Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. nov. 11. 09:27
Ha valakit érdekel elcserélném az álló Bioptron lámpámat plusz nem használt lég tisztítómat egy CERAGEM ágyra!
2014. jún. 17. 20:39

Kedves Tagok!

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata Ceragem ágy használatával rák ellen? Édesanyámnak sajnos tüdőrákja van, több kisebb-nagyobb szétszóródott rákos sejt van mindkét tüdejében. Jó lenne, ha tudna valaki ezzel kapcsolatban segíteni. Köszönöm előre is!


Szép estét!

2014. márc. 29. 19:25

Üdvözlök Mindenkit!

Kézzel nevelt arapapagájt cserélnék ceragem ágyra. Egyedülállónak ajánlom, nagyon ragaszkodó kedves madár. (nem vicc, komoly)

2014. febr. 5. 10:33

Szia Kedves Erika!

Bocsánat,hogy nem azonnal válaszolok!

Szerintem a CERAGEMV3 ágy az új fajta is meg a MASTER is jó,de aajánlották az Eektromos akupesszurát!Van egy kis készülék ami töredékébe kerül mint a CERAGEM égyak és a MAGNETER készülék a telefon ahol belehet szerezni:06702163711 email:

tens7@freemail.hu Kisbaconi Benedek Zoltán

Meg kell próbálni az ilyen alternatív gyógymodokat ha már az orvosok sem tudnak segíteni!

A MAGNETER nem segít?Akkor nem fogom ki próbálni,de minden mber más tehát Nekem csak a CERAGEM ágy segített!Van Nekem egy kis CERAGEMMEM itthon ez is segít,de az ágy az jobban!!!

Szia sok szerencsét kívánok!

Ha van még kérdésed akkor nyugodtan az emailomon ferike39@gmail.com

2014. jan. 30. 12:03

Ferike


Csak azért kérdeztem, mert nekem is cereberllaris ataxia-m van.

Küldtek mindenféle vizsgálatra, semmi nem használt.

Nekem jelentkezett mozgáskoordináció, szembetegség.

Erre te a CERAGAM V3-as ágy használatát javaslod??

Nekem vanm egy MAGNATER készülékem azt használom, de eddig semmi javulás.


Erika

2014. jan. 30. 11:09

Ferike


Sikerült valami az ataxia-val????

2014. jan. 1. 12:40
Örömöd sok legyen, bántod semmi, segítsen a sors boldognak lenni. Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek, kívánok Neked szép Boldog Új Évet!Tőke Feri
2013. dec. 24. 10:17

Csillagszóró szórja fényét

Angyalka száll a házad felett,

hogy átadjon egy üzenetet

Békés Boldog Ünnepeket kívánok!és

minden kedves CERAGEMES ismerősömnek!

Tőke Feri

2013. nov. 26. 14:41

Az anionok jótékony hatásai.



Mi az anion?


Az anion egy piciny részecske, melynek jótékony hatásait az utóbbi években kezdik felfedezni. Egészségre gyakorolt hatása több területen is megmutatkozik, tisztítja a vért, természetes antidepresszáns, erősíti az immunrendszert és hozzájárul a higiénia megtartásához. Jótékony hatásait az orvostudomány is elismeri.

De hogy mi is az anion?

Az anion a negatív töltésű levegő részecske egy atomi összetevője, mindenütt jelen van a természetben, kisebb-nagyobb mennyiségben.


Az anion (negatív töltésű ion) jótékony hatásai:

- semlegesíti az emberi szervezetre káros pozitív ionokat, csökkenti a stressz hormonokat, ezáltal gátolhatja különböző betegségek kialakulását.- Az anionok jelenléte a vérben megnöveli az ellenálló képességet a fertőzésekkel szemben.- Gátolja a baktériumok szaporodását, megszünteti a kellemetlen szagokat, ezáltal kellemes közérzetet biztosít.

- Az anion elősegíti a sejtanyagcserét, növeli az életerőt és étvágyat, tisztítja a

vért és nyugtatja az idegeket, ezért a levegő vitaminjának is nevezik.

Az ANION a kutatók szerint

„A negatív ionok fokozzák a véráramot az agyban, ezért éberséget és csökkenő fáradtság-érzetet okoznak, eltöltenek energiával” – mondja Pierce J. Howard, az agyai folyamatok egyik kiemelkedő kutatója. „Emellett megvédenek a levegőben lévő számos baktériumtól és irritációtól is”.

A Columbiai Egyetem ionkutatója, Michael Terman professzor különleges kísérletet végzett 25 ember részvételével. Mindannyian időszakos depresszióban szenvedtek. Minden reggel fél óráig egy levegő beáramlás előtt ültek egy hónapig. Az egyik levegő kevesebb, másik több negatív iont tartalmazott. A kutató arra a felfedezésre jutott, hogy akik több negatív ionhoz jutottak, azok számára szükségtelenné vált az antidepresszánsok szedése, azok minden MELLÉKHATÁSÁT is elkerülve természetesen.

A Dr. Kreuger vezetésével (Berkley Egyetem – California USA), Dr. Sulman (Hebrew Egyetem – Jeruzsálem) és Dr. Moor (Mignum Egyetem) részvételével készített tanulmány szerint az anion bőséges jelenléte aktiválja az alfa hullámokat, melyek az agyat az idegesség és feszültség feloldására késztetik, amelyek az asztma és migrén fő okai. Szabályozza a szerotonin és szabad hisztamin kiválasztást, elősegítve a szellemi aktivitást és feszültségoldást. A levegő anion mennyisége jelentősen befolyásolja az egészségi állapotot és a gyógyulási folyamatokat.

2013. nov. 25. 22:43

Kedves Ceragem ismerőseim látogatók!


Székesfehérvári CERAGEM központ új termékével arculatot, váltót.

Egy teljesen új termék jelent meg, amely jótékony hatással van ugyancsak az emberi szervezetre.

Antibakteriális hatású

Távoli infravörös sugarak kibocsátása szobahőmérsékleten

Nagyon alacsony frekvenciájú föld-mágnesesség kibocsátású

A káros elektromágneses hullámok elnyelése és semlegesítése

A vízerek elnyelése és semlegesítése

Anionok kibocsátása

Energiatakarékosság

További információ átadás tudhat, tudhattok meg Catch Power jótékony gyógyító hatásairól és tulajdonságairól a Székesfehérvári CERAGEM központban.



Minden érdeklődött szeretettel vár a Géza utcai CERAGEM központ.

2013. nov. 1. 15:51

Sziasztok!


Tud v.ki olyan szalonokat Budapesten, ahol mint fizetős szolgáltatás van jelen a ceragem masszázs ágy? Mert az ingyenes stúdiókba nincs kedvem ott bohóckodni, meg várni...

294. kite04
2013. jún. 10. 09:37

Üdvözlök Mindenkit!


Eladóvá vállt eredeti Ceragem CGM-M3500-as ágy kifogástalan állapotban Budapesten!

2007-ben lett vásárolva és az elmult 2 évben nem volt használva!Eredeti számla megvan és a doboza is igy könnyű elszállítani !

Az ár nagyon kedvező :289.000 Ft /költözködés miatt!!/

Emailcímre lehet irni és pedig szívesen küldök akár fotókat !

Szép napot !

293. hamyka (válaszként erre: 292. - Kari-DO)
2013. máj. 22. 00:15

nagyon köszi a véleményt, na ezt tudtam illetve sejtettem hogy ez az ágy sem mindenható, dem int írod csökkentette a fájdalmaidat, legalább használ is ha már egy milliót kérnek el érte,én azt nem értem hogy az olcsóbb ágyak miért rosszak, amennyibe kerül a ceragem, azért jó sok garanciát kapok, pl: láttam hasonlót mint a ceragem de jóval olcsóbban olyan 300 ezer ft-ért, a 700 ezer ft-ért pedig olyan 35 évnyi garanciát kapok ha a 2 év garancia 40 ezer ft kb...., ennyit erről....


a ceragem is azt csinálja mint más cég hogy a márkát fizetetik meg veled...., bele se merek gondolni hogy mennyibe kerül egy alkatrész a ceragemnél ha elromlik....

292. Kari-DO (válaszként erre: 291. - Hamyka)
2013. máj. 21. 14:35

Szia!

2011. augusztusban vettem meg.Ekkor már mintegy 2cm-rel meg volt rövidülve a jobb lábam csípőizületi kopás miatt. Természetesen szerettem volna elkerülni a műtétet és azzzal biztattak, hogy az ágy ebben segít. Majd 1 év alatt 280 alkalommal használtam ( szóval, ha nem is minden nap, de gyakran).Sajnos nem nőtt vissza sem a porc sem a kocsonyás anyag. Így aztán amikor felajánlotta a kórház októberre az előrehozott műtétet, belementem.A műtét óta teljesen megszűnt a fájdalmam :) , így igazából már nincs szükségem az ágyra. Ezt azért írom, mert amíg használtam, ha az állapotomat nem is változtatta meg, a fájdalmat egy-egy megerőltetőbb napom után nagymértékben csökkentette.

Nem csalódtam a szerkezetben, csak úgy gondolom, akkor tudott volna igazán segíteni ha korábban kezdem el a kezeléseket, amikor még csak jelentkeztek a tünetek, nem pedig amikor már ilyen mértékű volt.

291. hamyka (válaszként erre: 290. - Kari-DO)
2013. máj. 20. 12:31

szia


engem az érdekelne miért adod el !! nem váltbe ??

290. Kari-DO
2013. máj. 20. 11:48

ELADÓ!

Megkímélt, kifogástalan állapotban lévő, kb. öt éves (én a 2. tulajdonos vagyok)Ceragem ágy.Még nincs két éve, hogy vettem és tavaly szeptember óta nem is használom. Az ára: 350e. Ft

2013. máj. 6. 09:49

Hát kiakadtam ezen a CERAGEMMEN!

Mert 1 080 000 Ft-re megemelték az ágy árát így kifogja megvenni?Mindennek megy le az ára és inkább elfognak menni az emberek az ingyenes kőzpontba mert ott is meg gyógyulnak a napi egyszeri használatól és nem fogják megvenni így nem lehet fenn tartani egy központot sem!

Csak nehogy azt érjék el,hogy megvegyék az emberek a silányabb minőséget!!!

2013. ápr. 9. 12:21
Épp ezért kell eljárni az ingyenes központba a címeit megtalálod a ceragem honlapján!
2013. ápr. 9. 12:18
Igen,de nem használnak azok mert bovlik!
2013. ápr. 9. 06:01
Mindig vannak hitetlen emberek,de ez így van jól.Én 5 év alatt rengeteg embert láttam a saját szememmel meggyógyulni.Gyógyászati segédeszköz.Rengeteg hamisítvány van a forgalomban,amik tényleg kárt tesznek a gerincben.13 évvel ezelőtt az összes létező kezelést végig jártam a hátammal,de csak ez a készülök segített,mellékhatásként jó a vérnyomásom,vércukrom és koleszterinem is,úgy hogy van súlyfeleslegem,IGEN!Azon nem segített:)szóval nem mindenható!Nem akarok senkit meggyőzni,mivel a közvetlen környezetemet sem tudtam,hiába látták saját szemükkel a változást.
2013. ápr. 9. 04:54
kemény az ára ennyi pénzért kapsz jobbat is szerintem
2013. ápr. 6. 10:48

860 000 Ft az ára lehet részletre is 200 000 Ft nek megkell lenni és van a félautomata a P 390 azt lehet havi 10 000 Ft 3 évre legalább is így tudom!

Ja még egy dolog az ágyról Én már nem szedek semmi gyógyszert már két éve mert nem kell a fejfájásom is elmúlt meg a fül zugásom igaz ez elég sokára a gyomrom is rendbe jött!a honlapon vanak tapasztalatok az ágyról!

2013. ápr. 5. 21:42

látom :


ahány ember annyi ár itt valaki 620 ezer ft-ról mesélt akkor hogy is van ez ?

2013. ápr. 5. 21:36

nem zavartál köszi szépen a választ


akinek van még tapasztalata az irjon :)

2013. ápr. 5. 20:34

Elnézést kérek ha evvel megzavarom Önt,de Én ismerem az Árpit és csak az igazat írta,hogy ez az ágy ilyen jó rajtam is nagyon sokat segít mert Nekem spinocerebelláris ataxiám van amit édesanyámtól örököltem!Ez a betegség mozgás kootdinációs zavarokkal látás romlással beszéd érthetetlenséggel jár már az első alkalommal 2010-ben használt mert zsibbadt a kezem és,hogy kijöttem az ingyenes központból azt vettem észre, hogy elmúlt a kezemből a zsibbadás fél év renszeres használattól meg az allergiám múlt el és egyre jobb lett a látásom meg a beszédem is már a barátaim is értették mit mondok és az egyensúlyzavarom is rendezödőtt ami a betegségemmel jár a lábam eltörött és nem gipszelték be az"okos"orvosok és ez által eldeformálódva forrt össze a pukli nagy volt a lábamon már fele lett két év használat után és most,hogy van ez az új CERAGEMV3-as ágy ettöl jobban gyorsabban gyógyulok!

Az Árpira visszatépve az Ö egyensúlya is sokat javult!Én mostanában sokat fogytam 20-25 kg-ot fogytam a CERAGEM ágy használatától az emésztésem helyre állt,de csak a valódi ágytól mert vannak csalók meg a netről sem szabad venni csak a központoka igaz nem olcsó,de megéri mert használ!

Próbálja ki az ingyenes központokba a honlapon megtalálja az ingyenes központokat!

Még egyszer elnézést!

280. hamyka (válaszként erre: 274. - Csibiarpi69)
2013. ápr. 5. 15:59

szia


uhh durva a történeted, és sajnállak ha valóban igen betegséggel születtél,


tényleg használod a ceragem ágyat ? ha igen privátban eltudod nekem küldeni a szakvéleményt ( már ha van ilyened orvostól ) hogy tényleg ilyen betegségben születtél, és arról hogy te elkezted használni a ceragem ágyat (pontos tipust is odaírva ) és te ettöl jobban lettél vannak erröl papírjaid ? mert ha nincsenek és nem tudsz adni akkor bármit le lehet ide írni !!


bocsi még 1x ha megbántotalak


üdv

279. hamyka (válaszként erre: 278. - Hamyka)
2013. ápr. 5. 15:54

ui :


akitől vettem a q10-t 70-80 ezerért tényleg 4 dobozt adott , és az a durva hogy amit felbontottam 1 dobozt majd 30 ezret kértek el érte !! dögöljenek meg!!

278. hamyka (válaszként erre: 276. - 044d76a529)
2013. ápr. 5. 15:45

nem szabad az ilyet megvenni , nálunk is volt itt sok bemutató igaz nem a ceragem tartotta, igértek füt-fát hogy igy meg gyógyulsz úgy meg gyógyulsz vagy ismerös ?


vagy mint a labda amivel lehet mossni, lehet vele mossni de tökéletesen tiszta úgy sem lesz, nekem van mosolabdám amit áru bemutatórol vettem, adtak szórólapot hogy 9000 ft lenne db-ja, az eladó akitől vettem 2500 ft-ért adta darabját, gondoltam nem veszítek vele sokat, tehát mossni moss csak nem tökéletesen !!


visszatérve a ceragemre : nekem az a bajom tényleg a termékkel hogy 1. borzasztóan drága és igérnek füt-fát


2. 60 fokon kell (ene) használni mert szerintük az a jó,


3. ha a készülék megbolondul és jobban megemeli a gerincet az ügyfél gerince oda és örök életére nyomorék marad


és végül


4. majd kitalálják hogy oh hát a 60 fok még sem elegendő használd 2-3 száz fokon és akkor már az egész ember ott sül meg, na de ne legyen igazam


én 1-2 céggel be is fürödtem, elegem is lett az egészből hogy csak halandzsáznak összevissza, igaz utánna még is elmentem az árubemutatóra de nem vettem semmit, nagy nehezen sikerült anyut meg gyözni hogy ne menjünk el mert még az ajándékot sem akarják megadni, és bár fel lehet őket jelenteni de kinek van ahhoz kedve hogy az ajándékért ennyit meg tegyen ?


én anno vettem Q10-T, annyira mondták hogy jó meg minden megvettem, hiába magyaráztam az eladónak hogy ne bankon keresztül még is úgy lett intézve, aztán höbörgött hogy nem jó valami, nekem csak azért kellett 1 dobozt kifizetni mert felbontottam én marha na mind1, 70-80 ezerért adtak 3 dobozt és hozzá volt ajándékba még egy doboz,


a másik cég kért foglalót vagy mit tőle is q10-t vettem, 5000 ft-ot belefizettem és hívtam is őket hogy mi van a termékkel azt mondták szállitsák nem szállították le, ebben az esetben úgy lett volna hogy 2 alkalommal fizetem ki készpénzel,


mindenkit óvok az ilyen és ehhez hasonló termék bemutatótol, én már ha meghallom hogy termék bemutató rosszul leszek


és utolsó mondani valóként ezt mondom :


mindenkinek ajánlom a panaszkönyv cimű müsort ami a hír tv-n szokott menni


köszönöm a figyelmet

277. hamyka (válaszként erre: 272. - Csibiarpi69)
2013. ápr. 5. 15:33

na ne röhögtess, ezt írod idézem :


,, Sokak egészségi állapota igazolhatóan javult, panaszai megszőntek, vagy csillapodtak. ,,


mutass orvosi papirt ami elismeri hogy ez a micsoda segít az embereken !!


én ahogy láttam ez 1 egyszerű ágy amibe valami hő forrás van szerelve és ezért elkérni 620- 750 ezer ft-ot ? meg bolondultatok ? és szerinted ki fogja saját magának megengedni ?


erre kíváncsi lennék !!


ugy is lehúzás az egész mint bármelyik más cég

276. 044d76a529 (válaszként erre: 270. - Csibiarpi69)
2013. ápr. 5. 04:58

- gátolja és visszafordítja az öregedési folyamatokat ?????????? Már ezért érdemes megvenni!:(


Szo,szo ez megint az a termék ami gyógyítja a körömgombát meg a zöld hályogot!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook