Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
35. s700 (válaszként erre: 33. - Df2a740c00)
2008. szept. 17. 17:24

Csak ne hagyd abba!

Azt mondják, hogy sok kezelés kell ahhoz, hogy gyógyult legyél!

34. s700 (válaszként erre: 30. - 659f3f04e6)
2008. szept. 17. 17:22

Hát igen, sajnos sokan vannak, leginkább idősek, akik ráérnek ott ülni.

Van, hogy 2 órát kell várni, mire bejutsz.

Talán annyi szerencsém van, hogy anyám ráér és tud nekemhelyet foglalni, én meg csak amikor az előttem lévő csoport befeküdt, csak akkor megyek át. Kb. 5 percre van tőlünk a központ.

Pont hétvégén volt egy 2. születésnapi rendezvény és azt mondják, hogy 400 fő volt ott....

Sajnos viszont ma nem tudtam menni, most értem haza, és ilyenkor már nincs hely. De majd holnap talán korábban végzek és akkor bepótolom.

Egyébként azóta nincs hasmenésem, úgy látszik kitisztult az a valami, viszont most, a 3. kezeléstől tegnap nagyon fáj, nyomásérzékeny inkább a keresztcsontom. Most úgy látszik azt dolgozta meg jobban. De egyébként kevésbé vagyok azóta fáradékony, és ahol nem fáj, ott kellemes a masszírozás.

2008. szept. 17. 09:37

Képzeljétek, csak kétszer voltam eddig, de azóta nem fáj a vállam! (remélem nem kiabálom el). A sok üléstől délutánra kegyetlenül be szokott csomósodni, annyira fájt, hogy magamnak próbáltam masszírozgatni, de az persze semmit nem használt.

Ma déllután megint megyek. Már alig várom!

32. df2a740c00 (válaszként erre: 28. - 659f3f04e6)
2008. szept. 17. 09:35

Szia Harmatcsepp,

sajnos én nem tudok minden nap járni, csak heti kétszer a munka miatt. Ez nem olyan megterhelő anyagilag, ha azt veszem, egy hagyományos masszázs 3-4 ezer Ft. Lehet, hogy egyszer veszek egy ágyat, de szerintem az erősen nagyikoromban lesz majd:), mert most a lakáshitelemet törlesztgetem.

31. 754c7e07c3 (válaszként erre: 28. - 659f3f04e6)
2008. szept. 17. 06:48

Jó hitelkontrukcióban? be kell fizetni az ágy felét, legalább 300000Ft-ot, a fennmaradó rész hitelezhető. Kicsit húzós az ára.

Szóval, szerintem egy beteg kisember örül, ha eljár a kezelésekre havi 10000Ft-ért.

30. 659f3f04e6 (válaszként erre: 29. - S700)
2008. szept. 17. 05:42

Szia!


Tudom, hogy Te ingyen használod, az előző hozzászólásomat anakitti-nek írtam...


Sokan vannak a pécsi központban? Mennyit kell várni, mire bejutsz egy kezelésre?

29. s700 (válaszként erre: 28. - 659f3f04e6)
2008. szept. 16. 07:45
Igazad van, de én ingyenesen használom. Pécsett nem kérnek pénzt a használatért.
28. 659f3f04e6 (válaszként erre: 25. - Df2a740c00)
2008. szept. 16. 06:16

SZia!


A fizetős helyekkel az a baj, hogy ott nem tudnak teljeskörű felvilágosítást adni, az ágy működéséről, a gyógyulási tünetekről. Pedig azt minden használónak nagyon fontos lenne tudnia.

S gondolj bele, naponta kifizetsz 500,- Ft-ot, az havi 20 munkanappal (mert a Ceragem akkor hatékony, ha minden nap használod, nem pedig kúraszerűen) számolva 10ezer forint!!!! Ennyiből már jó hitelkonstrukcióban már meg is lehet venni az ágyat és akkor naponta 2x is használhatod a sajátodat. Nem rábeszélni akarlak, csak számoltam egy kicsit.

27. s700 (válaszként erre: 26. - 659f3f04e6)
2008. szept. 15. 19:21

Ma megint voltam és most sokkal elviselhetőbb volt, nem fájt már annyira a keresztcsontom, hogy leugorjak az ágyról.

Remélem most nem lesz megint 3 napos hasmenésem tőle!

Az egyébként a legszörnyebb az egészben, hogy rengeteget kell várni és nem is biztos, hogy befér az ember még aznapra...

Emlegették, hogy vegyük meg és akkor otthon bármikor lehet, de hát kinek van ennyi pénze???

26. 659f3f04e6 (válaszként erre: 24. - S700)
2008. szept. 15. 11:42

A hasmenés gyógyulási tünet, azt jelzi, hogy az emésztő rendszered is reagál a kezelése és általában 2-3 napnál tovább nem szokott tartani!

Kitartás és türelem!

2008. szept. 15. 08:49

Sziasztok!

köszönöm a válaszokat. Én nem voltam előadáson, ahova én járok, csak pár percben előadták, hogyan kell használni az ágyat. 500Ft egy masszírozás, de nem kell várni.

24. s700 (válaszként erre: 23. - 659f3f04e6)
2008. szept. 14. 18:37

Szia!

Szerinted hány kezelés után múlik el a hasmenésem? Pénteken meg tagnap nagyon rosszul voltam, de ma szerencsére már nem voltam wc-n, csak egyszer reggel és már majdnem normál állaga volt.

Holnap megint megyek, kicsit félek az újabb hasmenéstől...

23. 659f3f04e6 (válaszként erre: 20. - Df2a740c00)
2008. szept. 14. 13:27

Szia!


Teljesen normális, ha fáj a kezelés közben, vagy utána. A szervezet öngyógyító törekvései csak úgy tudnak beindulni, ha a szervezet felerősíti a tüneteket. De erről elvileg az előadásokon hallanotok kellene az előadóktól.

22. 659f3f04e6 (válaszként erre: 19. - Df2a740c00)
2008. szept. 14. 13:25

Szia!


Igen, tudok konkrét példákat is.

Sok szervi funkciózavar alapvetően abból származik hogy a gerincvelőből kilépő ideggyököt nyomják a gerincvelő különböző deformitásai. Ha helyretesszük a gerincoszlopot, akkor felszabadulnak az idegszálak a nyomás alól, így akadálytalanul tudják hozni vinni az információkat az adott belső szervhez. Ha ezek a parancsok a központi idegrendszerből eljutnak a szervhez az idegszálakon, akkor jól fognak működni a szerveink, feltéve, ha még maradandó károsodást nem szenvedett az adott belső szerv.

Pl. a pajzsmirigy alulműködések helyreállnak. Másik: Leállt mellékvese kezdett el újra dolgozni. Magas vérnyomások állnak be, sőt egy ifjú hölgy veseműködése is visszaállt már, elkerülve a vesetranszplantációt.

Ez elég meggyőző - legalább is számomra.

21. s700
2008. szept. 13. 13:10

Sziasztok!

Én is kipróbáltam tegnap. Igaz, hogy csütörtökön természetgyógyásznál is voltam, de rettenet milyen rosszul vagyok. Megy a hasam, mintha muszály lenne. Teljesen vízszerű...

Mondták ott, hogy attól függ mennyi méreganyag van a szervezetben, most ezzel a kezeléssel megindították az anyagcserét és amíg a mérgek ki nem ürülnek, addig sajna így járok. Remélem azért nem fog ez hetekig tartani majd!

Egyébként a hátamnak teljesen jó volt a masszírozás.

Hétvégén nincsenek, de a jövőben amennyit csak tudok, megyek majd.

Pécsre járok és ingyenesek a kezelések. Mondjuk nem értem, hogy így hogy éri meg nekik, de nem baj, ez nekem csak jó!

anakitti: Nekem azt mondták, hogy ahol fáj, ott van valami probléma. Ha párszor mész, el fog múlni és az a másik baj is, amit ez a fájás okoz!

Mi babát szeretnénk 2 éve és nagyon bíztattak, hogy biztosan összejön az ágy használatával.

Én hisze ebben!

2008. szept. 12. 16:59
Tegnap kipróbáltam egyet, mert fájt a vállam. Ma nem fáj a vállam még most sem, de a derekam igen, ahol megnyomta a kő. Ez normális? Vagy rosszul feküdtem rajta? Ma is megyek, és kicsit félek, nehogy ártson a derekamnak.
19. df2a740c00 (válaszként erre: 18. - 659f3f04e6)
2008. szept. 12. 11:41

Szia Harmatcsepp,

a belső szervek működésének helyreállításában is segít? Tudnál konkrét példákat mondani?

Köszi

2008. szept. 12. 11:27

Sziasztok!


Mivel az egyik vidéki központban dolgozom már nyitás óta, a szemem láttára gyógyulnak a betegek. Szkeptikus dög voltam, amikor megismerkedtem ezzel az egésszel, de azóta a saját tapasztalatom (naponta használom az ágyat) ill. a hozzánk járók rendkívüli gyógyulásai meggyőztek arról, hogy a keleti orvoslás magasan veri a nyugatit. Míg az utóbbi csak tünetet kezel, a keletiek valóban gyógyítanak. A Ceragem is a távol keleti technikákat alkalmazza.

Látok Stroke után bénult betegeket visszanyerni a teljes mozgásszabadságát, látom, ahogy pajzsmirigy betegek gyógyulnak, inkontinencia problémák szűnnek meg, gerincferdülések jönnek helyre, csigolyelcsúszások és gerincsérvek gyógyulnak. És most csak szemezgettem... Mindenkire jó hatása van.

17. df2a740c00 (válaszként erre: 16. - 659f3f04e6)
2008. szept. 12. 10:27

Szia,


engem érdekel, milyen hatásai vannak az ágynak Tegnap voltam először, de ma is megyek. Mindenkinek érdekel a tapasztalat. MAjd én is leírom a sajátom, ha már lesz.

2008. szept. 3. 09:08
PRIVIBEN VÁLASZOLTAM, DE HA MÁST IS ÉRDEKEL EZ A TÉMA, FÓRUMBAN IS LEÍROM A TAPASZTALATOKAT :-))
15. Gabi83
2008. szept. 1. 10:20

Szia,


Én szeretnék a ceragem masszázzsal kapcsolatban kérdezni. Nekem van egy ismerősöm, akinek a tüdejében találtak valamit, igaz még nem mondtak neki konkrét dolgot, de azt mondják az eredményei rosszak, az lenne a kérdésem, hogy tüdő rák esetében is segíthet ez a masszázs? Ha ige akkor tudnál nekem mondani olyan helyet ahol ilyen masszázs van Budapesten?


Köszi

2008. júl. 30. 12:55

Sziasztok!


Én egy Ceragem központban dolgozom, ha valakit érdekel, hogy valójában hogyan működik ez az ágy,kérdezzetek bátran!!! Tapasztalatokról is tudok mesélni, hogy milyen betegségekből gyógyulnak a szemem láttára az emberek, akik rendszeresen használják a Ceragem Mastert.

2008. júl. 21. 20:19

megvolt a műtét. jobban van. az első napokban kínlódott mert fájt neki nagyon. most már jól van.

várom hogy haza hozhassam és folytatódjon a kemo

2008. jún. 23. 18:56
a jövő héten lesz az utolsó 3 kemo, majd nem tzudjuk mennyi pihi és műtét. Nagyon várjuk. Ebben a melegben ez nagyon rossz, hogy kinn van a gyomra. Jobban ízzad, hamarabb van szaga, hamarabb elengedi magát.Igaz utána megint lesz kemo, de reméljük ér is valamit nem csak jár szegénykém.
11. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 10. - Virkina)
2008. jún. 14. 19:20
Akkor kb. bő 2 hónap múlva lesz a vissza-műtét? Szorítunk Nektek tiszta szívből!
2008. jún. 14. 17:57

sziasztok!

még a jövő hét 3 nap kemó, majd 1 hér pihi, utána 3 kemó és 1 hét pihi, majd CT, 6 hét pihi, és műtét.

9. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 8. - Virkina)
2008. jún. 13. 19:35

Off


Kedves Virkina!


Nagyon megdöbbentett a Naplód, remélem, javul a férjed egészsége.

Nem akarok hülye vígasztalásokba belemenni, gondolom, tele van vele a hócipőd.

Mégis leírom. A barátnőm férjének volt ugyanez a baja és 1 év alatt meggyógyult!

Most teniszezik, mert fogyókúráznia kell!!


Remélem, minden rendben lesz Veletek. Folytasd a naplóírást, mert az Neked nagyon hasznos, ha kibeszélheted magad.


Nagyon becsüllek és tisztellek azért, amin most átmentek és azért, ahogy tartod a férjedben a lelket.


Sokszor üdvözöllek és jobbulást kívánok, Ági.

2008. máj. 1. 20:51

szedünk, de érdekel amit írsz.

mindent megfontolunk.köszi

7. Dizzz (válaszként erre: 6. - Virkina)
2008. máj. 1. 16:00
használtok táplálékkiegészítőt? tudok egy nagyon jó információt, csak neki is akarnia kell. Segít a kemó mellékhatásainak csökkentésében.
6. virkina (válaszként erre: 5. - Dizzz)
2008. máj. 1. 15:43

Kedves Dizz!

nekem még nincsenek tapasztalataim 1 x voltam. A két idős nyugdíjas szomszédom ( tüneményes emberek), olyan lelkesen beszélnek róla, és akarják hogy rendszeresen járjak. Szeretnék a férjem is menne, de Ő egyenlőre nem akar.

Péterrel a jövő hét után kezdjük a kemót. Félek tőle

rendesen.Nagyon remélem felépül.....

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook