Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. szept. 1. 18:39

Örülök neki mert Budapesten van 4-5-6. ingyenes központ!Remélem be fog válni a CERAGEM készülék!

Üdv Ferike

2011. aug. 30. 18:53

Szia Lukumi!Hát persze,hogy fog segíteni ha rajtam segített pedig nagyon nagy bajom van vagy is már volt,de ezt a készüléket egész életben kell használni ez a Mi takarítónk épp úgy ki kell takarítani az embert mint a lakást!Nézd meg a honlapon a ceragem.net/vevőszolgálat/termékforgalmazók alatt megtalálja az országban hol vannak ingyenes központok!

Sok sikert a használathoz!

Üdv

183. Lukumi
2011. aug. 30. 11:01

Sziasztok!


Egy ismerősöm javaslatára szeretném én is kipróbálni a Ceragem ágyat, mert vannak egészségügyi problémáim. Hallottam, hogy vannak olyan helyek, ahol ingyen is lehet őket használni. Tudtok javasolni ilyet Budapesten?


Köszönöm a válaszotokat!

2011. aug. 18. 12:35
Kedves Ferike! Köszönöm a választ!
2011. aug. 18. 07:45

Kedves breeka!

Persze,hogy segít hisz Én őssejt beültetésre vártam,hogy Kínába kijussak,de már nem kell mert használom naponta többször is a CERAGEM készüléket a gyógyulás érdekébe és később a vissza esés meg előzésére és Nekem használ attól függ,hogy kinek mennyi idő múlva segít,hogy mennyi ideje beteg!

Sok szerencsét a használatához!

180. breeka
2011. aug. 17. 20:46
Kedves Mindenki!Anyukám pár napja elkezdte használni az ágyat, de nem sok mindent tud/tudunk róla.Neki tavaly decemberben agyi infarktusa volt (41 évesen), melynek következtében lebénult a teljes baloldala.Ma már újra tud járni, beszélni viszont a bal keze még nem mozog teljesen.Kérek mindenkit, hogy ha van tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy ilyen esetben segít, segített az ágy akkor írja meg. Nagyon köszönök minden információt!!
2011. júl. 15. 09:37
Szeva!De túl éltem a CERAGEM segítségével meg a Magam akaratából!
2011. júl. 14. 20:16
Elnézést a tegezésért, te is tisztelj meg vele, kérlek!
2011. júl. 14. 20:13

Hááát, Ferike, az utolsó mondat kivételével az írásod kész horror!


De őszintén örülök a gyógyulásodnak, remélem rajtam is segít!

2011. júl. 14. 20:00

Csókolom!Nekem van otthonomba is egy P 390-es ezt használom otthon reggel délben bemegyek a központba széthúzatom a csigolyáimat délután 4-5 fele meg este 22-23 fele tetőtől talpig le kezelem Magam ezt minden nap megcsinálom kivéve akkor amikor nincs nyitva a központ és hétvégén ötször is.

Én örököltem édesanyámtól egy ritka GÉN betegséget ami csak 15-éve jött elő ez a mozgáskoordinációs zavart okozott emiatt többször is elestem a vállam kificamodott meg műtettem amit sikeresen elrontottak majd ide protézist ültettek be majd megint elestem ekkor meg a lábam törött el eldeformálódva forrt össze mert az okos orvosok nem gipszelték be hanem műanyag rögzítőbe rakták és megtaláltam a CERAGEM ágyat ami használ a lábamra is a GÉN betegségemre is mert kiszerettem volna menni KÍNÁBA Őssejt beültetésre,de azt meg az orvosok nem ajánlották mert a rákos sejtek elburjánzását okozott volna!

A CERAGEM segített ebben is már nem kell ki mennem Őssejtre már több mint egy és fél éve semmi gyógyszert nem szedek a fülzúgásom is elmúlt az allergiám is meg hajam nem korpásodik a körmeim is javulnak meg ilyen apróságok meg a gyomrom is rendbe jött mert este 6 után ettem akkor nem tudtam aludni a gyomorsavtól mára már elmúlt ez is!

Én nagyon megszenvedtem az első évet a hátam a derekam a lapockám alatt az első masszírozásnál nagyon fájt sokáig,de nem bántam meg sőt hánytam a hasam ment az éjszakai vizelésem ami 5-6 szor fel kellett kelnem mára már elmúlt!

Jó egészséget kívánok a használathoz!

2011. júl. 14. 16:33

Igen a méregtelenítéstől gyógyul a szervezet, ez a lényege.

Nekem pl. rettenetesen égeti az achilles-ínnál a sarkaimat, de tudom, hogy ott be van gyulladva. Ma(3.alkalom) a csípőmnél is nagyon forrónak éreztem, két piros folt maradt ott. Gondolom, ott is gond van. Hiszen ugyanaz a kő megy végig a gerincemen, ugyanaz a hőfok, máshol mégsem éget.

2011. júl. 14. 10:04

Igen,de ha tudná mindenki,hogy egy kincset rejtő készüléket rejt magába az oldal akkor sokkal többen látogatnák!

Tegnap jövök a buszon a CERAGEMBŐL és egy hölgy mondta,hogy semmit nem ér mert a lánya Szklerózis Multiplexben szenved és vettek egy ágyat és hányt a lánya tőle így kénytelenek voltak eladni,de azt nem tudták,hogy a salakanyagot méregtelenít és valahol ki kell jönnie a sok méreg anyagnak!Hát nem tudták mert nem figyeltek oda az előadásokon amit tartanak az előadók hiszen ezek a CERAGEM készülékek az ember takarítói mert ugye a testünket is ki kell takarítani nem csak a lakásunkat!

Az egyik magazinba volt egy férfi aki Szklerózis Multiplexből felgyógyult hat év után Neki sem volt egyszerű,de kérdem én,hogy az orvos mit mond?

Szét tárja a kezét és többet nem tud segíteni ezért van a CERAGEM,hogy javítson,megelőzze az ilyen rendellenességeket!

2011. júl. 13. 21:58
Elég gyér itt a forgalom:) Vagy mindenki jól van? Vagy nyaraltok?
2011. júl. 12. 19:29
Na szívből örülök,hogy jó véleménnyel van az ágyról biztosan nem fog benne csalódni!
2011. júl. 12. 17:22
Na, túl vagyok az első ágyélményen! Mosonmagyaróváron voltam, nagyon kedvesek, közvetlenek voltak az ott dolgozók. Felkészültem lelkileg, de még így is azt mondom, hogy ez masszázs a javából! A gerincem alján a nyoma is megmaradt a görgőknek. De alapjában kellemes volt, folytatni fogom, remélem használ. A sarkaimat égette nagyon az ágy (pedig csak 45 fokra volt állítva a szívem miatt), remélem azt jelenti, hogy lerakódás okozza a járásproblémámat.
2011. júl. 11. 20:02

Csókolom!Ne tessék haragudni,de Ön gyógyulni akar vagy szenvedni a külön féle betegségekkel szeretne együtt élni?

Nincsenek sokan 13 ágy van és soha nincs tele mert sokan megvásárolták mert mindenre használ csak kitartónak kell lenni Nekem elhiheti tudom miről beszélek!Nekem otthon is van egy P 390 készülékem,de még így is nap mint nap eljárok 12.00-kor a központba mert megéri!

169. c3e28a071f (válaszként erre: 168. - Havasigyopár)
2011. júl. 11. 19:45
ne foglalkozz vele,csak próbáld ki nyugodtan,nem fogod megbánni!!
2011. júl. 11. 19:03
Ugy hallottam,jo ez az agy,csak nagyon durvan beszelnek szekesfehervaron a kozpontban az emberrel,sokaknak elmegy a kedve a sorbanallastol.
2011. júl. 11. 18:56

Szevasztok!Nem tudom,hogy mivel jár ez a betegség,de minden képen ki kell próbálni ha még az Én betegségemre is használ akkor szerintem a Tietekre is fog!

Az imnun rendszert erősíti,de naponta többször kell alkalmazni a készüléket!Én már csak tudom!

2011. júl. 11. 12:43

Sziasztok!


Azt szeretném megtudni, hogy polyartritissel, ami ugye autoimmun, érdemes-e eljárni kezelésre?

Tudtok-e erről vmit mondani?

Köszi!

165. tomka1
2011. júl. 7. 21:28

Sziasztok!


Ez az ágy sarkoidosis-ra is jó?


Köszi:Zsu

2011. júl. 7. 19:40
Már jól vagyok csak 2 napig fájt!A nyak fájdalmam elmúlt,de ez is azt bizonyítja,hogy nem szabad abba hagyni!Én naponta 4-5-6 órát használom mert szükségem van arra,hogy meg gyógyuljak!Éppen ezért vettem még ha részletre is Nekem ennyit megér! Jó lenne ha mindenki így gondolkodna mert megéri!Sok embernek van otthon és csak ritkán használják és azt mondják,hogy nem is használ pedig ha tudatukig eljutna,hogy mekkora KINCS van a tulajdonukba!
2011. júl. 5. 20:29

Sziasztok!!!

A GÉN betegségemnek köszönhetően nagyon rosszul vagyok mostanában,de tudom,hogy jobb lesz mint ahogy a fülzugásóm is elmúlt az emberek többsége az ilyen érzéseket nem is veszi tudomásul ha egy kissé rosszul vannak akkor majd elmúlik meg ilyesmi ezt ne tegyünk mert később megisszuk a levét mert nem lesz jobb csak rosszabb.

Van rá megoldás valamelyik központba belehet menni és ingyenesen ki lehet próbálni.

Mondom a busz megállóban egy hölgynek,hogy miért nem jön el a CERAGEM központba és próbálja ki?_erre az volt a válasz,hogy menyibe kerül?Ingyenes!Akkor már nem is lehet jó mert mondja,hogy ugyan mit adnak ma már ingyen?Hát nézzen már rám Én még menni sem tudtam meg a mankónak köszönhetően nagyon ferde voltam és beszélni is alig tudtam meg már egy és fél éve nem szedek semmi gyógyszert az allergiám is már rég a múlté meg az eldeformálódás a lábamon sokkal kisebb,de csak az orvosoknak hisznek az emberek!Az orvos meg szét tárja a karját,hogy Ő már nem tud többet tenni próbáljon meg vele élni...meg ilyesmi...

Ezért próbáljunk ki az ágyat vagy a P 390 valamelyik központba!

2011. júl. 1. 15:56

Kedves Csabi! Az Én betegségem amit édesanyámtól örököltem késői eredetű ataxia a kisagyban van egy hibás Génem ami a mozgás koordinációs képességet gátolja meg,de a CERAGEM ágynak köszönhetően mára már javuló tendenciát mutat mert gyógyszer mentes vagyok a fej fájásom elmúlt sőt az allergiám is ami megkeserítette az életem tehát a CERAGEM készülék rendszeres használata(napi 4)adta vissza az életemet,de még menni csak mankó segéd eszközzel tudok.Nekem eldeformálódva forrt össze a lábam mert az okos orvosok nem gipszelték be hanem műanyag rögzítőbe tették és emiatt eldeformálódott,de az ágy hatására meg a"KIS KÉSZÜLÉK"-nek ami otthon van már majdnem eltűnt!

Úgyhogy bárki bármit mondhat használ a CERAGEM.

161. csabi4
2011. júl. 1. 09:48

Feri igazad van teljes mértékben -magam is tanulmányozom a Ceragem ágyat és a kiegészítőket is -nem mesze van a Főközpontjuk :) -több gépet ismerek amik a ceragemet próbálják utánozni -azok igazából azt mondanám lazításra enyhébb fájdalmakra megfelelőek -igaz az áruk töredéke csak a ceragemnek ,ezért dőlnek be sokan aztán szidják -


[link]


Itt olvashattok és videót is nézhettek -a betegek mondják el a problémáikat -

A Te betegséged tulajdonképpen mit takar ?

öröklött mozgási összerendezetlenség -de ez

nálad miben nyilvánul meg ?

2011. júl. 1. 07:36

Szerbusztok!

Tegnap a Székesfehérvári CERAGEM központba volt egy ünnepség a központok igazgatói jöttek el és elmondták az Ö kis történetüket amiből az szűrődött ki,hogy ha valaki elkezdi használni az ne hagyja abba mert vissza esik netán meghal!

A Nagykanizsai igazgatónak a beszámolója nagyon meg maradt bennem evvel kapcsolatban szeretnék egy pár sort írni van egy ugyan olyan GÉN beteg fiú Nagykanizsán(csak heten vagyunk az országban ilyen GÉN betegek mint Én(spinocelleberális ataxia)hiába írom annak a fiúnak,hogy menjen el a Nagykanizsai központba mert jót tesz,de inkább Budapestre viteti magát a betegszállítókkal az orvoshoz aki csak gyógytornát ír fel a múltkor meg dicsekedett egy triciklivel,hogy milyen olcsó volt meg van egy Egri kislány is olyan GÉN beteg mint Én és az anyja leszúrt mert írtam Nekik,hogy milyen jó az ágy,de Ők meggyanúsítottak,hogy félre vezetem az embereket a CERAGEM jótékony hatásaival mert Ők béreltek egyet aztán kiderült,hogy nem is olyan ágyat béreltek mint ami a központokban van pedig Én vagyok rá az élő példa,hogy igen is használ!

Szóval nem szabad abba hagyni mert előbb utóbb mindenkinek használ!

2011. jún. 26. 12:38

Szia Ferike !

Köszönöm, hogy válaszoltál !

Mielőbb utána járok ,hogy hogyan tudom elkezdeni .

Még egyszer :köszönöm a választ!

Neked is jó egészséget kívánok!

Üdv: Kari-DO

2011. jún. 25. 12:33

Szerbusz!

Bocsi,hogy tegnap nem válaszoltam,de nem értem rá!

Megválaszoltad a kérdésedet!Egyébként itt Székesfehérvárra is több olyan ember jár akinek ez volt a problémája többek közt nekem is csak még nem volt olyan súlyos,de hálás vagyok a központnak meg magamnak,hogy ilyen kitartó vagyok és járhatok!

A napi kezelést javaslom és a napi 2 L csapvíz ivást,hogy termelődjön vissza az ízületi kocsonya ez nem fog egyik napról a másikra bekövetkezni,de el kellene kezdened a kezelést,hogy a műtétet elkerülhessed!

Sok sikert a használathoz és egészséget!

157. Kari-DO
2011. jún. 23. 18:06

Sziasztok!

tkp. azért regisztráltam , hogy megkérdezzem , van-e olyan ismerősötök , aki csípő izületi kopás problémából, az ágy segítségével meggyógyult?

Nekem 3,5-4 éve kezdett fájni a jobb csípőm. Akkor még rendszeresen fociztam (55 éves vagyok)és kezdetben azt hittem csak kisebb húzódás , ami majd lassan elmúlik.Tavaly januárban reumatológus azt mondta , előbb-utóbb protézist kell beültetni, de még fiatal vagyok hozzá?! Sajnos az utóbbi időben egyre erősödött a fájdalom , már sántítok és érezhetően rövidebb a jobb lábam . A felvételek szerin már csont dörzsöli a csontot , tehát sem porc , sem a kocsonyás anyag nincs közte.Kb. 3 éve egy hónapig jártam egy ismerősömhöz ,akinél használhattam a Ceragem ágyát. Sajnos elköltözött így ez csak néhány alkalom volt . Ő korábban ilyen ingyenes szalonban dolgozott és azt mondta , hozzájuk járt egy bácsi , aki már elő volt jegyezve csípő protézis műtétre , ám kb. egy év után ( a bácsi rendszeresen , mintegy 300 kezelésen volt túl )levették a műtétre várók listájáról, olyan szintű javulás állt be nála.

2011. jún. 13. 12:05

Nagy ökörséget csináltam mert felhívtam az EZO tévét és megkérdeztem a jósnőt,hogy segíteni fog-e a CERAGEM ágy rajtam azt mondta,hogy nem is hallott róla,"de mondtam neki,hogy a valódi Jáde köves ágy... ja az"hát nem lesz látványos a javulása,de sokára fog használni és nem szabad abba hagynia mert akkor hirtelen rosszabbul lesz,de ezt így is tudtam,de ebbe sem volt igaza mert eszembe sincs abba hagyni hisz van otthonomba egy kis készülék ez lehetetlen mert ha rosszul érzem Magam(ami már sokkal kevesebbszer van) akkor használom a 4 alkalmon kívül!Csak pénz kidobás volt!

Nagyon boldog vagyok mert azt veszem észre,hogy a hasam megy le és az éjszakai vizelésem elmúlt még az az egy-két alkalom is és sokkal jobban alszom, az eldeformálódás sokkal kisebb lett,de még van a beszédem is sokkal érthetőbb lett!Úgyhogy a CERAGEM készülékeknek párjuk nincs!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook