Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ceragem ágy tapasztalatok fórum

Ceragem ágy tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. dec. 2. 19:43

Most megy az RTL híradó amibe egyik olyan egészséggel kapcsolatos hír jött a másik után,hogy Én ezeken felháborodtam mert a FACEBOOK-on könyörögnek az emberek segítségért,hogy adjanak mert EPILEPSZIÁS a gyerekük a gyógyszerre meg nem futja pedig van rá megoldás semmibe sem kerül az ingyenes CERAGEM központba elmenni annyiszor ahányszor akar mert ez a gyógyászati segéd eszköz erre is jó és még nagyon sok mindenre csak idő kell hozzá mint bármi máshoz!

A múltkor is szintén az RTL KLUB FÓKUSZ műsorába hallom a katasztrófa túlélői is rehabilitációra gyűjtenek nem,hogy kipróbálnák a CERAGEM ágyat mert gyógyszerek nem minden esetben segítenek írtam be a műsorba,de semmi reagálás.

214. Zeusz76
2011. nov. 6. 14:54
Köszönöm a tanácsokat. Megfogadom és mindenképpen beszámolok hogyan alakulnak a dolgok.Én is bízom a ceragem ágyban mert sok jót halottam róla.
213. Ferike Székesfehérvárról (válaszként erre: 210. - Eicu)
2011. nov. 6. 12:13
Nekem aztán van kitartásom mert már lassan három éve,hogy járok nap mint nap!Már az első alkalommal használt a kezemből a zsibbadás elmúlt,de utána fél évig nagyon szenvedtem és megvettem a P 390-et amit napjába ötször használok és mindenem meg javult,de még mindig mankózom mert a GÉN betegség amit örököltem nem akar elmúlni,de nem adom fel mert előbb utóbb elfog múlni csak nagyon sok idő kell hozzá és utána sem szabad abba hagyni mert vissza lehet esni nagyon hamar csak ritkítani a kezelést szükség szerint!
212. eicu (válaszként erre: 211. - 342402de6d)
2011. nov. 5. 10:28

Nekem szerencsém volt, mert sokkal hamarabb éreztem változást, de nem abban a betegségben amiért oda mentem. Miért végül is felkerestem a központot az is megoldódott, de olyan betegségem javult meg hamarabb, amire azt mondták, hogy szokjak hozzá, mert ez már így fog maradni, sőt még rosszabb is lesz. Hát nem lett rosszabb hanem teljesen jó lett.

Akkor éreztem először kb. 20 kezelés után, hogy ez nagyon sokat jelenthet számomra.

211. 342402de6d (válaszként erre: 210. - Eicu)
2011. nov. 5. 09:08
igen...kb 100x voltam,mire éreztem is valami változást
210. eicu
2011. nov. 5. 09:06
Igen nagyon sok kitartás szükséges hozzá. Néhány ember azt gondolja, hogy elmegy háromszor és már meg is gyógyult. Tenni is kell érte, áldozni az időnkből, türelem és kitartás. Csak akkor lehet elérni olyan eredményt aminek azután örülhetünk. De akkor sem szabad abba hagyni, ha már minden jól megy. Sokan ezt nem tanulják meg és a készüléket okolják. Nem tudom, hogy mernek olyan emberek véleményt nyilvánítani, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy milyen eszköz ez és milyen beteg emberek járnak a központokban és mennyit javult az állapotuk amióta oda járnak. Én leírtam egy blogban az egész évemet, mert nem akarom egyetlen percet sem elfelejteni ebből az évből. Sokat tanultam, nem csak a központ vezetőitől, hanem a saját tapasztalataiból. Sajnálom azokat, akik szenvednek és nincs meg az a lehetőségük, hogy eljussanak egy ilyen központba.
209. Ferike Székesfehérvárról (válaszként erre: 207. - Eicu)
2011. nov. 4. 19:53

GRATULÁLOK!!!

Én szerencsésnek mondhatom Magam Nekem a lakásomba nem fér el az ágy így két éve P 390 van és naponta elbotorkálok mankóval helyi busszal át szállással a CERAGEM központba már 1200 befekvésen is túl vagyok és az életem kaptam vissza mert már régen alulról szagolnám az ibolyát mert Én örökölt GÉN beteg vagyok a betegségem mozgás koordinációs zavarral jár és még erre is használ!

2011. nov. 4. 19:34

Te nagyon szerencsés vagy,hogy a szüleidtől kaptál egy ágyat!

Nézz a szüleidre,hogy Nekik menyit és miben használ/használt az ágy!

A helyedben használnám az ágyat napi háromszor is és figyeld meg hogy elfog múlni a pánik betegséged és persze a napi 2 L csapvíz elfogyasztása mellett mert ez fogja a friss vér keringést elősegíteni és észre sem fogod venni,hogy elmúlt a pánik betegséged!

207. eicu
2011. nov. 4. 19:01

Egy évig próbáltam és most már tudom, hogy milyen vele és milyen nélküle. Ezt is meg kellett tanulni.

Nem tudom elképzelni az életem nélküle. Nagyon sokat segített és alig várom, hogy haza hozzam.

A Hír TV műsorában, ami elhangzott azt bizonyítja, hogy mennyire buta embereket állítanak oda és mondanak olyanról véleményt amit még soha nem próbáltak. Kívánom az ilyeneknek, hogy legyenek ők is egyszer olyan állapotban, hogy oda kelljen menniük.

206. eicu (válaszként erre: 205. - Zeusz76)
2011. nov. 4. 18:58
Te tényleg szerencsés helyzetben vagy, hogy kaptál egy ilyen készüléket. A legnagyobb bajod, azonban az, hogy nem tudod mire való és hogyan használd. Nem vagy tisztában azzal, hogy milyen kincs van a kezedben. Ha eljárnál a Ceragem központba és hagynád, hogy megtanítsanak mindenre, akkor már a pánikbetegséged régen nem lenne. Szerintem ha rendbe akarsz jönni akkor sürgősen megtanulod, hogy mit jelentenek ezek a tünetek amelyeket tapasztaltál.
205. Zeusz76
2011. nov. 4. 11:00

Sziasztok!

Én abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy kaptam a szüleimtől egy ceragem ágyat előttte kb. 15alkalommal teszteltem egy központban de néhány alkalom használat után mindent kihozott belőlem felerősítette a szorongást+még pánikbetegség is előjött.Ezekre eddig nem szedtem gyógyszert de most ott tartok hogy lehet hogy kell mert a szorongás nagyon felerősödött.

Az ágyat most nem merem használni pedig itt figyel a lakásban.Ha van valakinek ilyen irányú tapasztalata kérem írjon.

2011. nov. 3. 19:48
Láttam A riportot a hirtv.hu,de hogy ilyen felkészületlen az az orvos!Ilyen jó ez az ágy hisz ki kell próbálni és utána meg jegyzéseket fűzni hozzá!!!Az orvos meg a diplomáját talán"disznóért" vette mert Ő neki jobban kellene tudnia,hogy mire is való ez a készülék és a hatását tudhatná!Nem a hasamra csapva mondom ezt! Ez a véleményem róla!
2011. nov. 2. 20:44
Hasznos,de nem mindenkinek.
202. Kétiker (válaszként erre: 199. - 342402de6d)
2011. nov. 2. 20:11
Megkérdőjelezte a műsorvezető, hogy 26 féle betegségre jó. Elég pontatlan volt a Ceragem ágy leírása, mivel lávaköves masszázs ágynak titulálták a.A Ceragem kereskedelmi igazgatója nem volt eléggé felkészülve a válaszokra, nem tudta elmondani a kezelés hatását. A műsorvezető Közérzet javító eszközként emlegette. Nézd meg a hírtv Panaszkönyv című műsorát. Szerintem nagy a konkurencia, valakinek érdekében áll lejáratni a Ceragemet.
2011. nov. 1. 22:20
vese,pajzsmirigyre jó,az epilepsziát nem tudom.
200. Nőci1
2011. nov. 1. 22:15
Szeretném megkérdezni, epilepsziára is jó ? Vese betegségre? Pajzsmirigy betegségre?
199. 342402de6d (válaszként erre: 198. - Kétiker)
2011. nov. 1. 21:49

mit mondtak róla?

mert én több mint 3 éve használom,de csak jót tudok...

2011. nov. 1. 21:38
A hírtv-ben ma 18 óra 20-kor volt a "Panaszkönyv" című műsor, ahol eléggé lehúzták a Ceragem ágyat, bár szerintem nem volt igaza a riporternek.
2011. okt. 22. 16:38
Köszönöm Ferike Székesfehérvárról.
2011. okt. 21. 22:40

Kedves Kétiker!

A készülékekben van ugye masszázs program ami az első fázist teszi ki tehát háromszor végig megy a gerinc mellett az izmokat lazítja fel és a nyaki csigolyákhoz tartozik a szem is és utána jön akupresszúra ezek is meg a készülékhez tartoznak úgynevezett kézi kezelők piros(infra)sárga(hélium a nap megtisztított sugara) ezt kell a szemre tenni ,de csak két percig a piros égőket persze v.milyen textilen keresztül,hogy ne égesse!Ha P 390 es készüléket használ akkor meg a kézi kezelőt be tetszik tenni a nyakához a másik kezelőt pedig a szemre ezt is csak két percig naponta mert ha többet hagyja a szemen a kezelőt fájni fog!

2011. okt. 20. 08:08

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a szem javulása érdekében hogyan kell használni a Ceragem készüléket?

2011. okt. 2. 20:11
Köszönöm a választ!
2011. okt. 2. 19:40
Ne haragudjon,hogy az előbbiért mert nem fejeztem be tehát mint írtam ez is egyfajta mész lerakódás és ugyanúgy mint a gerinc,nyak,talp stb melletti meszet le oldja a rendszeres használattal!
2011. okt. 2. 19:17

kezeit Csókolom!Mint kérdezte,hogy a lábon a kalapács ujjakat,hogy múlasza el?Ez a kalapács ujjak tulajdonképen mész lerakodás úggyan úgy gyyógyitja mint ageri

q

2011. okt. 2. 13:29
Ez nagyon örvendetes, de a kalapácsujjakat hogyan gyógyította meg a készülék?
2011. okt. 1. 21:15

Sziasztok!

Nem volt jó a gépem ezért nem voltam!

Én gén beteg vagyok ŐSSEJT beültetésre mentem volna KÍNÁBA,de nem jött össze és a génbetegségem ami a mozgáskoordinációs zavarral jár elestem többször olyan nagyon,hogy a vállam kificamodott majd a talpam éle eltörött és eldeformálódva forrt össze mert az okos orvosok nem gipszelték be hanem műanyag rögzítőbe rakták és az óta mankóval tudok menni.A vállam meg műtettem és elrontották négyszer operálták meg egy és fél évig jártam gyógytornára,de egyre jobban fájt majd protézist ültetek be.

Az utamba sodorta az ISTEN a CERAGEM központot ahol megoldást találtam a problémáimra mivel a legelső alkalommal segített mert a karomból a zsibbadás elmúlt ez volt két és fél éve és két éve van az otthonomba egy P 390-es készülékem ami napjába 4-5 használok.

Minden problémám elmúlt PL:allergia ami nagyon kínzott a fülzúgásom is sőt gyógyszereket sem szedek már egy és fél éve a kalapács ujjaim is elmúltak a gyomrom is rendbe jött a fej fájásom is elmúlt a fogínyem sem vérzik a hajam sem korpásodik a csontjaim is erősebbek az éjszakai WC-re járásom is elmúlt a közérzetem sokkal jobb és még sok mindenbe.

Szóval nem túlzok,hogy a CERAGEM az életet adta vissza!

Köszönöm,hogy ezt leírhattam!

Ferike

2011. szept. 15. 20:10
Köszönöm gattilane!
188. gattilane (válaszként erre: 187. - Kétiker)
2011. szept. 14. 08:18
Kedves Kétiker!A kislányodnak feltétlen használni kellene a Ceragem ágyat,mindennap és szépen beállna a cukor szintje.Ahová jártam kispesten,ott többen arról számoltak be,hogy nemhogy az inzulint,de már a gyógyszert is abbahagyta!Keressetek hozzátok legközelebbi központot,és mindennap használja a kislány!
2011. szept. 13. 11:19

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni Tőletek, hogy van-e valakinek tapasztalata 1-es típusú cukorbetegségre hogyan hat-e a Ceragem. Kislányom 9 éves, 7 éve 1-es típusú cukorbeteg. Olyan sok jót hallottam az ágyról, szeretném tudni, hogy ebben a betegségben használ-e? Üdv.Kétiker

186. gattilane (válaszként erre: 183. - Lukumi)
2011. szept. 4. 19:24
Szia!XX.kerületben Pesterzsébeten szeptember közepétől lehet a Ceragem ágyat kipróbálni,sőt naponta használni.Telefonos egyeztetés után nincs várakozás!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook