Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2008. máj. 1. 15:28

Ezek szerint akkor használod és neked csak jók a tapasztalataid.

Utólagos engedelmeddel megnéztem a naplódat, láttam szegény férjedet, együtt érzek veled, Én tavaly vesztettem el a szüleimet 1, ill. fél éves ápolás után.

4. Dizzz (válaszként erre: 3. - Virkina)
2008. máj. 1. 15:27
Beleolvasgattam, hát igen, mondtam, egyénfüggő. Én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az a hányinger egy ponton nem volt véletlen, lehet nem ártana egy 4D-s átvilágítás.
3. virkina (válaszként erre: 2. - Dizzz)
2008. máj. 1. 15:11

Szia!


Nekem érzékeny a hátam egy kicsit, de jó. Azt mondják mindennek meg van az oka.

[link]

2008. máj. 1. 14:59

Szia!

Én kipróbáltam, de érdekes módon, a gerincem egy pontján borzastó hányinger jött rám(csak egy ponton), úgyhogy nem forszíroztam tovább a dolgot.

Biztos jó másoknak, nekem ennyi negatív véleméynem volt, persze egyénfüggő.

2008. máj. 1. 14:58

A szomszédasszonyom ( nyugdíjas), már régüta járt ingyenes kezelésekre ahol bemutták ezt az ágyat.

Most rászánták magukat és vettek 1-et. Áthívtak és kipróbáltam,szerintem nagyon jó. Használja már valaki régebben? ismeri valaki? tudtok jót vagy rosszat róla? Én olvastam, de ugye annyira nem ismerem.

" A CERAGEM egy automatikus termo-masszázságy, amely egyesíti a masszázst és a “Ceragem akupresszúrát” TM a jádekövek és az Epoxy Karbonlap által kibocsátott távoli infravöröshővel (moxa-hatás) a teljes megfiatalodás érdekében. Ebben a készülékben ahogy a belső projektor végighalad a hát vonalán, szabaddá teszi az energiacsatornákat, ellazítja a gerinc melleti izmokat, javitja a vér és a Csi keringését.

(A Csi egy kínai szó, ami vitalitást, életerőt és az erőteljességet jelent).A CERAGEM egyesíti a technológiát sok hagyományos távol-keleti gyógyászati elvvel, mint például a moxázással, valamint a Ceragem akupresszúrát a masszázzsal; és enyhíti a test “kimerültség-jelzéseit”, amelyek fájdalmat és stresszt okoznak. A Ceragem akupresszúra masszírozza és ellazítja az izmokat, a moxázás közvettlenül melegíti a testet, fokozza a vérkeringést és enyhíti az izomfeszültségeket.



HOME TERMÉK CERAGEM Master ÁTTEKINTÉS

A CERAGEM Automatikus Termo-masszázságy bemutatása

A CERAGEM egy automatikus termo-masszázságy, amely egyesíti a masszázst és a “Ceragem akupresszúrát” TM a jádekövek és az Epoxy Karbonlap által kibocsátott távoli infravöröshővel (moxa-hatás) a teljes megfiatalodás érdekében. Ebben a készülékben ahogy a belső projektor végighalad a hát vonalán, szabaddá teszi az energiacsatornákat, ellazítja a gerinc melleti izmokat, javitja a vér és a Csi keringését.

(A Csi egy kínai szó, ami vitalitást, életerőt és az erőteljességet jelent).

CERAGEM Master



Testre gyakorolt hatás



A belső projector végighalad a gerinc vonalán, hogy ellazítsa a gerincből kilépő idegszálakat, valamint hogy megszüntesse a testmozgás hiánya, a rossz tartás és a rossz szokás okozta hátfájdalmakat..

A görgők a nyaki akupresszúrás pontokon enyhítik a merev nyaki fájdalmakat, amely általában akkor jelentkezik, ha pl. a hosszú órákon át számítógépezünk, vagy tévézünk.

A 3 és 9 golyós projektorral való hasi masszírozás enyhíti a gyomorfájdalmakat és görcsöket

A sugárzó infravörös hő behatol a láb izamiba és az izületekbe, hogy csillapítsa a folyamatos járás, állás, vagy torna okozta fájdalmakat.



Távol-keleti Gyógytechnikák

A CERAGEM egyesíti a technológiát sok hagyományos távol-keleti gyógyászati elvvel, mint például a moxázással, valamint a Ceragem akupresszúrát a masszázzsal; és enyhíti a test “kimerültség-jelzéseit”, amelyek fájdalmat és stresszt okoznak. A Ceragem akupresszúra masszírozza és ellazítja az izmokat, a moxázás közvettlenül melegíti a testet, fokozza a vérkeringést és enyhíti az izomfeszültségeket.

Epoxy Karbonlap

Az Epoxy Karbonlap hőt generál, amely az emberi test számára számos hatással bír. Ennek eredményeként fokozza a Csi és a vér keringését, és egyben kellemes, mély relaxáló és fiatalító érzést biztosít.



EZT OLVASTAM, DE MILYEN VALÓJÁBAN EZ ÉRDEKELNE. VENNI UGYAN NEM FOGOK, DE A SZOMSZÉDOMÉKHOZ JÁRHATOK HASZNÁLNI. ÉRDEKEL A VÉLEMÉNYETEK.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook