Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. fórum

Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
35. mti
2006. okt. 21. 08:51

Erről a betegségről itt olvasok először.

Szerintem mindenki tudja, veszélyes dolog lábon kihordani egy tüdőgyulladást. Hogy mennyire azt Réka példája mutatja. A legtöbb ember ilyenkor ágynak esik, a nemtörődöm és a hajtós megpróbálja lábon kihordani. Rékára az első jelző nem illik, de a hajtós igen. Hogy mi vagy ki után hajt azt döntse el saját maga, biztos tanult az esetből. Jobbulást kívánik neki.

34. Ilikefitt (válaszként erre: 33. - Daroki)
2006. okt. 20. 21:44
Végigolvastam az összes hozzászólást,de talán a tiéd a végszó az összesre! Sajnos vagy nem,így van ez rendjén,hogy mindenkinek más a véleménye a dolgokrol.De hát azért vannak a fórumok,hogy elmondjuk a véleményünket.Réka ezt az életfórmát választotta,és mivel népszerű,vannak kötelezetségei.Lehet,hogy ő sem szívesen szerepelt a médiában de muszály volt.Mielöbbi gyógyulást kívánok neki!
33. daroki
2006. okt. 20. 16:52

Szerintem sem érdemes egymásnak esnünk csak azért,mert nem értünk egyet,jelen esetben Rubint Réka "életével"kapcsolatban.Mindeki nyugodtan írja le amit gondol,és jól mondta Emike,tartsuk tiszteletben azt amit más gondol,mégha nekünk nem is teccik.

Hány olyan fórum van itt is és még a neten százmilló,ahol egy csomó vélemény nyílvánítás nem egyezik az enyémmel,de ezért még sosem estem senki nyakának,eccerűen tudomásul veszem,hogy ez a normális.

32. emagdi
2006. okt. 20. 15:50

csak egy tanács: ha irritál valakit a bulvárlapok, és az aktív-fókusz típusú műsorok témája, a sztárok "hülyeségei", akkor egész egyszreűen nem kell ezeket olvasni-nézni:))))


végülis mi magunk, nézők generáljuk (vagy rendeljük) ezeket a híreket, mert a tévében azt mutatják, aminek nagy a nézettsége.

31. veronitas (válaszként erre: 29. - 7130b15964)
2006. okt. 20. 15:18

Szia.

Én most már lezártam volna ezt a témát, de még annyira muszáj elmondanom, amit gondolok.


Szóval: szerintem ha nem mutatnák a gyerekeket, nem hiányozna senkinek, én például mondjuk azt gondolnám, hogy szépen, csendben, boldogságban éldegélnek, és nevelgetik a gyermekeiket.


Hidd el nekem, engem nem érdekel a sztárok magánélete. Mindenki azt csinál, amit akar. De egyébként meg hiába nem érdekel, ha kinyitjuk otthon a tévét, úgysem hallunk mást, csak hogy ki, mikor, merre, meddig, kivel, miért.


Na, részemről vége a parttalan vitának, én nem akartam ezekkel a szavakkal megbántani senkit, csak elmondtam a véleményem.


Ne legyen ezért harag jó?


További szép napot!

30. 93a74b44ea (válaszként erre: 29. - 7130b15964)
2006. okt. 20. 06:30
Az összes szavaddal betűről betűre egyetértek....
29. 7130b15964 (válaszként erre: 28. - Veronitas)
2006. okt. 19. 22:56

Ha nem mutatnák a gyerekeiket, akkor meg menne a süketelés, hogy azért nem merik mutatni őket, mert ilyen meg olyan bajuk van, attól, hogy tornázott terhesen, meg vigyázott az alakjára.


Tisztára nyuszika sapkában vagy anélkül, tök mindegy mit csinálnak.


Ha nem nyilatkozik, meg nem beszél róla, hogy beteg, akkor menne a bezzegezés, hogy eltitkolja. Most, hogy kiderült, hogy kórházban volt és beszélt róla, most attól hánytok.


Tök mindegy, hogy mit csinálnak...

28. veronitas (válaszként erre: 27. - Hoxa)
2006. okt. 19. 22:18

Megint egyetértek a második bekezdéseddel. Amit Terezának írtál. (bár félek, hogy ütközni fognak itt a vélemények, de nem baj)


Na, csak még annyit: sok híresség pl. egyáltalán nem mutogatja a gyermekét, Vö. Bárdos-Máté házaspár.


Most rohanok!!! Bocs

27. Hoxa
2006. okt. 19. 22:10

Veronitas: a tévében is láttam betegen Rékát, valamelyik atív, vagy fókusz bemutató reklámjában, szóval nyilatkozott is, nem csak írtak róla. (Szépen ki volt sminkelve, frizu belőve, még gondoltam is rá, hogy inkább pihenne...)


Tereza: nem hiszem, hogy ha valaki beteg, akkor nem lehet nemet mondani a médiának. Nagyon sok nagy magyar színészünk betegeskedik/betegeskedett, nem nyilatkoztak, pedig biztosan sokan megkeresték őket, mert annak talán még nagyobb hírértéke lett volna, mint a Shobert családnak. Valahol meg kellene húzniuk a vonalat, és kicsi szünetet tartani. Nekem már borul a gyomrom az egésztől.

26. veronitas (válaszként erre: 25. - 7130b15964)
2006. okt. 19. 22:05

hm. hát, éppenséggel én egy szerkesztőségben dolgozom, nem bulvárlap, hanem megyei napilap. Néha valóban nagyon nehéz megtölteni az oldalakat.

Csakhogy: ha "meg is találták" Norbiékat, és nem ők akartak szerepelni ezzel az üggyel az újságokban, akkor vajon miért nem zavarták el őket? Miért engedte Norbi, hogy fotók készüljenek?

25. 7130b15964 (válaszként erre: 23. - Veronitas)
2006. okt. 19. 21:49

Azért, hogy nekünk legyen mit nézni a tévében, meg a "szaksajtóban".


Ha valaki egy kicsit is volt már média közelben, az tudja, hogy mennyire nehéz megtölteni az oldalakat minden nap és mennyire nem egyszerű kitölteni a műsoridőt a tévékben, rádiókban.


Vagyis egyáltalán nem biztos, hogy szerepelhetnékje volt, inkább csak "megtalálták". Olyat meg nem igen csinálhat, hogy nem mond semmit, mert akkor kitalálnak valamit helyette, ami lehet, hogy még rosszabb, mintha "hagyja" magát, aztán majdcsak békén hagyják...

24. veronitas (válaszként erre: 21. - 18235c4fc5)
2006. okt. 19. 21:45

Én meg zabálom a Norbi-pudingokat ezerrel. Bár abban talán aszpartam nicsen, de a többi... a jó ég tudja, mik ezek.


OFF

és épp ma beszgettem a barátnőmmel arról, hogy a fene se tudja már eldönteni, ebben a mai világban, pl. mi a károsabb: a cukorfogyasztás vagy az édesítőszerek? és talán lehetne folytatni a példák sorát

23. veronitas (válaszként erre: 20. - Hoxa)
2006. okt. 19. 21:42

szóról szóra egyetértek Hoxával, én is csak azt nem értem, miért kell még ezzel kapcsolatban is benne lenniük a középpontban, vagyis a médiában.

jó, az hagyján, hogy a tévében a Norbi beszél róla, de hogy ahhoz hozzájáruljanak, hogy a Hot magazin (vagy lehet, hgy a Story, bocs, nem tudom, melyikben láttam) lehozza a szenvedő Rékát, ilyen beteg állapotban - na, én ezt nem értem ezzel az üggyel kapcsolatban. Például szerintem a lányuk, aki talán már nagyobbacska, éppen elég szomorú lehet attól, hogy betegnek látja az anyját, és erre még láthatja pluszban, nap mint nap az újságokban.


Amúgy engem irritál a Réka, de természetesen jobbulását kívánom én is.

22. emagdi (válaszként erre: 21. - 18235c4fc5)
2006. okt. 19. 21:35

igen, persze, sok káros anyag van a "diétás" termékekben is.


nade az ember mindig azt látja, hogy mozognak, sportolnak, egészséges(nek hitt) ételeket esznek, vidámak, tele vannak energiával. fel sem merül abban aki rájuk néz, hogy betegek, gyengék és levertek is lehetnek. (nyilván azért, mert a média csak egy szeletét mutatja az életüknek, erősen kifényezve persze)


szomorú az is, hogy az orvosok nem fordítanak kellő figyelmet a betegekre néha, és bizonyos esetekben bagatellizálják a betegséget, a beteg állapotát. csak amikor már igazán nagy a baj, akkor kezdenek kapkodni :((( és ha egy médiasztár így járt, akkor mire számítsunk mi, az "utca népe" ?

21. 18235c4fc5 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2006. okt. 19. 20:45

Dehogyisnem lehetnek betegek! A sok édesítőszertől biztosan. Épp ma olvastam egy cikket az aspartamról és a szacharinról, eddig is tudtam, hogy egészségtelen, sőt, méreg mindkettő, de hogy ennyire..


Különben sajnálom a betegsége miatt, gyógyuljon meg.

20. Hoxa
2006. okt. 19. 20:37

Én is sajnálom, hogy beteg lett Réka. De miért kellett ebből is újság és tv hírt csinálni?

Ez viszont már irritál. Még betegen is szerepelt a tévében. Én inkább a gyógyulásra koncentrálnék, nem a nyilatkozásra. Norbi helyében sem a reggeli műsorban lennék, hanem a feleségem mellett...

Nem kéne még az ilyen nehéz helyzeteket is a tévében megélni, ennek családon belül lenne a helye. Rékának gyógyulást és nyugalmat.

19. daroki (válaszként erre: 18. - 93a74b44ea)
2006. okt. 19. 20:04
Nem haragszom rád,és továbbra is szép estét!:)
18. 93a74b44ea (válaszként erre: 17. - Daroki)
2006. okt. 19. 19:59
Nem a személyednek szólt a támadás meg a dühöm, ne haragudj.
17. daroki
2006. okt. 19. 19:56

Nem baj,hogy nem egyezik a véleményünk,mi is lenne,ha mindenkinek egyforma lenne a véleménye?!

Én meg pont azt ellenkezőjét gondolom az életmódjával kapcsolatban,szerintem már "beteges"ez az életmód.Mindenkinek tudnia kell,hogy mit és mennyit bír vállalni.Ha nem tudjuk hol van a határ akkor balul üthet ki az a szerintünk nagyon egészséges életmódunk.

Én nem "cseszegetek"senkit,változatlanul azt mondom,hogy van egy véleményem ami kikívánkozott belőlem,mégha neked ez nem is teccett.(teccik)

De én itt a témát le is zárom,ha te nem"támadtál volna le,én is befognám a számat".Be is fogom,nem fogok veled a Rubint Réka miatt veszekedni,ez a fórum nem azért jött létre.

Szép estét!

16. 93a74b44ea (válaszként erre: 14. - Daroki)
2006. okt. 19. 19:42

Mégis azt írod, most is, hogy szerinted ő tehet róla.

Szerintem meg nem lehet összefüggésbe hozni az életmódjával, és felelőssé tenni az egészért. Legalábbis kijelenteni, hogy amiatt van, az szerintem butaság.

A közszsereplők egyébként is állandó támadásoknak vannak kitév, és szomorú látni, olvasni, hogy még ilyenkor is "cseszegetik" őket.

15. emike
2006. okt. 19. 19:34
Csajok:)Ne értsük félre egymást.Jó,hogy mindenkinek van véleménye,tartsuk tiszteletben.Abban mindenesetre egyetértünk,hogy a Réka gyógyuljon meg.És persze mindenki aki beteg.Függetelenűl pénztől,ismertségtől...stb.
14. daroki
2006. okt. 19. 19:28

Kedves letty26!


Ha egy kisgyerek kiszalad az úttestre eszembe nem jutna hibáztatni őt,hiszen gyerekről beszélünk.De a Réka tudtommal egy felnőtt ember,ő saját magának tartozik felelősséggel,odafigyeléssel.Fájdalmas pofon volt neki ez a szörnyű betegség,talán felébredt tőle.

Azt hiszem jogom van itt leírni amit gondolok erről az egészről,semmi baj,hogy felhúztad magad,hidd el ettől én nem érzem jobban magam!

De hadd ne kérjek már senkitől sem engedélyt,hogy leírjam amit gondolok!

Írtam,hogy sajnálom őt,mielőbbi gyógyulást neki,nem vagyok azért kőszívű!

Ja!Engem egyáltalán nem irritál a Réka,mint ember nagyon szimpatikus,és én is ember vagyok!

13. 93a74b44ea (válaszként erre: 9. - Daroki)
2006. okt. 19. 18:51

"biztos vagyok benne", "szerintem"...

Hagyjuk már abba! Szerintem az egyetlen normális emberi gondolat most az, hogy drukkolunk a felépüléséhez, nem boncolgatni, hogy miben hibázott, hibázhatott (fogalmunk sincs róla ráadásul). Ilyet senki nem érdemel! Olyan nincs, hogy ilyesmit magának "köszönhet" az ember!!!!

Mintha egy kisgyereket hibáztatnál, hogy kiszalad az autó elé az útra és meghal... Magának "köszönheti"...Na ne már...

Bocs, de felhúztam magam, miért nem lehet a rosszalló feltételezéseket magunkban tartani?


Ja, és nem vagyok Réka fan, kifejezetten irritál, de ember vagyok, és szerintem ez se megy irigységtől mentes reakció volt.

12. emike (válaszként erre: 6. - Icus)
2006. okt. 19. 18:46
Igazad van,de én azt olvastam,hogy mikor legelőször mentek orvoshoz,akkor nem vették őket komolyan és a legolcsóbb antibiotikumot írták fel Rékának.Ezek szerint nem mindig számít,hogy ismert ember vagy és gazdag.A kis embereknek mindenképp nehezebb.
11. emike
2006. okt. 19. 18:44
Örülök,hogy egyezik a véleményünk.Már aggódtam,hogy csak rosszindultú emberek vannak:)
10. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Ezsuzsoka)
2006. okt. 19. 18:14

"gondolom valamennyire Ő is hibás" Miért is?

"talán nem tartotta be az orvos által előírtakat,nem pihent"

Ezt honnan veszed?

2006. okt. 19. 18:11

Én is csak azt tudom írni,hogy nagyon sajnálom szegényt,de biztos vagyok benne,hogy javarészt magának köszönheti.Szerintem a Réka semmit sem pihen,csak éjaszaka amikor alszik.Állandó pörgés az élete,ez egy figyelmeztetés volt neki,hogy vegyen vissza és ideje lazítani,ha még fel akarja nevelni a 2 gyerköjét.

Mindenesetre mielőbbi gyógyulást,gyors felépülést és minél több lazítást kívánok neki!

2006. okt. 19. 17:58
Sajnálom,hogy ez történt vele.De azt gondolom valamennyire Ő is hibás,talán nem tartotta be az orvos által előírtakat,nem pihent.Ezért súlyosbodott az állapota.Remélem meggyógyul és újra a gyerekeivel lesz!Ez talán arra volt jó tanulság,hogy az egészség nem megvehető pénzért!Kicsit talán visszavesznek!
2006. okt. 19. 13:58
Mindig lesznek szegények és gazdagok,nincs új a nap alatt.Engem mindig megráz,ha valakinek veszélyben az élete.Nem hiszem,hogy pont ő rászolgált volna valamivel arra,hogy valaki a halálát kívánja!Persze lehet őt és Norbit nem szeretni,de ezt is több oldalról szoktam nézni.Mindkettőnek van egy számomra idegesítő stílusa,de az tény hogy jót akarnak az embereknek.Az meg természetes,hogy pénzt is akarnak keresni,hisz ők is abból élnek.Nekem sokat segített viszont ahogy a ducis kazettákon Norbi poénkodott és főleg bíztatta az embert.Neki köszönhetem,hogy fogytam több,mint húsz kilót.Nem érdekel a magánélete,de a feleségének szerintem természetes,hogy azt kívánom gyógyuljon meg mielőbb,hogy újra a családjával lehessen!
6. Icus (válaszként erre: 1. - Emike)
2006. okt. 19. 13:29

Nézd, én nem hiszek bennük és nem is szeretm őket, mégsem vagyok rájuk irigy. Nem kellene az életük.

A véleményem csak annyi, hogy amikor a Norbiról elkezdett terjedni, hogy nem a nőket szereti, hirtelen előhúzott egy vidéki tornatanárnénit, hogy ő lesz a feleségem!! Az ő életük, valamivel meg kell tölteni az újságokat.

Ennek ellenére, azt mondom, hogy az, ha valaki beteg lesz, legyen az ismerős, vagy ismeretlen, szegény vagy gazdag, ha szóba kerül, a jóérzésű emberekből nem örömöt vált. Főleg, ha az illető fiatal családanya.

A legszomorúbb, és a legfelháborítobb, az egészben az, ha te vagy ott lehet, hogy meghalsz, mert nincs miből átvinni téged, egy magánklinikára.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook