Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. fórum

Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
5. emagdi (válaszként erre: 4. - 93a74b44ea)
2006. okt. 19. 13:07
hű, nagyon rosszul hangzik! szegény! pedig olyan fittnek néznek ki mindig a tv-ben és újságokban, az ember el sem tudja képzelni, hogy ők is lehetnek betegek!
4. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2006. okt. 19. 12:46

Tüdőgyulladás félét kapott, amit félrekezeltek, levált a tüdőről a mellhártya, tele lett folyadékkal, majdnem megfulladt. Egy magánklinikán életmentő műtéttel hozták vissza.

Így olvastam.

2006. okt. 19. 12:30
roppant tájékozatlan vagyok tudom, de milyen betegsége van Rékának?
2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Emike)
2006. okt. 19. 12:20

Annak ellenére, hogy nem díjjazom a mostani munkájukat (Norbi Duci Tréning korszakát inkább), nem örülök annak, hogy Réka beteg. Nem igazán jó, ha valaki beteg. Ez nem függ össze a munkájával, mármint a szememben, tehát nem csípem, amit csinálnak, de a betegséget (halálát és ilyesmiket) nem kívánnék neki, sőt nem is örülök, hogy beteg lett.


Az Ő családjuk, az Ő életük, remélem hamar túllesz Réka ezen a krízisen. Az meg, hogy a férjének van elég pénze, hát legyen, megdolgozott érte.

2006. okt. 19. 11:36
Előre is szeretném leszögezni,hogy nem vagyok Rubint Réka rajongó.De tisztelem,és elismerem a munkáját.Amit ők elértek Norbival,az már valami.Elfogadom azt is,hogy sokan utálják őket,és nem hisznek bennük.Gondolom,ők az irigyek.Mégis teljesen le vagyok döbbenve azon,hogy milyen rosszindulatúak,korlátoltak,gonoszak tudunk lenni.Ez valami kórság lehet rajtunk magyarokon.Sokan még örülnek is Réka betegségének mondván,biztos túltolta a tabletta szedést.És még sorolhatnám.Ezeket az embereket gondolom nem érdekli,hogy Réka majdnem belehalt a félrekezelésbe,és hogy van két kisgyereke.Végülis van sok pénze Norbinak majd vesz másik anyukát.Mi a véleményetek?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook