Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2008. nov. 11. 20:59

Bp-en hol vannak ingyenes Ceragem kezelések?

vagy esetleg pár 100 Ft-ért?

Priviben is jó a válasz :)

2008. nov. 11. 20:58

Szia Harmatcsepp!


A segítségedet szeretném kérni... látom, hogy te szakavatott vagy e témában.


Szerinted nagyon zsíros (olajos) bőrön tud az ágy segíteni?

Nem tiniről, hanem 35 éves felnőttröl van szó, pattanások nélköl, viszont sok mitesszerrel (komedóval).

Nem mindenhol zsíros, csak a melltől fölfelé, a háton, az arc telses területén és a hajas fejbőrön is. Hajmosásra minden másnap van szükség és a hajhullás is elég erős.

Ahogy olvasgattam, szerintem ezt a problémát valami hormonális (vagy palyzsmirigy) zavar okozhatja.


Tehát a kérdésem az, hogy érdemes ilyennel elmenni és igénybe venni a Ceragem ágyat??


Válaszodat és segítségedet előre is köszönöm,

Üdv: Angi

63. 659f3f04e6 (válaszként erre: 62. - S700)
2008. nov. 11. 20:25

Szia!


Rég hallottam Felőled! Kitartás! Ha most sikerült a beültetésed, akkor úgysem használhatod majd az ágyat... tudod, kismamáknak nem ajánlott. Hátha a télen nem is kell már járnod! Szóval minden rosszban van valami jó, csak meg kell találni.

Szurkolok Nektek!!!!

62. s700
2008. nov. 10. 19:38

Szomorú vagyok, valami baromság miatt téli időszámítás lett a Ceragem központban, úgyhogy fél 3-ig ha nem érek oda, szinte nulla az esélyem.

De most nem is ez számít!

Megcsináltattuk az inszeminációt és nagyon reménykedem.

Hét vége felé lesz eredmény talán már...

61. 659f3f04e6 (válaszként erre: 60. - Df2a740c00)
2008. nov. 6. 20:03

Igen! Nagyon jól látod! Ha minden nap használod, nem fáj a vállad.


Ha minden nap tisztálkodsz nem leszel büdös, ha minden nap eszel nem leszel éhes, ha minden nap alszol, nem leszel álmos, ha minden nap fogat mosol, akkor nem lesz szuvas fogad...(és még folytathatnám...) Ha minden nap fekszel a Ceragemen, akkor egészséges leszel :-))

2008. nov. 6. 19:54
ezen a héten és múlt héten se tudtam menni, és fáj megint a vállam! De ez csak egy újabb bizonyíték, hogy jó az ágy.
59. 659f3f04e6 (válaszként erre: 58. - N.Noémi)
2008. nov. 6. 19:53

Bocsi, hogy kötekedek... Az ágy majdnem teljesen ugyanaz, mit eddig volt. Hatása valóban ugyanaz, csak épp kapott egy új pecsétet arra, amit tud. /Jaj a szkeptikusoknak!/

Ám a forrasztások mások benne, környezetkímélőek, ólommentesek. :-))

2008. nov. 6. 10:45

Ugye azt is tudjátok, hogy a gyógyászati segédeszközzé nyilvánítás alkalmából nevezték el a Ceragem Master CGM-M3500-as ágyat Ceragem-E-nek.

A készülék tehát teljes mértékben ugyanaz, csak a neve lett új! Az E-betű Európát jelent.

2008. nov. 4. 16:32

Sziasztok Fórumozók!


Ugye tudjátok, hogy már Magyarországon is gyógyászati segédeszköz a Ceragem-E készülék ?!?!?!

:-))

56. s700 (válaszként erre: 55. - 659f3f04e6)
2008. okt. 26. 12:00

Igen.

Én is ahova járok, ha nem tudok az ingyenesbe, ott a csaj azt mesélte, hogy először magának vett egyet. Aztán rájött, hogy bérbe is adhatja. 500 Ft-ot szed a 40 percért.Aztán amikor látta, hogy sokan párosával jönnek, ezért vett mégegy ágyat, hogy ne kelljen egymásra várni, meg gondolom azért meg is éri neki...

55. 659f3f04e6 (válaszként erre: 54. - Dominik40)
2008. okt. 25. 13:18

SZia!


Amennyiért bérelnél ágyat, abból már tudnál saját ágyat vásárolni részletre. Gondolom.

Lehet, hogy hülyeséget írok... Nem tudom mennyiért lehet bérelni Ceragemet.

Aki megvásárolja magának, az hogyan adja bérbe? Vagy van olyan aki direkt azért vesz 3-3 ágyat, hogy aztán jó pénzért pár hétre/hónapra bérbeadja? Ilyen is van?

54. Dominik40 (válaszként erre: 25. - Df2a740c00)
2008. okt. 24. 21:07

Szerencsés vagy,én már jó ideje keresek egy rendes fizetős helyet.Minden amit itt olvasok igaz.De aki reggeltől estig dolgozik és egy időpontra odaérne akkor annak hogyan lehet még utánnanézni.Pesten dolgozom,itt élünk...

És a munka olyan fontos,mint az egészségem hiszen már a bérléásen gondolkodunk a párommal.Aki tud kérjük segítsen. Használjuk a ceragem master-e ágyat de ez nekünk sok,a várakozási idő egyszerűen nem fér már bele.Ezért most az ünnepek elött a bérlésen gondolkodunk,árakat,helyeket keresünk.

Köszönök minden választ.

53. 659f3f04e6 (válaszként erre: 52. - Micimacko62)
2008. okt. 23. 09:00

Szia!


Én az ingyenes központokat javasolnám, amiből van országszerte 37. A Ceragem.hu-n a termékforgalamzók menünél megtalálod az összes címét és telefonszámát!

Kiskunhalason nincs, de talán a közelben találsz egy központot.

A fizetős "maszekok" hirdetik magukat, őket akár interneten, akár papír alapú médiában megtalálhatod.

2008. okt. 22. 17:12
Sziasztok,most olvasgatom a irásotokat és megszeretném kérdezni,hol lehet ingyen kiprobálni az ágyat.Kiskunhalason lakom volt 2ilyen hely csak bezárt és 40percért 1200ft kértek.Akkor nem fizettem be ,mert nem hittem benne.
51. 659f3f04e6 (válaszként erre: 50. - Smartis)
2008. okt. 22. 10:27

Szia!


A longlife ágy a Ceragem nyomába nem léphet... A kulcs a jade kövek méretén és formáján van, amik a Ceragemben pont ott mennek a gerincoszlop két oldalán, ahol a kínai orvoslás szerint a vérkeringésért és a Csí energiáért felelős sáv található. Ezt egyetlen más jáde köves ágy sem tudja, mert a görgők le vannak védve!!!!

A Ceragemet 13 évig fejlesztették és tesztelték, a többi ágyat erről koppintották és fogalmuk sincs, hogy mit kezelnek, jire jó és vannak e mellékhatásai, mert nem tesztelték.

A Ceragem felvállalja, hogy annyiszor lehet kipróbálni ingyen, ahányszor csak akarod, mert biztos abban, hogy csak jó hatása van. A többi ágyat talán ha egyszer kipróbálhatod vásárlási szándék esetén. Ez sem véletlen.


A rákos betegségekkel kapcsolatban pedig nem lehet általánosítani. Vannak nagyon jó tapasztalatok, vannak szenzációs gyógyulások, de ez függ a rák fajtájától, és a fejlettségi szintjétől is.

2008. okt. 22. 10:06

Sziasztok!

Ki ismeri a longlife jádek.masszázs ágyat ,tényleg van olyan jó mint a Ceragem?

A Ceragem rákos betegeken is segít??????

Köszi ha írtok!

49. 659f3f04e6 (válaszként erre: 48. - S700)
2008. okt. 9. 18:00

Szia!

Igen, mostanában nem nagyon fórumoztam...Tudod, az állandó időhiány.

Örülök, hogy meggyógyultál :-)Ami nagyon fontos, hogy tényleg sokkal hamarabb gyógyul meg mindenki, ha közben Ceragemet használ.

Ami a legújabb gyógyulási tünetedet illeti, az is teljesen helyénvaló. Vannak/voltak nőgyógyászati problémáid, ettől van a váladékozás. A nőgyógyászati szervekben is rengeteg méreganyag van lerakódva, annak is távozni kell valahogy. A vizelet színének ilyen sötétté és bűzössé válása szintén a méregtelenítéssel van kapcsolatban; szűrnek piszkosul a vesék, nyomja ki a szervezeted a vérből a salakanyagokat. Ez jó, bármilyen kellemetlen is. Átmeneti az egész, és ha elmúlik, sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben.

És igen, én is azt gondolom, amit Te: miért nincs minden háztartásban egy ilyen ágy??? S ahol pénz hiányában nincs, azok az emberek miért nem járnak el rendszeresen a központokba?

Én könnyű helyzetben vagyok, fekhetek a munkahelyemen nyitás előtt, zárás után és anyukámnak is van már ágya.

De rengeteg olyan beteg van, akin tudna segíteni az ágy és még csak nem is tudnak a lehetőségről. Ez szomorú.

További beszámolóidat is várom!

48. s700
2008. okt. 7. 15:38

Szia harmatcsepp! Eltűntél, ahogy én is mostanában.

sikerült meggyógyulnom, sokkal rövidebb idő alatt, mint szoktam. A jó az volt az egészben, hogy kiírt a doki, így garantáltan tudtam menni minden nap a kezelésekre.

Képzeld, most meg szörnyű váladék van a hüvelyemben. Egészen túrószerű. Kívül pedig ég és viszket a szeméremajkaim. 1-2 napja van ez, amióta a vizeletem is egész erős szagú és szinte narancsos színű lett.

Azt hiszem most kezdett el dolgozni a szervezetem ezen a téren.

Egyre több érdekességet hallok az előadásokon és nem értem, hogy miért nincs még minden ember otthonában egy ilyen ágy?

Én is nagyon szeretnék, de szörnyen drága és nincs rá keret itthon....

47. s700 (válaszként erre: 46. - 659f3f04e6)
2008. szept. 26. 20:54

Nem merem nem bevenni az antibiotikumot, az a szívizomgyulladás pár éve megtanított, hogy nem lehet játszani a hasonló betegségekkel. Hiszek az ágyban, és értem amit írsz. Tudod, nem egyszerű egyik napról a msáikra csak a természetes dolgok felé fordulni, amikor eddig a gyógyszerek bűvkörében éltünk.

Igen, van matrac a központban, ma 5 percig rajtam is volt. A fizetősben pedig vagy 40 percig hétfőn. De ott nem ez a barna van, az jobban is tetszett. Az öreglánynak szürke van és az valahogy jobban rámsimult.

Köszi a bíztatást, ez sokat segít!

46. 659f3f04e6 (válaszként erre: 45. - S700)
2008. szept. 26. 20:16

Szia!

Nem egyszerű a történeted.

A betegséged összefüggésben lehet a Ceragem használattal, bármilyen furcsán is hangzik. Ugyanis az ágy "hozott anyagból dolgozik", vagyis azokat hozza ki az emberből, ami eleve benne van. Így is, úgy is előjött volna ez a betegség - valószínűleg már benned bújkált -, az ágy viszont felerősítette a tüneteidet, hogy az öngyógyító folyamatok be tudjanak indulni. A calcium injekció szerintem OK. a Coldrex megint mehet. Kiegészíteném nagy dózisú C vitaminnal még + ágy, ágy és ágy! ( Nálatok is van már matrac a központban? Ha együtt használod az ágyat a matraccal, gyorsabban gyógyulsz)

Az antibiotikum nem biztos, hogy kell, persze nem én vagyok hivatott ezt eldönteni. Ha úgy gondolod, hogy lehetnek szövődményei a betegségednek, akkor szedd be.

Én alapból nem szedek antibiotikumot és a gyerekeimnek is csak nagyon ritkán van rájuk szüksége, mert nálunk homeopátiás szerekből áll a házipatika és minden betegséget meg lehet velük fogni. Rezgés szinten hatnak, teljesen természetesek, nincsenek mellékhatások, nem teszik tönkre a bélflórát és szervezet öngyógyító törekvéseit serkentik. Nem állítom, hogy gyógyszerellenes vagyok, de a lehető legkevesebbel igyekszem mérgezni magam. Ezért mondtam, hogy nem biztos, hogy az én tanácsomat kell megfogadnod, mert én eléggé szélsőségesen vélekedem a gyógyszerekről. Ha bízol az orvosodban és úgy érzed feltétlenül szüksége van a szervezetednek a gyógyuláshoz az antibiotikumhoz, akkor vedd be őket. Ezt neked kell eldöntened!!!!Amit fent leírtam, az saját vélemény és tapasztalat.

Másik kérdésedre a válasz: Ha 1-1 nap kimarad a kezelésekből, nem zavar be, nem történik nagy baj, csak lassul kicsit a gyógyulási folyamat, ennyi.

Jobbulást Neked! Majd jelentkezz, hogy alakul az a csúnya bronhitis!

45. s700 (válaszként erre: 44. - 659f3f04e6)
2008. szept. 26. 17:42

Szia!

Most már tudom, hogy a múltkor valószínűleg nem az ágytól voltam rosszul éjjel.Szépen lassan támadott meg a vírus. Első tünet az volt, hogy hétfőn éjjel vacogtam, izzadtam ezerrel és semmit nem aludtam. Aztán egész héten hasmenésem volt kisebb nagyobb intenzitással. Esténként 37 feletti hőket métrem, meg elkezdtem tüsszögni. Aztán jött az erős fejfájás. Tegnap, csütörtökön végül megértettem mi bajom van A fejfájás és hasmenés mellé elkezdett feszíteni az orrom, egész hátrafelé le a torkomba és elkezdett égni a légcsövem is-vagy mi. Alig bírtam hazajönni és addigra már nagyon fájt a torkom. Lefeküdtem és tök korán elaludtam. Ma a doki bronchitist állapított meg, 1 hétig feküdjek. Ma csak erősödtek a tünetek. Most már folyik az orrom is és köhögni is elkezdtem.

Kaptam egy csomó gyógyszert. Aktil duot antibiotikumnak, kálcium injekciót és coldrex tablettát.

Szerinted bevegye ezeket? Ártani biztosan nem fog. Egyszer már voltam olyan beteg, hogy ráment a szívemre. Azóta Betalockot szedek.

Hétvégén nincs masszázs, de hétfőtől megint fogok menni rendszeresen.

Szerinted nagyon megzavarja a szervezetet, ha néha 1-1 napot kihagyok? Szerintem azért tűnt a múltkor is soknak, mert még erősebben indította be a gyógyulási folyamatokat.

Hú de sokmindent összehordtam!

Szép hétvégét!

44. 659f3f04e6 (válaszként erre: 43. - S700)
2008. szept. 23. 19:46

SZia!


Szurkolok Neked továbbra is, hogy összejöjjön az a nagyon áhított baba. De. A párod is jár? Mert úgy lenne az igazi, ha ő is rendszeresen használná az ágyat!

Jó témát "dobtál fel" akaratlanul is a Ceragemmel kapcsolatosan. Ez a maszekban használás. Nos, ha valakinek saját ágya van otthon, akkor egy alkalommal akár két órát is benne lehet feküdni és ezt akár naponta 2x is. Így mindenki a maga bajára tudja szabni a kezeléseket. Én is úgy használom, ahogy épp szükségem van rá. Az alap 40 perc után jön a kézi vezérlés, és oda viszem a görgőt, ahol 1. probléma van a gerincemmmel, 2. azokat az akupresszúrás pontokat kezelem meg, amely szervemmel gond van, vagy a felmenőim betegségeiből kiindulva gondom lehet. Így az igazi!

43. s700 (válaszként erre: 42. - 659f3f04e6)
2008. szept. 23. 19:17

Pécsett még nincs egy bébi sem, úgyhogy azt mondta az igazgató, hogy ha sikerül, ajándékot kapunk. 2 éves a központ és még nem sikerült babát felmutatni, legalábbis nem vallotta be senki, hogy így sikerült neki.

Én szinte minden nap megyek, ahogy tudok, mert hiszem, hogy ez az, ami segíthet rajtam.

Most kicsit nehéz, mert fájdogál mindenhol.

Tegnap egy maszeknál voltam és 40 perc helyett több, mint egy órát hagyta a gépet. Hát jól megdolgozta a szervezetemet! Éjjel alig aludtam, mert izzadtam, vacogtam és tisztára rosszul voltam. Reggel meg úgy ébredtem, mint aki semmit nem aludt! De nem baj, mert a mensesem is helyre áll lassan és az emésztésem, meg az anyagcsere is.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!

42. 659f3f04e6 (válaszként erre: 41. - S700)
2008. szept. 21. 19:16

SZia!


Én is kívánom Neked, hogy rendbe jöjjenek az eü.problémáid és tényleg minél hamarabb összejöjjön az a hőn áhított baba.

Ha kitartó vagy és rendszeresen tudod használni a Ceragemet, akkor biztosan sikerülni fog. Sok Ceragem bébi van már országszerte, kívánom a Tiétek is ilyen legyen!!

41. s700 (válaszként erre: 40. - 659f3f04e6)
2008. szept. 21. 13:31

Szia!

Köszi a választ. Anyám is addig magyarázott, míg végülis beadtam a derekam és összeszedtem magam. Nagyon szarul voltam reggel, felkelni is alig bírtam, nem akartam elmenni. Végülis nem bántam meg, nagyon jólesett. Kifejezetten jó érzés volt, hogy a jó meleg átjárja a testem. A kézi kezelőt meg nagyrészt a hasam tájékán használtam, még jobban átmelegítve ezzel a szerveimet.

Értem én ezt a gyógyító folyamatot, csak megijedtem, amikor megláttam, hogy 16 nap után máris ismét mensesem van, amikor eddig 30-40 nap között jött meg és egyre kevesebb. Utoljára már csak pár csepp barnázásom volt 40 napra....

Úgy érzem jó kezekben vagyok és tudom, hogy most sikerülni fog a babánkat összehozni!

Ezt kívánom mindenkinek, aki meg más problémával használja az ágyat, annak meg abban segítsen!

40. 659f3f04e6 (válaszként erre: 39. - S700)
2008. szept. 20. 06:50

Szia s700!


Mindkét tegnapi kérdésedre válaszolok.

Igen, "megboríthatja" a hormonháztartást a Ceragem ágy, főleg ha voltak korábban már hasonló problémáid (menstruációs zavarok). Biztosan volt szó az előadásokon arról, hogy a régi gondokat, betegségeket előhozza a kezelés, de ez azért van, hogy az öngyógyító folyamatoknak legyen mire reagálni.

A másik: lehet menses közben is használni az ágyat, sőt! Mivel ezt mindennapos használatra fejlesztették ki, javasolt is. De ha neked ez kellemetlenséget okoz, akkor ne menj.

39. s700
2008. szept. 19. 21:44

Most már konkrét a kérdés. Megjött.

Lehet menses alatt az ágyat használni?

Nem érzem úgy magam, hogy oda tudnék feküdni.

Nem hiszem, hogy holnap megyek. Majd hétfőn talán.

38. s700
2008. szept. 19. 17:00

Szerintetek okozhat a kezelés olyant, hogy megzavarodik a horonháztartás? Azért kérdezem, mert tegnap a 15. napon elkezdtem barnázgatni. Ma is megvan még. Vagy ha nem, akkor nem tudom mitől lett ez velem?

Más kérdés: Menses alatt is lehet az ágyat használni? Csak mert a masszírozást nem szokták javasolni olyankor.

37. s700
2008. szept. 19. 16:57

Tegnap felhúztam magam, mert nem fértem be a kezelésre, de már előtte nap sem sikerült hazaérnem időben.

Így utánanéztem a neten, hogy milyen lehetőség van még és képzeljétek, találtam egy olyan helyet, ahol 450 Ft-ért lehet kezeltetni, és még sorba sem kell állni órákat. Ráadásul este 8-ig lehet menni.

Úgy döntöttem, hogy ha nem érek haza időben, vagy nem férek be az ingyenesbe, akkor inkább rászánom azt a pénzt és megyek a fizetősbe, hogy minden nap meglegyen.

2008. szept. 18. 10:59

Apukámnak prosztata rákja /VOLT/.Magas volt a PSH értéke ,kapott kemót is és gyógyszert is ,amitől nagyon legyengült.Fogyott sokat.

Elkezdett járni a központba erre a kezelésre ,anyukámmal együtt.Több hónapig jártak,minden nap,vasárnap kivételével.

Most ott tart,

-hogy a PSH értéke 0!

-sokat hízott

-kívállóan érzi magát

a gyógyszert persze már hónapok óta nem szedi, amitől olyan rosszul volt.

76 éves, és hála a Jó Égnek és ennek az ágynak köszönhetően meggyógyult!!!!

Ja,megvették az ágyat és azóta is használják.

A lényeg,hogy rendszeresen használni kell,csak úgy van hatása!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook