Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2012. aug. 21. 17:55

Szeretnék hozzászólni a fórumhoz. Nekem március óta van ágyam. Szeretem, minden nap használom.

Az én betegségem : születésem óta csípőficamos vagyok. Sajnos a járásom még nem javult. kérdezném tőletek ti mikor tapasztaltátok a javulást. A masszírozás nagyon jól esik.

2012. aug. 17. 17:35
Épp tegnap írtam a CERAGEM központba ez ügybe mert tudom,hogy kell egy ilyen hasznos dolog mint az ágy a Székesfehérvári embereknek!!!
2012. aug. 16. 19:06
Már szinte nincs is sehol...
2012. aug. 16. 19:02

Nagyon hiányzik Székesfehérváron egy CERAGEM központ!!!Persze ezt másképp kellene csinálni mint ahogy az eddigi vezető nem kellett volna így beszélni az emberekkel mert mégis csak Tőlük függött!!!

Az Én betegségemre is kitünö volt és még azoknak is akik nem tudták megfizetni és nem az,hogy nm tudtak vinni embert hanem az,hogy"oda,Én nem akarok meghülyülni"meg ilyesmi...!!!

Akit Én is vittem ezt mondta pedig jól esett Neki!

2012. aug. 14. 21:48

Megszünt a CERAGEM szolgátatás sajnos a Géza utcába.A ház is el lesz adva, nem tudom, milesz.


A szervízelést ezek után is Karcsi végzi majd?



Kedves fórumozok, szeretettel üdvözlök mindenkit.


Én még eddig csak az állapotomat írtam le nektek, de most már úgy érzem tényleg, váltózás megy végbe a szervezetembe.

Ige jól hallották.

Elsősorban szépen kilazultak az izmaim a lábamban ugyanis nagymértékben kötöttek voltak le voltak tapadva és ez által az egyensúlyom is javult sokkal stabilabban megyek és egyensúlyomat meg tudom tartani ugyan még kicsi egyensúlyvesztésem van, de az nekem már lényegtelen.


Aztán születésem óta sokszor nagyon fájt a fejem és ez az ágy fokozatosan megszüntette, így hát mondhatni, hogy kb.: lassan 3 éve nem fájt a fejem, és aki azt mondja, hogy azért fáj a feje, mert front jön, azt csak tudom sajnálni


Sokan nem is használják ki az ágy jótékony hatását vagy egyszerűen nem is élnek a lehetőséggel, hogy megtapasztalják, hisz azt mondják, hogy becsapás nem érdekli inkább a rengeteg sok gyógyszer, azaz a kémiát viszik be a szervezetükbe.


Mindegy van, aki szívesen elfogadja tőlünk a segítséget és van, aki nem azt nem lehet meggyőzni nem, kell vele foglalkozni.


Most vissza az én állapotomra.

Igen ez egy állapot, ha úgy tetszik funkciózavar.

Sokkal jobb a közérzetem jobban fog az agyam szellemileg mintha tisztább lennék, de még mindig van olyan problémám, amit a gyógy ágynak meg kell oldani.


Én nagyon örültem, hogy rátaláltam erre a csodálatos és szerintem egye dűl álló technológiára, hisz a gyógyulás érdekében mindent el kell követni sosem, kell feladni nem, kell beletörődni, mert mindig lesz olyan technológia, ami javítja az életfunkciót.


Szerintem ez a technológia itt is van a kezünkben, csak tudatosan és szakszerűen kell használni mindig.


Egy szóban mindig az lebegjen minden kedves ágy tulajdonosoknak a szeme előtt, hogy meg akarok gyógyulni, de azért tenni is kell érte.

2012. aug. 14. 18:38
oké
2012. aug. 14. 16:59

Szia Ferike


Nagyon régen nem jöttem fel a fórumra, de most itt vagyok.

Ferike írjál magadról, hogy milyen váltózásokon mentél át mostanában a címemre.


A címem: csibiarpi69@gmail.com


Továbbra is nagyon jó egészséget kívánok Neked.

2012. jún. 14. 19:48
Persze!Vannak úgy nevezett"CERAGEM bébik" az ágytól van mert kitisztítja a petevezetéket a sok szutyoktól a hőlgyeknél a férfiaknál az ondó termékenységét segíti elő meg potencia nővelő is az ágy!
2012. jún. 14. 10:42
Tudtok-e olyan esetről. hogyha egy fiatalasszonynak nem sikerült teherbe esnie, a ceragem ágy segített?
236. Bun Csilla (válaszként erre: 235. - Metiba)
2012. máj. 22. 18:40

Szia Nekem az üléskor volt problémám ahogy leültem úgy álltam fel, alig tudtam kiegyenesedni, a deréktájt éreztem mintha feszülne. Eleinte mentem a fürdőbe kezelésre de nem sokat ért, majd jártam masszíroztatni de nem javult, így mentem az ágyra.

A lábam általában éjszaka zsibbadt, kiugrottam az ágyból annyira fájt. De volt napközben is hogy zsibbadt de ne jellemző.Már annyira fájt hogy szedtem rá gyógyszert pedig én sosem szedek semmit.

235. metiba (válaszként erre: 234. - Bun Csilla)
2012. máj. 22. 14:13
Szia Csilla! Nekem is görcsöl a bal lábam pár napja itt-ott és ami érdekes a 2008-hoz képest, hogy a derekam (még :-) )nem fáj. Neked is így volt? És ősz óta februárig minden nap görcsöltél vagy zsibbadtál? Akkor mikor csinálták az MR-t? Feküdni mennyit? Dolgoztál akkortájt? Én ülő munkát végzek.Éjszaka azért nyilalgatott a derekam is. Te hogy aludtál akkoriban? MEgyek az ágyra, remélem rendbehoz, bár én eddig is használtam, de most többször kell és remélem -gondolom neked is ez volt a rémálmad- nem kell egyik reggel úgy kelnem, hogy nem tudok felállni... Szép napot és köszönöm, hogy válaszoltál, remélem erre is tudsz még :) !
234. Bun Csilla (válaszként erre: 233. - Metiba)
2012. máj. 22. 09:21

szia

hát nekem nagyon jó volt az ágy használata, elmúlt minden bajom összesen 20 kezelésen voltam, abbahagytam a gyógyszert is és azóta sincs panaszom úgy érzem visszahúzódhatott a kitüremkedett sérv.

233. metiba (válaszként erre: 228. - Bun Csilla)
2012. máj. 21. 19:35

Szia Csilla!

Megírnág kérlek, hogy mi lett a zsibbadásoddal azóta? Csak mert nekem is 2008-ban volt kiszakadt porckorongsérvem és nekem apedig azóta se de most elkezdett pár napja zsibbadni görcsölgetni a bal bokám, lábszáram.

2012. ápr. 10. 10:49

Hali Nikike28!

Székesfehérvárott ingyenes sajnos meg szünt!

Fizetős Pedig az Ősz utcairól tudok meg a Viniczai busz megállónál a szépség szalonba!Ezt mindennap kellene használni az első idökben persze nem olcsó,de megéri!

2012. ápr. 10. 09:03

sziasztok!

legyetek kedvesek megírni nekem,h szfváron hová tudnék járni ceragem kezelésre?Az Ősz utcáról,ill.a gáza utcáról hallottam,de konkrét elérhetőséget nem találok.Nem feltétlenül fontos,hogy ingyenes legyen.Úgy tudom az Ősz u.ban 300-400ft egy kezelés.Az ingyenesnél olvastam sokat kell várakozni,erre sajnos nincs időm:(((

Illetve szerintetek hetente milyen rendszerességgel ajánlott a használata?

köszönöm a segítségeteket!!!

2012. ápr. 8. 13:42
Boldog Húsvétot Mindenkinek!!!
2012. febr. 28. 12:17

Szerbusz Kedves Csilla!

Ne haragudj,hogy nem azonal válaszoltam,de ez a fránya gép hol jó és hol nem!

Nekem örökölt GÉN betegségem van ami hála az égnek Nálam csak 10-15 éve jelentkezett még erre is jó a CERAGEM mert ÖSSEJT beültettésre szerettem volna menni KÍNÁBA,de mostmár nem kell mint tudjuk a mástól levett ÖSSEJT miket okoz. Nekem elmúlt a fejfájásom ami nagyon rossz volt az allergiám is elmúlt a gyomrom is renbe jött a lábamról a bütykök is eltüntek a hajam sem korrpásodik a fülzugásom is elmúlt igaz nekem van itthon egy P 390 -es készülékem amit naponta 3-4 szer használok és van hőpaplanom is ezen szoktam éjszaka aludni!

Képeld el ha Te is tudnád napjába tőbbszőr használni akkor mekkora javulást érnél el és nem beszélve a szép családodról!

2012. febr. 23. 08:52

Sziasztok4

Engem 2008-ban műtöttek kiszakadt gerincsérvvel L5.

Azóta nincs panaszom. Most tavaly ősztől ismét bal lábam zsibbad, görcsöl, Mr eredménye sérv L. IV:

Most febr. 20-tól elkezdtem az ágyat kipróbálni.

Iszonyúan fáj, főként a deréknál, de érzem a lapockámnál is. De képzeljétek egész nap nincs fájdalom és gyógyszert se veszek be este.

Nekem már 3. alkalom után is sokat javult! Csak ajánlani tudom mindenkinek. (ez nem azt jelenti hogy abbahagyom most de örülök a gyors változásnak)

2012. jan. 31. 19:41

Szeva Árpikám!

Te is átmentél minden megpróbáltatáson a betegségeddel mint Én!Nevetni fogsz,de Rám is mondták,hogy be vagyok rúgva sőt az autóból kiabálták ki mikor mentem a járdán reggel 6 óra fele dolgozni,hogy "Te részeg állat már ilyen korán reggel be vagy rúgva"!

Emlékszem arra amikor meismertelek a Székesfehérvári CERAGEM központba és egyátalán nem néztél ki ittasnak aki azt hitte,hogy be vagy rúgva az nem tudom,hogy hova tette a szemét!

Egyet értek Veled abba,hogy nagyon jó érzés az ágyra rá feküdni és sok mindenben segít az embereken!

Mint tudod Nekem két és fél éve otthonomba van a KICSI a P 390-es és naponta 4-szer használok és miden nap eljárok az ágyra a központba nagyon sokat javultam már!

Én egyébként GÉN beteg vagyok örököltem anyámtól,de csak 15 éve jött elő Rajtam és nehezen akar rendbe jönni.Én még hiszek abba,hogy futni is fogok csak sok idő kell hozzá!

2012. jan. 31. 15:09
Amikor mentem mindig az utcán gúnyos hangos megjegyzéseket tettek rám, hogy már korán reggel be vagyok rúgva!!! Nem gondoltak arra, hogy esetleg valami bajom lehet az egyensúlyzavarom, és a lekötött lábizmaim miatt. Egy kedves rokonom mondta nekem, hogy Székesfehérváron a Géza utcában működik egy CERAGEM központ, ahol Dél Koreából származó termo akupresszúrás gerinckorrigáló masszás ágyak vannak, és hátha tud ez a segédeszköz javítani az állapotomon. El is mentem feleségemmel, mert kíváncsi voltam, hogy mit tud tenni velem ez a gyógy ágy, merthogy idáig még senki sem tudott rajtam segíteni. Mikor beléptünk a központ ajtaján nagyon kedvesen fogadtak, és rövid információ átadás után be is feküdtem. Mikor elkezdett kezelni a termo akupresszúrás gerinckorrigáló masszás ágy, az nagyon jó érzés volt, már mindjárt az első pár alkalommal változásokat vettem észre magamon. Folyamatosan meleg lett a lábam és a kezem, ami mindig is hideg volt a rossz vérkeringés miatt. Könnyebben és sokkal stabilabban közlekedtem mivel, annyira fellazította lekötött izmaimat a lábamban, és egyensúlyom megtartásával, könnyebben mozogok, ami még nekem szokatlan, de nagyon jó érzés. Sokkal jobb lett a közérzetem bátran kommunikálok bárkivel és nincs, félelmem mikor az utcán közlekedem az emberek közt és azt tapasztaltam, hogy sokkal felszabadultabb lettem. Most már nem mondják azt a gúnyos megjegyzéseket, hogy be vagyok rúgva, mert már stabilabban, biztonságosabban közlekedem. Tehát jól érzem magam. Jól tudom, hogy egy emberi test képes az öngyógyító folyamatokra, de ehhez kell egy olyan segítség, ami által a szervezett és a többi testrészek képes a regenerálódásra és ez az eszköz itt van a kezünkben amit kilehet próbálni minden CERAGEM központ teljesen ingyen és ez a gerinckorrigáló masszás ágy képes ezeket a testi funkció zavarokat megszüntetni.
2012. jan. 31. 15:08

Csibi Árpádnak hívnak, 1969. okt. 07. születtem Székesfehérváron.

Körülbelül 1 éves koromban a szüleim rendellenességet vettek észre rajtam. Remegett a fejem és nem tudtam megtartani magamat, ülni, menni nem tudtam. Úgy támasztottak ki párnákkal, hogy meg tudjam, tartani magamat.

Papám és mamám tanítgattak járni, ami úgy nézett ki, hogy a járdánkon húztak egy vonalat, majd kihúztak mellé két kötelet, amibe kapaszkodtam és úgy kellett a vonalon végig mennem. Természetesen más módon is próbálkoztak, de sikertelenül.

A szüleim Budapestre vittek egy akkor már idős főorvoshoz, aki megállapította, hogy kisagyi agyvérzéssel születtem, ebből kifolyólag nagyfokú egyensúlyzavarom is van. A szemem nem nagyfokúan ugyan, de kancsal, ami már születésemtől fogva észrevehető volt. A kezemben a finom mozgások nem fejlődtek ki, ezáltal a mai napig is nehezen tudok írni, mert nem tudom, érzékelni az ujjaimmal a tollat. Betegségem következménye, hogy a beszédemmel is vannak problémák, tehát minden olyan dologban problémáim vannak, amiért a kisagy a felelős.

Az orvosok szerint nem haltak el az agy sejtjeim, csak nem fejlődtek ki. Be is kellet feküdnöm a kórházba és elkezdődtek a kezelési sorozatok, elsősorban majdnem mindennap le kellet csapolni az agy vizet. A többi kezeléseimre már nem emlékszem. Szóval az a lényeg, hogy valamit tudtak javítani az akkori állapotomon és annyit elértek nálam az orvosok, hogy tudtam ülni, tartani a fejem és már nem remegett.

Mikor hazavittek szüleim a kórházból tudtam ugyan menni, de nagyon rosszul. Egyensúlyzavarom miatt mindennek neki mentem, nem tudtam érzékelni a talajt a lábam alatt főleg, ha lépcsőn vagy küszöbön akartam menni. Volt úgy, hogy mikor a szobából ki akartam menni neki estem illetve bele estem egy üvegajtóba, ami kitörött, de hálaistennek, egy karcolásom sem lett. Egyszóval nagyon sokat estem-keltem kicsi koromban.

Amikor Budára a Villányi úti Rehabilitációs intézetbe kerültem, gyógytornászok és konduktorok sok gyógytornával, állandó gyakorlással végül is meg tanítottak járni. Én az állapotomat sosem tudtam és a mai napig sem tudom elfogadni, hogy mozgássérült lettem. Ezzel a kijelentésemmel nincs szándékomban a sorstársaimat lenézni, de úgy érzem, hiszem és gondolom, hogy nagy akaraterővel és a családom segítségével, valamint minden lehetőség kihasználásával tudok még az állapotomon javítani. Szerintem nem vagyok olyan rosszállapotban, hogy egyszer ne mondhatnám el magamról azt, hogy meg gyógyulok. Amikor iskolaköteles lettem, sikerült elvégeznem Sályon a mozgásjavító-kisegítő-bentlakásos iskolában az első 6 osztályt. A 7. és 8. osztályt, pedig itthon végeztem el az esti dolgozók iskolájában.

2012. jan. 28. 12:41
Tegnap délfele olyan rosszullét fogott el,de neg sem fordult a fejembe,hogy nem megyek el az ágyra mert tudtam,hogy jobb lesz utána és sokkal jobb lett!,de Én itthon is egyből használtam a P390-et+hőpaplant!
2012. jan. 28. 12:36
Köszönöm szépen!
2012. jan. 27. 17:38

Ferike!

További sikereket és egyre jobb egészséget kívánok!

Üdv! Kari-DO

2012. jan. 26. 19:19

Sziasztok!

Ma van három éve,hogy járok a központba és ez idő alatt nagyon sok mindenem javult pedig az első évben nagyon sokat szenvedtem!

Ma már nem bánom,hogy nem hagytam abba mert sokkal jobban érzem magam habár ez a GÉN betegség ami Nekem van sokára fog meg gyógyulni mivel a lábamat eltörtem és az"okos"orvosok nem gipszelték be hanem műanyag rögzítőbe tették és emiatt eldeformálódva forrt össze az ágy helyére húzza a csontokat mert már az eldeformálódás sokkal kissebb a vállamat egyszerű ficammal megműtötték elrontottak és protézist kellett be ültetni,de már ez is sokat javult!

Úgyhogy csak jót tudok mondani erről a csodálatos eszközről mert vannak kételkedők.....

2011. dec. 25. 09:06
Mindenkinek kellemes ünnepeket!
2011. dec. 13. 22:20

Szerintem a CERAGEM-hez hasonló ágyak csak átverések

nem hiába mondják a központokba mert vett egy ágyat egy bácsi,de nem a CERAGEMTŐL és nem használt semmit így kénytelen volt vissza járni a CERAGEM központba!

Majd fog használni a vérnyomására is ezt mondták a központba csak idő kell hozzá mert nem egy nap alatt lett a probléma a vérnyomásával?

2011. dec. 12. 20:37
Ahogy időm engedi, napi kétszer használom, de visszatértem az automata programhoz, aztán még kb. 5-ször manuálisan végig maszírozom magam. Már nem fáj, hanem nagyon kellemes. Eddig sem volt panaszom, de mintha még energikusabb lennék, könnyebb a mozgásom. Viszont a vérnyomásom továbbra is magas, gyógyszer ellenére is. Továbbra is az a véleményem, hogy egy igen erőteljes intenzív masszást kapok, amit ember nemigen tud adni csak a Ceregem és a hasonló ágyak.
2011. dec. 11. 20:11

Gratulálok Magának,hogy használja ezt a"csoda ágyat"

Nekem sajnos nem az ágy van hanem kis készülék a

P 390 amit napjába 4 -szer használok meg az ágyra elmegyek a központba:

Nekem sokára fog segíteni,de biztos vagyok benne,hogy segít mert már gyógyszereket sem szedek egy és fél éve és többek között az allergiám is elmúlt csak még mankózom mert az örökölt betegségem miatt elestem és a lábam eltörött és eldeformálódva forrt össze a lábam amit a"nagy tudásúak" nem gipszelték be hanem műanyag rögzítőbe rakták,de mára már sokkal kisebb az eldeformálódás meg a vállam is sokkal jobb mert ezt is elrontották egyszerű ficam volt!

Elestem szintén az örökölt betegségemnek köszönhetően és elrontották a műtétet mert meg kellett műttetnem ha akkor tudok a CERAGEM ágyról akkor nem műtetem meg és nem estem volna el és nem kellene mankóznom!

Az óta amióta használom a CERAGEMET mindenem meg javult!

2011. dec. 10. 18:29

A párom több évig járt az ingyenes kezelésra, kb. 300 alkalomman vett részt, végül egy hete vettünk egy új készüléket. Előtte én nem használtam, de a nagy előzetes dicséretek után azonnal birtokba vettem.



Az első alkalom nagyon megrázó volt, mondhatni fájdalmas, aztán csökkent a fájdalom és jöttek a kellemesebb érzések.



Nagyon kemény munkát végez a fenekemtől a tarkómig a Ceregem ágy igen meleg görgői. Az első menet mindig fáj egyes helyeken, majd folyamatosan csökken, de egyes pontoknál vannak későbbi fájdalmak is. Eleinte a 40 perces automata programot használtam, de azt elég unalmasnak éreztem, majd áttértem a kézi üzemelésre, legalább 15-20-szor végig járatom a görgőket, és ott állítom meg ahol akarom, ez nagyon bevált. Az első menet kis fájdalmai után a többi maga az élvezet.



70 éves férfi vagyok, viszonylag egészséges, előtte sem voltak mozgásszervi panaszaim. Amióta megvan naponta kétszer használom, nem érzem magam rosszabbul, sőt talán jobban is, az egészség érzetet természetesnek tartjuk, de a Ceregem hatásait még korai véleményezni.



Korábban jártam masszásra, de a legerősebb férfi kezénél is sokkal erősebb a Ceragem masszázsa, ez különösen nagy érdeme.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook