Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
1310. benerebe
2017. ápr. 23. 20:14
benerebe@gmail.com
1309. benerebe
2017. ápr. 23. 20:10

26 éves ,jelenleg egyedülálló és élő, bp-i lány keres társaságot, mozi, vásárlás, sport, wellness, akár nyaralás céljából. Modern stílusú, jó humorú, mobilis , alkalmazkodó vagyok. Fontos, hogy ne csak 1 utcára a lakhelyedtől akarj találkozni, s meglegyenek az anyagi kereteid a szabadidős programokra.

Privátban küldd el a facebook elérhetőséged és levelezzünk egy pár sort egy személyes megismerkedés előtt!

1308. girl921
2017. ápr. 23. 01:59

Sziasztok!


ElkeseredettségembeN vetemedtem rá ilyenre, hogy barát kereső? És meglepődve láttam,

mennyien járnak még ebben a cipőben. Budapesten élek, de mivel eredetileg vidéki vagyok sajnos nincs túl sok barátnőm itt és elég magányosnak érzem magam.

25 éves dolgozó nő vagyok. Keresem igaz barátnőmet! :D

Keresem nagyjabol korombeli (23-33) barátnőmet, Akire akkor is számíthatok ha hajnali 4 óra van, ha boldog vagyok és nem irígykedik, akivel ha úgy van ki sírhatjuk egymás vállán magunkat, vagy éppen halálra nevetjük. :) Akivel mély dolgokról is lehet beszélgetni de csak úgy a semmiről is. Aki szeretne egy támogató kezet, és akire én is számíthatok.

Akivel össze lehet ülni egy kis pohar rozéra és órákat beszélgetni. Aki őszinte, még ha ez rosszul is esik. Aki komolyabb fajta de benne van a spontán dolgokban lehet vele lazítani is. Akivél mindenféle ügyes-bajos dolgokat meglehet beszélni,nincs tabu téma. Akiben MEGLEHET BÍZNI. Egyszóval nem felszínes barátságot keresek, abból már van.

Magamról: Hetero vagyok, párkapcsolatban élek, szóval csak barátságot keresek abból is amolyan "lelki-társat". Jöhet bármi edzés futás, joga, mozi, főzés, shopping, séta, mindenféle csajos dolog, nyitott vagyok az új dolgokra. Csak sajnos az időm kevés rá. Őszintén bulikba már nem nagyon járok. Nem vagyok egy harsány leányzó, de ha valakit közel engedek magamhoz akkor mar beszédesebb vagyok.

A barátaim sajnos lemorzsolodtak mind a távolság és idő hiányában. Mostanában kezdett rajtam eluralkodni az érzés, hogy magányos vagyok. És ez eléggé rányomta a bélyeget napjaimra.

Nincs szükségem sok barátra csak néhány minőségére :)

Tudom az ilyen barátság idővel alakul ki, de szeretném hinni hogy találok egy értelmes kedves normális hölgyeményt akivel sikerül egy ilyen barátságot kialakítani és ápolni.

2017. ápr. 17. 10:44

Sziasztok!

22 éves vagyok, Budapesten élek. Sokminden érdekel, szeretek beszélgetni,szeretek új embereket megismerni. Közös programokhoz keresek hasonló korú csajszikat, vagy csak beszélgetni, irogatni, összefutni, beülni valahová ilyenek. Ha felkeltettem az érdeklődésed ìrj!:)

1306. Gigi1111
2017. márc. 29. 12:09

Én úgy gondolom ez egy barát kereső oldal nem pár kereső!!

Tehát Barinot keresek kirándulás pletyka kultúra minden Evo vagyok.

Írj 😊


Telorol írok Bocsi a helyesírás miatt

1305. Gigi1111 (válaszként erre: 1303. - 80aa67b0d0)
2017. márc. 29. 12:07

Szia

Hasonló az érdeklődési korom. Sokat forgatok szerepelek barátok pasim letűnt.

Szeretek mindent csinálni kirándulás, csacsogas , sport stb 😊

1304. Wiki9
2017. márc. 19. 20:02
Sziasztok! 29 éves vagyok, Solymárunk élünk a párommal. 33 hetes kismama vagyok, szívesen ismerkednék környékbeliekkel és budapestiekkel :) Szeretek sütni-főzni, császkálni a városban, sorozatot nézni :)
1303. 80aa67b0d0 (válaszként erre: 1280. - Móki83)
2017. márc. 14. 14:09

Szia!


Én is barátokat keresek. Ha gondolod, írj vissza. Leginkább a kultúra érdekel, de szívesen megyek fesztiválokra vagy másfajta eseményekre is. Szeretek a természetben lenni.

Szép napot!

Ági

2017. febr. 27. 11:01

Pár???😂


Neharagudj de szerintem eltévesztetted az oldalt😆

1301. Makula
2017. febr. 27. 06:42
32/42 éves, kedves, őszinte, budapesti pár keres lány barátot (barátnőt). A XXI. kerületben van saját lakásunk. Nem dohányzunk. Írjatok kortól függetlenül! A lényeg a szimpátia és egymás segítése. E-mail: abudapestt@gmail.com
1300. kamykaze
2017. febr. 2. 18:17
Barátnőt keresek, illetve párkapcsolatot.. Komárom-Esztergom megyeit vagy környékit. :) 20/F
1299. Málta
2017. jan. 29. 22:02
Barátokat (lányokat, fiúkat keresek Budapesten a 30-40 éves korosztályból. E-mail: bpcity2015@gmail.com
2017. jan. 28. 02:35

Aki esetleg Dombóvár környékén keres baratosnet, dobjon rám egy privit, egy kedves hölgy ismerősömnek keresnék barátnőt!

Köszönöm :)

1297. Szuzan
2017. jan. 24. 18:09
Egyedül vagyok és barátokat keresek ,akik Budapesten élnek,és hasonló gondokkal küszködnek.Beszélgessünk hátha jönnek ötletek,fussunk össze,tegyünk valamit,hogy ne csak otthon szenvedjünk.Irjatok!
2016. dec. 15. 16:31

Sziasztok

Nagyon el vagyok szontyolodva..azt gondolná az ember hogy barátnőre lelni nem olyan nehéz feladat mint társra találni de én meg cáfolom ezt😟 tudom minden ember más és mindenki más szemszögből tekint a világra De annyian keresünk barátnőt és még sem működik...ugyan azt szeretném mint már sokan le írták egy barátnőt akivel közös programokat lehet szervezni vagy csak egy jót beszélgetni ,felugrani a másikhoz egy kávéra,el menni egy moziba színházba...de ha véletlenül jelentkezik is valaki egy max két hét és eltünik a lelkesedés én pedig senki után nem futok...csak azt nem értem ezek az emberek hogy gondolják csak úgy hopp terem egy barátnő akit leakasztunk a fogasról mikor épp szüksége van rá...persze én sem vagyok tökéletes de nyitott vagyok és könnyen barátkozok ha van rá lehetőség 😏 a 30 as éveim közepén járok és férjnél vagyok de szerencsére ez útóbbi nem korlátoz semmiben 😅😂

Ha mégis olvassa valaki aki hasonlóan gondolkozik mint én és úgy érzi tenni tud azért hogy egy barátság kialakuljon akkor írjon bátran :kicsilany351@gmail.com

1295. ponylo
2016. dec. 14. 19:28
Sziasztok! 41 éves Budán élő értelmiségi nő vagyok, nagyon hiányzik egy lelkitárs, egy jókat beszélgetős barátnő, vagy mégjobb, ha barátnők, akikkel közös programokat lehet szervezni. Én közvetlen és vidám természetű alkat vagyok, szeretek jól kinézni, sportolni, vásárolgatni, kávézókban dumcsizni stb. Írjatok, ha van kedvetek! Üdv és szép napot! ponylo
2016. dec. 7. 20:26

Sziasztok,

Én is--mint ahogy olvasom még sokan mások—új vagyok ezen az oldalon.

Szeretnék őszinte, vidám természetű, kiegyensúlyozott barátnőt találni.

Magamról pár szóban. Negyvenes évei elején járó, budapesti csaj vagyok. Szeretek beszélgetni, utazni, kirándulni, moziba járni.

Sajnos, sokszor kellett csalódnom „az igazi barátnőkben”, de reménykedem abban, hogy egyszer csak révbe érek ezen a területen is. 

Ha Te is hasonló cipőben jársz és szeretnél megismerni, várom válaszod! 

2016. nov. 23. 22:46

Sziasztok,

Független, fiatalos, 42 éves csajsziként tartalmas időtöltésre, szórakozásra, utazásra, dumcsikra, s egyéb csajos programokra keresek barátnőket Budapestről. Hozzunk létre egy kisebb fajta csapatot, ahol számíthatunk egymásra, és száműzhetjük a magányos órákat ;-)írjatok akár itt, akár privátban!

2016. nov. 21. 16:05

Sziasztok,

Budapesten december 20-án Dead by April koncertre kinek lenne kedve menni?

Egy kedves hölgy ismerősömnek keresnék partnert!

Akit érdekel, írjon rám privátban :)

1291. Wiki9 (válaszként erre: 1282. - 8fe0c8160a)
2016. nov. 16. 15:29
Szia Jucaride! Mintha a saját történetemet látnám viszont.. Én sem értem, hogy miért csak az egyik ad bele mindent, főleg, ha nem sok minden változott az évek során. Nekem egy nagyon jó barátságom azért szakadt meg, mert a "talán elmegyek, de nem ígérem meg biztosra program" mégsem jött össze és szóltam neki időben. Azt mondta, hogy akkor nagy szüksége lett volna rám (jazz-koncertes megnyitó - elvileg tudta, hogy a jazzt nem szeretem, de nem ezért mondtam le (családi okok)) és mivel nem jöttem el, ezért csalódott bennem. Úgy tűnik az nem számított, hogy korábban hetekig a lelki szemetesládája voltam egy szakítása miatt.. Vagy tényleg én voltam a hibás ebben?! :(
2016. nov. 16. 10:43

Sziasztok ki írom itt is mert sajnos elírtam az email címem privát üzenetben is😣


rendyyy3333@gmail.com


Ha valakinek van kedve barátkozni beszélgetni akkor ide írjon..34 éves vagyok és barátnőket keresek :)))

1289. Agi1982 (válaszként erre: 1280. - Móki83)
2016. nov. 15. 12:18
Szia irtam privatot, puszik!
1288. Wiki9
2016. nov. 11. 13:01
Sziasztok! Újként vagyok itt, szívesen ismerkednék és barátkoznék. A "nagy" barátságaim elkoptak, pedig próbálom ápolni a kapcsolatokat, de náluk nem megy. Ismerőseim vannak, de az nem az igazi :) Budapesttől nem messze, Solymáron élek, 29 éves vagyok - ha van kedved, írj :)
2016. nov. 7. 17:31

Sziasztok!


Én is 21 vagyok, Budapesten élek haverkodni, barátkozni szeretnék akinek van kedve valamihez ìrjon! :)

1286. syene
2016. nov. 3. 13:01

Sziasztok!


21 éves budapesti lány vagyok. Hasonló korosztályú lányokat keresek barátkozásra, csacsogásra, szórakozásra. Írjatok bátran :)

1285. bec83ea9c4 (válaszként erre: 1281. - Móki83)
2016. nov. 3. 09:44
Irtam neked is egy üzenetet 😁
1284. bec83ea9c4 (válaszként erre: 1282. - 8fe0c8160a)
2016. nov. 3. 09:44

Szia irok privát üzenetet.

😁

1283. 8fe0c8160a (válaszként erre: 1273. - Ef8c4dda64)
2016. nov. 2. 15:55
Szia!Én például szívesen megismernélek :-)..de van egy lassan egyéves kisfiam,aki miatt le vagyok korlátozva.Üdv:Judit :-)
1282. 8fe0c8160a (válaszként erre: 1277. - Bec83ea9c4)
2016. nov. 2. 15:50
Szia!Teljesen igazad van!Egyébként ez vonatkozik akkor is,amikor az ember lányának van egy 25éve tartó barátsága volt iskolatársnőjével.Én pl.azért "kényszerültem" ide írni,mert egészen egyszerüen elegem van abból,hogy a baráti kapcsolatomban mindig én adok...mindig én ápolom...mindig én teszek érte valamit...pedig 20 percre lakunk egymástól az illetővel.És még sorolhatnám napestig.Igen....sajnos az emberi kapcsolatokat ápolni kell(ene)... :-(
1281. Móki83 (válaszként erre: 1277. - Bec83ea9c4)
2016. nov. 1. 11:32

Szia!

Abszolút igaz amit írsz, én is így látom a kérdést.

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook