Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. fórum

Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
125. simple (válaszként erre: 124. - Gevi1931)
2012. nov. 26. 17:50
Hát az egy őrület volt, amilyen hisztériát levágott, hogy mindenki őt sajnálja és vele foglalkozzon. Meg akart halni, holott emberek sokkal de sokkal komolyabb műtéteken esnek át, vannak akik tényleg a halálból jönnek vissza, és még ők sem csinálják ezt a műbalhét! Felfordul a gyomrom ettől az embertől....
2012. nov. 26. 17:21

Norbi operációjáról is tudnék beszélgetni,

érdekes mintha senki másnak nem volt ilyen műtétje,

én is túl estem rajta................

2011. febr. 5. 23:13

Az én nagymamám is beteg.

Ki a farkot érdekel az?

Rubint Réka nagyobb ember...?

122. Kira88
2011. febr. 5. 23:03

Ma volt Norbi az egyik kereskedelmi tv magazinjában. A fogyókúra-bizniszen való meggazdagodásról volt szó. Norbi elmondta, hogy nyilván ez neki is üzlet, profitért csinálja, de ha már ebből keres pénzt, akkor fontosnak érzi hogy hiteles maradjon(nem ad el kamu-tablettákat)és segíteni tudjon az embereknek.

Azt is mondta, hogy a boldogsághoz 3 dolog kell: egészség, család, gazdagság. Neki mindhárom összejött, nyilván ezért vannak k** sokan, akik irigylik őt és Rékát.

2011. febr. 5. 22:35
Nem tudok rendesen nyilatkozni, nem ismerem a magánéletüket. Végülis a pénzért csinálják ők is, nem? De ki nem? Nincs bajom egyikőjükkel sem, sőt, köszönöm Rékának, hogy a tornái segítettek. ;)
120. Tecu21
2010. aug. 4. 14:16
Sziasztok. Én is sokat tornáztam Rékára és imádom őt. De már kicsit meguntam... És rá találtam a ZUMBA Fittnesre!! Hát ez nagyon király.Mindennap többször is megcsinálom mert nagyon tetszik. Mellette persze diétázom. Mindenkinek ajánlom a Zumbát.
119. ti-mici
2009. máj. 24. 19:52

sziasztok...hat reg nem irt mar senki ide...es mint latom inkabb a negativ beszelgetes megy...nekem sokszor sikerult fogynom a reka etrendjevel es tornajaval, nekem bejott es szerintem nagyon jo!

amugy nekem szimpatikusak, semmi bajom veluk, ok ezt valasztottak mint hivatas es nagyon jol csinaljak, bar csak nekem jutott volna ez az egesz eszembe, most en lennek hires es gazdag.

hogy ok mit hogy csinalnak otthon, betegek, utaljak egymast, a norbi nem engedte a rekat enni meg ilyenek, nem erdeklenek!!! amig nekem bejon amit csinalnak, felolem meg is olhetik egymast otthon...de abs nem ugy neznek ki! ugyhogy szerintem nem kene hinni minden fele hulyesegnek ami a mediaban elhangzik, ok tudjak mi van otthon naluk, nekunk semmi kozunk se beleszolasunk...oruljunk inkabb hogy vannak ok, es segiteni akarnak (akar mert tenyleg segiteni akarnak, akar a penzert) es sokaknak sikerult is szebb es vekonyabb lenni! ha meg nem akarjatok oket penzelni akkor letoltitek netrol a dvdeket, es ha irrital a hangjuk leveszed a hangot es csak nezed es csinalod...

118. 5e48d37001 (válaszként erre: 117. - Morkika)
2009. ápr. 7. 19:42

Én sem foglalkozom velük,sőt most írok másodjára ide.Halvány lila gőzöm sincs az egészségügyi állapotukról,és nem is érdekel.Bulvár újságot 2 éve olvastam utoljára.De..

..azon elcsodálkozok néha,hogy ha valaki esetleg sikeresebb, minden csak nem normális ember.

Úgy ahogy írtad,nem vagyunk egyformák,szerencsére jó az állóképességem,és nagyon örülök,hogy diéta nélkül az Ő kazettáira tornázva, tavaly nyáron 2 ruhaméretet csökkent a méretem,és azóta tartom is:)

117. morkika
2009. ápr. 7. 18:25

Én nem vagyok irigy rá. Kaptam kölcsön Réka DVD-t, de nekem nem jött be. Ahogyan mondogatja a szöveget, az számomra irritáló. Rendszeresen mozgok, de 10 perc nagyon tempós intenzív combmozgás után muszáj volt nyújtanom az izmaimat, mert úgy éreztem szétszakadnak.

Nem vagyunk egyformák, valakinek ez jön be. Nekem nem.

De nem foglalkozom velük nap mint nap és tényleg nem érdekel ha betegek vagy bármi. Sokkal másabb tipusú dolgok érdekelnek.

Persze most jön az, hogy minek írok akkor ide.

Azért, mert így esik jól és mert sajnálom hogy sok ember azzal tölti a mindennapjait hogy idétlen felkapott emberekről tájékozódik minenféle szemétbevaló újságból. Vannak ennél sokkal fontosabb problémák az életben...

2009. ápr. 7. 17:35

Nem értem miért bántják annyia Őket.Engem egyáltalán nem irritálnak,a környezetemben van sokkal irritálóbb emberek,na azok aztán valóban borzalmasak.

Én a Réka dvd-ire tornázok,és nagyon sok Nő formálódott az ő programjaira.Velem csodát művelt a programja.

Sajnos ez van,irigyek az emberek a másik sikereire....

115. morkika
2009. ápr. 7. 16:13
Kit érdekel ha betegek? Hány ezer ember beteg rajtuk kívül, akik náluk sokkal rémesebb körülmények között élnek és nem nyalják a hátsó fertályukat nap mint nap...Mint emberek, sajnálom ha betegek, de nem hat meg, amikor más országokban éhen és szomjan halnak az emberek, ők pedig a kacsalábon forgó palotájukban éldegélnek.
114. winny
2009. ápr. 7. 15:59

Nem is tudtam,hogy betegek.

Jobbulást mindkettőjüknek.

2009. ápr. 7. 15:36

Nekem sem szimpatikus a házaspár,de valljuk be átkozott jól csinálják azt amit csinálnak,hiszen jól élnek,nincsenek anyagi gondjaik,és egyre másra valósítják meg az épp aktuális ötleteiket!Az,hogy a Réka mit csinél magával az az Ő problémája!Sajnos nem egyedi eset a mai világban,hogy nők 2-3 kg súlyfeleslegtől már kiugranak az ablakon.Sajnos bolond világot élünk!

Mondjuk nekem egy bajom van,hogy a Réka minél inkább nő akar lenni,annál inkább kezd elférfiasodni testileg!Valószínűleg ezt hivatott kompenzálni az a sok látványos ruha,amit felaggat magára!Dehát ,ha Ő így érzi jól magát,az ő dolga!Van két szép gyereke és ha már mást nem is de becsüljük benne az édesanyát!

2009. ápr. 7. 12:19
Most Norbinak van valami baja. Erről tudtok valamit?
111. morkika (válaszként erre: 110. - C95c921ae7)
2009. márc. 3. 12:51

A 20-30 kg valóban gáz. De a 4 abszolút nem normális!

Számukra az az ember, akin van 2-3, ne adj Isten 5-6 kg plusz, az már elhízott, kövér és szánalmas ember.

A természetességet hangsúlyozzák, mégis szilikoncicikkel turbózze fel magát, mert hát az valóban milyen ciki, ha egy nőnek nem olyan a melle szoptatás után mint előtte...

Nekem ne egy ilyen ember mondja meg hogy hogyan éljek és hogyan táplálkozzak.

Mindemellett aláírom, hogy tökéletes alakja van, de egy anyuka tudjon tisztességesen felöltözni és ne nézzen ki úgy egy Gálaesten, mint egy rossz örömlány, még akkor sem ha jól néz ki.

Mindemellett egy fogszabályzó is bőven elférne a szájában, ha má ennyire tökéletes nő.

Én nem irigykedek rá, mert egyszerűen nem élnék így.

És mielőtt kitalálod, hogy irigységből írom ezt, szólok hogy NEM! :)

2009. márc. 3. 09:26
Mennyi irígy ember van, és mennyi mindent tud itt mindenki. Látom nemhiába dolgoznak a fantáziadúd bulvárújságírók, még mindig vannak olyanok, akik sárga irígységükben szívesen hivatkoznak a költeményeikre. Sok mindent lehetne mondani rájuk(Norbira és Rékára), de könyörgöm, mi a szánalmas egy gazdag, sikeres, szép családban? Morkika, én is csak 6 kg ot híztam terhesen, a barátnőm 7-et. Mindkettőnknek normál méretű babája született. Jobban kellene azokat sajnálnod, akik a terhességet végigzabálják, híznak 20-30 kg-ot, és életük végéig ezen siránkoznak.
109. morkika
2008. dec. 31. 18:11

Amikor Réka terhes volt a gyerekekkel, állítólag Norbi nem engedte enni és Réka sírt mert éhezett a terhessége alatt. Szerintetek normális hogy egy terhesség alatt egy nő 4 kg-t hízzon? És ebben benne van a gyerek súlya, a magzatvíz stb stb.

Egy normális esetben ez legalább a duplája...

Na mindegy.

Amúgy Rékától engem is a hideg ráz, egyszerűen borzasztó és igen, valóban nagyon BUTA. De Norbi se jobb :D

Zsák a foltját, két szánalmas ember, mégis felveti őket a pénz.

Bár nekem nem kéne ilyen élet. Állandóan csak a külsőségekkel vannak elfoglalva. Felületes és szánalmas egy élet az ilyen.

108. virlane
2008. febr. 11. 13:54
Nem ugy néz ki mint aki valamilyen betegségben szenvedne.
2008. jan. 22. 14:37
Szerintem feltünési viszketekségbe szenved,én soha nem csiptem se Norbit se Rékát.Ha beteg akkor miért van a címlapokon??Terhesen is miket csinált??Én alkatilag vagyok vaskosabb,170 cm magas és 54 kg vagyok.A combommal hiába áltam neki a norbi féle tornának csak zömökebb lett.Hát erröl ennyit.Kedves Norbi mondta egyszer,ha a feleségnek súlyfeleslege lesz akkor ott hagyja mert neki ilyen nő nem kell.Pontosan milyen szavakat használt nem tudom de ez volt a lényege és erről volt szó.Akkor már Larával pedig Réka terhes volt.Ez nem gerinces dolog.Az öcsém teljesen betartott mniden Norbi féle "jó" tanácsot követte a kajás dolgait,tornázott amit Norbi csinált.És milett az eredménye??Egyáltalán nem fogyott le.Pedig 8 hónapig kitartott.Ennyit róluk.A média középpontja nélkül nem tudnak élni!
2007. dec. 25. 18:39
Milyen betegsége van ?
2007. nov. 15. 17:13
Biztos azért nincs róla jó véleményem,mert nagyon nem szeretem szegényt!De szerintem ha tényleg beteg volt,az azért van,mert bort iszik,és vizet prédikál.És nagyon-nagyon finoman fogalmaztam!
2007. nov. 14. 19:27
Miért, beteg? Nem is tudtam.
103. daroki (válaszként erre: 102. - Zsu77)
2007. szept. 6. 18:26
Köszi,már láttam:)Elég is volt a csajból egy életre!
102. Zsu77
2007. szept. 6. 16:55
Nézzétek meg a Norbi és Réka a Szigeten c. videót, ill. a TV2 Mokka riportját erről a videóról. Eddig nem foglalkoztam ezzel a nővel, de ettől tátva maradt a szám. Elnézést a rosszalló véleményemért, de ez a nő tényleg beteg. Sajnos.
101. davider
2007. szept. 3. 21:00
Azért,mert hires nem de itt sirtak,hoy az utolsó megtakaritott pénzük ráment mit olvaso valamelyik nap a 148.leggazdagabb ember,szegény ha lesz időm sajnálom,és amiért nem szimpi a sztárok a jégenen miért kellett Dobó Katába beleköni???És most pedig Béres Alexandrát furják,remélem elveszitik a Tv2 fogyasztos műsort:)))
100. zulejka (válaszként erre: 99. - Nike)
2007. szept. 3. 19:58
Bizonyára van, amúgy én sem hallottam még.
99. Nike (válaszként erre: 97. - A7a90ace89)
2007. máj. 28. 08:53
Sosem találkoztam még élő emberrel, aki papázta volna az apuját...Ilyen tényleg van??? Aranyos:)
98. a7a90ace89 (válaszként erre: 96. - Gpetra)
2007. máj. 28. 05:08
Én is arra gondoltam, hogy azt hallotta a gyerek.
97. a7a90ace89 (válaszként erre: 94. - F124753f33)
2007. máj. 28. 05:08

Amikor moondta, akkor jegyeztem le. Igaz, hogy én is nevettem rajta, de a döbbenet is megvolt bennem.

Nem, nem a gyerek cinikus, hisz olyan ő még nem tud lenni.

Lehet, hogy ő a nagypapájára gondolt, de manapság az apukát is papának mondja sok gyerek, így én is.

96. gpetra (válaszként erre: 94. - F124753f33)
2007. máj. 11. 20:03
Ha igaz is lenne, nem hiszem, hog cinizmus. Csak eetleg ezt hallja.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook