Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. fórum

Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
65. 7130b15964 (válaszként erre: 64. - Emike)
2006. dec. 21. 17:30
Nem személyes ismerősöm, de bennem az a kép él róla, hogy egyedül lakik a házában.
64. emike (válaszként erre: 60. - 7130b15964)
2006. dec. 21. 16:51
Miért a Medvecki Ilonának nincs senkije?
63. 12667dcac6 (válaszként erre: 61. - Anita72)
2006. dec. 21. 12:26
Hát ez elég találó kifejezés.
62. 12667dcac6 (válaszként erre: 59. - Emike)
2006. dec. 21. 12:25
Hát ez az.Úgy látszik már ő is család tag,mert eszi 2 hónapja az ő kajájukat.Előtte meg szóba sem álltak egymással.
2006. dec. 21. 11:51
A ma esti Fábryban Lara arra a kérdésre, hogy mivel foglalkozik az apukád azt válaszolja, hogy "eteti az állatokat".
60. 7130b15964 (válaszként erre: 59. - Emike)
2006. dec. 21. 11:43
Igen, a családé és a szereteté, éppen ezért hívták, hogy ne legyen egydül...
59. emike (válaszként erre: 57. - 12667dcac6)
2006. dec. 21. 11:39
Szenteste?Az nem a családé?Én bizony nem traktálgatnék senkit.
58. anngi
2006. dec. 20. 20:48
norbiek szerintem lassan felvaltsak gyozieket meg a lakaskamerazasa hianyzik de lagalab azok a termeszetes butasagukal tetszetek en minden hetfon ot kilot hizok mig meg nezem oket szet vigyorgom magam de nem tudom Rubint Rekan kifog szorakozni?
2006. dec. 20. 13:24
Hallottátok,hogy meghívták Medveczki művésznőt szentestére hozzájuk vacsorázni?Engem is meghívhatna csak úgy jutalomból.Mert mind a két gyerkőc után vissza tudtam fogyni.Először27kg-ot,majd 19-et.
56. gpetra (válaszként erre: 54. - Mandila)
2006. dec. 20. 12:38
Amiért az én főnököm is kitúrta másnak a gyermekét a bölcsiből azért, hogy a kisfia bölcsibe járhasson, pedig anyuci otthon van a csecsemővel... Állítólag nem bír két gyerekkel.
55. emike
2006. dec. 20. 12:33
Szerintem az ő életük elég rendesen összevissza van kutyulva.Nekem elég sok mindenben ellentmondásosak.Ettől függetlenül amit csinálnak,az működik.
2006. dec. 20. 07:57
Réka anyu miért adja bölcsibe a kislányát amikor úgyis otthon van Norbikával?
53. emike
2006. nov. 19. 21:08
Én a múltkor azt hallottam,hogy egyenlőre befejezi a fittness témát,és valami teljesen új,tőle szokatlan dologgal áll elő.Azt viszont nem tudom mivel.
52. Darien (válaszként erre: 51. - 12667dcac6)
2006. nov. 18. 09:10
Dehogynem, ezzel egyetértek. Örülök, hogy Réka ezek szerint jobban van, de változatlanul azt látom, hogy a gyerekeivel nem úgy foglalkozik, mint egy anya, hanem mint egy Madonna-szindrómás.
51. 12667dcac6 (válaszként erre: 48. - Darien)
2006. nov. 17. 14:41
Abszolút egyezik a véleményünk.Valahol tisztelem őket amit csinálnak.Én is Réka kazijával tornáztam mind a két gyerek után sikerrel,deha valaki tényleg annyira beteg volt mint ő akkor most mit ugrabugrál?Talán mert a héten még nem írtak róla a lapok?Ott van Béres Alexandra,neki is vannak kazettái ,edzőterme stb. ő miért nincs állandóan acímlapokon?Van ő akkora példakép mint a Réka.Nem?
50. anita72 (válaszként erre: 47. - 7130b15964)
2006. nov. 17. 12:56
Értem, ők ebből élnek én meg munkából! Végül is szabad országban élünk, mindenki azt csinál amit akar! Csak ne kelljen még szeretni is őket! Ennyi. Lezártam a témát.
49. 7130b15964 (válaszként erre: 48. - Darien)
2006. nov. 17. 12:46
Adj egy kis időt és megfelelő mennyiségű pénzt, hogy motiváljon és bárkiből (akár belőled is) kihozom egy rövid képes riport erejéig, hogy a világ legjobb anyukája, aztán meg a következő 2 percben bebizonyítom, hogy csapni való anyuka, gyereket sem érdemel!
48. Darien
2006. nov. 17. 12:30

Sokan sok mindent leírtatok már. Ehhez csak néhány gondolatot szeretnék hozzátenni.


Réka és Norbi teljesítménye valóban nem mindennapi. Olvastam Norbi valamennyi könyvét, az Update kalauzokkal együtt, megvan a Duci tréning, sőt nővérem Réka kazettájával jött formába az esküvőjére (nem is akármilyen formába). Én igazán elismerem, ha valaki kemény munkát végez. Van olyan Update termék, amit magam is rendszeresen használok.


Ami visszatetszést kelt bennem: Réka kisminkelve, felékszerezve fekszik a betegágyban egy magazin képei tanúsága szerint. Norbi elmondja egy interjúban, hogy ebben az évben a felesége már nem edzhet, és egyelőre nem is foglalkozik ezzel. Mégis mit látok tegnap a tv-ben? Réka ismét az edzőteremben - táncórán - a két gyermekkel, akik céltalanul ténferegnek, amíg a híres anyuka gyakorol. A kislány egy képeskönyvet nyújt az anyuka felé, de Réka rendületlenül nyomja a sasszékat. Hm. Elgondolkodtató.


Senkinek nem kívánom, hogy beteg legyen. Én is estem át műtéten, nem egy épületes dolog. De nekem ez egyáltalán nem tetszik.

47. 7130b15964 (válaszként erre: 46. - Anita72)
2006. nov. 17. 11:27
Te tényleg nagyon nem érted.
2006. nov. 17. 11:18

Az utóbbi időben a legjobb sztárhír: Klaudia 8 órát vajúdott a szülőszobán

Pár hete a Szulákban meg azt mondja: kértem érzéstelenítést... Ja, hát így könnyű szülni

Csak akkor nem kéne hetekig azt hallanunk, hogy milyen ügyes, fegyelmezett.. volt a Klaudia. Naponta több száz nő szül, szegények, se egy címlap, se egy interjú. Nem értem...

45. Fiona (válaszként erre: 32. - Emagdi)
2006. nov. 17. 10:55
Teljesen igazad van. Volt egy hosszú időszak, amikor mindenféle női magazint megvettem, mert ez, meg az szerepelt benne. Most már valahogy beleuntam. Nem érdekel, hogy ki kibe szerelmes, vagy kitől vált el... Ezért már nem is olvasok ilyen újságokat.
44. emike (válaszként erre: 41. - 4ae09e3ae6)
2006. nov. 5. 19:27
Én is nagyon egyet értek veled:)bár mindenki így gondolkodna.
43. emike (válaszként erre: 41. - 4ae09e3ae6)
2006. nov. 5. 19:27
Én is nagyon egyet értek veled:)bár mindenki így gondolkodna.
42. 21aee6e6ff (válaszként erre: 37. - Mamóca)
2006. nov. 1. 18:41
Nagyon eggyetértek Veled.
2006. nov. 1. 16:07

Szerintem a Schobert-Rubint házaspárnál felröppenő minden rosszindulatú pletyka az irigységből ered. Pedig mindenkinek ott a lehetőség, csinálja utánuk. Nem csak mocskolni őket, lehet a példájukat követni és kitartással mindenki elérheti a céljait bármi legyen is az, hiszen Norbi sem ezüst kanállal a szájában született...Ők már letettek valamit az asztalra, elégedettek lehetnek 30 évesen.

Nem a rosszat kellene látnunk az emberekben, hanem inkább a jót, hiszen olyan rövid az élet, miért kell pesszimistán, szomorúan élni...

Tessék mosolyogni!!! :-))))

40. emike
2006. okt. 30. 17:19

Pár napja voltak a tévében.Drogozással meg mindenféle dologgal vádolták Rékát.Sajnos ez az ismertség átka.Tudni kell vele együtt élni.Most meg hogy kiderült fenn vannak a 150 leggazdagabb

ember listáján,biztos még több irigyük van.Az biztos,hogy nagyon sokan nekik köszönhetően fogytak le.Beteg pedig bárki lehet.Réka is biztos tanult az esetből.

2006. okt. 27. 12:58

Érdekes véleményeket olvastam, minden esetre.

Én nagyon szurkoltam neki, hogy helyre jöjjön, mert ez így normális, úgy gondolom.

Én nagyon nem szerettem őket az elején, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nem is olyan hülyeség, amiről az ő életük szól! De ehhez ennek semmi köze sincs.

Rubint Réka is ember, és éppen ezért értékes, tehát joga van az élethez, mint bárki másnak!!!

2006. okt. 26. 19:37

Nagyon sajnálom Rékát: ő is feleség, ő is nő, ő is anya!

Borzasztó lehet már hetek óta a gyerekei nélkül lenni.

Én mielőbbi gyógyulást kivánok neki!


Megjegyzem: nem követem Norbit és Rékát (lusta disznó vagyok), nem a rajongó tábora szólalt meg; bár tavaly 3 hétig up-date-ztam és bizony 5 kg le is ment simán éhezés nélkül rólam. A környezetemben viszont sok barinőmnek sikerül több/sok-sok kilótól megszabadulnia.

2006. okt. 25. 20:25
Szerintem Réka is csak emberből van. Személy szerint nem értek egyet az életmódjával, én abszolút másképp táplálkozom. Bármit ehetek bármikor, egész nap megállás nélkül mozgok (van 3 gyermekem), felesleges kilóim nincsenek. Az, hogy most szegény beteg lett, kellemetlen, de mással is előfordult már! És? Akkor mi van! Mi ebben a hír? Legközelebb azt is megírja a sajtó, hogy székrekedése van? Kit érdekel? Mennyi nála betegebb ember (gyerekek, idősek) van az országban, róluk mégsem esik szó! Ennyi!
2006. okt. 22. 23:00
Sajnálom hogy beteg volt, de mivel egész jól átvészelte és idejében jó kezekbe került, szerencsére, megkönnyebülhetett mindenki aki izgult érte. Jobbulást kívánok neki.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook