Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. ápr. 5. 02:34

szia


már elnézést a kérdésért :


te vagy a forgalmazó vagy eladó ? ha valamelyik vagy a kettö közül én szeretném tudni hogy jelenleg mennyi az ára és mi ez a beetetés ?


és hogy 60 fokon kell használni ? mi ez a marhaság ?


jó lenne ha eltünnétek örökre, semmi szükségünk ilyen cégekre


üdv 1 csalódott ember

2013. febr. 25. 22:45

Kedves steve!



Csibi Árpádnak hívnak és kis agyi agyvérzéssel, születtem és emiatt egyensúly zavarom is, van.

Amikor először elmentem a Székesfehérvári Ceragem központba, és amikor kezelt ez az ágy rohamosan de kicsi léptekkel javultam ma már jól érzem magam, nem fáj 4 éve a fejem, könnyen megyek az utcán és egyensúlyom is sokat javult.


Mindenképpen sokat javul de, a gyógyulás csak attól függ, milyen nagy mértékű a problémája.


Nekem sose volt csípőizületi problémám de be tudok számolni még rosszabb állapotról is és ebből az állapotból, most már azt tudom mondani, hogy nap, mint nap jobban érzem magam.


Ahogy olvastam a fórumban csípőizületi problémája, van, hát csak azt tudom mondani, hogy kitartóan és rendszeren kell használni akár csak én.


Én mindent leírok mi történt velem kicsi korom óta, és milyen javulás állt be nálam, és ha nem haragszik, akkor most elküldőm.



Csibi Árpádnak hívnak, 1969. okt. 07. születtem Székesfehérváron.

Körülbelül 1 éves koromban a szüleim rendellenességet vettek észre rajtam. Remegett a fejem és nem tudtam megtartani magamat, ülni, menni nem tudtam. Úgy támasztottak ki párnákkal, hogy meg tudjam, tartani magamat.

A szüleim Budapestre vittek egy akkor már idős főorvoshoz, aki megállapította, hogy kisagyi agyvérzéssel születtem, ebből kifolyólag nagyfokú egyensúly zavarom is van. A szemem nem nagyfokúan ugyan, de kancsal, ami már születésemtől fogva észrevehető volt. A kezemben a finom mozgások nem fejlődtek ki, ezáltal a mai napig is nehezen tudok írni, mert nem tudom, érzékelni az ujjaimmal a tollat. Betegségem következménye, hogy a beszédemmel is vannak problémák,tehát minden olyan dologban problémáim vannak, amiért a kisagy a felelős.

Be is kellet feküdnöm a kórházba és elkezdődtek a kezelési sorozatok, elsősorban majdnem mindennap le kellet csapolni az agy vizet. A többi kezeléseimre már nem emlékszem

Amikor Budára a Villányi úti Rehabilitációs intézetbe kerültem, gyógytornászok és konduktorok sok gyógytornával, állandó gyakorlással végül is meg tanítottak járni, de az egyensúlyzavarom miatt nem jártak sikerrel

Mikor hazavittek szüleim a Villányi úti Rehabilitációs intézetből tudtam közlekedni otthon, de viszont mindennek neki mentem, nem tudtam érzékelni a talajt a lábam alatt főleg, ha lépcsőn vagy küszöbön akartam menni. Volt úgy, hogy mikor a szobából ki akartam menni neki estem illetve bele estem egy üvegajtóba, ami kitörött, de hálaistennek, egy karcolásom sem lett. Egyszóval nagyon sokat estem-keltem kicsi koromban.

Én az állapotomat sosem tudtam és a mai napig sem tudom elfogadni, hogy mozgássérült lettem. Ezzel a kijelentésemmel nincs szándékomban a sorstársaimat lenézni, de úgy érzem, hiszem és gondolom, hogy nagy akaraterővel és a családom segítségével, valamint minden lehetőség kihasználásával tudok még az állapotomon javítani. Szerintem nem vagyok olyan rosszállapotban, hogy egyszer ne mondhatnám el magamról azt, hogy meg gyógyulok.


Hát ennyi remélem, hogy sokat segítettem.


Árpi

273. steve
2013. febr. 25. 19:11

Sziasztok ,

Van itt valaki aki tud , vagy átélt csipöizületi meggyogyulásrol ,ceragen ágyon keresztül?

steve

2013. febr. 22. 19:30

A Ceragem Korea vezető gyógyeszközt gyártó vállalata, mely a tudományt alkalmazza az alternatív gyógyászatban.

A Ceragem folyamatosan törekszik arra, hogy mindenki számára egy egészséges életet biztosítson; ennek megvalósítása érdekében ötvöztük a tudományt és az alternatív gyógyászatot. 1999-ben a Ceragem létrehozta a SMI-3000-es típust, amely egy teljesen automatikus masszázskészülék. Ezt követte a CGM-M3500, egy új és továbbfejlesztett modell, mely a masszázskészülékek élenjárója.

Az új termék, mely Cheonan városból ered, alapot teremt a CERAGEM-nek, hogy egy új kort nyisson meg, amelyben a személyi masszázskészülékek minden háztartás nélkülözhetetlen eszközévé válhatnak.

A CERAGEM megtartja vezető pozícióját a személyi masszázskészülékek piacán azáltal, mivel folyamatosan folytat kutatásokat és fejleszt az egészséges élet érdekében.


A CERAGEM egy fiatal, életerős és elkötelezett vállalat

Korea egész területén körülbelül 400 leányvállalattal az Anyacég versenyképessé tette termékét azzal, hogy sikeresen megvalósított egy egyedi, új marketing stratégiát, mégpedig azt, hogy "díjmentes kipróbálás a vásárlás előtt". (a világ minden Ceragem bemutató termében bárki térítésmentesen kipróbálhatja a készülékeket, akár többször is.)

A CERAGEM folyamatosan növekszik, számos elismerést, csúcs fogyasztói termék tanusítványokat kap, 2002-ben 10 millió dollláros export rekord teljesítményt döntött, valamint a termék számos ISO kiváló minősítést szerzett.

CERAGEM, mindenhol a Világban!

A CERAGEM termékek azokban az országokban is elterjedtek, amelyek az egészség megőrzésért már eddig is sokat tettek; többek között az Egyesült Államokban, Kanadában, Kínában, Ausztráliában, Új-Zélandon, Németországban, Spanyolországban, Kuwaitban, Yemenben, Svájcban, Egyesült Arab Emirátusokban, és Szaud-Arábiában is.

A Vállalat exportja 2002-ben meghaladta a 10 millió dollárt.

A CERAGEM folyamatosan globálissá válik, mely az emberek egészségével valóban törődik.

A világpiacon egyre jobban növekvő cég

Koreában az egészséget szolgáló cégek közül vezető CERAGEM egyre jobban terjeszkedik a világ minden részén, hogy elősegítse az egészséges életet.


Magyarországon a CERAGEM Hungary Kft. 2005. márciusában alakult, s kapuit októberben nyitotta meg. Naponta több százan jönnek el hozzánk, ahol térítésmentesen próbálhatják ki a masszázságyakat. Sokak egészségi állapota igazolhatóan javult, panaszai megszőntek, vagy csillapodtak.

2013. febr. 22. 13:18

Az újból nyitott CERAGEM központ Székesfehérváron mindennap elkel járni mert Én is érzem,hogy jót tesz,de ez a hó leesett és nem tudok menni mert csúszik!

Az ingyenes CERAGEM központ nyitva tartása:

8.00-18.00 hétfőtől-péntekig

8.00-12.00 szombaton

Székesfehérvár

Géza út 40.

(24-es Kisteleki út Géza út busz megállójban)

2013. febr. 11. 19:29

Az egészségre gyakorolt hatás

A reggeli vízfogyasztás ezért ajánlott!

Fontos a napunkat vízpótlással kezdeni. Ilyenkor a legsűrűbb a vérünk, amit érdemes újra hígítani. A reggeli kávénk sem segít a helyzeten, hiszen erősen vízhajtó hatású. Ajánlott 1-2 pohár (fél liter) lúgos víz elfogyasztása.

Mennyi lúgos vízre van szükségünk nap közben?

Kutatások kimutatták, hogy lényeges változást a napi több, mint két liter lúgos vízfogyasztás eredményez. Szervezetünk átlagosan 2-3 liter folyadékot veszít naponta. Ezt a mennyiséget érdemes jó minőségű lúgos vízzel pótolni. Higgyék el, hozzá lehet szokni a nagyobb vízmennyiség fogyasztásához. Szervezetünk jó közérzettel, nagy munkabíró képességgel hálálja meg „erőfeszítéseinket”.

A savasodás szervezetünkre gyakorolt hatása

A szervezetben kialakuló savasodás hatására növekszik a csontok kalcium vesztesége, károsodik a bélrendszer, a sejtjeink elhalnak. Ha több savképző ételt fogyasztunk, akkor a szervezet kémhatása is savasodásnak indul. A szervezetünkben gyulladások keletkeznek, felgyorsul az öregedés, és rákos folyamatok alakulnak ki. Az öregedés legfőbb oka a szervezet oxidálódása. Ennek megelőzése, vagy visszafordítása, késlelteti az öregedést, ezáltal fiatalít!

Az ionizált víz lényegében sejt szinten megújítja a szervezetét. Hihetetlenül hangzik, de ez egy olyan folyadék, mely visszafordítja az öregedési folyamatokat az emberi szervezetben.

Az elfogyasztott ételek, felszívódásuk után vérünk pH értékét savas vagy lúgos irányba tolják el. Születésünkkor a vérünk lúgossága magasabb; a pH-ja 7, 44. Ahogy öregszünk ez 7, 35-re vagy még alacsonyabbra csökken, tehát savasodik. a 0, 09-es különbség nagyon kevésnek tűnik, de mivel a pH skála logaritmikus, ez 1, 23-szor annyi hidroxyl iont (OH-) jelent a 7, 44-es pH-jú vérben, mint a 7, 35-ösben. A hidroxyl ion oxigén leadó, míg a hidrogén ion (H+) oxigén felvevő. Más szavakkal a fiatalok vérében 23%-kal több oxigén leadó elem van, mint az idősebbekében. Nem csoda, hogy energikusabbak.

A lúgos víz egyik legjobb tulajdonsága, hogy az emberi testet belülről képes átmosni. Helyreállítja, neutralizálja a szabadgyököket.

Az ásványvizek, csapvizek mind oxidálnak. Nagyon ritka, hogy egy víz antioxidáns legyen. Az antioxidáns mértékegysége az ORP. Ha egy víz + ORP értékkel rendelkezik, akkor oxidál. Az ionizált víz NEGATÍV ORP-vel rendelkezik, így szó szoros értelemben megakadályozza szervezet oxidációját.

Az alkáli, ionizált (lúgos) víz helyreállítja testünk kémhatását, jótékonyan befolyásolja vízkészletének állapotát, ezzel az életminőség javulását eredményezi. Az Ön csapvize és palackozott ásványvize sajnos pozitív ORP-vel rendelkezik. Az egészsége érdekében érdemes lenne örökre lecserélni antioxidáns ionizált vízre…

A lúgos víz hatásai a szervezetünkre:

- enyhíti a stresszt

- cukorbetegeknél a vércukor szintjének csökkenése

- gátolja és visszafordítja az öregedési folyamatokat

- közömbösíti a szervezetünkben felhalmozódott bomlástermékeket

- húgysavszint csökkenése köszvényben szenvedő betegeknél

- jótékonyan hat az életkortól függő más betegségeknél

- javulások a májfunkció vizsgálatokban máj rendellenességeknél

- az iontöltés hatástalanítja a szabadgyököket

- fájdalomcsökkentő hatású

- javulások a magas és az alacsony vérnyomásban

- energiát, vitalitást adó

- javulások az allergiás megbetegedésekben, asztmában, csalánkiütésekben, szénanáthában

- nagy mennyiség oxigénnel látja el a szervezetet

- közömbösíti a test savasságát

- javulások tartós hasmenés után

- erősíti, élénkíti az immunrendszert

- a lúgos víz fontos szerepet játszik a táplálékunk felszívódásában

- tisztítja a bélfalakat, ezáltal bélrendszerünk megszabadul a káros lerakódástól

- csökkenti a rákos megbetegedések kialakulásának veszélyét

A savas víz hatása a szervezetünkre:

- eredményesen kezelhetők a bőrkiütések, bőrbetegségek

- gyógyítja a krónikus száraz szemeket

- bizonyítottan jó az ekcéma kezelésére

- puhítja, hidratálja a bőrt

- sikeresen kezelhető, a cukorbetegség okozta lábszárfekély

- a sebek gyorsabban gyógyulnak, és kezelhetők ionizált savas vízzel

- a bőrgomba kezelésére is kiválóan alkalmas

- enyhíti a rovarcsípések, okozta égető, viszkető érzést

- elpusztítja a legtöbb baktériumot

- égéstől sérült bőrfelület, hamarabb gyógyul

- megfázások esetén orrcseppként is használható

2013. febr. 10. 17:47

Üdvözlök mindenkit!

A Ceragem masszázságy egy német és dél-koreai orvosok által kifejlesztett, Koreában gyártott szerkezet, mely ötvözi a távol-keleti gyógymódokat a XXI. századi modern technológiával. Működési elve a következő: az ágyban az első nyakcsigolyától az utolsó keresztcsonti csigolyáig fel-le mozgó, jáde féldrágakőből készült görgő van, mely masszírozza a gerincoszlop melletti tartó izmokat. Ezzel erősíti ezeket az izmokat, miközben a helyükről kimozdult csigolyákat illeszti vissza a helyükre. Ennek hatására a csigolyáktól kiinduló idegszálak és a gerincoszlop mellett futó artériás ér felszabadul a csigolyák nyomása alól és az idegszálakhoz tartozó szervek elkezdenek normálisan működni. A szervezetben megindulnak az öngyógyító folyamatok és a méregtelenítés. A masszázságyhoz tartozik még egy kézi kezelő, melyből izzók segítségével infravörös és hélium sugárzás éri a szervezetet. Az infravörös az egyetlen jótékony sugárzás, melyet a napból is kapunk. Értágító és gyulladáscsökkentő hatásának köszönhetően vérnyomás, koleszterin és cukorbetegségben szenvedőknek segít a gyógyulásban A hélium segíti a kalcium beépülést, nagyban javítva ezzel pl. a csontsűrűséget.

A Ceragem a világ 55 országában van jelen és az egyetlen olyan szerkezet a világon, mely az emberi szervezetet komplex egészként kezeli. Az ágy képes megmutatni, hogy a szervezetben hol van a probléma, kezeli azt, és nem a tüneteket, hanem az okot szünteti meg.

Az eddigi tapasztalatok alapján, a következő kórcsoportokba sorolható betegségeket gyógyította a Ceragem ágy kiváló eredménnyel:

Gerinc problémák, allergia, asztma, bőrbetegségek, a bélrendszer és a gyomor betegségei, csontrendszeri betegségek, cukorbetegség, daganatos megbetegedések, fog-, és szájbetegségek, fül-, orr-, gége betegségei, a hormonrendszer és a pajzsmirigy rendellenességei, idegrendszeri betegségek, máj-, és epe betegségek, mozgásszervi betegségek, nemi szervek betegségei, urológiai problémák, a szem betegségei, szenvedély betegségek, szív-, és érrendszeri problémák, a vese betegségei, meddőség az agyi betegségeket is!

2013. febr. 7. 16:04

Amióta megvásároltam Máriától a termo masszás ágyamat és gyakran használom is napról napra, jobban érzem magam.


Minden olyan problémám, ami nagyon zavart, és ami kellemetlen volt az megszűnt.

Boldog vagyok nagyon, hogy ilyen technológiát ismerhettem meg, hisz születésem óta szüleim mindenhová vittek, orvosoktól orvosokig, hogy tudjanak segíteni de, hiába nem tudtak, ezért nagyon rosszul éreztem magamat a bőrömben.

De most már ezek a problémáim a múlté de tudom azt, hogy még sok javulás vár még rám ezért mindent meg fogok tenni!


Nagyon örültem, hogy Mária újból megnyitotta CERAGEM központját, hisz ez a természetes gyógymód minden betegségre jó, na persze, problémáktól függően rendszeresen és kitartó használattal használják az ágyat.


Hát ezért mindig is hálás vagyok Máriának, hogy megismerhettem ezt az új technológiát, ami további gyógyulásomban nagy segítségemre van.

2013. febr. 7. 15:57

A CERAGEM-E Jáde köves thermo akupresszúrás ágy a korunk népbetegségeire kitűnően beválik csak kitartóan kell használni naponta legalább egyszer és 2 liter csapvíz elfogyasztása szükséges hisz köztudott,hogy a szervezetünk több mint 70%-víz

a tiszta vérkeringést így segítjük!

Nekem GÉN betegségem(spinocerebelláris ataxia)van amit édesanyámtól örököltem ez mozgás koordinációs zavarokkal látás romlással beszéd érthetetlenséggel jár,de van erre is megoldás a CERAGEM masszázs ágy a gerinc melletti idegpályákat lazítja és a hozzájuk tartozó szerveket stimulálja így az allergiám is elmúlt már gyógyszereket sem szedek a gyomrom is rendbe jött ez által az anyag csere folyamatom is helyre állt és sokat fogytam jó a közérzetem is mert nincsenek panaszaim a beszédem is érthetőbb!

Nekem jár az influenza elleni védőoltás mert krónikus beteg vagyok,de tavaly sem voltam megfázva mert az immunrendszerem erős a CERAGEMNEK köszönhetem a cukor betegségre is kitűnő a magas vérnyomásra is jó csak több idő kell hozzá míg beáll normális szintre a hallásra is jó először felerősödik a fájdalom majd rendeződik és elfog múlni Én csak még menni mankóval tudok mert az eldeformálódás a lábamon még teljesen nem múlt el meg nem használok semmi korpásodás elleni sampont pedig nagyon korpás volt a hajam meg még írhatnák,hogy miben javított,de csak idő pocsékolás lenne csak a tapasztalat jelent valamit!Úgyhogy Nekem sokat segített a CERAGEM Master ágy,de itt Székesfehérváron is az új CERAGEM V3 -as ágy ami sokat segít az embereken!

Aki megteheti járjon a Székesfehérvári CERAGEM központba legalább naponta mert megéri!

2013. febr. 4. 15:21
Újra nyitot Székesfehérvárott az ingyenes CERAGEM központ a volt helyén cím:Székesfehérvár Géza út 40 nyitva:9-16-ig
2013. jan. 15. 11:22
Akkor menjen el a Pesti vagy környéki központba és kérdezze meg igaz Debrecenbe is bezárt,de én voltam a BudapestiPrielle Kornélia úton és ott a vezetőnő kináltaHogy Vadi újjat 3-éves jótállás+nagy hőpaplan 400 000 Ft csak 85 ezrt kell előlegbe a többi részletre és Veszprémbe is voltam ott a Varjas úr még ennél is olcsóbban kínálta a Mastert!
2013. jan. 15. 10:15
kétlem :)
2013. jan. 14. 17:42
Már vadi újat lehet kapni 400 000-ért!!!+ajándék hőpaplan!
2012. dec. 31. 17:38
B.U.É.K.mindenkinek
2012. dec. 26. 10:05

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Világ vége mentes Új Évet Kívánok

mindenkinek.

2012. dec. 24. 11:43

Mindenkinek Kellemes karácsonyi ünnepeket!



[link]

2012. dec. 10. 20:45

Ki próbáltam Budapesten Prielle Kornélia úton az Évikénél a CERAGEM V3 el sem tudom mondani,hogy milyen jó érzés volt mindenkinek ajánlom az CERAGEM V3 aki teheti próbálja ki!!!

Én is csatlakOzom Árpi barátomhoz MINDENKINEK BOLDOG CERAGEMET ÉS KELLEMES KARÁCSONYT kívánok!

2012. dec. 10. 15:54

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden kedves fórumozóknak barátomnak Ferikének, aki velem együtt nagyon komolyan és kitartóan használja a CERAGEM készüléket teljes gyógyulás érdekében.


Ferike

Kellemes Karácsonyt Neked és szívből kívánom, hogy mihamarabb gyógyulj meg!

2012. dec. 8. 13:22

A ceragemről családunkban mindenkinek nagyon jó tapasztalatai vannak az egészség terén, nagyon sok fiatal és időskori betegségre jó és gyógyulás érhető el rendszeres legalább heti 5 alkalom használattal, de a leghatásosabb eredmény a mindennapi használat! Ingyenes próbalehetőség van budapesti termékbemutató központokban, ez azoknak szól, akik még nem hallottak róla!

Mivel mi új masszázs ágyra szeretnénk váltani, eladnám 2012. évi, alig fél éves, melegítős, hőfokszabályzós (30-65 fok)ceragem ágymatracot garanciával, amit éjszaka alvás közben is lehet használni, szauna fogyasztó program is van rajta, de e mellett nagyon sok betegség ellen hatásos és gyógyító,az infra jótékony hatásával, jádekővel. sejtregeneráló, méregtelenítő, akupresszúráz, vérkeringést serkentő, influenza, allergia, ízületi, gerinc, mozgásszervi problémák, köszvény, csontmeszesedés ellen, erős fájdalomcsillapító, álmatlanságban nyugodt, mély alvást biztosít! Az alternatív gyógyászatban orvoskutatócsoportok által bizonyítottan rákmegelőző és gyógyító az infravörös hő!!! (AHPS védelem) Mindennapos, esetleg napi kétszeri használattal fokozható a hatása! Budapest közelében, Budaörsön lehet átvenni! Irányár: 265 000 Ft. Tel: 20/9308780 Email:philipposz@freemail.hu

2012. aug. 26. 11:18
Nálam több mint egy évig nagyon fájt a lapockámnál mikor a görgök mentek ott,de egyre kisebb fájdalmaim voltak mára már elmúlt!Az ízületeim annyira még nem fájtak,de éreztem,hogy ha nem csinálok valamit Magammal nagyok lesznek a problémáim ezért kerestem egy olyan alternatív gyógymódot ami segít és megtaláltam a CERAGEM központot Székesfehérvárott ami segített és még remélhetőleg segíteni fog!!!
2012. aug. 26. 11:03

Hát Te Én a szomszédaim szerint is meg érzem,hogy javulok!!!

Mostanában barangoltam a ceragem honlapján van ott egy kérdőív,hogy váljon termékforgalmazóvá,de hiába töltöm ki nem megy el pedig a Mozilla Firefox,Google,Explorer keresőn is kitöltöttem!

Talán lesz Székesfehérváron is!!!

254. 342402de6d (válaszként erre: 253. - Likerm59)
2012. aug. 24. 18:45
Én még a 120. alkalomnál is csillagokat láttam a fájdalomtól....
2012. aug. 24. 10:46

Mennyi ideig érezted az izületi fájdalmakat?

Amikor elkezdtem az ágyat használni, akkor kb. 20 alkalom után nagyon fájt a hátam a lapockámnál. Két hétig nagyon fájt, azóta már jól van nem fáj egyáltalán. Jó lenne ha az izületeimnél is így lenne, főleg a bal csípőm fáj, mert ott van a nagy csípőficam

2012. aug. 23. 19:25
Azért fájnak a ízületei mert előhozza az ágy a fájdalmat és utána javít rajt.Én megszenvedtem az első időszakot és már semmi bajom az ízületeimmel!
2012. aug. 23. 19:19

Én megint ellent mondok mert azt nem veszik észre sokan akik azt mondják,hogy nem segített rajtuk az ágy azt a picit amit javít rajtuk ez a csoda ágy!

Én azért vettem a kicsit mert nincs helyem!

2012. aug. 23. 18:53
Igen tudom,ismerem a helyzetedet már privátban beszéltünk.5 éve ismerem és használom az ágyat,elhiheted rengetegen gyógyultak meg a szemem láttára,de vannak problémák amin ez sem képes javítani csak szinten tartani.CSODA ez az ágy,csak sokan nem tudják használni,ha megteheted inkább vegyél,használtan már igen jó áron hozzá lehet jutni,mert központok már biztos,hogy nem nyílnak újra.
249. 342402de6d (válaszként erre: 247. - Likerm59)
2012. aug. 23. 18:48
Gyógyulási tünet,ahogyan méregteleníti a szervezeted egyes betegségek felerősödnek esetleg újra előjönnek,nem kell megijedni,de inkább alacsonyabb hőfokon használd,ne a 60 fokoson,meg rengeteg folyadék és türelem:)
2012. aug. 23. 18:41

Kedves"cherry coke"!

Meg cáfolnám amit írtál mert Én igen is gyógyulok folyamatosan tudod Nekem örökölt GÉN betegségem van ami csak KB:20 éve jött elő,de ha vissza gondolok már voltak jelei korábban és volt nagyon rossz évem a CERAGEM ágy megismerése előtt és amióta használom azóta sokat javultam és még fogok is,de ha bár itt Székesfehérváron bezárt,de van itthon egy CERAGEM COMPACT P 390-es készülékem,de még ennek ellenére is javulók és addig nem nyugszom amíg nem lesz ismét Székesfehérváron egy új központ mert nagyon sok embernek szüksége lenne rá korunk"népbetegségei"ellen.Nekem az allergiám is elmúlt meg gyógyszert sem szedek fogytam 20-25 kilót mert az anyagcserém is vissza állt és még rengeteg mindenben segített és remélhetőleg fog is segíteni!

247. likerm59 (válaszként erre: 246. - 342402de6d)
2012. aug. 23. 16:58
Amióta használom az ágyat, azt vettem észre jobban fájnak az izületeim. Mitől lehetséges ez?
246. 342402de6d (válaszként erre: 245. - Likerm59)
2012. aug. 21. 18:08
Attól függ mi a gond,minél régebbi annál nehezebben gyógyulsz.Szerintem ha ennyi idő alatt nem javult a járásod,már nem is fog.DE!!!Megelőzhető a további romlás, szinten tartható a mostani állapot.Az sem mindegy!Meg gondolom máshol, másban csak érzel,olyan feltöltődés félét:)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook