Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Májusi edzésprogram Rubint Rékával avagy hozd magad formába a nyárra! fórum

Májusi edzésprogram Rubint Rékával avagy hozd magad formába a nyárra! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. dec. 30. 15:31
Sziasztok! Valaki legyen olyan kedves és küldje el nekem ezt a programot, nagyon kellene!! Köszönöm előre is!!!
844. csszabina (válaszként erre: 842. - B212a66230)
2012. aug. 16. 08:43

Szia adrien!


A combodat csak fogyással tudod vékonyítani.A súlyzós lábedzéseket nem ajánlom,mert attól csak erősebb,vastagabb lesz,én Rubint Rékára tornázok,próbáld ki segíteni fog,azzal feszesítheted is.:)

Nagyon ajánlom Réka 2011-es dvd-t.

2011. jún. 12. 08:36
Mi vagyunk itt is:) A másik fórumban a válasz.
2011. jún. 10. 14:50

Sziasztok!


Lenne egy kérdésem, mert nem tudom, hogy milyen mozgáshoz fogjak hozzá... :(

Rendeltem egy rövidnadrágot, ami a combomat leszámítva tökéletes rám.

Szeptember óta 7 kg-t híztam, az akkori alkatomra bőven jó lenne.

Most viszont szeretném leadni ezt a felesleget, de úgy, hogy elsősorban a combomat vékonyítsam, hogy minél hamarabb fel tudjam venni a rövidnadrágot.

Milyen mozgásformákat ajánlotok, hogy minél hamarabb lemenjen a combomról a felesleg?

2010. jún. 10. 11:11
2010. jún. 10. 11:11
Ja bocs, rendszeres testmozgással a csinos alakért!
2010. jún. 10. 08:22
Én nem találom ezt a fórumot. Ez a neve, így?
2010. jún. 8. 21:00

Sziasztok!


Jelentem ma visszatértem a sportolók körébe, futottam 20 percet:) Nem túl sok, de ahhoz képest hogy valamikor május közepén tornáztam utoljára, elég ennyi.


A programot úgy döntöttem nem fejezem be, nekem valahogy nem megy a fogyi ha alakformáló tornákat csinálok. Kb. 4 kilótól szeretnék megszabadulni, ezt leadom futással, és utána a súlytartás periódusában jöhet az alakformálás.


A fórum további sorsa? Hát igazából ezt a fórumot csak a májusi program kedvéért indítottam. Mint ahogy 2008-ban is indítottam egyet, de aztán ott úgy összejött a csapat hogy átkereszteltettük "Rendszeres mozgással a csinos alakért" címre.


Szerintem ezt a fórumot zárjuk le és ott folytassuk tovább a sporttal kapcsolatos eszmecserénket.


Jucus gratulálok!!!!!

2010. jún. 8. 09:03

Nagy lett errefele a csend:( Tegnap kosarazni voltam, 10 év után előzör. Hát ne mondjam, csak úgy dőlt rólam a víz:)

Mi lesz a fórum további sorsa?

2010. jún. 7. 08:16

sziasztok Csajok!


a múlt héten tiszta elmebaj volt, úgyhogy nem is volt időm tornázni! de legalább bringával melóztam!


fogytam viszot kb. 3 kg-t! :D mérni még nem mértem magam cm-vel! Igazából tegnap jutott eszembe! :DDD

láttam Ti is ügyik voltatok! :DD

835. vaczila
2010. jún. 5. 16:07
Én a héten a tegnapi napot kivéve mindennap tornáztam. A programmal még nem végeztem teljesen, mert nem csak ezt csináltam. Fogyni azt hiszem nem fogytam, de az állóképességem, teherbírásom biztos hogy jobb lett. És ami fő, jobban is érzem magam.
834. krisztinucika (válaszként erre: 833. - Iloverunning)
2010. jún. 5. 15:42
Várom, hogy kevesebbeket mérsz-e centiméterekben:)
2010. jún. 4. 20:30

Végül ma végeztem a programmal. Kicsit fura, hogy vége.


Tapasztalataim:

- laposabb lett a hasam (pedig tegnap jött meg, és ilyenkor mindig nagyobbnak látszik)

- könnyebben bírom a hasizomgyakorlatokat


Fogy nem hiszem, hogy fogytam, hisz az étkezésre nem figyeltem jobban, és egyébként is max 1-2 kiló feleslegem van, azt meg ennyitől nem lehet leadni. Mindenesetre hétvégén lemérem magam és összevetem a kezdő adatokkal.


További sok sikert és kitartást azoknak, akik még nem végeztek. Lelkileg nagyon jó érzés, ha teljesíted az előírt célt:)

2010. jún. 4. 20:29
Az ügyesek végeztek mások nem........ én az utóbbi csapatot erősítem, sajnos.
2010. jún. 4. 20:15
Hogy vagytok lányok? Annyi rossz hírt láttam a tévében az árvizekről! Bírjátok?
2010. jún. 4. 08:21
Tegnap nem tornáztam semmit, utaztam. Ma azért remélem összejön egy adag. Iloverunning, te látsz eredményt magadon? Azért kérdem tőled, mert úgy látom te vagy a legügyesebb köztünk:)
2010. jún. 2. 21:33

Délután megcsináltam a hétfői adagot, még hátra van egy jóga és a mai.

Holnap fogok végezni, az tuti, mert holnap nem megyek futni sem.

2010. jún. 2. 12:58

Sziasztok!


Örülök hogy Ti azért haladtok, én fogalmam sincs mikor vesztettem fonalat. Majd egyszer ha ráérek megnézem, és mindent bepótolok. Most még futásra és sztepperezésre sincs időm, annyira összeszaladtak a dolgok.

2010. jún. 2. 10:24
Hát én szégyellem leírni is, hogy melyik napnál tartok:( Úgy a 18-nál, ha a programot nézzük. Viszont többször volt olyan, hogy azért nem a programot csináltam, mert pl teniszeztem, és akkor az aznapi tornát ezzel le is tudtam. De így is elégedett vagyok az eredménnyel, végül is a lényeg az, hogy izmosodtam:) A tegnap is voltam itt a szálloda konditermében, és belehúztam a tornába:)
826. vaczila
2010. jún. 1. 20:09
Tornáztam én is 80 percet, de ma nem Rékára, úgyhogy hűtlenkedtem. Mindegy a fő hogy mozogtam.
825. iloverunning (válaszként erre: 824. - Krisztinucika)
2010. jún. 1. 19:45

Dehogy vagyok. Annyi elmaradásom van, hogy nem győzöm pótolni.


Tényleg, beírhatnátok, hogy ki melyik napnál tart a programban.


Ma pótoltam a 24. napi adagot, még hátravan a 25. nap. Ha ezeket megcsinálom, akkor holnap fogok a tegnapit és mait, így egy nap csúszással fogom befejezni a programot.


Szép napot!

824. krisztinucika (válaszként erre: 823. - Iloverunning)
2010. jún. 1. 09:09
Te vagy a kitartás élő szobra:) A tegnap azért egy kicsit én is mozogtam, 50 percet bicikliztem, meg még tornáztam is. Kell is, mivel gyönyörű szép vacsorákat eszek minden nap, kis borral körítve.
823. iloverunning (válaszként erre: 822. - Iloverunning)
2010. máj. 31. 21:10
Sikerült rávenni magam a futásra:)
2010. máj. 31. 16:53

Sziasztok Lányok!


Nagy elmaradásban vagyok. Egész hétvégén nem tudtam tornázni. A 24, 25, 26, 28, 29 napi elmaradásaim vannak. Ebből ma pótoltam a 26. és 28. nap torna részét, még a futás van hátra, de nagyon fáradt vagyok. Remélem sikerül rávenni magam még ma.

Nem szeretnék sok csúszást.

821. vaczila (válaszként erre: 820. - Krisztinucika)
2010. máj. 31. 15:20
Ne aggódj, mi sem tornázunk mindennap sajnos, de azért amikor lehet akkor igen. Én ma pl tudok tornázni, Úgyhogy elő is veszem a mai adagot. Bár már azt se tudom mi lenne a mai adag, annyira egyéni ütemben csinálom.
2010. máj. 31. 12:19
Sziasztok. Meg sem merek lassan jelenni ezen a fórumon, ennyi ügyes és kitartó ember közt. Nem mondtam le a tornáról, de nyaralás közben kicsit nehéz. De legalább sokat gyalogolok, és ma már rendes úszás is lesz. Ha nem javítok is a helyzeten, legalább ne rontsak:)
819. Niki-
2010. máj. 30. 20:58
Sziasztok! Én 3 nappal ezelőtt elkezdtem egy salaktalanítást, mellette nyomatom Rékát és igyekszem odafigyelni a táplálkozásra. Már fél kg-mal kevesebbet mutat a mérleg, bár tudom, hogy ez csak víz. :o)
818. Niki- (válaszként erre: 813. - Vaczila)
2010. máj. 30. 20:57
Nekem is tudnál segíteni ebben? ;o)
817. vaczila
2010. máj. 30. 19:35
Ma nagyon ügyes voltam, 90 percet tornáztam. Réka és walk erobik volt a műsoron.
2010. máj. 29. 17:04
sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok! Holnaptól kezdek komolyabb RR- Edzéstervembe! És szeretnék érdeklődni hogy mennyire volt hatásos mennyi időn belül látszott az erdemény!? előre is köszi a válaszokat:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook