Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2019. aug. 29. 20:21

Sziasztok!

22éves vagyok Budapesti🙄

Igazábol keresnék baratnőt/barátnőket

Szivesen mozdulnek ki.Mozi koncert akar seta fagyival 🙄 dohányzom ha ez fontos vagy barmi🤷‍♀️

Remélem irtok☺

1429. Ana83
2019. aug. 26. 11:23

Üdvözöllek, Kedves Potenciális Legjobb Barátnőm/Barátom/Lelkitársam/stb…!


Jelentem: Kereslek!


Budapesten élek, 36 vagyok, és INFP/INFJ … (Köszönöm az ötletet kedves ismerős kereső ;) !)


Úgy gondolom, igen nehéz megírni egy ilyen „hirdetést” szabatosan, de aztán jött ez az ötlet… hogy megírom a személyiség típusom (a Myers-Briggs típuselmélet szerintit), mert ez azért igen sok mindent elmond rólam :). A horoszkópom, az aszcendensem… gyakorlatilag semmit… talán a hajam passzol a leírásokhoz :D


… hogy azért egy kis támpontot mégiscsak adjak, ha nem vagy familiar a Myers-Briggs ’dologgal’ ;)


Introvertált vagyok (ugye: ami a mobiltelefonnak a hálóra-dugás :D, az nekem az, ha egyedül tölthetek időt). Mélységes/értelmes/logikus stb beszélgetéseket szeretem (ezek között és, vagy vagy kapcsolat van… sok fajta képpen érzem magam alkalmanként, mikor mihez van kedvem.)


Kifejezhetetlenül későn érek, ne sajnáljuk a „szerencsétlent” (engem :)), ez van, én csak ilyennek ismerem a világot..

Érdekes: későn érek… mihez képest… a világ többi tagjához képest… de miért ők az alap?... mert ők vannak sokan… és akkor az jó, mert sokan ’csinálják’?... fb-on is tengernyien vannak, én mégsem szeretem, mégsem csinálom… nekem nem jó…. szóval: későn érek, ez van, ezt kell szeretni :) (izé khm... vagy valami... persze sok oldalról látom, hogy ez miért `nem annyira nyerő`... de ezt dobta a gép, ebből kell kihozni a legjobbat. Ami a fb-ot illeti, az tényleg tök nem érdekel :))


Nagyon keresem a „szakmám”, de már kezdenek kialakulni gondolatok.


Szeretem a szép színes irodaszereket (persze ennek akkor van jelentősége, ha épp olyan közegben van a munkahelyem).


Kedvenc évszakom az Ősz (mindjárt mindjárt :) !!!), meg a tavasz, második a tél, és a nyár nem helyezett.

Szeretem a friss levegőt, tavasztól őszig be se csukom otthon az ablakot, persze szúnyoghálóval!!!


Szeretem, ha nincs tömeg (buszon, utcán, melós étkezőben, moziban, úton, útfélen…) Ha a buszon van kényelmes állóhelyem és talán egy két üres ülőhely, az a tökéletes (joh… az is szuper, ha mondjuk összesen 4-en vagyunk a buszon ;), de nem szeretnék telhetetlennek tűnni :)). A reggeli sport séta kocogáshoz az ÜRES utca a megfelelő.


Nyitott vagyok, figyelek a másik véleményére, ha úgy van: logikai alapon abszolút meggyőzhető vagyok, szerintem csak így érdemes beszélgetni – szeretném, ha te is hasonlóan viszonyulnál a kérdéshez.


Csekély, vagy több-kevesebb mennyiségű információra alapozva nem ítélkezem, s több információval a batyumban is igyekszem ezt elkerülni, nem látom értelmét… Csak azért, mert egy más valaki MÁSFAJTA hibát követ el, az én hibáimhoz képest (én is huhuhuuuuuu …), attól még nem alap Ő arra, hogy elítélhessem. Szeretném, ha Te is hasonlóan tudnád szemlélni a dolgokat.


Kritika/’őszinteség’/megbántás… Nem igen hiszek a kritikában, amiben pedig igen, azt nem nevezhetem így, hiszen más a „kommunikációs közege”.

Elég sok olyan emberkével találkoztam, akik úgy vélekedtek önmagukról, hogy: ők csak őszinték. Nos, én nagyon vékony határt látok az őszinteség és a bun**ság között… és különben is: őszinteség? megmondom az IGAZ-at? jellegű őszinteség? … és az kinek az igaza?...


Szeretném, hogy ne általánosíts szükségtelenül nagy mértékben... Hiszem hogy ez a beállítódottság nagyon sok értékes dologtól "védi" meg az egyént. Nekem nem kell ilyen irányú védelem. :) szeretném, ha Neked sem kellene :)

Ráadásul LEÍRHATATLANUL fárasztó, folyton magyarázkodni valakinek, hogy: neeeeem, az, amit te elképzeltél az agyadban rólam… az nem úgy van. Nem. Nem. Mutatom, hogy nem, hidd már el…

Attól hogy nyáron kis szoknyába toppppppocskával, szandival járok, imádom vivaldi négy évszakjának bizonyos részeit, és nagyon sok egyéb klasszikus zenét… még nem kell 3 hétig az álladat keresgélni, hogy goa party-ra mentem… mert a két muzsika szeretete nem zárja ki egymást… (nem kedvelem az ilyen: áááh, nem is gonodoltam volna jellegű megjegyzéseket, mikor nem is ismer az adott ember…ááááh… nem vagyok erre a világra való :D )

RÉM fárasztó!!!


Néha szeretek ide-oda menni (NEM vásárolni!!) Tollas, ping pong, erdős séta. Évente kétszer rámjön, hogy : goa party-t ide nekem most izibe :) , de általában senki nem jön, kivéve amikor mégis (idénre letudtam ;) )


Keresem a művész vénámat. A zenei ízlésem nagyon széles palettán mozog (klasszikus muzsikától - dinamikus - rockon keresztül, elektronikus, goa...)


Kicsit bolond vagyok, kicsit komoly, meg sok minden más.


Ha nem írsz, nem válaszolok, ezt megígérem :)


Kérlek ne írj, amennyiben:

- nem hiszel a csodákban

- nem vagy még 30 (felső korhatárom nincs, amennyiben "korombeli" vagy ;), értsd: lehetsz tőlem 75 éves is, ha lélekben ott körül vagy, ahol én, ami kb 17 :D)

- azonnal AZONNAL találkozni akarsz

- soha nem akarsz találkozni

- nem szeretsz "írogatni"... (kedvesek! tényleg, kérlek: két soros, felületes levelekkel, egyszerűen NEM.TUDOK.MIT.KEZDENI, nem fűt, nincs benne izgalom számomra)

- ha pasid lesz, dobod a barátnőd (vagy ha fiú vagy: ha nőd lesz, dobod a barátnőd)

- képet akarsz rólam.. Nem, engem nem érdekel, hogy te hogy nézel ki, mert az én barátnőm(barátom) csillogó szemű Tündér Ilonához mérhető csak :) (avagy János Vitézhez ;) ), (Lehetsz alacsony-magas, vékony-telt, szőke-barna stb stb stb... nem érdekel egyszerűen, mert a kinézetnek NULLA köze van a barátsághoz NÁLAM) cserébe én sem küldök képet, mert hasonló mérlegelésre van szükségem.


Ide írj, ha úgy érzed: baratsag83@gmail.com


Ana. :)

1428. SSszonja
2019. aug. 17. 07:21

Sziasztok! Meglepődtem,hogy mennyien keresnek társaságot, azt hittem egyedül vagyok ezzel😀igazából most 42 éves koromra jutottam el oda, hogy picit úgy érzem üres az életem, férjem sokat dolgozik, barátnők gyerekszülés,betegség stb miatt már nem igazán tudnak élőben eljönni ide oda. És rájöttem,hogy én pedig tök szívesen járnék pl érdekesebb kiállításokra( most néztem,hogy van a Várkert bazárban egy vezetett mikve látogató túra,ami pl érdekelne), kiülős helyekre , nyáron picit napozni valahova , sportolni , divattal kapcsolatos programok,shopping, ilyesmi😀és nincs társaságom. Igazából jó lenne egy kis 3 -4 fős “klubot” kialakítani akikkel ez menne. Elég vidám beállítottságú vagyok szóval ilyen társaságot keresnék. Nincs gyerekem úgyhogy ez a téma nem lenne annyira közös, de persze ez nem gond csak azt tapasztaltam,hogy gyerek mellett már nem annyira ér rá ilyesmikre az ember😀én Budapest 2. kerületében élek, úgyhogy itt Budapesten keresném vidám kis társaságomat, írjatok😀

A túl nagy társaságot nem szeretem,ott inkább visszahúzódom, én inkább kevesebb emberrel érzem jól magamat,ezért is írtam a 3-4 főt. 😀 ja és én 42 vagyok, de sokszor úgy érzem,hogy lelkiekben inkább 25 körül járok😀😀

Rita2019xx@freemail.hu

1427. Dóra2017 (válaszként erre: 1380. - Andi989)
2019. aug. 15. 10:11

szia Andi, jelentkezz :)


m.doranew@gmail.com


Dóra

1426. Dóra2017 (válaszként erre: 1403. - Pancsi2020)
2019. aug. 15. 10:04

szió, írj az email címem: m.doranew@gmail.com


Dóra :)

1425. Dóra2017
2019. aug. 15. 09:50

Sziasztok :) Jófej, értelmes, életvidám barátnőket keresek még régiek helyére, akikkel lehet jókat beszélgetni, kimozdulni, egymásra számítani és értelem, érzlemi intelligencia is van bennük, hogy egymást és azok jó dolgait, gondjait is könnyebben tudjuk elfogadni :) Elsősorban Budapesten és Székesfehérváron keresek, mert ebben a 2 városban élek és tartózkodom. 30-45 éves barátnők, lányok jelentkezését várom, én multinál dolgozom régóta, mellette nyelvet tanítok még néha és szeretek kimozdulni, beülni vmerre, kirándulni, prgoramokon részt venni, jókat beszélgetni megbízható, hasonló emberekkel. Ha úgy érzed, Te lehetnél az, írj emailt: m.doranew@gmail.com :)


szép napot mindenkinek!! :)


Dóra

1424. leander2
2019. aug. 13. 07:03

Sziasztok

49 éves nő vagyok.Szeretem a zenét,zenét zenei rendezvényeket,mozi,múzeum,színház,utazás,beszélgetés.

nem férfiakkal szeretnék ismerkedni keresem leendő barátnőmet.Budapestről. email: admaras@citromail.hu

2019. aug. 10. 16:56

Sziasztok 40 feletti hölgyek!:-)


Ha van kedvetek jó kis programokhoz, traccspartikhoz, akkor találkozzunk egymással.


Ha éppen unatkozol egy szép nyári napon, vagy csak egy moziba vágyol, de nincs kedved egyedül menni, milyen jó szólni valakinek, akinek szintén van kedve veled tartani.


Sok magányos nő van és ha te is közéjük tartozol, írjál mehetünk ketten is, de szólhatunk a többieknek is, hogy ők se unatkozzanak.


64 éves, fiatalos nő vagyok, nem dohányzom.

1422. szofi43
2019. aug. 2. 13:37
Sziasztok, keresem új barátnőmet akivel jó lenne néha találkozni. 48 éves vagyok Budapest és környéke. Email:karicsszofia@citromail.hu
1421. sunday2
2019. júl. 28. 21:01

Sziasztok


Olvasgattam a fórumon pár tagnak írtam is,de gondoltam én is írok egy hozzászólást hátha így találunk egymásra.

Barátnőt keresek mint itt oly sokan 😅.

Amit hirtelen rólam tudni kell hogy 37 éves vagyok Budapesten élek újra és sajnos pont ez miatt az "újra" miatt barátnők terén nagyon rosszul állok 😔.Pedig nagyon hiányoznak a kávézós beszélgetős délutánok de sajnos az én baráti köröm teljesen lemorzsolódott (elköltözött,férjhez ment és teljesen csak a család létezik stb stb)

Sok szabadidővel rendelkezem,nyitott barátságos nőszemély vagyok és hiszem hogy megtalálom barátnőben is a "másikfelem" akinek nem gond ha hívom telefonon,akit az is érdekel én hogy vagyok akivel jókat tudunk beszélgetni és nevetni és tudja számíthat rám bármikor.


Ha szeretnél jobban megismerni akkor irj :sunday0037@gmail.com email címre.


Sunday

1420. agotaboj
2019. júl. 28. 10:26
imélemtoportyu57@freemail .hu erekékrek választ koszonom szépen
1419. agotaboj
2019. júl. 28. 10:25

62 éves vagyok szerenék barát not keresni

éva vagyok

1418. agotaboj
2019. júl. 28. 10:24
sziasztok keresek egy barátnőt éva vagyok
2019. júl. 21. 20:20

Sziasztok!


Melindának hívnak 27 éves ,20-30 éves korombeli barátnőket keresek Budapesten.Olyan barátnőt keresek akivel el lehet menni ide oda,szeretek bulizni,beszélgetni,sétálni stb.. :) Nyugodtan irjatok rám válaszolok! Email cimem: melifriends@citromail.hu

1416. Molnár Judit (válaszként erre: 1406. - T.Móni)
2019. júl. 21. 17:17

Szia kedves Móni! :)

Judit vagyok, 44 éves, házasságban élek18 éve, de a férjem sokáig dolgozik, magányos vagyok. Mindenre kapható vagyok, de kedvenc időtöltésem a filmnézés. Puszillak! :)

Gyerekem nincs.

1415. Tiny13 (válaszként erre: 1412. - F.R.U.)
2019. júl. 14. 21:43
Szia ha aktuális még akkor írj én most regisztráltam ide :)
1414. Tiny13
2019. júl. 14. 21:22

Sziasztok!

Én egy 25 éves lány vagyok aki új barátnőket keres. Üllőn lakom párkapcsolatom van de viszont nagyon sokat dolgozik ezért keveset tudunk együtt lenni. Költözködések miatt megszüntek a régi barátokkal a kapcsolatok. Nagyon egyedül vagyok uncsi munka után itthon ülni meg jóformán hétvégén is. Olyan korombeli barátnőket keresek akikkel ellehetne mászkálni, beszélgetni, csavarogni, mozi stb... Sose voltam ilyen oldalakra felregisztrálva de úgy voltam vele próba szerencse. Ha valakit ez érdekelne akkor írjatok bátran. :) email címem:Szabotenia199313@freemail.hu

1413. F.R.U. (válaszként erre: 1405. - Lany222)
2019. júl. 13. 12:43
Szia, ha még aktuális én is nyitott vagyok ezekre😀
1412. F.R.U. (válaszként erre: 1409. - Viiktoria_01)
2019. júl. 13. 12:39
Szia én 24 éves vagyok Budapesttől nem messze lakom a baráti társaságom kicsit bepunyadt ezért gondoltam valahogy kicsit frissítek szóval ha gondolod én nyitott vagyok bulizásra csajos napra kirándulásra
1411. Molnár Judit (válaszként erre: 1406. - T.Móni)
2019. júl. 12. 16:00

Kedves Mónika!

Judit vagyok, 44 éves. 18 éve házasságban élek, gyerekem nincs. Újpesten lakom, IV. ker. A férjem minden nap reggeltől estig dolgozik, csak aludni jár haza, hétvégén is. Magányos vagyok, engem is sokminden érdekel, legszívesebben filmeket nézek a neten. Írjál! :)

1410. Rea991
2019. júl. 3. 19:57

Sziasztok. 28 éves lány vagyok Pilisvörösváron élek, és jó lenne barátnőt/nőket szerezni a környékről akikkel el lehetne menni csavarogni vagy akár egy moziba beülni beszélgetni stb nincs párom es nagyon egyedül érzem magam nem sok ismerősöm van erre és jó lenne valaki akivel néha kimozdulhatnék kicsit akár egy csajos napra stb

Email címem: becky9690@gmail.com

2019. jún. 15. 18:32

Sziasztok😊

23 éves budapesti lány vagyok és hasonló korombeli barátnőket keresek 🥰 írj bátran 😊

1408. Ildus 90 (válaszként erre: 1388. - Vikiii93)
2019. jún. 15. 11:57

Szia!


Szívesen csatlakozom és programozok Veled :)

1407. Ildus 90 (válaszként erre: 1384. - Andind750)
2019. jún. 15. 11:16

Szia!


Szívesen csatlakozom,bármilyen programban benne vagyok :)

1406. T.Móni
2019. jún. 2. 09:11
Sziasztok! 37 éves vagyok, házas, egy 8 éves gyerekem van. A X. kerültben lakom. Barátnőt keresek, akivel elmehetünk közös programokra, vagy csak beszélgetni. Szinte minden érdekel engem. moniccha@citromail.hu
1405. lany222
2019. máj. 19. 01:02
Sziasztok 20 éves lány vagyok és 20-25 éves barátnőket keresek😍Sok mindenre nyitott vagyok,órákig tartó beszelgetés ,nevetés,bulizás bármi.Pest megyei vagy nem messze élők irjanak mert egy idő utan fontos lenne a személyes találka is :)Ha te is hasonlo baratnot keresel irj batran❤
1404. Cica0808
2019. ápr. 23. 18:15

Sziaztok, barátnőt keresek akivel lehetnek közös programok, beszélgetések, találkozások, a kor nem számít, 52 éves Budapesti nő vagyok, férjnél vagyok, van 2 gyerekem, felnőttek, időm mint a tenger, Pesten élek, de Budán dolgozom. Igazi barátságot keresek. Csak mondom, az oldalon vannak kamu email címek is. Irhatsz ide is, de privátba is, email cimem: roziv66@gmail.com

Köszönöm szépen. Szép estét kívánok.

2019. febr. 20. 09:02
Sziasztok! ha van kedvetek egy pesti mindig mosolygós 37 éves vak csajszival zizegni akkor hajrá. Szeretek jönni-menni kreatívkodni beszélgetni stb-stb. Szép napot Ancsa
2019. febr. 16. 22:48

🤹♥️👩‍❤️‍👩

Barátkozós , szép estét! 🤗😇

1401. tiemke (válaszként erre: 1334. - Tiemke)
2019. febr. 12. 12:01
ilona29@citromail.hu
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook