Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. fórum

Beszélgessünk Rubint Réka betegségéről...stb. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. máj. 11. 20:01
Miért beteg?
94. f124753f33 (válaszként erre: 93. - A7a90ace89)
2007. máj. 11. 19:44

Bocs, de ez másképp hangzott el, én is láttam a műsort. Először mit csinál a papád, volt a kérdés, és a gyerek azt hitte, hogy a nagyapjára vonatkozik. Ő pedig valóban ezt csinálja.

Egyébként nem hiszem, hogy egy ekkora gyerek ennyire cinikus lenne.

93. a7a90ace89 (válaszként erre: 89. - Vivibogi)
2007. máj. 11. 19:17

Lara mondta egyszer a TVben:


- Mit csinál apukád? - kérdezte Fábry.

- Dolgozik. - mondta Lara.

- Mit dolgozik?

- Eteti a malacokat.


Aki nem érti, az megérdemli. Nekik is megvan a véleményük rólunk...erről ennyit!

92. a7a90ace89 (válaszként erre: 1. - Emike)
2007. máj. 11. 19:14

Igazad van. DE!


Azokat az anyukákat ki sajnálja, vagyis a csemetéiket, akik bele is halnak az esetleges félrekezelésbe...csak azért, mert ők nem a színen élik az életüket? Ezeket az anyákat jobban sajnálom, mert a gyerkőceinek nem biztos, hogy a további "jólét"ük megoldott lesz.


Ezzel nem bántani akarom R.R.-t, csak a véleményem írtam le.

2007. máj. 11. 18:04

Én sajnáltam és szerintem azért mert hires nem kell bántani.

.

90. Éva
2007. ápr. 21. 15:41
Szegény ne bántsátok.Egyébként én a csak csajokban nyútott szereplésekor ábrándultam ki végleg belőle.
2007. márc. 10. 23:24

Sziasztok! Olvastam amit rtatok Rekarol,mint fitness edzo jo,de a sajat testet is tulzasba viszi!!!Nekem az a velemenyem jobb lett volna ha nem vett volna reszt a korcsolyazasban ,nem az a baj ahogy korcsolyazik,hanem amiket mondd....meglepodtem hogy milyen buta egtem helyette is,Hihetetlen buta,Lara kislany olyan mar mint Kiszel Donatellaja.....

Mikor elkezdte hogy sportcipoben meg sapkaban megy a Laraval...hu de egte milyen primitiv...jobb lenne ha csak edzene,es nem beszelne sokan jobban birnak.

Terhesegem alat elkezdtem a terhes tornajat,hat nem tudtam csinalni mert iritalt amiket mondot kozbe es ahogy beszel....

Nem birom elvielni az EGER fogait es a lo fejet es a hangjat.....de mint feleseg es anya biztos jo es lelkis es lehet szeretni,de csak a csaladjanak.

88. 5464505f6a (válaszként erre: 87. - Margareta51)
2007. márc. 10. 23:01
Egy diva??Na,ne túlozzunk:)
87. margareta51 (válaszként erre: 67. - Emike)
2007. márc. 10. 22:57
Veletlenul lattam a Medvecki Ilonat,igazad van tenyleg egy diva.Az uptade mi?forumokba olvasom a recepteket hogy uptades.
2007. márc. 9. 21:50

HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Réka kipottyant.

Norbi fancsali fejét elnézve, tele lesz még a sajtó a méltatlankodásával. Majd jön a duma, hogy Kata fél milivel több érzéstelenítőt kapot...stb.


Nagyon tetszik, hogy ez a műsor sem a tudásról szól, hanem hülye néző zsebének kiürítéséről. Ugyanis a kűr elött 1 órával lehet szavazni, hogy ki jusson tovább. Ez pedíg csak szimpátia szavazás. :) De a lényeg, az első két soromban olvasható :)

Mivel tegnap nem tudtam beírni, így utólag mindenkinek Boldog Nőnapot Kívánok.

ui: A "mindenkinek" a fiukra nem vonatkozik

2007. márc. 7. 12:39
Engem az irritál, amikor arra biztat, hogy vállaljuk fel önmagunkat, és legyünk természetesek. Hát... szerintem én pl. felvállalom, de ő? Felrakja a műmosolyát, megigazítja a műmelleit. Egyszer Claudia besorolta a vetkőzős lányok közé, és kikérte magának. Igaz, hogy mindent megmutatott már magából, és csak olyan ruhákat hord, amiből minden kint van, de nem vetkőzős lány, ő családanya. Egyébként nincs bajom azzal, aki levetkőzik, szive joga, de ne a gyerekeit tolja elő, ha ez a téma, mert éppen egy magazin oldalán domborít.
84. Tapilapi (válaszként erre: 83. - Mandella)
2007. márc. 7. 10:39
Hát igen. A Norbi ovis műsora -amit a korinál művelt- eléggé szánalmas. Én Kata helyében bejelenteném, hogy nem kívánom folytatni, és akkor kiesne a transzi csajszi is, mert nem lenne kivel párbajozni, és már 1x kiesett, tehát nincs visszaút. Bele kellene törődni, hogy azért mert megeszi amit Norbi főz, még nem tud korizni, és nem mindenkinek szimpi.
83. mandella (válaszként erre: 82. - Daroki)
2007. márc. 6. 17:00
teljesen egyetértek a szavaiddal, és ez az egséz hajcihő szánalmas, gyerekes viselkedés.
82. daroki
2007. márc. 6. 16:56
Nekem sem volt szimpi a Norbi beszólása,de az sem,ahogy a Katának célzott.A Réka tavaly életveszélyes állapotba került,mert olyan beteg lett.Miért baj az,ha a Kata inkább az egészséget választotta,és ágyban maradt,minthogy később legyen vmi nagyobb baja?A Réka itt megint nem gondolkodik,csak megy a saját lüke feje után,kockára téve az egészségét.Ennyire nem lehet fontos a szereplési vágy!De úgy látszik,hogy neki még is ez a fontosabb és nem az,hogy elvan repedve mit tudom én hány bordája?Inkább otthon lenne és pihenne,a gyerekeivel,családjával törődne.De ő azt hiszi,hogy ettől majd több lesz,hogy betegen,repedt bordákkal is a jégen marad.Számomra ez már visszataszító!Én igenis a Katának adtam igazat.Maradjon ágyban addig amíg fel nem épül.És banyek neki mennyi esze van?Nincs gyereke,se kutyája,se macskája,mégis helyén van az esze,mert az egészségét előrébb tartja,mint ezt a hülye korizást!
81. edicske (válaszként erre: 78. - Tapilapi)
2007. márc. 6. 14:51
Most olvastam hogy a Klaudia beszólt a Rékának,(a korcsolyázós műsorban) erre Norbi kontrázott, hogy a Klaudia mindenkire írígy aki soványabb tőle!!! Majd megpukkadtam mérgemben..... Az az érzésem hogy mindenkit lenéznek akin van pár kiló plussz. A duci embereket miért kell lenézni!!(tőlük ezt érzem) Nézzetek szét a Neten Tyra Banks nagyon csinos még 78 kilósan is!!! Azt nyilatkozta hogy a teste megkereste neki a dollármilliókat, elege van már az évtizedes koplalásból!!!
80. Tapilapi (válaszként erre: 64. - Emike)
2007. márc. 5. 12:40
Úgy tűnik, nincs. DE Van nagy vagyona, és nincs örököse. Idejében elkezdett "beetetéssel" fel lehet iratkozni a végrendeletbe. És azt hamarosan fel fogják olvasni:) Ezért éri meg jóban lenni vele.
2007. márc. 2. 10:01
Mindenki élje a maga kis életét senki nem külömb náluk!Ez a világ a pénzről rohanásról szól.Mindenkinek ...Nekik ez jutott.
2007. márc. 2. 09:37

Kíváncsi lennék, hogy egy fittnes csillag, aki Norbi kaján él miért ilyen beteges? Nemrég szétszakadt,most széttörik.

Szalonnán nevelkedett, utcán felnőtt emberkék ennél nagyobb igénybevételt kibírnak, akkor az egészséges életmódtól miért ilyen satnya valaki. Rengeteg nem egészségesen élő DE SZÉP ÉS NŐIES(!) nőt emelgetnek, korizás közben és nem ők kerülnek dokihoz. Valami nem gömbölyű az egészséges életmódjukban :(

Az egy dolog, hogy elveszítette nőiességét, de egy "transzvesztita" kinézetü egyéntől valami állóképességet is elvár az ember. Így semmi értelme feladni a nőiességet. Bár Ö erre a formára büszke. Ezért lógatja ki mindíg a ruhából férfias hasfalát :)-minden rucija hasnál ki van vágva-

Kedvencem, -amin mindíg jót mulatok- a Norbi Update ásványvíz(!)

Felmerül a kérdés: Mitől Update? Talán csökkentett zsírtartalma miatt?? :)


61.anita72 alább idézett hozzászólásához hozzáfűzném, hogy a gyerekek mindíg igazat mondanak.(!) Bár most Lara kifelejtette azt, hogy itatja is őket :)


"A ma esti Fábryban Lara arra a kérdésre, hogy mivel foglalkozik az apukád azt válaszolja, hogy "eteti az állatokat"."

77. daroki
2007. febr. 17. 19:44
Néztem a tv-ben tegnap este azt a műsort amiben a Réka is korcsolyázik.Amikor megláttam a csajokat akik a vetélytársai egyből azt néztem,hogy mennyire jégrevalók.Szépek,nőiesek.A Rékáról viszont az ugrott be,hogy egy transzvesztita,csak a legrosszabb fajtából való.Semmi nőiességet nem láttam benne,csupa izom.És még az ő férje mondja a Dobó Katának,hogy fogyjon le pár kilot!Aki sokkal nőiesebb mint a Réka.Agyam eldobom!:)
2007. febr. 16. 06:15
Nem nagyon kedvelem őket, egyszerűen nem szinpatikusak és kész. A gyerekeiket is kirakják a kirakatba.....
2007. febr. 12. 14:37

Én ismerem őket -személyesen is-, s ezzel együtt azt mondom, AMIT csinál a Réka az példaértékű, (csak éppen rengetegen csinálják ezt több gyermek mellett, "civilek" is, csak ők a média kizárásával)!

A magyar közszereplőknek pedig fel kéne fogniuk végre, hogy a "bulvár sajtó" nem csak akkor van jelen, amikor ők hívják őket, hogy reklámozhassák mgukat, hanem olyankor is, amikor éppen nem olyan napos az életük. Így, vagy teljesen ki kell zárni őket az életükből, vagy ezzel együtt kell tudni élniük.


Szakmailag tehát jó a Réka, emberileg nem szeretem.

2007. febr. 10. 09:44

Én személy szerint kedvelem a Rubint Rékát.Visszaolvastam egy kicsit a hsz.-at és én nekem a Medveci Ilona nem szinpatikus.De nem azért írom mert leakarnám ocsárolni.Csak egyszerüen nem szinpatikus amit csinál,amit mond és ahogy mondja!Ezzel szemben a Réka kedves,segítökész,normális.

A kurtizánságról jutt eszembe.Írhatnék a média személyekröl olyan szaftos sorokat,hogy lehet a moderátor ki is tiltana.Gusztustalan.Hozáteszem nem csak a nök.Sőt!!!

2007. febr. 9. 16:44

Én szeretem, csak a tornáit nem bírom, de egyébként nézem ha a tv-ben szerepel, ha cikk van róla elolvasom és néha a neten is rákeresek..

Semmi bajom vele...!

72. b37baa9670 (válaszként erre: 67. - Emike)
2007. febr. 9. 15:42
Most, vénségére. Előtte egy számító némber volt, hosszú-hosszú évekig. Na persze addig ameddig kellett a férfiaknak. Egy igazi kurtizán.
71. b37baa9670 (válaszként erre: 67. - Emike)
2007. febr. 9. 15:41
Most, vénségére. Előtte egy számító némber volt, hosszú-hosszú évekig. Na persze addig ameddig kellett a férfiaknak. Egy igazi kurtizán.
70. anita72 (válaszként erre: 69. - 93a74b44ea)
2007. jan. 22. 10:33

A fogyókúra biznisz kellős közepén született.

Nem tudom van-e igazi gyerekkora ennek a kislánynak.

69. 93a74b44ea (válaszként erre: 61. - Anita72)
2007. jan. 22. 10:27
A kiscsaj tud valamit!:))))
68. kft
2007. jan. 22. 10:26
Mért nem tudnak Norbiék csendben élni,nem olyan nagy szám Ő sem.Én 20 kg.fogytam magamtól szülés után és még ettem is.Különben a tervezett fogyi sok pénzbe kerül,sokan nem engedhetik meg maguknak.Nem kellene állandóan ezzel a fogyi témával foglalkozni,másról se tudunk már nagyon beszélni.Aki fogyni akar,tegye de csendbe.Már lassan kóros sovány lesz mindenki.Van olyan is ,elég sokan ,aki meg azért rimánkodik,hogy hízni tudjon.Különben Norbiék jól meggazdagodnak rajtunk és jót röhögnek a sok emberen.Nézd meg mire vitte,és mit csinált ezért.?
67. emike
2006. dec. 22. 10:38
Hát nem tudom,én nem olvasok pletyka lapokat,de a Medvecki Ilonát nagyon sokra tartom.Egy igazi díva,és nagyon jólelkű ember lehet.
2006. dec. 22. 08:18

Én valami olyasmit olvastam a pletyólapókban, de egy tv műsorban is utalt rá, hogy egy férfit ápol a házában.

Régen a pasi a MTV2 igazgatója volt talán, ott hagyta a családját majd miután összejött az Ilonával (persze csak "plátóian") lerobbant egészségileg, ezért most ő lelkiismeretből ápolja.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook