeres masszázs hozzásegít ehhez is.

Ilyen alapon el tudom képzelni azt is - Kedves Papika07 - hogy a fülcsengéseden is segít.

Mindenkinek minden jót és jó egészséget kívánok!-:)))

2010. ápr. 2. 14:25

Mgv88261 és petrikek köszönöm a választ és a bíztatást!


Értelek benneteket és elhiszem a jó tapasztalataitokat.

Sajnos nekem még is elment a kedvem tőle...de nincs is lehetőségem újra próbálni, mert ehhez az ismerősömhöz kb. évente 1-szer megyünk.

Megjegyzem, nem tudok róla, hogy problémám lenne a gerincemmel, a hátizmaimmal. Nem szokott erre utaló tünetem lenni.

Nem is vonom kétségbe a masszírozás jótékony hatását....de ez nagyon erős volt.

Nem a masszírozástól, hanem a nagy erőtől fájt mindenem.

Mikor egy baseball ütővel jól hátba vágnak, majd, mikor jelzem, hogy ez fájt...közlik, nem baj, az a jó..jelzi, hogy ott a baj.:)...majd akkor mindjárt rád is sózok még 14-et, nagyon jó lesz hidd el!

Ha felépülsz, akkor jöhet a folytatás.:)


Szóval tényleg ZÚZÓDÁSOS sérüléseket szereztem.

Biztos tudjátok milyen az....éppen be nem kékült az izom. És a csontomon is olyan fájdalom volt, mint mikor jól beütöm.

A véleményem szerint túl nagy erővel nyomott a kemény görgő.

Mára rendbejöttem. (péntek...ugye múlt szombaton volt a "kezelés")


Biztos valamit rosszul csináltam, csináltunk. Mikor jeleztem, hogy meg-meg áll a görgő, azonnal kapcsolt valamit és újra teljes erővel elkezdte újra a görgőzést. Lehet, hogy sokáig feküdtem benne, nem a komplett programmal, hanem mindig az erős görgőzéssel...szóval nem tudom.

Lehet, hogy nem is szólok többet hozzá, mert még azt gondolják ellenpropagandát folytatok.:) Távol áll tőlem. Nekem nem jött be...ennyi.

Elhiszem, hogy sokaknak sok mindenben használ.

Mindenkinek ezt kívánom!

Idővel elképzelhető, hogy a "sohatöbbet"-ből lesz egy "namégegyszer" próba.:)

Még egyszer köszönöm a biztatást! Jó egészséget kívánok mindenkinek!

2010. ápr. 1. 20:57

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy fülcsengésre jó lehet-e ez a kezelés?

115. petrikek (válaszként erre: 113. - Sohatöbbet)
2010. márc. 31. 05:00

Rosszul feküdhettél. A görgőknek - tudtommal - nem szabad a gerincen mennie. Vagy annyira kötöttek az izmaid, el vannak mozdulva a csigolyáid stb. Bajt nem nagyon okozhat az ágy, ha helyesen használják, legfeljebb nem használ. Nálunk már sok orvos is ajánlja a betegeknek kiegészítő kezelésként. Szerintem menj vissza és beszélj az ottani emberekkel, hogy mi lehetett a baj. Nekem is fájt az első alkalom (és a aztán következő pár óra) és a férjemnek is, de több kevesebb rendszerességgel járunk és érezzük a javulást.

Szerintem menj vissza.

2010. márc. 30. 15:43

Nagyjából végig olvastam ezt a fórumot. Az elejét kb. fél évvel ezelőtt, akkor találkoztam ugyan is először a ceragemmel és próbáltam utána nézni a tapasztalatoknak. Megtettem, kipróbáltam és én rögtön azt éreztem, hogy EZ AZ, amire szükségem van. Nagyon sok mozgásszervi problémám van/volt és mindig is természetes módon, az okot megszüntetve próbáltam magam gyógyítani. Ez azt jelentette, hogy talán életemben 2x volt injekciós kúrám, a többi esetben megelőző-feltáró gyógyító módszert alkalmaztam (akupunktúra, akupresszúra, torna, úszás, infraszauna, masszázs stb.). Egyet tudtam, hogy nem szabad leállni. Ezeknek a betegségeknek a fő okozója az, hogy ha fáj valamid, akkor kíméled. Meg kell érteni, hogy amik bennünk mozgás hatására fájnak, azok letapadt izmok, melyeknek az a funkciójuk, hogy működtessük, mozgassuk őket. Nem ezt tesszük, ellustulunk, az izmok letapadnak, majd egy alkalomkor megmozgatjuk és fájnak. Ha tovább mozgatnánk egy kicsit tűrve a fájdalmat, sőt állandóan mozgatnánk, tréningeznénk, ki-ki a maga módján (úszás, pilates, gerinctorna), akkor ezek az izmok meghálálják azzal, hogy működhetnek és nem fájnak tovább. Ezt teszi ez az áldott ágy is, tehát Kedves Sohatöbbet, gondolom olvasol a soraimból. Ne kenődj el, hanem vigyél egy kis rendszert az életedbe, aminek nem a szenvedés a fő tárgya. Ez az ágy mindazt egyesíti, ami jó és hidd el, hogy az a néhányszázezer ember, aki gyógyult és a mai napig is használja (magamat is beleértve) szintén nem volt mindig panaszmentes. De mennyivel másabb úgy eltűrni egy fájdalmat, hogy tudod, ez a gyógyuláshoz vezető út. Vagy pedig úgy eltűrni, hogy ettől a pirulától 2 hét múlva jobban leszek, kicsit görbébb lettem, meg ki tudja mikor jön újra elő, stb. Tehát nem tünetileg kezel, hanem a szervezeted egészségét igyekszik visszaállítani.

Nálam nagyon bevált, én függő lettem, meg is vettük és mostanában különösen rácsodálkozom magamra, hogy mennyit is bírok újra.

Kívánom mindenkinek szeretettel ezt az érzést!-:)

2010. márc. 30. 12:40

Sziasztok!

Túl vagyok az első élményemen. Egy barátoméknál kipróbáltuk a Ceragem ágyat. Ez szombaton volt. Még ma is (kedden) rettenetes állapotban vagyok. Az első kettő görgőzés kellemetlen volt, (főleg, mikor a veséimet nyomta)de utána szinte élveztem. Majdnem elaludtam közben. Már vasárnap éreztem az utóhatásokat. Szó szerint zúzódási sérüléseket szenvedtem. Ma is, ha megemelem a karom, vagy elfordítom a felem, az fájdalmat okoz. Nem tudok fizikai munkát végezni.

Mikor a kezelést abbahagytam, akkor tapogattam meg, hogy mi is mozgott alattam. A lepedő alatt közvetlenül éreztem a kemény görgőket....ezek után nem is csodálkozom azon, hogy most mit tapasztalok. Nem kellene a görgők és a lepedő között valamilyen vastagabb (pl. szivacs) anyagnak lenni? A kemény görgők iszonyatos erővel (egész pontosan a testsúlyommal megegyező ellen-erővel)"masszírozták" a gerincemet, illetve mellette. A görgő helyenként ezzel az erővel közvetlen a csonton gördül. Most a csontban (is) érzem a fájdalmat minden mozdulatra. A nyakam közelében a gerinc végén levő "púpban" és mellette, valamint a derekamnál. (ahol nincsenek izom és zsírpárnák)

Körülbelül ilyen érzés lehet, ha egy karóval összevernek. (na jó, az talán rosszabb, mert ott ütések érnek...itt viszont iszonyatos nyomás)

Már kezdek félni, hogy esetleg porcleválást is okozott.

Nem tudnának annyit fizetni, hogy most újra belefeküdjek. Nem értem, hogy bírja ezt ki bárki is folyamatosan. Mit tennék, ha élsportoló lennék és ma kellene megfutnom az olimpiai csúcsot?:)

(Az ismertetők szerint sportolók is használják..)


Minden rendben lehetett ezzel az ággyal? Normális ez?

Van a családban olyan, aki már 200 egynéhányszor volt kezelésen. (Nem ebben az ágyban.)

Nem érten, nem értem, nem értem.....

Még egyszer mondom: Zúzódási sérüléseim vannak.

Mi lehetett a baj?

112. riamiam (válaszként erre: 111. - Leo999)
2010. márc. 18. 05:06
Tényleg ingyenes. A "bemutató" akkor zajlik, mikor az ágyon fekszel, azaz, mesélnek sztorikat, gyógyulásokat, stb. /ez elég hangos, engem mondjuk zavart is, de valamit-valamiért/. Azért kellene rendszeresen végezni, mert akkor van egy bizonyos idő után hatása, kinél rövidebb idő, kinél hosszabb idő után érezhető javulás /nekem gerincsérv-lábfájdalom problémáim vannak és kb két hetes napi 2x-i kezelés csökkentette a fájdalmaimat, tavaly nyáron szabi alatt próbáltam ki/. A kezelés maga 40 perc, óránként cserélődnek az emberek az ágyon. Bejelentkezni nem lehet, azért van a várakozási idő, mert tulajdonképpen sorbanállás van, érkezési sorrendben és a várakozási idő attól függ, hogy hány ággyal rendelkezik a centrum/bemutatóterem és hányan várakoznak. Ahol én voltam, ott volt öltöző-zuhanyzó, hiszen fehér ruhába kell átöltöznöd, /fehér poló,nadrág,zokni,lepedő/, ezért feltételezem, hogy máshol is így van. A kezelés után simán elmehetsz, a klubélet egyáltalán nem kötelező, én azt tapasztaltam, hogy inkább a nyugdíjasoknak egy jó kis móka, időtöltés, meg nyilván szövődhetnek barátságok is, hiszen én találkoztam olyannal is, aki már hatszáz alkalommal volt ott, azaz szinte hazajárt. Igen, az OEP elismeri, nem egy reumatológus, ortopéd doki ajánlja is a betegeinek /nekem is a gerincorvosom javasolta, hogy próbáljam ki./A hasznuk meg simán annyi, hogy miután rendszeresen eljártál hozzájuk és úgy érzed, hogy használ és jólesik, megveszed az ágyat :)
111. leo999
2010. márc. 17. 22:27

Kedves Fórumtársak !

(Egy kissé) szkeptikus vagyok, kérem, segítsetek eloszlatni a kételyeimet.

Nagyon szeretném kipróbálni - DE...

1.Ingyenes a kipróbálás akárhány alkalommal... Akkor - a "jelenlegi kegyetlen pénzvilágban" - ki /kik olyan emberbarát, "jótét lélek/lelkek", hogy emberek tucatjainak biztosítja /biztosítják ezt a kezelést - akár többször is ? Mi a haszna /hasznuk, hogy térülnek meg a költségek ? Nem lehet, hogy egyszer csak egy BIOPTRON lámpa-"szerű" termékbemutatón találom magam - "csak most, csak itt, csak Önöknek !..." ?

2. A kezelés - ha jól olvastam - csaknem egy óra (50 perc) - és lehetőleg naponta - de mindenképpen rendszeresen - kell végezni, különben a tünetek visszatérnek. Rendben - vmit az egészségért tenni kell... De - amint látom - az egyes centrumokban készült fotókon "összejövetelek" vannak, előadásokkal (termékbemutatóval ???), tornával, táncestekkel, klubokkal. Hogy bírja mindezt valaki idővel "minden áldott nap" ? (Vagy kezelés után a páciens rögtön sarkon fordul, és elmegy ? ) Apropó : a kezelés hatásaként előálló méregtelenítő izzadás után lehet zuhanyozni az adott centrumban ?

3. Lehet-e időpontra bejelentkezni, és ha igen, miért írják, hogy esetenként három-négy órát kell várni ?

4. Valóban "egyszerre" ennyi féle betegségre jó az eszköz és a terápia ?

5. Olvasok a Net-en olyan "klubokról", ahol "ingyen" - alkalmanként 1000 Ft-ért - lehet kezelést kapni. Máshol "csak ez az eredeti - sok a hamisítvány" figyelmeztetéseket látok.

Állítólag az OEP is elismeri. Mi az igazság mindebben ?

Egy valami biztos : nekem nemhogy 400-600 eFt-om, de még 100 ezrem sincs - de korábban már sokszor becsaptak - éppen "új, egyedülálló, egészségmegőrző eszközökkel..."

2009. dec. 15. 11:12
Persze,hogy használhatja mindenféle gerinc problémára mert úgy nem fog kiújulni a gerincsérv mint tudjuk ki szokott újulni és ennek az ágynak a használatával meg persze csapvíz ívásával a "kenő"anyag a csigolyák közti anyag optimális minőségét és mennyiségét biztosítja és így nagyon jól érezzük magunkat!
2009. nov. 28. 15:02

Főleg azoknak javasolt!!!

Minden gerincproblémára hatékony, így a gerincsérvre is. Ha elmégy egy központba, ott az előadók elmagyarázzák, hogyan teszi helyre a sérvet is!

2009. nov. 23. 10:55
Érdeklődöm, hogy akinek gerincsérve van az használhatja-e???
2009. szept. 25. 19:38
Én megvásároltam a"MINI"CERAGEM készüléket aminek nagyon örülők mert ezt mindig lehet használni és arra a sok bajomra kitűnő és töredéke az ágy árának mig nem lesz saját ágyam mert Én meg akarok gyógyulni és ebben segít a CERAGEM ágy "Ceragem, hogy az élet ne fájjon"
2009. szept. 25. 19:19

Persze,hogy vissza jön a fájdalom éppen ezért kell meg venni az ágyat csak ezt mert van több is a interneten,de azok csak WELLNESS termékek ne,hogy abba a hibába essünk mert Jáde kő van bent csak a központokba szabad venni!Egyébként az egészségbiztosító támogatja!

Csak azt tudom mondani,hogy ezt minden nap kell használni mert idővel vissza jön a fájdalom és lehet,hogy sokkal erősebb lesz!

105. c3e28a071f (válaszként erre: 104. - Goplay)
2009. szept. 11. 13:37
igen visszajön a fájdalom,én 310 alkalommal voltam de ha kihagyok 1-2 hetet újra előjönnek a problémák!
104. goplay
2009. szept. 10. 19:58

En is jarok kezeleste egy par hete az egesegem javult es jol is erzem magam .En aszt gondolom es erzem hogy tobbet nem kell menem ceragem kezelesre. De vajon vissza jon a fajdalom ?

Koszonom

2009. szept. 6. 16:38

Érzem,hogy egyre jobban leszek a CERAGEM-E jáde köves termo akupresszúrás masszázs ágytól csak ez az egyfajtája jó és használ amit a központokba lehet ingyenesen használni,elő vagyok jegyezve Őssejt beültetésre,de már nem kell hisz az orvosok sem véletlen ellenzik mert tályogot,rákot okozhat az őssejt,Hiába mondják sok embernek,hogy jöjjön el és próbálja ki csak akkor fognak az ingyenes központokba menni ha már az orvostudomány nem képes rajuk segíteni Én is így voltam a saját káromon tanultam ezt nem kellene meg várni mert később még többet kell használni.

Ezt minden nap kell használni még akkor is ha rosszul vagyunk főleg akkor,hogy minél előbb elmúljon!

Csak annyi tudok mondani ,hogy "CERAGEM AZ ÉLET NE FÁJJON"

Köszönöm

2009. szept. 2. 09:15
Köszönjünk szépen!!!
101. 659f3f04e6 (válaszként erre: 100. - Athosz)
2009. aug. 5. 20:54
Túl vagyunk a 100. hozzászóláson és ez jó dolog; Azt mutatja, hogy sokan vagyunk, akik ismerjük, szeretjük és használjuk ezt a remek terméket. Jó egészséget mindenkinek! Ha bármi kérdés felmerülne az otthoni használattal kapcsolatban kérdezz bátran Athosz!
100. Athosz
2009. aug. 5. 20:43
Ezt a sort pedig azért írom, h meglegyen a 100. hozzászólás :D Üdv mindenkinek.
99. Athosz
2009. aug. 5. 20:42
Köszönöm szépen a választ harmatcsepp. Így fogom használni. Ha a szemre is annyira jó mint a test sok más bajára, akkor nagyon fogok örülni.
98. 659f3f04e6 (válaszként erre: 97. - Athosz)
2009. aug. 4. 21:21
Szemre kizárólag az infrát szabad tenni, tehát a piros lámpasorral kezelendő. És azt sem lehet vég nélkül. A negyven perces automata kezelés alatt max. 3-szor két perces kezelése ajánlott a szemnek.
97. Athosz
2009. aug. 2. 22:18
Sziasztok. Édesanyámnak közel egy hónap ingyenes használat után annyira bevált, h megvettünk itthonra, azóta én is használom. Nekem is sokat segít, bár szerencsére nekem nincs komolyabb bajom, de a hátfájásomnak azóta lőttek :D Egy kérdés viszont foglalkoztat. Olvastam olyan esetet, hogy valakinek a látását is javította, a kézi kezelő használata. Az érdekelne h a kézi kezelő piros vagy a fehér részét kell a szemre illeszteni, hogy a hatását kifejtse? Ha valaki tudja, esetleg konkrét tapasztalata van légyszives írja le. Köszönöm.
2009. máj. 30. 22:27

Hát, ennyimindenen átmenni,nem semmi ,és ez a betegség...

De,én is csak ajánlani tudom az ágyat ,apukámnak prosztatarákja -VOLT- ,de mióta az ágyat használja meggyógyult szerencsére, szüleim már megvették az ágyat,azóta is mindennap hsználják.

Jó egészséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook