Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőket keresek Budapesten fórum

Barátnőket keresek Budapesten (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
1370. 1f0f3a5dc3 (válaszként erre: 1366. - Marilyn83)
2018. nov. 27. 09:45

az embereket szerintem legtöbbször a hangulatuk vezérli. Néha eszükbe jut, hogy kellene egy barátnő, aztán már nincs is kedvük hozzá ..... és akkor csak úgy kiszállnak a dologból, vagy nem nagyon aktivizálják magukat ....

Sajnos az a helyzet, hogy mindig az nyomul jobban, akinek fontosabb. Bármennyire is nehéz ezt megemészteni, sokszor menni kell utána, ha neked fontos. Úgy veszem észre én is, hogy a nőknek nem annyira fontos barátnőket találni és amikor ritkán én is adtam fel 1-1 hirdetést, nem nagyon voltak jelentkezők. Máskor meg ha el is indult a beszélgetés, eltűntek egy idő után, számomra érhetetlen okok miatt. Véleményem szerint nincs kitartás a nőkben a barátkozáshoz, és (ugyan csak találgatok), de szerintem talán valamiféle csodára is várnak. Hogy majd minden klappol pont hangulatukhoz mérten és ha pont nem úgy van, akkor be is dobják a törölközőt ...

1369. Edina43 (válaszként erre: 1355. - Rizibli)
2018. nov. 20. 20:04
Szia. Nem tudom hogy aktuális e még, Mert nekem is ez a gondom .
1368. Edina43 (válaszként erre: 1366. - Marilyn83)
2018. nov. 20. 20:00
Szia. Teljesen igazad van, egy igaz barát ott van jobban rosszban . Legalábbis szerintem is. Edina
1367. Edina43 (válaszként erre: 1365. - Andind750)
2018. nov. 20. 19:59
Szia. Edina vagyok. Én is barátnőt keresek
1366. Marilyn83
2018. nov. 19. 21:14

Sziasztok! Korábban én is írtam egy hirdetést itt, mely szerint barátnőket keresek az oldalon, ha már a való életben sajnos az eltérő élethelyzetek, időbeosztás azt eredményezi, hogy az emberi kapcsolatok átalakulnak vagy eltűnnek. Írtak is néhányan, válaszoltam, egy darabig levelezgettünk, volt akivel "továbbléptünk" és közvetlen elérhetőséget cseréltünk. Egy lánnyal találkoztam is innen. Pozitív benyomás volt, csupán az érdeklődési körünk különbözött teljes mértékben, ami úgy gondolom, egyikünknek sem a hibája. 1-2 lánnyal a csetelésig jutottunk, de valahogy úgy érzem és ne vessen meg érte senki, hogy mindig én kezdeményezek. Én keresem, én érdeklődöm és én ezekbe a dolgokba kicsit belefáradtam. Pedig a közvetlen kommunikáció fontos, meddő levelelezgetéseket lehet vele kiszűrni. Vagy talán én vagyok túlságosan nyomulós? Én erőszakolom rá magam valakire azzal,hogy heti egy két levelet váltunk?

Olvasgatva a leírt bejegyzéseket, általában az ide írók közös programokhoz keresnek barátnőt. Felmerül a kérdés bennem, hogy ha heti egy két levelet váltogatunk és fényévek telnek el, hogy közvetlen elérhetőséget cseréljünk, akkor mikor lesz itt közös program?! Bocsi mindenkitől ez most kikívánkozik belőlem. De cáfoljatok meg nyugodtan :)

1365. Andind750
2018. nov. 18. 21:16

Sziasztok

Ên is barätnőt keresek közös programokhoz.

Aki komolyan gondolja az îrjon.

Köszönöm

1364. Chloe
2018. nov. 13. 15:44

Sziasztok!


33 éves vagyok, Budapesten élek egyedül és nagyon szeretnék barátnőket találni.

Szabadidőmben szeretek biciklizni, sétálni, kirándulni, sorozatokat nézni vagy csak beülni valahová egy jót beszélgetni.

Barátaimmal eltávolodtunk és már nagyon hiányzik egy igaz barátnő, akivel mindent meg tudunk beszélni.

Elsősorban nem levelezőtársat keresek, a személyes találkozásokban és kapcsolattartásban hiszek.


Elérhetőségem: chloe.dk85@gmail.com

2018. okt. 23. 15:35

Sziasztok


Látom a fórum már nem túl aktiv de hátha ...


36 éves értelemes kedves nö vagyok de most nagyon elvagyok kenödve és tényleg nem látok más lehetöséget mint itt nyitni az emberek felé...


Budapesten (Budán) élek és szeretnék végre egy igazi barátnöre lelni aki szivesen beszélget és érdeklödik is a másik után nem csak akkor keresi ha valami program van hanem csak úgy spontán mert eszébe jutottam és kiváncsi hogy vagyok vagy egyszerüen szeretne valamit elmesélni valamit ami épp akkor történt vele...hogy miért?mert én pont ilyen közvetlen és nyitott vagyok és mert ez hiányzik az életemböl de naaaaagyon.Egy olyan barátnö akivel össze tudunk futni egy kávéra és nem kell heteket várni rá..nem kell félni vagy engedélyt kérni mikor hivhatom fel persze bizonyos határokat és magánszférát betartva


Ne értse senki félre nem szeretnék senkire sem rátelepedni de én egy olyan barátságot keresek aki nem akar hetekig hónapokig a semmiröl levelezni ha nem minnél elöbb személyes kontaktust szeretne kialakitani...akivel kicsit én is ,,törödhetek,,...


Remélem hogy sikerül hasonló habitusú barátnöre lelnem a fórum segitségével .



krikrisztina82@gmail.com

1362. Bernicca (válaszként erre: 1350. - Cicuss)
2018. aug. 18. 13:46

Én is 24 éves vagyok és most költöztem fel ide Pestre, így még nincsenek barátaim.

hasonló cipőben járok! :(

1361. Bernicca
2018. aug. 18. 13:45

Sziasztok! :)


Berni vagyok, most költöztem fel Budapestre, a 13.kerületbe, sajnos minden barátom vidéken maradt így szivesen szereznék itt új barátokat és ismerősöket.

Nagyon szeretek sétálni, kirándulni,zenéthallgatni , beszélgetni minden témáról, kávézni,főzni és minden csajos programot.

Elérhetőségem: bernicca21@gmail.com vagy pedig :

[link]

1360. Bernicca (válaszként erre: 1359. - Claau)
2018. aug. 18. 13:41
Szia Claau én is most költöztem fel Pestre és magányos vagyok, a barátaimat Békéscsabán hagytam. Szivesen barátkoznék . :)
1359. Claau (válaszként erre: 1358. - Lizabella)
2018. aug. 4. 20:26
Szia! Szívesen megismernélek, most költöztem Budapestre és egyedül vagyok. Üdv Klau
1358. lizabella
2018. júl. 28. 19:24

Sziasztok.


37 éves 2 gyermekes anyuka vagyok,gyerekeim már nagyok,párom sokat dolgozik és marhára unatkozom. :-(

Nagyon szeretnék barátnőket találni,bulizni,mozizni,színházba járni,vagy amit ő is szeretne.... imádom a kávét és szinte mindig ráérek....Ha valaki hasonló cipőben jár az a.farkas81@gmail.com email címen szívesen beszélgetnék...de nem a virtuális világban szeretnék ÉLNI!!! Csodás estét mindenkinek....

1357. szofi43
2018. jún. 17. 01:29

Sziasztok


Keresem barátnőmet 47 éves vagyok Budapest és környéke. Email: karicsszofia@citromail.hu

1356. Wiki999 (válaszként erre: 1341. - Krisztike1985)
2018. jún. 2. 19:26
Szia! Merre laksz? A mi kislányunk egy éves :)
1355. Rizibli
2018. máj. 27. 14:28

Szia!


Ha Te is 40 feletti,budapesti nő vagy és szeretnél néha kimozdulni egy mozi,színház,séta,fagyizás stb erejéig de nincs kivel,akkor írj bátran! :) Ezzel a problémával küzdök én is.


e.mail címem : rizibli70@ freemail.hu

1354. Moncsi_74 (válaszként erre: 1352. - E97d4c1887)
2018. máj. 21. 14:11
Szia, írtam e-mailt. Üdv.Móni
1353. Marilyn83
2018. máj. 17. 11:43

35 éves, pesti, párkapcsolatban élő csajszi vagyok. Barátnőim ugyan vannak, de szinte lehetetlen egy klasszikus csajos programot összeszervezni velük :( valahogy mindig valaki lemondja az utolsó pillanatban.

Gondoltam teszek itt egy próbát hátha 😉

Ha szeretsz kerékpározni, mozizni, színházba, koncertre menni, strandolni, futni, jókat beszélgetni, lehet, hogy engem keresel :)

Nem levelezőtársat keresek és nem is pasik utáni "futótársnak"szegődnék valaki mellé...

Ha így is érdekellek, ne habozz írni!

2018. máj. 16. 17:58

Sziasztok!


38 éves éves nő vagyok, egyedülálló, nincs gyermekem.


Barátnőket keresek 35-45 év között. Szeretek kirándulni, utazni, színházba, moziba járni, sétálni, beszélgetni, stb.


Csináltam itt egy Klubot "35 év feletti egyedülállóak klubja" néven. Akinek van kedve csatlakozhat. Beszélgethetnénk, szervezhetnénk közös programokat.


Már több oldalon próbálkoztam, de sajnos pár levél után megszakad a kapcsolat, találkozni senki nem akar. :( Én viszont szeretnék kimozdulni, így olyanok jelentkezését várom, akik erre hajlandóak is. :)


Házas, gyermekkel rendelkező ismerőseim vannak, most olyan barátnőkre szeretnék szert tenni, akik egyedülállóak és gyermektelenek, akikkel találunk közös témát, akikkel el lehet menni kirándulni, utazni, nyaralni. Jó hangulatú társaságot szeretnék, akkor jelentkezz, ha még van benned "élet", tudsz még nevetni. :) Természetesen, szívesen megbeszélem a problémákat is, hiszen kinek nincsenek, de ne legyél folyton rosszkedvű. :)


Várlak a klubban, vagy a baratkozas38@gmail.com e-mail címen. :)

1351. szofi43
2018. máj. 16. 15:34
Sziasztok szívesen barátkoznék 47 éves vagyok.
1350. Cicuss
2018. máj. 16. 14:41

Sziasztok!


24 éves budapesti lány vagyok, most végzek a gazdasági egyetemen. Különböző okoknál fogva a régi barátnőim elkoptak, viszont szeretnék néha kimozdulni, beszélgetni, találni embereket akikkel jól elvagyok. A párommal a kapcsolatunk végét járjuk...

Én egy nyitott, mindenre vevő személyiség vagyok. Rengeteg sportot űztem, szeretek olvasni, rajzolni, eljárni ide oda, természetbe, bulizni is. Érdeklődő a természetem :)


Ha valaki hasonló cipőben jár az nyugodtan írjon! Beszélgessünk egyet :) (Lehet én is rá fogok írni itt emberkékre)

2018. máj. 12. 03:17
Sziasztok, aki társaságot keres, baratosnet, dobjon egy privit, talán tudok segíteni :)
1348. Timike75
2018. máj. 7. 08:28

Helló mindenkinek! Szintén partnert keresek, pletyizni, csavizni, csajos napokat szervezni :) 42 éves vagyok, 2 felnőtt lány gyermek édesanyja. 25 éves házasok vagyunk, de a férjem nem az a jövős menős típus sajnos, én pedig nem az az otthon űlős, így elég nehéz programokat szervezni. Budapest 7.kerületében lakunk. Aki a környéken lakik és hasonló "gondokkal" küzd, azzal szívesen taliznék :) Mindenkinek szép napot kívánok!

Timi

2018. márc. 22. 10:51

Szia,

Te is egy kellemes társaság és (netalántán) igazi barátnő hiánya miatt döntöttél úgy, hogy beleolvasol ezen fórum hozzászólásaiba? Sajnos, úgy tűnik elég sokan vagyunk…

Én is szeretném megtalálni azt/azokat a személyeket akivel/akikkel kölcsönös szimpátia és megismerkedés után számíthatnánk egymásra, szervezhetnénk közös programokat. (pl egy nagyot sétálhatnánk a főváros vagy Pest megye kellemes helyein vagy meglátogathatnánk egy cukit vagy hőségben beülhetnénk az autóba és egy közeli barlanghoz elkocsikázhatnánk...számtalan lehetőség közül lehet választani)

44 éves, fiatalos, őszinte, megbízható, vidám személyiség vagyok. Szeretek utazni, kirándulni, olvasni, sétálni stb… Amennyiben hasonló a gondolkodásunk és nyitnál egy új barátság felé, várom válaszod. ( e-mail címem: mosolyandvidamsag@gmail.com )

Ha nem is velem….de sok szerencsét kívánok Neked!

1346. ce13f8fab4 (válaszként erre: 1323. - Luci8)
2018. márc. 16. 21:15

Szia!


Én is barátnőt keresek, 29 éves vagyok, ha gondolod írj.

Gréta

1345. jucus24
2018. márc. 8. 09:01
sziasztok.27eves lany vagyok Radon lakom pestol 1ora az ut:)van egy 4eves kis lanyom akit imadok csak sajnos amikor megtudtak gyerekem lesz sorban koptak le a barataim es azon kaptam magam hogy egy igaz baratnő se maradt.hogy igaz baratnore vagyom akivel elehet menni mozitol kezdve kirandulni stb es akivel barmirol lehet beszelni.es aki jobban rosszban melletem van😊szeretek mozizni,kirandulgatni,hulyuskedni,vagy csak beulni beszelgetni kajalni minden hulyesegbe benne vagyok😁:)stbstb elerhetosegem: facen: Kiss Judy email: judy24@gmail.hu
2018. márc. 6. 21:19

Sziasztok


Budapesten vadászok az én igazi barátosnémra,de egyre kevesebb sikerrel 😔 komolyan ennyire lehetetlen🤔?

35 éves vagyok és nagyon vágyok egy olyan igaz igazi barátnőre akivel mindent megoszthatok,jókat tudunk beszélgetni és tudunk közös programokat is szervezni,igazán nem kérek sokat csak legyél jókedvű kicsit laza kicsit komoly 😂 és legyen benned egy kis lendület..tudom kemény munka mire egy igaz igazi barátnőm lesz de én nem félek sem a kihívástól sem a munkától🤣

Ha van kedved irj :borsec128@gmail.com

2018. márc. 4. 19:28

Sziasztok!


Akkor csatlakoznék, hogy én is barátnőket keresek. Vannak barátaim, de az az igazi "éjjel 2kor felhívhatom" és bármit elmondhatok neki barátnő még hiányzik az életemből.

30 éves, Pesten élő csajszi lennék. Sok minden érdekel, vidám természetű vagyok, szeretek eljárkálni otthonról. Járok sportolni, szeretek olvasni. Párkapcsolatban élek, így olyan valakit keresek akit ez nem zavar ) mert már volt ilyenre példa :)

Ha kis bemutatkozó alapján szimpinek tűnök, nehabozz, írj egy privát üzit :)

Ági

1342. Babika12
2018. febr. 21. 16:53

Sziasztok!

Nyíregyháza környékén keresem barátnőmet, akivel jókat beszélgethetünk, kölcsönösen keressük és segítsük egymást, Közös programok, színház, kávézás, kirándulás. Életvidám, fiatalos, családos nő vagyok, 47 éves.

Irjatok:jokedv70@gmail.com

2018. febr. 9. 00:14
Sziasztok☺33éves vok van egy 9hónapos kisfiam,férjnél vok.Hiányzik az életemből egy igaz barátnő,akivel megtudom beszélni a dolgaimat,programozni,sportólni,lassan játszótérre tudok menni...😉stb.Vagy akár anyukàk akik szintén egyedül érzik magukat és hasonló cipőbe vannak.Irjatok bátran.😉Köszönöm
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook